_

دوره آموزش اکستنشن مو سیمای هانی

دوره اکستنشن مو یک شاخه محبوب از دوره های آرایشگری زنانه محسوب میشود. دوره اکستنشن مو یک آموزش برای افزایش حجم مو است. در این روش میتوان از موهای طبیعی یا مصنوعی استفاده کرد. اکستنشن مو روش زیبایی پر کاربرد در سالن های آرایشگری است که در کلاس های آرایشگری یمای هانی آموزش داده میشود. این دوره با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره برگزار شده و قیمت دوره اکستنشن مو یا با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 2 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 1 ساعت
 • قیمت دوره اکستنشن مو: 200.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
دوره آموزش اکستنشن مو
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس اکستنشن مو:

 • آشنایی با رایج‌ترین و مهم‌ترین متد‌های اکستنشن مو
 • معرفی وسایل و ابزار‌های مورد نیاز برای اجرای اکستنشن مو
 • آموزش نحوه انتخاب بهترین تکنیک بر اساس حجم و تراکم مو
 • آموزش اکستنشن مو به صورت عملی
 • تمرین و اجرای متد‌ها زیر نظر مربیان مجرب
 • آموزش نحوه آماده سازی مو برای اجرای اکستنشن
 • آموزش نحوه برداشتن اکستنشن از روی مو
 • رفع اشکالات عمده هنرجویان و عنوان کردن مهم‌ترین نکات در رابطه با اکستنشن مو توسط مربیان
 • آموزش نحوه استفاده صحیح از وسایل و ابزار‌‌های مورد نیاز برای اجرای اکستنشن مو
bell
0:00
0:00
_

آموزش اکستنشن مو

مو یکی از اصلی‌ترین عناصر زیبایی در نظر گرفته می‌شود و زیبایی و طراوت آن می‌تواند چهره شما را دگرگون سازد. استفاده از اکستنشن برای افزایش حجم و طول موهای سر از سابقه زیادی در دنیای زیبایی برخوردار است و هم اکنون متقاضیان بسیاری با شرکت در دوره‌های آموزش اکستنشن مو به کسب درآمد از این طریق مشغول هستند. در کلاس اکستنشن مو تمامی تکنیک‌های افزایش حجم و طول موهای سر به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و این تکنیک‌ها به صورت مکرر و در چندین مرحله تمرین و تکرار می‌گردند. اکستنشن مو همچون سایر روش‌های زیبایی دارای ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های مختلفی است و مسلط شدن بر این فرایند زیبایی نیازمند تمرین و تکرار می‌باشد. در دوره‌های تشکیل شده توسط آموزشگاه آرایشگری ضمن آشنایی بیشتر هنرجویان با ابزار‌ها و وسایل مورد استفاده برای اکستنشن مو، اطلاعات کاملی در رابطه با نحوه استفاده از این ابزار‌ها و کاربردهای اصلی آن‌ها به هنرجویان ارائه می‌شوند و رایج‌ترین روش‌های اکستنشن به همراه نحوه انتخاب بهترین روش بر اساس حجم مو به متقاضیان آموزش داده خواهند شد. همان‌گونه که از آن مطلع هستید، اکستنشن مو یکی از پرطرفدار‌ترین خدمات زیبایی در آرایشگاه‌های زنانه می‌باشد و نتایج این روش همچون بسیاری از تکنیک‌های زیبایی به صورت موقتی است. با در نظر گرفتن این مورد می‌توان به راحتی متوجه شد که می‌توان با آموزش اکستنشن مو درآمد مناسبی را از طریق آرایشگری کسب کرد زیرا زیباجویان بسیاری وجود دارند که از کم پشت بودن موهای خود ناراضی هستند و به دنبال روشی مطمئن برای افزایش طول و حجم‌ موهای خود می‌باشند. آموزشگاه اکستنشن مو با ارائه بهترین آموزش‌ها و با در اختیار داشتن مربیان مجرب نحوه اجرای تمامی تکنیک‌های اکستنشن را به شما عزیزان آموزش خواهد داد و در کم‌ترین زمان شما را وارد بازار کار خواهد کرد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

مراحل آموزش کلاس‌ اکستنشن مو:

همان‌گونه که در قسمت قبلی به آن اشاره شد، آموزشگاه اکستنشن مو سیمای هانی با در اختیار داشتن مربیان با سابقه و مجرب تمامی تکنیک‌های رایج در زمینه اکستنشن مو را به متقاضیان آموزش خواهد داد و آن‌ها را با ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای اجرای این تکنیک زیبایی آشنا خواهد کرد. شما در مرحله بعدی از آموزش‌های خود تمامی تکنیک‌های رایج برای اکستنشن مو را بر روی مدل‌های زنده یا کله مانکن اجرا خواهید کرد و با نحوه ترمیم مو و روش صحیح برداشتن اکستنشن آشنا خواهید شد. در آخرین مرحله از کلاس اکستنشن مو مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام اجرای روش‌های مختلف رعایت شوند عنوان خواهند شد و ایرادات شما توسط نظارت مستقیم مربیان شناسایی و برطرف خواهند گردید. بطور کلی، شرکت در دوره‌های آموزش اکستنشن مو تمامی زوایای این تکنیک زیبایی را پوشش خواهد کرد و شما می‌توانید پس از اتمام آموزش‌های خود در آموزشگاه اکستنشن مو سیمای هانی، مستقیماً به بازار کار وارد شوید و درآمد مناسبی را از طریق اجرای تکنیک‌های مختلف اکستنشن مو کسب کنید.

در آموزشگاه اکستنشن مو چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی به هنرجویان آموزش داده می‌شوند؟

اکستنشن به روش چسب:

در این روش از چسب برای متصل کردن موهای اکستنشن شده به بافت طبیعی مو استفاده می‌شود و لازم به ذکر است که میزان ماندگاری این روش کم‌تر از روش‌های دیگری همچون اکستنشن با لیزر و یا اکستنشن حرارتی می‌باشد. برای اجرای این روش می‌توان از چسب‌های سخت یا همان چسب‌های مایع و یا چسب‌های نرم که دارای لاتکس هستند و انعطاف پذیری بیشتری دارند استفاده کرد.

اکستنشن مو به روش رینگ:

در این روش یک دسته از موهای مصنوعی را در داخل یک رینگ یا حلقه فلزی قرار می‌دهند و سپس قسمتی از موی طبیعی فرد را نیز به کمک قلاب از داخل این حلقه عبور می‌دهند و حلقه را به وسیله فشار دادن تنگ می‌کنند. پیش نیاز اصلی این روش مناسب بودن حجم اولیه مو می‌باشد و این تکنیک به کسانی که موهای آن‌ها کم پشت است توصیه نمی‌شود.

اکستنشن کراتین:

در این روش از چسب‌های کراتینی برای اکستنشن مو استفاده می‌شود. برای اجرای اکستنشن کراتین این چسب‌ها با فاصله مناسبی به ریشه مو مالیده می‌شوند و اتصال میان موهای طبیعی و موهای مصنوعی با کمک اتو مو محکم می‌شود. لازم به ذکر است که این روش کاملاً بی خطر است و بطور کامل در کلاس‌های آموزش اکستنشن مو به آن پرداخته خواهد شد.

اکستنشن لیزر:

در این روش نیز از ترکیبات کراتینی برای اکستنشن مو استفاده می‌شود ولی این روش تفاوت‌هایی را با روش قدیمی دارد. اصلی‌ترین تفاوت روش سنتی با اکستنشن لیزری این است که در اکستنشن لیزری می‌توان حرارت دستگاه لیزر را به صورت دلخواه تعیین کرد و از آسیب دیدن ساقه و ریشه مو به واسطه حرارت جلوگیری نمود.

اکستنشن مو به روش دوخت:

در این روش برخلاف سایر روش‌های ذکر شده از چسب استفاده نمی‌شود و دسته‌های موی مصنوعی یا طبیعی در داخل موی افراد دوخته می‌شوند. مزیت اصلی این روش اجرای ساده و آسان آن می‌باشد و موهای زیباجویان پس از اجرای این تکنیک می‌توانند آزادانه حرکت کنند.

اکستنشن مو با کمک کلیپس:

این روش که به اکستنشن وافل نیز معروف است یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش حجم و طول موها به صورت طبیعی است. در اکستنشن وافل از کلیپس‌های کوچکی که دارای طول و عرض متفاوتی هستند استفاده می‌شود و 5 تا 8 دسته مو در داخل هر کلیپس قرار می‌گیرد و سپس این کلیپس‌ها در نزدیکی ریشه مو نصب می‌شوند. لازم به ذکر است که این روش موقتی است و به دلیل فشار وارد شده به ساقه و ریشه مو باید در کم‌تر از یک روز برداشته شود.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش اکستنشن مو:

از جمله مهم‌ترین وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزش اکستنشن مو می‌توان به مواردی همچون: موی مصنوعی و طبیعی، اتوی مو، گیره جدا کننده موها، چیپ‌های اکستنشن، پلت‌های کهربایی، محافظ انگشتان دست، چسب کراتین، رینگ، چسب حرارتی، لیزر، کلیپس و … اشاره کرد. لازم به ذکر است که تمامی این ابزار‌ها و وسایل در یک پکیج کامل به هنرجویان ارائه خواهند شد و هزینه این پکیج به صورت جداگانه دریافت خواهد گردید.

_

سوالات متداول

_
هزینه دوره اکستنشن مو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 200.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

هدف از دوره آموزش اکستنشن مو چه می باشد؟

هدف اصلی شرکت در کلاس اکستنشن مو آشنایی با تکنیک های افزایش طول و حجم موی سر می باشد.

تفاوت دوره اکستنشن مو و کاشت مو در چیست؟

در دوره آموزش اکستنشن مو موی مصنوعی یا طبیعی به وسیله چسب به سر متصل می شود. اما در دوره کاشت مو از فولیکول های طبیعی مو استفاده شده و عملیات کاشت به وسیله جراحی انجام می شود.

آیا امکان برگزاری کلاس های دوره آموزش اکستنشن مو به صورت فشرده وجود دارد؟

بله با هماهنگی با آموزشگاه می توانید اقدامات لازم برای برگزاری فشرده دوره آموزشی اکستنشن مو را انجام دهید.

مدت آموزش دوره اکستنشن مو چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 2 جلسه 1 ساعته برگزار میشود.

آیا با مدرک اکستنشن مو می توان به تاسیس سالن اقدام کرد؟

خیر شما با مدرک آموزش اکستنشن مو نمی توانید اقدامات لازم برای تاسیس سالن را انجام دهید. برای تاسیس سالن باید دوره مهارت های هفتگانه یا آرایشگری را بگذرانید.

تهیه مدل واقعی به عهده آموزشگاه اکستنشن مو می باشد یا هنرجو؟

در کل تهیه مدل واقعی برای دوره اکستنشن مو، به عهده هنرجو است. اما آموزشگاه سیمای هانی، برای راحتی کار هنرجو، مدل را در اختیار او قرار می دهد.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس اکستنشن مو چیست؟

تارهای موی مصنوعی و طبیعی، چسب اکستنشن، اتوی مو و… از جمله وسایل مورد نیاز دوره آموزش اکستنشن مو می باشند.

_

گالری تصاویر کلاس پاکسازی پوست

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


8 + 3 =