_

دوره آموزش کاشت ناخن سیمای هانی

دوره کاشت ناخن یک شاخه محبوب از دوره های آرایشگری زنانه محسوب میشود. دوره کاشت ناخن، آموزش برای کاشت ناخن بصورت موقت یا بلند مدت (دائم) است. همچنین در این دوره آموزش هایی درباره نحوه استفاده از ابزار و استحکام و تقویت ناخن بصورت کامل آموزش داده میشود. کاشت ناخن روش زیبایی پر کاربرد در سالن های آرایشگری است که در کلاس‌های آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی آموزش داده میشود. این دوره با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره برگزار شده و قیمت دوره کاشت ناخن با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 1 ساعت
 • قیمت دوره کاشت ناخن: 350.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس کاشت ناخن

آموزشگاه کاشت ناخن
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل‌های کلاس کاشت ناخن:

 • آشنایی با ساختار انگشتان دست و ناخن و معرفی فرم‌های مختلف ناخن
 • آموزش مانیکور و پدیکور خشک و تر، مانیکور سالنی، اسمارت مانیکور و نحوه ژلیش کردن ناخن‌های طبیعی
 • آموزش نحوه آماده سازی ناخن بدون وارد شدن آسیب به بافت آن به منظور اجرای تکنیک‌ها و سبک‌های مختلف
 • آموزش نحوه سوهان کشی ناخن‌ها در کم‌ترین زمان و بدون آسیب به ناخن
 • آموزش نحوه ایجاد قالب برای ناخن و روش صحیح لاک زدن
 • آموزش مواد گذاری و صدف سازی ناخن‌ها در سبک‌های مختلفی همچون: میکس، کاور، هلویی و …
 • آموزش نحوه دیزاین ناخن‌ها با کمک مواد اکلیلی، ابریشمی، پولک، لاک و …
 • آموزش ترمیم شکستگی ناخن‌های طبیعی و نحوه ترمیم ناخن‌های کاشته شده
 • آموزش کاشت ناخن‌ها بدون استفاده از قالب و تمرین تمامی متد‌های آموزشی زیر نظر برجسته‌ترین مربیان کشور
bell
0:00
0:00
_

آموزش کاشت ناخن

کاشت ناخن به معنای استفاده از ترکیبات و ابزار‌های تزئینی مختلف برای زیبایی بیشتر ناخن‌ها می‌باشد. دوره آموزش کاشت ناخن همیشه جزو یکی از پرطرفدار‌ترین و پردرآمد‌ترین گرایش‌های آرایشگری محسوب می‌شود. مسلط شدن بر هنر دیزاین و کاشت ناخن نیازمند مهارت و تلاش بسیاری می‌باشد و هنرجویان باید آموزش‌های مختلفی را در قالب کلاس کاشت ناخن دریافت کنند. آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی به عنوان یکی از معتبر‌ترین مراکز کاشت ناخن در کشور شناخته می‌شود و هنرجویان این مرکز تخصصی تمامی مهارت‌های مورد نیاز برای ورود سریع به بازار کار را دریافت می‌کنند. همچنین، شرکت در این کلاس‌های این مجموعه شما را با جدید‌ترین متد‌های کاشت ناخن، سوهان کشی، مانیکور و پدیکور، طراحی صدف و ترمیم ناخن آشنا خواهد کرد و در واقع، دوره‌های آموزش کاشت و دیزاین ناخن سیمای هانی کامل‌ترین پکیج برای یادگیری این هنر محسوب می‌شوند. لازم به ذکر است که زیباجویانی که برای کاشت ناخن اقدام می‌کنند باید این فرایند زیبایی را در بازه‌های زمانی 2 تا 4 هفته ترمیم نمایند و کاشت ناخن یک پروسه موقتی برای زیبایی بیشتر ناخن‌ها محسوب می‌شود و این عامل باعث شده است تا افرادی که در زمینه کاشت ناخن مهارت دارند بتوانند درآمد‌های بسیاری بالایی را از این طریق کسب کنند. بنابراین، شما نیز می‌توانید در صورت علاقه به این گرایش به آموزشگاه کاشت ناخن سیمای هانی مراجعه نمایید و با آموزش کاشت ناخن زیر نظر برجسته‌ترین مربیان کشور به سرعت وارد بازار کار و دنیای آرایشگری شوید و درآمد خوبی را از این طریق کسب نمایید.

_

گالری تصاویر کلاس کاشت ناخن

_

مراحل آموزش کاشت ناخن:

مربیان آموزشگاه کاشت ناخن سیمای هانی در ابتدای این دوره‌ها اطلاعات کامل و گسترده‌ای را در رابطه با ساختار انگشتان دست و ناخن و مبانی زیبایی شناسی ناخن به هنرجویان ارائه خواهند داد و شما را با نحوه انتخاب بهترین متد بر اساس فرم ناخن‌های زیباجویان آشنا خواهند کرد. در قسمت بعدی آموزش‌های ارائه شده در کلاس کاشت ناخن شما با نحوه ایجاد قالب برای اجرای تکنیک‌های مختلف و روش‌های مختلف مانیکور و پدیکور ناخن آشنا خواهید شد و با تمرین و تکرار مستمر بر روی پروسه آماده سازی ناخن مسلط خواهید گردید. سپس، مربیان این دور‌ها نحوه صحیح مواد گذاری و آماده سازی صدف ناخن را به متقاضیان آموزش خواهند داد و شما را با انواع دیزاین‌های ناخن آشنا خواهند کرد. هنرجویان در مراحل انتهایی دوره آموزش کاشت ناخن با نحوه برداشتن و ترمیم کاشت ناخن و روش‌های جلوگیری از رشد قارچ در زیر ناخن آشنا خواهند شد و تمامی تکنیک‌های کاشت ناخن را بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا و تمرین خواهند کرد.

 آموزش‌های قابل ارائه توسط آموزشگاه کاشت ناخن سیمای هانی:دوره آموزش کاشت ناخن

 • سوهان کشی و آماده سازی ناخن‌های طبیعی:

در دوره‌های آموزش کاشت ناخن ضمن معرفی انواع فرم‌های ناخن به هنرجویان، اطلاعات کاملی در رابطه با نحوه سوهان کشی کردن و آماده سازی ناخن‌ها که جزو فرایند‌های پایه برای اجرای تمامی تکنیک‌های کاشت ناخن هستند به شما عزیزان ارائه خواهند شد و سرعت عمل شما در زمینه آماده سازی ناخن در اثر تمرین و تکرار بیشتر خواهد شد.

 • آموزش نحوه آماده سازی مواد برای کاشت ناخن و نحوه صحیح صدف سازی:

ترکیبات و مواد مورد استفاده برای کاشت ناخن معمولاً به صورت پودری هستند و این ترکیبات قبل از اجرای تکنیک‌های مختلف باید آماده سازی شوند. در دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه کاشت ناخن سیمای هانی نحوه آماده سازی مواد برای کاشت ناخن به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و در انتهای این دوره شما قادر به اجرای انواع تکنیک‌های صدف سازی همچون: طبیعی، هلویی، میکس، روکش، کهربایی و … خواهید بود.

 • آموزش و اجرای انواع سبک‌های مانیکور و پدیکور:

مانیکور و پدیکور جزو رایج‌ترین خدماتی هستند که در آرایشگاه‌های زنانه به زیباجویان ارائه می‌شود و این دوره تمرکز ویژه‌ای را بر روی آموزش صحیح انواع متد‌های مانیکور و پدیکور به زیباجویان دارد. لازم به ذکر است که مانیکور مرطوب و خشک دو مورد از مهم‌ترین سر فصل‌های کلاس کاشت ناخن محسوب می‌شوند و تفاوت اصلی آن‌ها در استفاده از آب ولرم برای نرم شدن ساختار ناخن و انگشتان دست در مانیکور مرطوب است.

 • آموزش نحوه اجرای طرح‌ها و دیزاین‌های جذاب بر اساس‌ جدید‌ترین متد‌های روز دنیا:

در دنیای کاشت ناخن هزاران طرح و الگوی مختلف را می‌توان بر روی ناخن‌ها اجرا کرد و در دوره‌های آموزش کاشت ناخن نحوه اجرای جدید‌ترین سبک‌ها و الگوها به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و شما می‌توانید پس از اتمام آموزش‌‌های خود اصول اولیه برای اجرای تمامی سبک‌ها را به راحتی درک کنید و با کمی تمرین الگوی مورد نظر را اجرا نمایید. همچنین، در این دوره نحوه ایجاد طرح‌های مختلفی همچون: ابریشمی، گل، اکلیل، گرانیت، پولک و … با نظارت مستقیم مربیان آموزشگاه کاشت ناخن سیمای هانی به متقاضیان آموزش داده می‌شوند.

ابزار‌های مورد نیاز برای آموزش کاشت ناخن:

از جمله مهم‌ترین ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس کاشت ناخن می‌توان به مواردی همچون: دستگاه سوهان برقی و سوهان دستی، پرایمر ناخن، محلول ضد قارچ، انواع پودرهای کاشت ناخن، محلول کاشت ناخن، پولیش بافر یا بافر براق کننده ناخن، کاردک، نیپر، گوشت گیر و ناخن گیر، کرم‌ها و ژل‌های مخصوص مانیکور، چسب ناخن، انواع لنز‌ها و استیکر‌های ناخن، انواع لاک ناخن، شابلون، محلول ضد عفونی ناخن و … اشاره کرد. لازم است به این مورد توجه داشته باشید که نیازی به خرید این موارد به صورت مجزا نیست و آموزشگاه کاشت ناخن سیمای هانی قبل از شروع این دوره‌ها تمامی این ابزار‌ها را در قالب یک پکیج زیبا و با کیفیت به هنرجویان ارائه خواهد داد و هزینه این بسته به صورت جداگانه دریافت می‌شود.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره کاشت ناخن چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 350.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش کاشت ناخن چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس کاشت ناخن  با روش هایی برای طراحی ناخن های دست و پا آشنا می شوید.

آیا با دریافت مدرک کاشت ناخن می توان کار مانیکور و یا پدیکور را نیز انجام داد؟

بله در دوره آموزش کاشت ناخن شما با انواع مانیکور و پدیکور نیز آشنا می شوید.

آیا تهیه مدل واقعی برای دوره آموزش کاشت ناخن به عهده آموزشگاه است؟

آموزشگاه مدل واقعی برای آموزش را در اختیار هنرجو قرار میدهد.

مدت آموزش دوره کاشت ناخن چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه 1 ساعته برگزار میشود.

لوازم مورد نیاز برای شرکت در کلاس کاشت ناخن چیست و چگونه تهیه می شود؟

انواع لاک در رنگ های مختلف، سوهان، پولیش، ناخن گیر، گوشت گیر، چسب ناخن و… از جمله لوازم مورد نیاز برای آموزش کاشت ناخن محسوب می شوند. این لوازم در قالب پکیج هایی توسط آموزشگاه به شما ارائه می شوند. البته باید هزینه آن را جداگانه پرداخت کنید.

آیا در آموزشگاه کاشت ناخن، نحوه ریموو کردن ناخن کاشته شده نیز آموزش داده می شود؟

بله در این دوره با روش هایی برای ریموو کردن ناخن نیز آشنا خواهید شد.

بازار کار آموزش کاشت ناخن چگونه است؟

کاشت ناخن، یکی از پردرآمدترین زیر شاخه های آرایشگری به شمار می رود. با دریافت مدرک این دوره می توانید به راحتی هزینه های خود را جبران کنید.

2 دیدگاه

 • استاد نگار عالی بودن.من دوره کاشت ناخن برداشتم و ۸ جلسه کامل رفتم.خیلی با حوصله و صبور و مهربون همه چیزای مهم و کاربردی رو یاد دادن.ممنون از آموزش خوبتون🌹

  • سلام دوست من
   خوشحالیم از اینکه هنرجوهای با استعداد و فعالی مثل شما داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


7 − = 2