_

دوره آموزش لیفت ابرو سیمای هانی

دوره آموزش کلیفت ابرو در بسیاری از آموزشگاه های آرایشگری زنانه همراه با دوره لیفت و لمینت مژه آموزش داده میشود. این دوره ها همه مکمل هم هستند و در حین آموزش بهتر است همه با هم بصورت یکجا آموزش داده شود. آموزشگاه سیمای هانی این دوره ها را بصورت یکجا در یک پکیج آموزش داده و دوره با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 1 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 2 ساعت
 • قیمت دوره لیفت مژه: 100.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس آموزش لیفت ابرو

دوره آموزش لیفت ابرو
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل‌های ارائه شده در آموزشگاه لیفت ابرو سیمای هانی:

 • آشنا شدن هنرجویان با مسائل زیبایی شناسی و ساختار ابرو
 • معرفی رایج‌ترین ابزار‌ها و ترکیبات مورد نیاز برای انجام لیفت و لمینت ابرو و نحوه استفاده از آن‌ها
 • آموزش لیفت ابرو در متد‌ها و استایل‌های مختلف و آموزش نحوه انتخاب بهترین استایل بر اساس فرم چهره
 • آموزش نحوه استفاده از ترکیبات مختلف برای پر پشت کردن ابرو‌ها و مزایا و معایب هر ترکیب
 • اجرا و تمرین تمامی متد‌ها و سرفصل‌های آموزشی بر روی مدل‌های آرایشگری
 • آموزش نحوه استفاده از کراتین مایع برای تقویت ابروها
 • آموزش نحوه قرینه سازی و دیزاین ابروها و پر کردن نواحی خالی ابرو
 • آموزش نحوه آماده سازی و تزریق بوتاکس برای فرم دادن به ابروها و مزایا و معایب آن
 • آموزش نحوه مراقبت از ابروهای لمینت شده و باید‌ها و نباید‌های این تکنیک زیبایی
 • رفع ایرادات عمده هنرجویان با نظارت دائمی مربیان
bell
0:00
0:00
_

آموزش لیفت ابرو

ابرو به عنوان یکی از مهم‌ترین اجزای صورت در نظر گرفته می‌شود و زیبایی و طراوت آن تاثیر بسیاری زیادی را بر روی جذابیت چهره افراد می‌گذارد. کلاس آموزش لیفت ابرو یکی از پرطرفدار‌ترین دوره‌های آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی می‌باشد و هنرجویان بسیاری با هدف شرکت در کلاس لمینت ابرو به آموزشگاه لمینت ابرو سیمای هانی مراجعه می‌کنند.

در این کلاس‌ها انواع روش‌های مراقبت از ابرو به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و شما می‌توانید پس از اتمام مراحل آموزشی خود در کم‌ترین زمان وارد بازار کار شوید و درآمد قابل قبولی را از این طریق کسب نمایید. همان‌گونه که از آن اطلاع دارید، زیباجویان بسیاری به منظور تقویت و یا لمینت ابرو به مراکز زیبایی مراجعه می‌کنند و این مسئله باعث شده است تا متقاضیان بسیاری برای شرکت در کلاس‌ لمینت ابرو اقدام نمایند.

در دوره‌های آموزش لیفت ابرو اطلاعات کاربردی و مفید بسیاری در رابطه با ساختار ابرو، مواد و ترکیبات مورد استفاده برای تقویت و پر پشت شدن ابروها، لیفت و لمینت ابرو و قرینه سازی آن‌ها به شرکت کنندگان ارائه می‌شوند. در واقع، آموزشگاه لمینت ابرو سیمای هانی در دوره‌های برگزار شده تمامی زوایای این شاخه از آرایشگری را پوشش داده است و مربیان ماهر و با تجربه این آموزشگاه در تمامی طول این دوره بر روی عملکرد‌های هنرجویان نظارت مستقیمی را دارند. همچنین، لازم به ذکر است که هنرجویان در این دوره‌ها با ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای اجرای تکنیک‌های مختلف لیفت و لمینت ابرو آشنا می‌شوند و مهارت آن‌ها در استفاده از این ابزار‌ها بیشتر خواهد شد. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با کلاس لمینت ابرو کسب کنید.

آموزشگاه لیفت ابرو

مراحل آموزش لیفت ابرو:

مربیان آموزشگاه لمینت ابرو سیمای هانی در مراحل ابتدایی این دوره اطلاعات مختلفی را در رابطه با ساختار ابرو، مراحل انجام لیفت و لمینت ابرو، ترکیبات مورد استفاده برای این منظور و … در اختیار هنرجویان قرار می‌دهند و شما را با رایج‌ترین ابزار‌ها و ترکیبات مورد استفاده برای تقویت ابرو آشنا خواهند کرد. سپس، هنرجویان با مسائل زیبایی شناسی ابرو و نحوه انتخاب بهترین استایل بر اساس فرم چهره و چشمان زیباجویان آشنا خواهند شد و ضمن آموزش انواع مدل‌ها و سبک‌های لمینت ابرو، نحوه استفاده از مواد و ترکیبات مختلف برای تقویت ابرو را نیز یاد خواهند گرفت.

شرکت کنندگان در مراحل بعدی تمامی متد‌ها و استایل‌های لیفت و لمینت ابرو را بر روی مدل‌های آموزشی اجرا و تمرین خواهند کرد و مربیان ایرادات احتمالی آن‌ها را برطرف خواهند نمود. در مرحله پایانی دوره آموزش لیفت ابرو هنرجویان با مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام لیفت و لمینت ابرو رعایت شوند آشنا خواهند شد و آموزش‌های آن‌ها با ارائه اطلاعاتی در زمینه نحوه مراقبت از ابرو‌های لیفت شده به اتمام خواهد رسید.

مراحل آموزش لیفت ابرو

در کلاس آموزش لیفت ابرو چه چیزی آموزش داده میشود؟

لمینت ابرو و نحوه افزایش ضخامت ابروها با کمک این روش:

در لمینت ابرو از رنگدانه‌های گیاهی و کراتین برای تغییر فرم ابروها استفاده می‌شود و می‌توان با کمک این روش ضخامت ابروها را نیز افزایش داد. لمینت ابر و نحوه استفاده از کراتین برای تقویت ابروها جزو سرفصل‌های اصلی کلاس لمینت ابرو محسوب می‌شوند و شما در طول این دوره با انواع متد‌ها و ترکیبات رایج در زمینه لمینت ابرو آشنا خواهید شد.

آموزش نحوه صحیح مراقبت از ابرو و نحوه استفاده از بوتاکس:

ابروهای کم پشت و ظریف مستعد آسیب و ریزش هستند و این حالت می‌تواند زیبایی چهره افراد را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. یکی از مباحث اصلی دوره آموزش لیفت ابرو نحوه تقویت و پرپشت کردن ابروها با کمک ترکیبات گیاهی و تجاری می‌باشد و نحوه صحیح مراقبت از ابروها در این کلاس‌ها به هنرجویان آموزش داده خواهند شد. همچنین، در طول این دوره‌ها نحوه تزریق بوتاکس به ابروها نیز به هنرجویان آموزش داده می‌شود و مهارت و تسلط شما بر روی این پروسه بیشتر خواهد گردید.

لیفت ابرو و قرینه سازی ابروها:

زیبایی و جذابیت ابروها تنها در پر پشت بودن آن‌ها خلاصه نمی‌شود و انتخاب بهترین استایل برای لمینت کردن ابروها و نحوه قرینه سازی آن‌ها نیز در این زمینه اهمیت دارند. مربیان آموزشگاه لمینت ابرو سیمای هانی در طول این دوره ضمن ارائه آموزش‌های لازم در رابطه با لمینت ابرو به هنرجویان، آن‌ها را با مسائل و نکات زیبایی شناسی نیز آشنا خواهند کرد و نحوه قرینه سازی ابروها را به آن‌ها آموزش خواهند داد.

نحوه تمیز کردن و آماده سازی ابروها:

یکی از مهم‌ترین سرفصل‌های کلاس آموزش لیفت ابرو نحوه آماده سازی ابروها برای اجرای تکنیک‌های مختلف است و متقاضیان شرکت در این دوره‌ها با نحوه شستشوی صحیح ابروها و کادربندی آن‌ها آشنا خواهند شد و مربیان این کلاس‌ها اطلاعات مفیدی را در رابطه با نحوه افزایش عمر مفید لیفت و لمینت ابرو به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه لیفت ابرو:

از جمله مهم‌ترین ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزش لیفت ابرو می‌توان به مواردی همچون: مواد تثبیت کننده و تقویت کننده ابرو، چسب بیگودی، شانه لمینت، کراتین، میکرو براش، رنگ مژه، پد پاک کننده مژه، انواع پد‌های سیلیکونی، هدبند و پیشبند، حوله یکبار مصرف، ژل مخصوص برای برداشتن مژه‌های اکستنشن شده، چسب لیفت مژه و … اشاره کرد. لازم به ذکر است که تمامی این اقلام در قالب یک پکیج کامل و با کیفیت در اختیار هنرجویان قرار خواهند گرفت و هزینه این بسته به صورت مجزا از شما دریافت خواهد شد و نیازی خرید این موارد توسط هنرجویان نیست.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش لیفت ابرو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 100.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش لیفت ابرو چه مهارتی آموزش داده می شود؟

در کلاس ابرو با مهارت هایی برای حالت دادن به ابرو و لیفت کردن آن آشنا خواهید شد.

در کلاس لیفت ابرو، این تکنیک با چه روش هایی آموزش داده می شود؟

در آموزش لیفت ابرو روشهایی نظیر بوتاکس ابرو و لمینت ابرو به هنرجویان آموزش داده می شوند.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش لیفت ابرو چیست و چگونه تهیه می شود؟

مواد تقویتی ابرو، کراتین، انواع براش، چسب بیگودی، انواع پد و… از جمله وسایل مورد نیاز دوره آموزش لیفت ابرو می باشند. این وسایل با پرداخت هزینه، توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند.

مدت دوره آموزش لیفت ابرو چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 1 جلسه برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک لیفت ابرو شامل دوره پیش نیاز می باشد؟

خیر برای گذراندن کلاس آموزش لیفت ابرو به گذراندن هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید.

تهیه مدل واقعی برای این دوره به عهده آموزشگاه لیفت ابرو است یا هنرجو؟

تهیه مدل واقعی برای دوره لیفت ابرو به عهده هنرجو می باشد. آموزشگاه هیچ تعهدی در این زمینه ندارد.

دوره آموزش لیفت ابرو به چند صورت قابلیت برگزاری دارد؟

این دوره در سه نوع عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود.

_

گالری تصاویر کلاس لیفت ابرو

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− 5 = 3