قیمت کلاس لیفت و لمینت مژه چقدر است؟

قیمت کلاس لیفت و لمینت مژه

قیمت دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

استفاده از روش‌های نوین برای افزایش حجم مژه و حالت گرفتن آن‌ها در بین بانوان بسیار رایج است. به همین دلیل برای یادگیری تکنیک‌های متدهایی مانند لیفت و لمینت مژه متقاضیان زیادی وجود دارند. دوره‌های زیبایی مژه‌ها در برترین مراکز آموزشی برگزار می‌شوند. در این کلاس‌ها هنرجویان تمام مراحل حجیم‌ کردن مژه‌ها و کار با تجهیزات لازم را یاد می‌گیرند. بااین‌حال قیمت دوره آموزش لیفت و لمینت مژه از چالش‌های مهم علاقه‌مندان به‌شمار می‌آید. تعرفه این دوره‌ها در سالن‌های زیبایی از مراکز آموزشی بالاتر است؛ زیرا سالن‌های زیبایی مجوز آموزش ندارند و تعرفه‌های مخصوص به خود را تعیین کرده‌اند. همچنین به دلیل عدم نظارت کافی بر روی قیمت سالن‌های زیبایی، هزینه‌های آموزش را بی‌رویه افزایش داده‌اند.

هزینه کلاس لیفت‌ و لمینت‌‌ مژه به‌صورت خصوصی چقدر است؟

دوره‌های لیفت و لمینت مژه دوره‌هایی کاربردی و تخصصی هستند که در آموزشگاه‌ها به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند. دوره‌های آنلاین به دلیل عدم نیاز به رفت‌وآمد استاد و ارائه سرفصل‌های فشرده‌تر، نسبت به دوره‌های حضوری هزینه‌های کمتری دارند.

از سوی دیگر کیفیت دوره‌های خصوصی نسبت به کلاس‌های نیمه‌خصوصی و گروهی بالاتر است. در این کلاس‌ها مدرسان با نظارت بیشتر بر عملکرد آموزشی هنرجویان، فرایند اجرای تکنیک‌ها بر روی مدل‌های زنده را به‌صورت عملی ارزیابی می‌کنند. به همین دلیل نرخ بیشتری برای این دوره‌ها در نظر گرفته‌ شد‌‌ه‌اند. به‌طورکلی قیمت دوره لیفت و لمینت مژه برای دوره‌های خصوصی بین 1 میلیون و 200 تا 1 میلیون 500 هزار و برای دوره‌های فشرده بین 1 میلیون و 400 تا 1 میلیون و 700 هزار تومان تعیین شده است.

قیمت کلاس لیفت و لمینت مژه

شهریه آموزش لیفت و لمینت مژه طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای چقدر است؟

تمام آموزشگاه‌های آرایشگری در سراسر کشور زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای هستند. این سازمان با تعیین سرفصل‌ها و تعداد ساعات آموزشی تعرفه‌هایی رسمی را در هر سال به آموزشگاه‌ها ابلاغ می‌کند. دوره‌های لیفت و لمینت مژه با هدف توانایی هنرجویان بر تکنیک‌های اصولی حجیم کردن مژه‌ها، در دو سطح مبتدی و پیشرفته برگزار می‌شوند. متناسب با سرفصل‌های آموزشی در این دوره‌ها، قیمت دوره لیفت و لمینت مژه می‌تواند متغیر باشد.

برخی از مهم‌ترین سرفصل‌های دوره لیفت و لمینت مژه عبارت‌اند از:

  • شناخت تجهیزات
  • شناخت مواد مصرفی
  • آموزش انواع روش‌های لیفت و لمینت
  • آموزش روش صحیح موادگذاری بر روی مژه‌
  • آموزش فرم‌دهی به مژه‌ها
  • ارائه تکنیک‌های لازم برای شست‌وشو و مراقبت‌های بعد از لیفت و لمینت

عامل مهم‌ دیگر در تعیین قیمت دوره لیفت و لمینت مژه، تعداد جلسات و ساعات آموزشی است. سازمان فنی و حرفه‌ای استانداردهای مشخصی را برای طول دوره آموزش در نظر می‌گیرد. با افزایش تعداد جلسات و ساعات آموزشی از مقدار تعیین‌شده، هنرجویان باید هزینه‌هایی اضافی را بپردازند. شما می‌توانید برای شروع دوره‌های آموزشی خود، از صفحه دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری کلاس مناسب را انتخاب کنید.

تعداد نفرات دوره‌ها، روش برگزاری کلاس‌ها، تسلط اساتید به مطالب آموزشی، شهرت آموزشگاه، اعتبار مدرک اعطایی، کیفیت برگزاری دوره‌ها و تخصصی بودن کلاس‌ها از مهم‌ترین عوامل موثر در تعیین شهریه دوره لیفت و لمینت مژه به‌شمار می‌روند. به‌طورکلی بر اساس این معیارها نرخ شرکت در این دوره‌ها برای دوره‌های جامع مژه بین 4 تا 5 میلیون تومان است.

قیمت کلاس لیفت و لمینت مژه

تعرفه دوره لیفت و لمینت مژه در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

آکادمی سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری در استان تهران از نظر ارائه تخفیف‌های منحصربه‌فرد آموزش و برگزاری دوره‌های باکیفیت است. با توجه به فعالیت این مجموعه زیر نظر فنی و حرفه‌ای و تقاضای بالای علاقه‌مندان به حضور در شعبه‌های چهارگانه آن، قیمت دوره لیفت و لمینت مژه در سیمای هانی، از دیگر مجموعه‌ها به مراتب پایین‌تر است. این دوره‌ها با 80% تخفیف برگزار می‌شوند و هنرجویان برای ثبت نام در آن‌ها فقط باید یک میلیون تومان بپردازند.

سیمای هانی؛ برگزارکننده‌ دوره‌های لیفت و لمینت مژه با کمترین قیمت

خدمات آموزشی آموزشگاه سیمای هانی، آن را به انتخاب اول بسیاری از علاقه‌مندان به یادگیری تکنیک‌های آرایش مژه‌ها تبدیل کرده است. مجموعه ما با پشتیبانی از ارائه انواع آموزش‌های کاربردی و عملی، چهار شعبه مجهز را در مناطق مختلف تهران در نظر گرفته است. بیش از 2000 هنرجوی فعال در این دوره‌ها حضو دارند و با قیمت‌هایی استثنایی فرایند آموزشی خود را پشت سر می‌گذارند. شما می‌توانید برای یادگیری تمام تکنیک‌های لازم برای فرم‌دهی به مژه‌ها، با پرداخت هزینه‌ بسیار کمتر نسبت به دیگر مجموعه‌ها، دوره‌های آموزشگاه ما را انتخاب کنید.

سوالات متداول

آیا قیمت دوره لیفت و لمینت مژه به موقعیت مکانی آموزشگاه مرتبط است؟

بله. معمولا آموزشگاه‌هایی که دسترسی بهتری دارند و در محله‌های گران‌قیمت احداث شده‌اند، نرخ بالاتری را برای خدمات خود تعیین می‌کنند.

بهترین راهکار برای کاهش شهریه دوره لیفت و لمینت مژه چه راهکاری است؟

ثبت نام در دوره‌های آنلاین و فشرده و کسب آموزش‌ها در آموزشگاه‌های معتبر و شناخته‌شده بسیاری از هزینه‌های شما در این زمینه را کاهش می‌دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 − 4 =