_

دوره آموزش کوتاهی مو سیمای هانی

دوره کوتاهی مو زنانه یکی از اصلی ترین دوره های آرایشگری زنانه است که هر آرایشگری باید آن را آموزش ببیند. در دوره کوتاهی مو شما با کار با قیچی و موزر، کوپ های فانتزی، کوتاهی ژورنالی، کوتاهی شونه قیچی، کوتاهی قیچی پیتاژ، کوتاهی با تقسیم بندی، کوتاهی بدون تقسیم بندی، کار با تیغ و آشنایی با انواع زوایا آشنا میشوید. کلاس‌های آرایشگری سیمای هانی با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره برگزار شده و قیمت دوره کوتاهی مو یا با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 2 ساعت
 • قیمت دوره کوتاهی مو: 350.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
آموزشگاه کوتاهی مو زنانه
bell
0:00
0:00
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس کوتاهی مو سیمای هانی:

 • آشنایی هنرجویان با ساختار سر و مو و نحوه آماده سازی مو برای اجرای تکنیک‌های مختلف
 • معرفی رایج‌ترین ابزار‌های مورد نیاز برای پیتاژ و کوتاهی مو به همراه آموزش نحوه استفاده از آن‌ها
 • ارائه اطلاعات کاربردی در رابطه با زوایای سر، بافت مو و انواع لاین‌های پیتاژ
 • آموزش تکنیک‌های پایه کوتاهی و پیتاژ مو به همراه تمرین نگه داشتن و حرکت قیچی در دست
 • آموزش نحوه استفاده از دستگاه موزر برای کاهش حجم موها و اجرای تکنیک‌های پایه با کمک دستگاه موزر
 • آموزش نحوه انتخاب بهترین سبک و استایل بر اساس چهره زیباجویان
 • آموزش نحوه اجرای جدید‌ترین سبک‌ها و استایل‌های روز دنیا و اجرای تمامی متد‌ها بر روی مدل‌های آرایشگری
 • آموزش نحوه اجرای انواع کوپ‌های ژورنالی و نحوه تقسیم کردن موهای سر
 • آموزش نحوه استفاده از تیغ آرایشگری برای اصلاح زوایای مو و کوتاه کردن مو
 • آموزش کوتاهی مو با کمک شانه و قیچی و معرفی انواع مدل‌های قیچی و کاربردهای آن‌ها
 • آموزش نحوه استفاده از حالت دهنده‌ها و فیکساتور‌ها و مزایا و معایب هر یک
 • رفع اشکالات عمده هنرجویان با نظارت دائمی مربیان
 • آموزش انواع کوتاهی مو
 • کوتاهی مو زنانه حرفه ای
 • كوتاه كردن موي زنانه با موزر
 • آموزش کوتاهی مو زنانه با تیغ
 • کوتاهی مو با قیچی
 • کوپ کردن مو
 • اموزش کوتاهی کوپ فانتزی
_

آموزش کوتاهی مو زنانه

دوره آموزش پیرایش مو زنانه چیست؟

دوره کوتاهی مو زنانه، کوتاه کردن یا پیتاژ مو به معنای استفاده از قیچی و یا سایر ابزار‌های آرایشگری برای کوتاه کردن، مرتب کردن و پیرایش مو است. آموزش کوتاهی مو با هدف ارائه خدمات در سالن‌های زیبایی یکی از پرطرفدار‌ترین دوره‌های آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی محسوب می‌شود. در این دوره هنرجویان با اصول اولیه پیتاژ، نحوه کار کردن با مدل‌های مختلف قیچی و نحوه استفاده از دستگاه موزر آشنا خواهند شد و اطلاعات کاملی را در رابطه با ساختار سر و مو کسب خواهند کرد.

توجه داشته باشید که لاین‌های مختلف و جدید‌ترین سبک‌ها و استایل‌های پیتاژ نیز در این دوره به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و شما می‌توانید پس از سپری کردن آموزش‌های خود مستقیماً وارد بازار کار شوید و درآمد قابل قبولی را از این طریق کسب نمایید. لازم به ذکر است که مربیان دوره‌های پیتاژ و کوتاه کردن مو در طول این دوره شما را با زوایای مختلف، فرم‌ها و حالت‌های مختلف مو و نحوه انتخاب بهترین استایل بر اساس چهره زیباجویان آشنا خواهند کرد و تمامی استایل‌های رایج در زمینه کوتاه کردن و پیتاژ مو بر روی مدل‌های آرایشگری تمرین و تکرار خواهند شد. همچنین، نحوه آماده سازی مو برای اجرای تکنیک‌های جدید و ژورنالی نیز جزو سرفصل‌های اصلی دوره آموزش کوتاهی مو می‌باشد و مربیان آموزشگاه کوتاهی مو زنانه سیمای هانی با نظارت مستقیم خود بر روی حرکت دستان هنرجویان ایرادات احتمالی شما را برطرف خواهند کرد. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با این کلاس‌ کسب کنید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

مراحل آموزش کلاس‌ کوتاهی مو:

آموزش کوتاهی مو از پایه

مربیان در مراحل اولیه آموزش‌های هنرجویان آن‌ها را با مفاهیم اولیه کوتاه کردن مو و پیتاژ آشنا می‌کنند و اطلاعات مفیدی را در رابطه با ساختار مو به شما عزیزان ارائه خواهند داد. سپس، نحوه استفاده از انواع قیچی‌های پیتاژ و دستگاه موزر به شرکت کنندگان آموزش داده خواهد شد و حرکت دستان شما زیر نظر مربیان سریع‌تر و نرم‌تر خواهد گردید. مربیان آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی در ادامه‌ی این دوره شما را با نحوه آماده کردن مو برای اجرای تکنیک‌های مختلف آشنا خواهند کرد و متد‌های پایه کوتاه کردن مو را به متقاضیان آموزش خواهند داد.

آموزش کوتاهی مو پیشرفته

هنرجویان در مراحل بعدی آموزش‌های ارائه شده در قالب کلاس کوتاهی مو با نحوه کاهش حجم مو و روش صحیح اجرای تکنیک‌های پایه پیتاژ آشنا می‌شوند و مهارت‌های شما در اثر تمرین و تکرار بیشتر خواهند شد. در مرحله آخر نیز انواع سبک‌ها و استایل‌های کوتاه کردن مو و پیتاژ به شما عزیزان آموزش داده می‌شوند و تمامی موارد ذکر شده بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا و تمرین خواهند شد. لازم به ذکر است که هدف اصلی دوره آموزش کوتاهی مو تربیت آرایشگرانی ماهر و مسلط می‌باشد و مهارت‌های پایه شما با شرکت در این کلاس به میزان قابل توجهی افزایش خواهند یافت.

haircut training women 4

در آموزشگاه کوتاهی مو چه تکنیک‌ها به هنرجویان آموزش داده می‌شوند؟

در آموزشگاه کوتاهی مو سیمای هانی انواع تکنیک های کوتاهی مو چون مدل کوتاهی‌ مو پیکسی، مدل کوتاهی‌ مو باب‌، مدل‌ مو کوتاه‌ لایه‌لایه‌، مدل‌ مو کوتاه‌ شگی، مدل کوتاهی پیتاژ که یکی از پرکاربردترین مدل های کوتاهی است، آموزش داده میشود.

پیتاژ مو:

پیتاژ مو که در آرایشگاه‌ها با نام‌های دیگری همچون کوتاه کردن لایه‌ای مو و یا خرد کردن مو نیز شناخته می‌شود یکی از رایج‌ترین تکنیک‌های آرایشگری است و برای اجرای آن از قیچی‌های مخصوصی با نام قیچی اره‌ای یا قیچی پیتاژ استفاده می‌شود. نحوه کوتاه کردن مو با کمک قیچی اره‌ای و نحوه اجرای استایل‌های مختلف پیتاژ جزو سرفصل‌های اصلی دوره آموزش کوتاهی مو محسوب می‌شود و مهارت شما در استفاده از قیچی پیتاژ با شرکت در این کلاس‌ها به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

کوتاه کردن مو با تقسیم بندی و کوتاهی مو بدون تقسیم بندی آن‌ها:

ناحیه سر از چندین قسمت تشکیل شده است و جهت رشد موها در این نواحی با یکدیگر متفاوت است. جالب است بدانید که استایل‌های مختلفی برای کوتاه کردن موی سر وجود دارند و به منظور بهتر شدن نتایج می‌توان موهای نواحی مختلف را قبل از کوتاه کردن از یکدیگر جدا کرد. کوتاه کردن موها با تقسیم بندی و بدون تقسیم بندی آن‌ها از دیگر سرفصل‌های قابل ارائه به هنرجویان می‌باشد و تمامی تکنیک‌های موجود در این زمینه توسط مربیان به شما آموزش داده خواهند شد.

آموزش نحوه کار کردن با وسایل آرایشگری:

به جرات می‌توان این ادعا را مطرح کرد که میزان مهارت آرایشگران ارتباط مستقیمی را با میزان تسلط آن‌ها بر روی قیچی، دستگاه موزر و سایر ابزار‌های مورد استفاده برای کوتاه کردن مو دارد. مربیان آموزشگاه کوتاهی مو زنانه سیمای هانی در طول این دوره به شما نحوه استفاده از این ابزار‌ها را به صورت کامل آموزش خواهند داد و مهارت و سرعت شما در این زمینه با شرکت در کلاس آموزش کوتاهی مو بیشتر خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش اکستنشن مو:

از جمله مهم‌ترین ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزش کوتاهی مو می‌توان به مواردی همچون: ترکیبات فرم دهنده مو و انواع فیکساتور‌ها، پیشبند، شامپو و نرم کننده مو، مدل‌های مختلف قیچی (معمولی، پیتاژ، چند سر، منحنی و …)، مدل‌های مختلف برس، آبپاش، سشوار و اتو مو اشاره کرد. لازم به ذکر است که تمامی این اقلام در قالب یک پکیج زیبا و با کیفیت به هنرجویان ارائه خواهند شد و هزینه این بسته به صورت مجزا از شما دریافت می‌گردد و نیازی به خریداری این موارد به صورت مجزا نیست.

_

سوالات متداول

_
هزینه دوره کوتاهی مو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 350.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش کوتاهی مو چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس کوتاهی مو با نحوه کوتاهی مو و مدل های مختلف آن آشنا خواهید شد.

آیا در دوره آموزش کوتاهی مو نحوه پیتاژ کردن نیز آموزش داده می شود؟

بله شما در دوره آموزش کوتاهی مو با روش های مختلف پیتاژ کردن مونیز آشنا خواهید شد.

لوازم و ابزار مورد نیاز برای دوره آموزش کوتاهی مو چیست و چگونه تهیه می شود؟

قیچی، ماشین اصلاح، موزر، پیشبند، شامپو و… از مهمترین ابزارهای این دوره می باشند. این ابزارها و لوازم در قالب پکیجی توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند. تنها کافی است هزینه مربوط به آن را پرداخت کنید.

مدت دوره آموزش کوتاهی مو زنانه چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه 2 ساعته برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک کوتاهی مو به گذراندن دوره پیش نیاز احتیاج دارد؟

خیر شما برای شرکت در کلاس آموزش کوتاهی مو به هیچ دوره ای به عنوان پیش نیاز احتیاج ندارید.

آیا در آموزشگاه کوتاهی مو روش های موخوره گیری نیز آموزش داده می شود ؟

بله در دوره کوتاهی مو، شما با روش های مناسبی برای از بین بردن موخوره نیز آَشنا خواهید شد.

تهیه مدل واقعی برای کلاس کوتاهی مو به عهده آموزشگاه است یا هنرجو؟

مدل واقعی برای دوره کوتاهی مو، توسط آموزشگاه سیمای هانی در اختیار هنرجو قرار می گیرد.

_

گالری تصاویر کلاس کوتاهی موی زنانه

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


+ 9 = 12