فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

10 − 1 =

فرم را پر کرده و ادامه مشخصات دوره را ملاحظه کنید

_

دوره آموزش لیفت ابرو

دوره آموزش لیفت ابرو در بسیاری از آموزشگاه های آرایشگری زنانه همراه با ( دوره لیفت و لمینت مژه ) آموزش داده میشود. در آموزشگاه سیمای هانی این دو دوره با هم یک قیمت پرداخت شده و آموزش داده میشود. این دوره ها مکمل هم هستند و در حین آموزش بهتر است هر دو با هم بصورت یکجا آموزش داده شود. آموزشگاه سیمای هانی آموزش لیفت ابرو و مژه را بصورت یکجا در یک پکیج آموزش داده و دوره با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 2 جلسه 2 ساعته
 • قیمت دوره لیفت مژه و ابرو: 2.000.000 میلیون تومان
 • ویژگی: تمرین روی مدل زنده
 • پشتیبانی: نامحدود و رایگان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس آموزش لیفت ابرو

دوره آموزش لیفت ابرو
0:00
0:00

چطور در دوره ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سرفصل‌های کلاس لیفت ابرو سیمای هانی:

 • آشنا شدن هنرجویان با مسائل زیبایی شناسی و ساختار ابرو
 • معرفی رایج‌ترین ابزار‌ها و ترکیبات مورد نیاز برای انجام لیفت و لمینت ابرو و نحوه استفاده از آن‌ها
 • آموزش لیفت ابرو در متد‌ها و استایل‌های مختلف و آموزش نحوه انتخاب بهترین استایل بر اساس فرم چهره
 • آموزش نحوه استفاده از ترکیبات مختلف برای پر پشت کردن ابرو‌ها و مزایا و معایب هر ترکیب
 • اجرا و تمرین تمامی متد‌ها و سرفصل‌های آموزشی بر روی مدل‌های آرایشگری
 • آموزش نحوه استفاده از کراتین مایع برای تقویت ابروها
 • آموزش نحوه قرینه سازی و دیزاین ابروها و پر کردن نواحی خالی ابرو
 • آموزش نحوه آماده سازی و تزریق بوتاکس برای فرم دادن به ابروها و مزایا و معایب آن
 • آموزش نحوه مراقبت از ابروهای لمینت شده و باید‌ها و نباید‌های این تکنیک زیبایی
 • رفع ایرادات عمده هنرجویان با نظارت دائمی مربیان
_

آموزش لیفت ابرو

ابرو به عنوان یکی از مهم‌ترین اجزای صورت در نظر گرفته می‌شود و زیبایی و طراوت آن تاثیر بسیاری زیادی را بر روی جذابیت چهره افراد می‌گذارد. کلاس آموزش لیفت ابرو یکی از پرطرفدار‌ترین دوره‌های آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی می‌باشد و هنرجویان بسیاری با هدف شرکت در کلاس لمینت ابرو به آموزشگاه لمینت ابرو سیمای هانی مراجعه می‌کنند.

در این کلاس‌ها انواع روش‌های مراقبت از ابرو به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و شما می‌توانید پس از اتمام مراحل آموزشی خود در کم‌ترین زمان وارد بازار کار شوید و درآمد قابل قبولی را از این طریق کسب نمایید. همان‌گونه که از آن اطلاع دارید، زیباجویان بسیاری به منظور تقویت و یا لمینت ابرو به مراکز زیبایی مراجعه می‌کنند و این مسئله باعث شده است تا متقاضیان بسیاری برای شرکت در کلاس‌ لمینت ابرو اقدام نمایند.

در دوره‌های آموزش لیفت ابرو اطلاعات کاربردی و مفید بسیاری در رابطه با ساختار ابرو، مواد و ترکیبات مورد استفاده برای تقویت و پر پشت شدن ابروها، لیفت و لمینت ابرو و قرینه سازی آن‌ها به شرکت کنندگان ارائه می‌شوند. در واقع، آموزشگاه لمینت ابرو سیمای هانی در دوره‌های برگزار شده تمامی زوایای این شاخه از آرایشگری را پوشش داده است و مربیان ماهر و با تجربه این آموزشگاه در تمامی طول این دوره بر روی عملکرد‌های هنرجویان نظارت مستقیمی را دارند. همچنین، لازم به ذکر است که هنرجویان در این دوره‌ها با ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای اجرای تکنیک‌های مختلف لیفت و لمینت ابرو آشنا می‌شوند و مهارت آن‌ها در استفاده از این ابزار‌ها بیشتر خواهد شد. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با کلاس لمینت ابرو کسب کنید.

 

مراحل آموزش لیفت ابرو:

مربیان آموزشگاه لمینت ابرو سیمای هانی در مراحل ابتدایی این دوره اطلاعات مختلفی را در رابطه با ساختار ابرو، مراحل انجام لیفت و لمینت ابرو، ترکیبات مورد استفاده برای این منظور و … در اختیار هنرجویان قرار می‌دهند و شما را با رایج‌ترین ابزار‌ها و ترکیبات مورد استفاده برای تقویت ابرو آشنا خواهند کرد. سپس، هنرجویان با مسائل زیبایی شناسی ابرو و نحوه انتخاب بهترین استایل بر اساس فرم چهره و چشمان زیباجویان آشنا خواهند شد و ضمن آموزش انواع مدل‌ها و سبک‌های لمینت ابرو، نحوه استفاده از مواد و ترکیبات مختلف برای تقویت ابرو را نیز یاد خواهند گرفت.

شرکت کنندگان در مراحل بعدی تمامی متد‌ها و استایل‌های لیفت و لمینت ابرو را بر روی مدل‌های آموزشی اجرا و تمرین خواهند کرد و مربیان ایرادات احتمالی آن‌ها را برطرف خواهند نمود. در مرحله پایانی دوره آموزش لیفت ابرو هنرجویان با مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام لیفت و لمینت ابرو رعایت شوند آشنا خواهند شد و آموزش‌های آن‌ها با ارائه اطلاعاتی در زمینه نحوه مراقبت از ابرو‌های لیفت شده به اتمام خواهد رسید.

 

کلاس آموزش لیفت ابرو

در کلاس آموزش لیفت ابرو چه چیزی آموزش داده میشود؟

1. لمینت ابرو و نحوه افزایش ضخامت ابروها با کمک این روش:

در لمینت ابرو از رنگدانه‌های گیاهی و کراتین برای تغییر فرم ابروها استفاده می‌شود و می‌توان با کمک این روش ضخامت ابروها را نیز افزایش داد. لمینت ابر و نحوه استفاده از کراتین برای تقویت ابروها جزو سرفصل‌های اصلی کلاس لمینت ابرو محسوب می‌شوند و شما در طول این دوره با انواع متد‌ها و ترکیبات رایج در زمینه لمینت ابرو آشنا خواهید شد.

2. آموزش نحوه صحیح مراقبت از ابرو و نحوه استفاده از بوتاکس:

ابروهای کم پشت و ظریف مستعد آسیب و ریزش هستند و این حالت می‌تواند زیبایی چهره افراد را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. یکی از مباحث اصلی دوره آموزش لیفت ابرو نحوه تقویت و پرپشت کردن ابروها با کمک ترکیبات گیاهی و تجاری می‌باشد و نحوه صحیح مراقبت از ابروها در این کلاس‌ها به هنرجویان آموزش داده خواهند شد. همچنین، در طول این دوره‌ها نحوه تزریق بوتاکس به ابروها نیز به هنرجویان آموزش داده می‌شود و مهارت و تسلط شما بر روی این پروسه بیشتر خواهد گردید.

3. لیفت ابرو و قرینه سازی ابروها:

زیبایی و جذابیت ابروها تنها در پر پشت بودن آن‌ها خلاصه نمی‌شود و انتخاب بهترین استایل برای لمینت کردن ابروها و نحوه قرینه سازی آن‌ها نیز در این زمینه اهمیت دارند. مربیان آموزشگاه لمینت ابرو سیمای هانی در طول این دوره ضمن ارائه آموزش‌های لازم در رابطه با لمینت ابرو به هنرجویان، آن‌ها را با مسائل و نکات زیبایی شناسی نیز آشنا خواهند کرد و نحوه قرینه سازی ابروها را به آن‌ها آموزش خواهند داد.

4. نحوه تمیز کردن و آماده سازی ابروها:

یکی از مهم‌ترین سرفصل‌های کلاس آموزش لیفت ابرو نحوه آماده سازی ابروها برای اجرای تکنیک‌های مختلف است و متقاضیان شرکت در این دوره‌ها با نحوه شستشوی صحیح ابروها و کادربندی آن‌ها آشنا خواهند شد و مربیان این کلاس‌ها اطلاعات مفیدی را در رابطه با نحوه افزایش عمر مفید لیفت و لمینت ابرو به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

آموزش لیفت ابرو

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه لیفت ابرو:

از جمله مهم‌ترین ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزش لیفت ابرو می‌توان به مواردی همچون: مواد تثبیت کننده و تقویت کننده ابرو، چسب بیگودی، شانه لمینت، کراتین، میکرو براش، رنگ مژه، پد پاک کننده مژه، انواع پد‌های سیلیکونی، هدبند و پیشبند، حوله یکبار مصرف، ژل مخصوص برای برداشتن مژه‌های اکستنشن شده، چسب لیفت مژه و … اشاره کرد. لازم به ذکر است که تمامی این اقلام در قالب یک پکیج کامل و با کیفیت در اختیار هنرجویان قرار خواهند گرفت و هزینه این بسته به صورت مجزا از شما دریافت خواهد شد و نیازی خرید این موارد توسط هنرجویان نیست.

_

گالری تصاویر کلاس لیفت ابرو

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش لیفت ابرو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 2.000.000 تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش لیفت ابرو چه مهارتی آموزش داده می شود؟

در کلاس ابرو با مهارت هایی برای حالت دادن به ابرو و لیفت کردن آن آشنا خواهید شد.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

در کلاس لیفت ابرو، این تکنیک با چه روش هایی آموزش داده می شود؟

در آموزش لیفت ابرو روشهایی نظیر بوتاکس ابرو و لمینت ابرو به هنرجویان آموزش داده می شوند.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش لیفت ابرو چیست و چگونه تهیه می شود؟

مواد تقویتی ابرو، کراتین، انواع براش، چسب بیگودی، انواع پد و… از جمله وسایل مورد نیاز دوره آموزش لیفت ابرو می باشند. این وسایل با پرداخت هزینه، توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند.

مدت دوره آموزش لیفت ابرو چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 2 جلسه 2 ساعته برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک لیفت ابرو شامل دوره پیش نیاز می باشد؟

خیر برای گذراندن کلاس آموزش لیفت ابرو به گذراندن هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید.

بعد از ورود به بازار کار چطور تبلیغات پربازده و مفید داشته باشیم؟

آموزشگاه های سیمای هانی با هدف حمایت از کسب و کار هنرجویان عزیز خود ، علاوه بر مشاوره راه اندازی رایگان تبلیغات این عزیزان را بصورت رایگان در  را در سایت و اپلیکیشن های زیبایی بزرگ و معتبر خود درج می نماید.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

آیا در دوره های آموزشی کتاب و جزوه معتبر ارائه می گردد؟

مدیریت آموزشگاه های سیمای هانی مولف کلیه کتاب های آرایشگری سازمان فنی و حرفه ای می باشد بنابراین جامع ترین و بروزترین کتاب و مطالب جهت نکته برداری در همه گرایش ها بصورت تخصصی و تکنیکی ارائه می گردد این مزیت بزرگ در کنار کیفیت آموزش عالی رمز قبولی کلیه هنرجویان عزیز سیمای هانی با بالاترین نمرات قبولی می باشد.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

تهیه مدل واقعی برای این دوره به عهده آموزشگاه لیفت ابرو است یا هنرجو؟

تهیه مدل واقعی برای دوره لیفت ابرو به عهده هنرجو می باشد. آموزشگاه هیچ تعهدی در این زمینه ندارد.

دوره آموزش لیفت ابرو به چند صورت قابلیت برگزاری دارد؟

این دوره در سه نوع عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود.

آیا لیفت ابرو به ابروها آسیب می‌رساند؟

همانند سایر روش‌های زیبایی، درصورتی‌که لیفت ابروها نیز به‌صورت مکرر انجام شده و استراحتی به ابروها داده نشود ممکن است باعث ریزش آنها و مشکلات دیگری نیز شوند. همچنین به دلیل استفاده از مواد شیمایی برای لیفت ابروها ممکن است برای چشم خطراتی را به همراه داشته باشد.

ماندگاری ابروهای لیفت شده چقدر است؟

دوام ابروهای لیفت شده بسته به نوع ابرو و انجام روش‌های مراقبت از آن متفاوت است. در حالت عادی لیفت ابروها حدوداً 8 تا 10 هفته دوان دارند.

آیا با انجام لیفت ابروها می‌ریزند؟

به طور طبیعی و به دلیل چرخه رشد ابروها، ممکن است پس از چند روز تعدادی از آنها بریزند.

چه کسانی نباید ابروهایشان را لیفت کنند؟

لیفت ابروها برای زنان باردار یا شیرده، افراد مبتلا به بیماری‌های پسوریازیس/اگزما و همچنین بیماران مبتلا به آلوپسی مناسب نیست. استفاده از مواد شیمایی در لیفت ابروها علاوه بر اینکه برای نوزادان خطر داشته در افراد مبتلا به بیماری‌های گفته شده نیز باعث تشدید بیماری خواهد شد.

آیا بعد از لمینت ابروها به حالت عادی برمی‌گردند؟

بله در عرض 4 تا 8 هفته ابروها به حالت عادی باز خواهند گشت و می‌توان آنها را دوباره با مدل جدید یا سابق فرم داد.

خطرات لیفت ابرو چیست؟

سوزش پوست شایع‌ترین عارضه جانبی است که پس از لیفت ابروها می‌تواند رخ دهد. این مشکل به خصوص بعد از اولین جلسه لیفت ممکن است به وجود بیاید. همچنین مواردی چون قرمزی، لایه‌برداری، تورم و خارش از جمله مشکلات لیفت ابرو است. لازم به ذکر است که اگر لیفت ابرو با احتیاط و مواد باکیفیت استفاده شود، تحریکات پوستی به حداقل می‌رسد.

آیا ابروها بعد از لمینت دوباره رشد می‌کنند؟

 بله موهای ابرو در یک چرخه 6-8 هفته رشد می‌کنند. اما با افزایش سن، این روند کندتر می‌شود، بنابراین برای برخی ممکن است ۱۲ یا ۱۵ هفته طول بکشد تا چرخه رشد ابروها به پایان برسد.

آیا ابروهای لیفت مناسب همه افراد است؟

لیفت ابرو برای افرادی که موهای ابروی آنها دارای پوشش کافی است، مناسب بوده؛ زیرا لیفت ابرو باعث زیادشدن یا پرپشت‌شدن ابروها نخواهد شد. همچنین افرادی که ابروهای نازکی و کم‌پشتی دارند نباید مواد روی پوست آنها قرار بگیرد، زیرا باعث بروز آلرژی، قرمزی و تورم خواهد شد.

چرا ابروهای من بعد از لیفت مجعد شده است؟

ابروهای مجعد پس از لیفت می‌تواند به دلایل متعددی از جمله قرار دادن طولانی‌مدت مواد روی ابرو، شانه‌زدن اشتباه ابروها یا شانه‌زدن زیاد آنها باشد.

آیا می‌توانم ابروهای لیفت شده را بشوییم؟

پس از لیفت باید تا 24 ساعت پس از درمان از تماس ابروهای خود با آب یا بخار خودداری کنید.

چه مدت بعد از لیفت ابرو می‌توانم دوش بگیرم؟

24 ساعت بعد می‌توانید دوش بگیرید. در واقع در 24 ساعت اول پس از لیفت از خیس شدن ابروهای خود، دوش‌گرفتن، حمام آب گرم، شنا و سونا خودداری کنید. برای دوام بهتر ابروها بهتر است از ژل ابرو یا سرم حالت‌دهنده طی مدت لیفت ابرو استفاده کنید تا ابروها در بهترین حالت ممکن حفظ شوند.

آیا می‌توان ابروهای نازک را لیفت کرد؟

بله لیفت ابرو می‌تواند روی ابروهای کم‌پشت نیز انجام شود. البته باید به این نکته توجه کرد که لیفت ابرو باعث پرپشت‌تر شدن ابروها نمی‌شود و تنها حالت آنها را تغییر می‌دهد.

بعد از لیفت چه کارهایی نباید انجام داد؟

برخی از مراقبت‌های بعد از لیفت ابرو شامل موارد زیر است:

 • به مدت 24 ساعت از خیس شدن ناحیه ابرو خودداری کنید.
 • تا 48 ساعت پس از لیفت از تماس با نور مستقیم خورشید، تخت‌های آفتاب‌گیر، سونا، اتاق‌های بخار و استخرهای شنا خودداری کنید.
 • از مالش یا لمس بیش از حد ابروها به مدت 24 ساعت خودداری کنید.

چگونه لیفت ابرو را پاک کنم؟

ریموو لیفت ابرو امکان‌پذیر نیست و باید حدود 6 هفته صبر کرد تا رشد ابروها کامل شده و به حالت قبل برگردند. شما می‌توانید طی این مدت ابروهایتان را مرتب شستشو داده و آنها را برس بزنید تا فرم طبیعی قبل را داشته باشد.

لیفت ابرو چند ساعت طول می‌کشد؟

فرآیند لمینت ابرو حدود 15-20 دقیقه طول می‌کشد.

آیا لمینت ابرو باعث جوان‌تر دیده‌شدن می‌شود؟

لیفت ابروها باعث زیباتر شدن چهره و همچنین شادابی بهتر آن می‌شود. برای جوان‌تر دیده‌شدن چهره می‌توانید ابروهای خود را به رنگ تیره دربیاورید تا تأثیر لیفت دوچندان شود.

لیفت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت ابرو یک روش زیبایی است که طی دو مرحله انجام شده و شامل اصلاح فرم ابرو می‌شود. این روش برای ابروهای پهن یا نامرتب و همچنین برای ابروهای بسیار نازک و کم مو مناسب است.

آیا می‌توانم روی ابروهای لیفت شده آرایش کنم؟

پس از 24 بهتر است که از آرایش‌کردن روی ابروهای لیفت شده خودداری کنید. زیرا این کار باعث می‌شود تا تأثیر مواد روی ابرو کم شده و ابروها طی مدت کوتاهی حالت خود را از دست بدهند.

چرا موهای ابروی من بعد از لیفت می‌ریزد؟

یکی از دلایل ریزش ابروها پس از لیفت این است که محلول لمینت برای مدت طولانی روی ابرو باقی‌مانده است. موها بیش از حد شانه شده و یا سوخته‌اند. همچنین ممکن است محصول بیش از حد استفاده شده باشد. دلیل دیگر این است که موها ممکن است ابروها اشتباه برس زده شده باشند.

آیا برای آموزش لیفت ابرو باید مدرک تحصیلی داشته باشم؟

خیر شما با هر مدرک تحصیلی می‌توانید برای آموزش لیفت ابرو اقدام کنید.

هزینه آموزش لیفت ابرو به همراه مواد است؟

خیر تهیه مواد لیفت به عهده هنرجویان است.

نحوه لیفت ابرو با مواد طبیعی به چه صورت است؟

در این نوع لیفت از موادی چون وازلین، کتیرا و عسل استفاده می‌شود و یک روش کوتاه‌مدت برای حالت دادن به ابروها است.

اموزش ليفت ابرو برای مبتدیان مناسب است؟

بله در این دوره صفر تا صد لیفت ابرو آموزش داده شده و افراد با هر مهارتی می‌توانند در کلاس‌ها شرکت کنند.

طرز لیفت ابرو با صابون چگونه است؟

ابتدا ابروها را کمی مرطوب کرده سپس براش را به صابون گلیسیرین آغشته کرده و به‌آرامی روی ابروها بکشید. برای پرکردن قسمت‌های خالی ابرو نیز می‌توانید از مداد یا سایر لوازم آرایشی استفاده کنید.

جزوه لیفت ابرو را از کجا تهیه کنم؟

در کلاس‌های آموزشی لیفت ابرو و همچنین سایت‌های معتبر می‌توانید جزوه لیفت ابرو را تهیه کنید.

بهترین مدل لیفت ابرو کدام است؟

بهترین مدل لیفت برای انواع ابروها متفاوت است؛ اما روش‌هایی که جلوه طبیعی‌تری دارند بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند.

مراحل لیفت ابرو به چه صورت است؟

در مطلب به طور کلی مراحل لیفت ابرو بیان شده است.

طرز لیفت کردن ابرو برای انواع ابروهای یکسان است؟

بله روش کلی لیفت کردن ابروها برای انواع آن یکسان است.

مشاهده مطلببستن مطلب

4 دیدگاه

  • سلام دوست عزیز
   برای آموزش رفع چین و چروک باید دوره پاکسازی پوست رو ثبت نام کنید. توی دوره اموزش لیفت ابرو موارد مربوط به ابرو اموزش داده میشه. لطفا وارد دوره زیر بشید:
   آموزش پاکسازی پوست

   • سلام ریحانه عزیز
    هزینه ها خیلی متفاوت هستن چون کیفیت موارد متفاوت هستن. شما میتونید پکیبج رو از 500 هزارتومان به بالا جمع کنید که ما خودمون براتون انجام میدیدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + = 5