_

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن سیمای هانی

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن یکی از دوره های ارائه شده در آموزشگاه سیمای هانی است. این دوره زیر مجموعه دوره آرایش دائم است. این دوره در آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود. همینطور دوره میکروبلیدینگ نیز بطور مجزا آموزش داده میشود.

دوره آموزش میکروبلیدینگ

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • قیمت دوره: 500.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
bell
0:00
0:00

سرفصل های ارائه شده در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن سیمای هانی:

 • ترمیم و اصلاح شکل ابرو
 • هاشور ابرو
 • سایه ابرو
 • پوشش شکستگی، محل زخم و قسمت های فاقد مو
 • کشیدن خط چشم و بن مژه
 • کشیدن رژلب، خط لب، هاشور لب، سایه لب، شیدینگ و دکوپاژ
_

آموزش میکروپیگمنتیشن

در سال های اخیر توجه مردم به بحث زیبایی بیشتر از پیش شده است به همین دلیل آموزش میکروپیگمنتیشن نیز به یکی از پرطرفدارترین رشته های آرایشی تبدیل شده است. در انتخاب سالن آموزشی و آرایشی باید دقت لازم و کافی را به کار ببرید. چرا که تنها با یکبار اشتباه ممکن است پوست شما دچار آسیب جدی و دائمی شود. افرادی که کار میکروپیگمنتیشن یا آموزش میکروپیگمنتیشن را انجام می دهند باید اصول بهداشتی را رعایت کنند. آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن را توسط متبحرترین اساتید برگزار می کند.

استفاده از ماسک و دستکش برای مدرسین الزامی است. همچنین این افراد باید دوره های مربوط به آموزش میکروپیگمنتیشن را گذرانده باشند و این مدارک را در معرض عموم نصب نمایند. مواد مورد استفاده برای میکروپیگمنتیشن نیز باید غیر شیمیایی و معدنی باشد تا هیچ گونه حساسیتی ایجاد نکند. تمامی دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده نیز پس از هر مشتری باید ضد عفونی و استریل گردد.

در تکنیک میکروپیگمنتیشن برای میکروپیگمنتیشن ابرو خطوط ایجاد شده بسیار ظریف تر و طبیعی تر از تاتوهای معمولی می باشد. یکی از دلایل اصلی محبوبیت میکروپیگمنتیشن در مقایسه با تاتو کردن شاید همین مورد باشد. از طرف احتمال حساسیت و التهاب پوستی در اثر تماس با جوهر تاتو بسیار بالاتر از میکروپیگمنتیشن می باشد. کل فرآیند میکروپیگمنتیشن 20 الی 30 دقیقه به طول می انجامد. به دلیل استفاده از سوزن های نازک و انواع بی حس کننده های موضعی، درد کمتری نیز در حین مراحل میکروپیگمنتیشن احساس خواهید کرد. در نتیجه تمایل مردم به انجام و آموزش میکروپیگمنتیشن بسیار بیشتر از تاتو می باشد.

این تکنیک که برای رفع نواقص احتمالی صورت شما استفاده می شود، می تواند تاثیر چشمگیری در افزایش اعتماد بنفس داشته باشد.

کلمه میکروپیگمنتیشن به معنی ایجاد خطوط نازک و ظریف در لایه فوقانی پوست می باشد. استفاده از تکنیک میکروپیگمنتیشن اغلب برای ابرو رایج تر است، اما برای سایر قسمت های صورت مانند خط چشم، خط رویش مو و لب نیز می توان به کار برد.

بهره بردن از تکنیک زیبای میکروپیگمنتیشن محدودیت خاصی ندارند و مردان و زنان می توانند بسته به سلیقه و علایق خود به سالن های آرایشی و زیبایی مراجعه کنند و نواقص صورت خود را برطرف نمایند.

این تکنیک تنها محدود به ابرو نمی باشد و میکروپیگمنتیشن چشم، میکروپیگمنتیشن لب و بن مژه نیز در سالن های آرایشی اجرا می شود.

اگر در مراکز معتبر و توسط متخصص میکروپیگمنتیشن ابرو، چشم، لب و بن مژه را انجام دهید؛ اثر آن تا سالها ماندگار خواهد بود. به دلیل اینکه در این مراکز از مواد اولیه درجه 1 و اصل استفاده می شود.

برای گذراندن این دوره آموزشی می توانید به شعبات مختلف آموزشگاه سیمای هانی واقع در شهر تهران مراجعه نمایید. این آموزشگاه از کادر مجرب و حرفه ای برای آموزش دوره های مختلف آرایشگری استفاده کرده است. همچنین جدیدترین متدها و تکنیک ها در این مرکز بکار گرفته می شود.

مراحل آموزش میکروپیگمنتیشن

مراحل آموزش میکروپیگمنتیشن

اصول آموزش میکروپیگمنتیشن بر این اساس است که به وسیله تعدادی سوزن ریز و ظریف، رنگ های معدنی را وارد لایه دوم پوست می کنند.

این دوره آموزشی به دو صورت تئوری و عملی صورت می پذیرد.

مرحله تئوری شامل آموزش بهداشت فردی، آشنایی با عوامل بیماری زا در انجام تاتو، آشنایی با آناتومی صورت و رنگ پوست، شناخت ابزارهای میکروپیگمنتیشن، طراحی میکروپیگمنتیشن، چگونگی حرکت دست، انتخاب رنگ متناسب با صورت و توصیه های بهداشتی پس از انجام میکروپیگمنتیشن را می شود.

در مرحله عملی نیز ابتدا مربی طرح مورد نظر را بر روی ابرو، چشم یا لب ترسیم می کند. پس از انتخاب ترکیب رنگی مناسب، با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن خطوط را تاتو می کند. برای اینکه مشتری درد کمتری احساس کند حدود 15 الی 20 دقیقه قبل از انجام تاتو، از بی حس کننده موضعی استفاده می شود.

در روزهای ابتدایی میزان رنگ این نواحی ممکن است پررنگ تر از رنگ مورد نظر شما باشد. اما کمی صبور باشید. چرا که با گذشت زمان و چند بار شستشو، لایه برداری انجام شده و رنگ اصلی و مورد پسند شما ظاهر خواهد شد.

پس از اینکه رنگ تیره از بین رفت، جلسه دوم برای اصلاح رنگ برگزار می شود. این جلسه ترمیمی و تثبیت رنگ بسیار مهم می باشد.

این رنگ های تزریق شده به مرور زمان کمرنگ تر می شوند و اگر تمایل به تمدید آنها داشته باشید باید جلسات ترمیمی را ادامه دهید.

مراقبت های بعد از انجام میکروپیگمنتیشن:

پس از انجام هر نوع عمل و تغییری در پوست، لازم است تا یک سری مراقبت ها رعایت شود. میکروپیگمنتیشن نیز از این قضیه مستثنا نیست و برای اینکه بهترین نتیجه را دریافت کنید بهتر است توصیه های زیر را رعایت کنید:

 • ایجاد ورم در ناحیه ای که میکروپیگمنتیشن انجام داده اید طبیعی است. برای کاهش ورم و التهاب این قسمت از پماد هایی که توسط اپراتور سالن آرایشی به شما پیشنهاد می شود و یا از کمپرس آب یخ استفاده کنید.
 • اگر قصد انجام میکروپیگمنتیشن چشم و بن مژه را دارید، بهتر است به تنهایی به سالن آرایشی مراجعه نکنید. چرا که میکروپیگمنتیشن در این نواحی سبب قرمزی، سوزش و آبریزش چشم می شود و حضور یک همراه برای شما عاقلانه تر است.
 • در نواحی میکروپیگمنتیشن شده به دلیل اینکه شیار های نازکی ایجاد می شود، احتمال عفونت بالا می رود. به همین دلیل باید با مواد ضد عفونی توصیه شده، این قسمت ها را تمیز کنید.
 • از حضور در نور شدید آفتاب خودداری کنید.
 • تب، ضایعات پوستی، راش، ورم و سوزش بیش از حد طبیعی نمی باشد. در صورت مشاهده این علائم فورا به پزشک مراجعه کنید.
 • اگر میکروپیگمنتیشن بن مژه و خط چشم انجام داده اید بهتر است به مدت چند روز از لنز استفاده نکنید.
 • به مدت چند هفته از شنا کردن خودداری کنید.
 • به مدت 5 روز از لوازم آرایشی در قسمت های مورد نظر استفاده نکنید.

مشخصات کلاس آموزش میکروپیگمنتیشن:

در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن، می توانید میکروپیگمنتیشن ابرو، چشم، بن مژه و لب را آموزش ببینید.

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو:

این نوع میکروپیگمنتیشن برای افرادی که ابرو های نامتقارن دارند و یا دچار ریزش موی ابرو شده اند مناسب است.

آموزششیدینگ ابرو:

شیدینگ ابرو و سایه ابرو روشی جدید است که برای حالت دادن و آرایش ابرو به صورت دائم ابرو به وجود آمده است. این روش به وسیله دستگاه میکروپیگمنتیشن و به صورت کاملا بهداشتی انجام می‌گیرد و در صورتی که بسیار حرفه‌ای و اصولی انجام شود، حالتی طبیعی و زیبا در ابرو‌های فرد ایجاد می‌کند. این روش بسیار انعطاف پذیر است و در هر قسمت از ابرو که تمایل داشته باشید می‌توانید از این روش استفاده کنید تا فرم ابروی مورد نظرتان به دست بیاورید، همچنین برای پوشاندن جای اسکار، بخیه و زخم هم می‌توان از این روش استفاده کرد.

در شیدینگ برخلاف روش های تاتوی ابرو، ابروها کادربندی نمی شوند و نواحی خالی داخل ابرو پر می شوند. شیدینگ ابرو یعنی اضافه کردن یک لایه پودری و مخملی بر زیر ابرو است که یک ظاهری بسیار زیبا به ابرو ها می بخشد این عمل نسبت به تتو ابرو بسیار طبیعی تر و زیباتر است.

آموزش میکروپیگمنتیشن چشم:

متقارن کشیدن خط چشم برای اکثر خانم ها کاری سخت و طاقت فرسا می باشد. با این حال یک خطر چشم زیبا و اصولی می تواند باعث زیباتر و بزرگتر دیده شده چشم ها شود. با انجام میکروپیگمنتیشن خط چشم یا بن مژه می توانید همیشه چشم هایی گیرا و جذاب داشته باشید.

آموزش میکروپیگمنتیشن لب:

لب های رنگ پریده برای هیچ کس خوشایند نیست. با انجام میکروپیگمنتیشن لب می توانید لب ها را حجیم تر کرده و رنگ دایمی به آنها بخشید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

در آموزشگاه سیمای هانی چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی از میکرو پیگمنتیشن به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

تکنیک های تدریس شده در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن شامل موارد زیر می باشد:

 • دوبعدی
 • سه بعدی
 • نامنظم و دخترانه
 • تیغ ماهی
 • آسیایی
 • کلاسیک
 • خطوط رو به بالا

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های میکروپیگمنتیشن آموزشگاه سیمای هانی:

با شرکت در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن تمام لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای این کار در قالب یک پک به شما داده می شود. این پک شامل دستگاه میکروپیگمنتیشن، سوزن های یکبار مصرف و رنگ مخصوص تاتو می باشد.

چطور سالن آرایشگری یا آموزشگاه آرایشگری راه اندازی کنیم؟

برای راه اندازی و افتتاح سالن آرایشگری داشتن مدرک میکروپیگمنتیشن کافی نیست و شما نیاز به دریافت مدرک آرایش و پیرایش یا دیپلم آرایشگری پایه دارید. البته مدرک میکروپیگمنتیشن بعنوان یکی از مدارک حرفه ای مراقبت و زیبایی در فعالیت های کسب و کار شما بسیار مورد نیاز است.

_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش میکروپیگمنتیشن چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 500.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس میکروپیگمنتیشن  با روش هایی برای ترمیم و سایه زنی ابرو، خط چشم و خط لب آشنا می شوید.

آیا با دریافت مدرک میکروپیگمنتیشن می توان اعمالی مثل شیدینگ و دکوپاژ را نیز انجام داد؟

بله در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن شما با روش های شیدینگ و دکوپاژ نیز آشنا می شوید.

آیا با شرکت در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن سبک های مختلف آن را آموزش می بینیم؟

بله پس از دریافت مدرک میکروپیگمنتیشن می توانید سبک های مختلفی مانند تیغ ماهی، دو بعدی، سه بعدی، کلاسیک، آسیایی و… را به راحتی اجرا کنید.

مدت دوره آموزش میکروپیگمنتیشن چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه برگزار میشود.

لوازم مورد نیاز برای شرکت در کلاس میکروپیگمنتیشن چیست و چگونه تهیه می شود؟

دستگاه های میکروپیگمنتیشن، سوزن های ظریف، مواد بی حس کننده و پیگمنت های رنگی از جمله لوازم مورد نیاز برای آموزش میکروپیگمنتیشن شناخته می شوند. این لوازم در قالب پکیج هایی توسط آموزشگاه به شما ارائه می شوند. البته باید هزینه آن را جداگانه پرداخت کنید.

آیا آموزش میکروپیگمنتیشن همان دوره کاشت ابرو است؟

خیر در دوره میکروپیگمنتیشن، شما با تزریق پیگمنت های رنگی به سطوح عمقی پوست، کار پر پشت کردن ابرو را انجام می دهید. اما کاشت ابرو، نیاز به جراحی دارد.

_

گالری تصاویر کلاس میکروپیگمنتیشن

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


+ 9 = 10