_

ثبت نام دوره آموزش شینیون مو سیمای هانی

دوره آموزش شینیون یکی از لاین های واقعا جذاب و هنری آرایشگری است. دوره شینیون مو تکنیک های فرم دهی و آراستن مو را آموزش میدهد. از انواع بافت ها تا مدل های فرانسوی، شینیون اروپایی و دیگر مدل های شینیون روز دنیا آموزش داده میشود. این لاین آموزشی از دوره های آرایشگری زنانه سیمای هانی با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره و 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 2 ساعت
 • قیمت دوره شینیون مو: 300.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • لوازم و موارد آموزشی این دوره رایگان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس شینیون مو

دوره آموزش شینیون مو
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس آموزش شینیون مو سیمای هانی:

 • آشنایی با مفاهیم اولیه چهره شناسی و نحوه انتخاب بهترین استایل و متد برای شینیون بر اساس فرم چهره افراد
 • معرفی رایج‌ترین ابزار‌های مورد نیاز برای اجرای متد‌های مختلف شینیون مو به همراه آموزش نحوه استفاده از آن‌ها
 • آموزش شینیون مو در جدید‌ترین استایل‌ها و متد‌ها و اجرای تمامی سرفصل‌‌های آموزشی بر روی مدل‌‌های آرایشگری
 • آموزش نحوه صحیح براشینگ مو و معرفی فاکتور‌های تاثیرگذار در زیبایی نتایج
 • آموزش نحوه کار کردن با انواع پروتز‌های مو و نحوه نصب کردن تاج و تور بر روی موی
 • آموزش استایل کرلی (مواج کردن موها) به صورت مجزا و کامل
 • آموزش نحوه صحیح از بین بردن وز وز مو‌ها به منظور اجرای استایل‌های مختلف
 • آموزش نحوه استفاده از بابلیس برای ایجاد موج در مو‌ها
 • آموزش شینیون عروس در سبک‌های ژورنالی و اروپایی
bell
0:00
0:00
_

آموزش شینیون مو

شینیون مو به معنای مرتب کردن و آراستن موها به همراه حالت دادن مو می‌باشد که موجب زیبایی و جذابیت بیشتر موها و چهره افراد می‌شود. دوره آموزش شینیون مو یکی از بهترین کلاس‌ها برای یادگیری انواع تکنیک‌های آراستن و مرتب کردن موها است و آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی به عنوان یکی از معتبر‌ترین مراکز برگزاری کلاس شینیون مو در ایران شناخته می‌شود.

این دوره‌ها به منظور آموزش هنرجویان در کم‌ترین زمان برگزار می‌شوند و شما می‌توانید پس از اتمام آموزش‌های خود مستقیماً وارد بازار کار شوید و درآمد مناسبی را از طریق اجرای انواع متد‌های شینیون کسب کنید. مربیان آموزشگاه شینیون مو سیمای هانی در طول این کلاس‌ها تمامی متد‌های آماده سازی و شینیون مو را به متقاضیان آموزش می‌دهند و نظارت دائمی و مستقیم مربیان بر روی عملکرد‌های هنرجویان یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های دوره‌های آموزش شینیون مو محسوب می‌شود و این ویژگی باعث افزایش بازده یادگیری شرکت کنندگان خواهد شد.

لازم به ذکر است که در این دوره‌ها علاوه بر آشنایی هنرجویان با انواع متد‌های شینیون مو، اطلاعات کاملی در رابطه با چهره شناسی زیباجویان و نحوه انتخاب بهترین متد برای شینیون بر اساس فرم چهره افراد به هنرجویان ارائه خواهند شد. همچنین، در این کلاس شینیون مو قسمت عمده آموزش‌های شما به صورت عملی هستند و تمامی آموزش‌های ارائه شده بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا و تمرین خواهند شد. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با کلاس آموزش شینیون مو کسب کنید.

آموزش شینیون مو

مراحل آموزش شینیون مو:

در مراحل ابتدایی دوره‌های آموزش شینیون مو اطلاعات کاربردی و جامعی در رابطه با فرم چهره افراد و تاثیر چهره بر روی بازده استایل‌های مختلف شینیون به شرکت کنندگان ارائه خواهند شد و در این مرحله شما با نحوه انتخاب بهترین استایل بر اساس فرم چهره آشنا می‌شوید.

در قسمت‌های بعدی انواع متد‌ها و استایل‌های شینیون توسط مربیان با تجربه آموزشگاه شینیون مو سیمای هانی به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و تمامی متد‌ها توسط مربیان و هنرجویان بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا و تمرین خواهند شد، از جمله مهم‌ترین استایل‌هایی که در این قسمت به شما آموزش داده خواهند شد می‌توان به مواردی همچون: شینیون دم اسبی، شینیون حلزونی، شینیون خامه‌ای، شینیون گل رز و … اشاره کرد.

همچنین، لازم است به این مورد توجه داشته باشید که نحوه استفاده از ابزار‌های مختلف برای اجرای این تکنیک‌ها در طول دوره به شما آموزش داده خواهند شد و پس از اتمام این دوره شما می‌توانید با کمک این ابزار‌ها تمامی استایل‌های ذکر شده را به راحتی بر روی موی طبیعی اجرا کنید. در قسمت بعدی آموزش‌های ارائه شده در قالب کلاس شینیون مو شما با تکنیک‌های رایجی همچون براشینگ مو که جزو پیش نیاز‌های تمامی استایل‌ها و سبک‌های شینیون مو محسوب می‌شوند آشنا خواهید شد و با تمرین و تکرار این مهارت را به خوبی یاد خواهید گرفت. بطور کلی، در دوره‌های آموزش شینیون مو هنرجویان با تمامی زوایا و نکات این فرایند زیبایی آشنا خواهند شد و می‌توانند پس از شرکت در کلاس شینیون مو به راحتی این خدمات زیبایی را به مشتریان ارائه دهند.

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

chignon training 2

در کلاس‌های برگزار شده توسط آموزشگاه شینیون مو سیمای هانی چه تکنیک‌هایی به هنرجویان آموزش داده می‌شوند؟

براشینگ مو:

براشینگ مو به معنای استفاده از برس و ابزار‌های حرارتی مختلفی همچون سشوار و اتو برای حالت دادن به مو‌ها می‌باشد و این تکنیک جزو پیش نیاز‌های لازم برای اجرای تمامی استایل‌های شینیون محسوب می‌شود. در طول دوره‌های آموزش شینیون مو مهارت شما در براشینگ مو با تمرین و تکرار بیشتر خواهد شد و مربیان آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی نکات لازم را در این زمینه به شما ارائه خواهند کرد.

ویو مو:

ویو مو به افزایش حجم و ایجاد موج در مو اطلاق می‌شود و این تکنیک باعث بزرگ‌تر شدن ساقه مو‌ها خواهد شد. ویو مو و تکنیک‌های زیر شاخه آن همچون کرلی به صورت کامل در کلاس شینیون مو به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و شما می‌توانید پس از اتمام این دوره به راحتی تکنیک ویو مو را بر روی موهای زیباجویان انجام دهید.

شینیون گل رز و پاپیون:

شکل‌ها هندسی مختلفی همچون گل رز و پاپیون هسته‌ی اصلی بسیاری از استایل‌های شینیون محسوب می‌شوند و یک آرایشگر حرفه‌ای باید بتواند این طرح‌ها و الگوها را در کم‌ترین زمان اجرا کند. آموزشگاه شینیون مو سیمای هانی در طول این دوره نحوه اجرای شکل‌های هندسی و استایل‌های مختلف را بطور کامل به متقاضیان آموزش خواهد داد و با شرکت در دوره‌های آموزش شینیون مو مهارت‌های شما در این زمینه بیشتر خواهند شد.

لوازم و ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزش شینیون مو:

شما برای اجرای تکنیک‌‌ها و استایل‌های مختلف شینیون به ابزار‌ها و وسایل متعددی نیاز دارید که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مواردی همچون: کش مو، توری، بیگودی، گیره مو، فیکساتور، چسب مو، واکس مو، سنجاق مو در سایز‌های مختلف، موی مصنوعی، برس، شانه، سشوار و … اشاره کرد.

لازم به ذکر است که تمامی این ابزار‌ها به صورت یک پکیج با کیفیت و زیبا در اختیار هنرجویان قرار خواهند گرفت و هزینه این پکیج به صورت مجزا از شما دریافت خواهد شد و شما نیازی به تهیه کردن این اقلام به صورت جداگانه را ندارید. همچنین، بهتر است به این مورد توجه داشته باشید که مربیان آموزشگاه شینیون موی سیمای هانی حتی پس از اتمام این دوره‌ها نیز آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما هستند و شما می‌توانید تا زمان یادگیری کامل تمامی تکنیک‌های شینیون مو از مشاوره مربیان خود بهره‌مند شوید.

_

سوالات متداول

_
هزینه دوره شینیون مو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 500.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش شینیون مو چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس شینیون مو با مدل های مختلف شینیون بر اساس فیزیک چهره آشنا خواهید شد.

در دوره شینیون مو چه سبک شینیون هایی آموزش داده می شود؟

دوره آموزش شینیون مو انواع سبک های شینیون نظیر شینیون دم اسبی، شینیون گل سرخ، شینیون خامه ای و… آموزش داده می شود.

لوازم و ابزار مورد نیاز برای دوره آموزش شینیون مو چیست و چگونه تهیه می شود؟

کش مو، چسب مو، بیگودی، فیکساتور، برس، سشوار و… از مهمترین ابزارهای این دوره می باشند. این ابزارها و لوازم در قالب پکیجی توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند. تنها کافی است هزینه مربوط به آن را پرداخت کنید.

مدت دوره آموزش شینیون مو چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک شینیون مو به گذراندن دوره پیش نیاز احتیاج دارد؟

خیر شما برای شرکت در کلاس آموزش شینیون مو به هیچ دوره ای به عنوان پیش نیاز احتیاج ندارید.

آیا در آموزشگاه شینیون مو روش های هایلایت کردن مو نیز آموزش داده می شود ؟

خیر در دوره شینیون مو، شما فقط با سبک ها و مدل های شینیون آشنا می شوید. مش و هایلایت مو مربوط به دوره رنگ مو می باشد.

_

گالری تصاویر کلاس شینیون مو

_

4 دیدگاه

  • سلام
   همه مدل شینیون های اصلی آموزش داده میشن. مدل شینیون خاصی هم اگر مد نظر داشته باشید میتونید به مربی بگید تا اموزش بده.

  • سلام درودیان
   بله شینیون سه بعدی هم اموزش داده میشه. ثبت نام کلاس شینیون مو در حال انجام هست و شما میتونید با شماره 02137856 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


9 − 1 =