_

دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی سیمای هانی

دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی یکی از دوره های آموزش آرایشگری سیمای هانی محسوب میشود که در آن به آموزش کار با دستگاه های پزشکی چون میکرودرم، میکرو نیدلینگ، درما اف، پلکسر، هیدرودرمی، اسید تراپی، اسکوم درمانی، ال ای دی تراپی، هایفو، کویتشین، اراف آموزش داده میشود که این دوره در آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

این دوره از مدارک آموزشی زیر مجزاست. در صورت نیاز وارد دوره های زیر را مشاهد کنید.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 20 جلسه
 • قیمت دوره کار با تجهیزات پزشکی: 2.000.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
مدرک آموزش کار با تجهیزات پزشکی
bell
0:00
0:00
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل های ارائه شده در دوره کار با تجهیزات پزشکی سیمای هانی:

در دوره برگزار شده تحت عنوان آموزش کار با تجهیزات پزشکی مباحث اساسی و مهمی ارائه می شود. این مباحث در سرفصل های زیر تقسیم بندی شده اند:

 • بررسی ساختار پوست
 • معرفی انواع محصولات پوستی و کاربرد آنها
 • آشنایی با انواع ماسک های صورت و خواص آنها
 • آموزش انواع ماساژ بدن و صورت و تاثیرات آن بر اُرگان های داخلی بدن
 • آموزش اجرای اصولی میکرونیدلینگ
 • آموزش انجام صحیح مزونیدلینگ
 • آشنایی با انواع کوکتل های برطرف کننده لک و جوش
 • آموزش اجرای گالوانیک (تحریک پوست صورت جهت برقراری جریان خون به وسیله جریان الکتریکی ضعیف)
 • آموزش میکرودرم بدون عوارض
 • آشنایی با پلاسما جت برای جوانسازی پوست، رفع عیوب پوستی از جمله افتادگی پلک، چشم، بینی و خال برداری
 • آشنایی با انواع دستگاه های لیزر و کارایی آنها
 • آشنایی با نحوه کارکرد دستگاه های تناسب اندام و لاغری از جمله ال پی جی(LPG)
_

آموزش کار با تجهیزات پزشکی لاغری و زیبایی

در دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی، هنرجویان آموزش کار با تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه های لیزر، ماساژ، دستگاه های تناسب اندام، دستگاه های مراقبت پوست و مو، دستگاه های میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ و پاک سازی پوست می بینند. این دوره در حال حاضر در آموزشگاه سیمای هانی در حال اجرا و برگزاری می باشد. ثبت نام در این دوره به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر می باشد.

امروزه اکثر سالن های زیبایی به دستگاه های مراقبت پوست و مو، لیزر موهای زائد، پاکسازی پوست و … مجهز می باشند. این دستگاه ها پیشرفته بوده و استفاده از آنها نیازمند تخصص می باشد. دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی نیز به همین دلیل طراحی و اجرا می شود تا اپراتور های متخصص و با معلوماتی را تربیت کند.

مراحل آموزش کار با دستگاه های پزشکی

با گذشت زمان، فعالان در زمینه آموزش های آرایشی متوجه شدند که پیش نیاز های میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ برای خدمات پزشکی و پوستی کافی نیست. در نتیجه دوره ای جامع و کامل طراحی کردند به نام دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی. این رشته آموزشی یکی از جدیدترین رشته های آرایشی می باشد که در تکمیل آموزش های پاکسازی پوست ارائه می شود.

در دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی تمامی اطلاعات لازم و ضروری درباره نحوه استفاده از تجهیزات پزشکی موجود در سالن های زیبایی به هنرجویان آموزش داده می شود. اطلاعات ارائه شده در این دوره ها بر اساس جدیدترین تحقیقات بوده و از استاندارد های آموزشی روز دنیا پیروی می کند.

آموزش کار کردن با تجهیزات پزشکی موجود در سالن های آرایشی طی دو مرحله به کارآموزان آموزش داده می شود:

مرحله تئوری: در این مرحله جزوه های مخصوصی در اختیار هنرجویان قرار میگیرد که اطلاعات علمی و مهمی در ارتباط با ساختمان پوست و مو در آن نوشته شده است. مربی توضیحات تکمیلی و مفهومی تری از این مطالب در اختیار هنرجویان قرار می دهد.

انواع ماسک های گیاهی و کارخانه ای برای صورت معرفی و ویژگی های آنها گفته می شوند.

انواع ماساژ تخصصی از قبیل ماساژ سنگ داغ، سوئدی، ریلکسی و … معرفی می شود و فواید بی نظیر آن به هنرجویان گوشزد می گردد.

سپس نوبت به معرفی اجزای مختلف دستگاه های پزشکی و نحوه استفاده از آنها می رسد. از جمله دستگاه های پزشکی موجود در سالن های آرایشی می توان دستگاه میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ، گالوانیک، میکرودرم، پلاسما جت، لیزر موهای زائد، تناسب اندام و لاغری را نام برد. پس از اتمام ساعات مختص به مرحله تئوری، آزمونی از مطالب ارائه شده برگزار می گردد. افرادی که نمره قبولی را کسب کنند اجازه ورود به مرحله عملی را خواهند داشت.

مرحله عملی: می توان گفت حساس ترین مرحله دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی، اجرای عملی مطالب گفته شده در مرحله تئوری می باشد. در این مرحله نحوه استفاده از هر دستگاه به صورت مجزا توضیح داده می شود. همچنین هنرجویان تحت نظارت مربی، از دستگاه ها استفاده می کنند تا مهارت لازم و کافی را کسب نمایند.

آموزش کار با دستگاه میکرونیدلینگ:

در این روش به وسیله دستگاهی به اسم “درماپن” که سوزن های بسیار ریزی که دارد، سلول های پوستی را تحریک به کلاژن سازی می کند در نتیجه سبب جوانسازی پوست می شود.

آموزش کار با دستگاه مزونیدلینگ:

به کمک سوزن های موجود در این دستگاه، می توان ریزش مو در ناحیه سر را متوقف کرد و همچنین زمینه را برای رویش مجدد مو فراهم کرد.

آموزش کار با دستگاه گالوانیک:

این دستگاه بدون استفاده از سوزن و تنها به کمک جریان الکتریکی بسیار ضعیف، پوست را نرم و آماده جذب کرم های گیاهی و نرم کننده می کند.

آموزش کار با دستگاه میکرودرم:

این دستگاه برای برطرف شدن چین و چروک های خفیف، به تعادل رساندن رنگدانه های پوست، لکه های پیری، آفتاب سوختگی و زخم های کوچک استفاده می شود.

آموزش کار با دستگاه پلاسما جت:

در این دستگاه، ماده ای به نام پلاسما به سرعت وارد پوست شده و مشکلات پوستی مانند افتادگی، چین و چروک و لکه ها را از بین می برد.

آموزش کار با دستگاه لیزر موهای زائد:

دستگاه های لیزر نیز دارای طول موج های مختلف لیزر هستند. قدرت اشعه لیزر و طول موج آن در اثر بخشی دستگاه و از بین بردن موهای زائد نقش بسزایی دارد. این دوره بصورت مجزا نیز آموزش داده میشود.

دستگاه تناسب اندام و لاغری:

از این دستگاه ها برای از بین بردن چربی ها، سلولیت ها، برطرف نمودن ترک های بدن، سفت کردن پوست بدن، فرم دهی به بدن و… استفاده می شود. این دوره بصورت مجزا نیز آموزش داده میشود.

در آموزشگاه سیمای هانی چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی از کار با تجهیزات پزشکی به هنرجویان آموزش داده میشود؟

با تمرین و تکرار اصول کار با تجهیزات پزشکی در طول این دوره، هنرجو به طور کامل نحوه کار با انواع دستگاه های پزشکی موجود در سالن های آرایشی را فراخواهد گرفت. در نتیجه پس از پایان دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی، مهارت لازم و کافی برای راه اندازی دستگاه های پزشکی را کسب خواهید کرد.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس آموزش تجهیزات پزشکی آموزشگاه سیمای هانی:

شرکت در این دوره نیازمند تهیه مواد و ابزارآلات بخصوصی نیست. اما پس از اتمام دوره و کسب مدرک، لازم است جهت استفاده از تجربیات خود، دستگاه های آموزش دیده را خریداری نمایید.

اعتبار مدرک کار با دستگاه های پزشکی:

مدرک کار با تجهیزات پزشکی پس از کسب نمره  قبولی در آزمون مربوطه از طرف سازمان فنی و حرفه ای به فرد شرکت کننده اعطا می گردد. برای دریافت مدرک کار با دستگاه پزشکی می توانید در کلاس های این دوره که در سازمان فنی و حرفه ای و یا آموزشگاه های معتبر از جمله سالن سیمای هانی در حال برگزاری است شرکت کنید.

مدرک ارائه شده از طرف سازمان فنی و حرفه ای از جمله معتبر ترین مدارک در دنیا به شمار می رود. با در دست داشتن این مدرک، می توانید به عنوان اپراتور تجهیزات پزشکی در سالن های آرایشی و زیبایی مشغول به فعالیت شوید.

با ثبت نام در آموزشگاه ذکر شده نه تنها می توانید مدرک فنی و حرفه ای بلکه بیش از 48 مدرک رسمی و بین المللی نیز را نیز دریافت کنید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 2.000.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

هدف از گذراندن دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی چه می باشد؟

هدف از شرکت در کلاس کار با تجهیزات پزشکی آشنایی با تجهیزات زیبایی پزشکی و طرز استفاده از آنها می باشد.

پس از دریافت مدرک کار با تجهیزات پزشکی در چه مکان هایی می توان مشغول به کار شد؟

با دریافت مدرک آموزش کار با تجهیزات پزشکی می توانید به عنوان اپراتور یا دستیار پزشک در کلینیک زیبایی مشغول به کار شوید.

در آموزشگاه کار با تجهیزات پزشکی کار با چه دستگاه هایی آموزش داده می شود؟

شما در این آموزشگاه کار با دستگاه های مزونیدلینگ، میکرونیدلینگ، گالوانیک، میکرودرم، پلاسما جت، لیزر موهای زائد، دستگاه تناسب اندام و… را آموزش خواهید دید.

مدت دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 20 جلسه برگزار میشود.

آیا دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی شامل آزمون عملی نیز می باشد؟

بله برای دریافت مدرک دوره آموزش کار با تجهیزات پزشکی باید آزمون تئوری و عملی را با موفقیت بگذرانید.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره کار با تجهیزات پزشکی چیست؟

برای شرکت در دوره کار با تجهیزات پزشکی، تنها به دستگاه های مختلف پزشکی نیاز دارید که از طریق آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند. پس از طی دوره می توانید دستگاه مورد نیاز خود را خریداری کنید.

_

گالری تصاویر کلاس کار دستگاه لاغری و زیبایی

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


6 − = 1