فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

10 − 4 =

فرم را پر کرده و ادامه مشخصات دوره را ملاحظه کنید

_

دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه

دوره آرایش و پیرایش زنانه یا دیپلم آرایشگری یکی از مهمترین دوره های آرایشگری زنانه محسوب شده که در آن آموزش های مقدماتی هفتگانه آرایشگری داده میشود و پس از اتمام مدرک آرایشگری پایه زنانه دریافت میشود.

همانطور که از نام این دوره پیداست آموزش ها بصورت پایه و اولیه بوده و دریافت مدرک آن برای شروع آرایشگری یا تاسیس آموزشگاه یا سالن آرایشگری الزامیست. شما در این دوره بصورت کلی با اکثر لاین های آرایشی آشنا میشود. ما در سیمای هانی این دوره مهم را با 80% تخفیف به شما آموزش خواهیم داد.

آموزش های هفتگانه عبارتند از: دوره های رنگ و مش، آموزش مانیکور و پدیکور، آموزش شینیون، آموزش کوتاهی مو، آموزش میکاپ، آموزش اصلاح و ابرو و آموزش پاکسازی پوست که بصورت مقدماتی آموزش داده میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 9 جلسه 3 ساعت
 • قیمت دوره: 4.800.000 تومان
 • ویژگی: تمرین روی مدل زنده
 • پشتیبانی: نامحدود و رایگان
 • روز و ساعت: انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس
_

ثبت نام کلاس آرایش و پیرایش زنانه

ثبت نام دوره آرایش و پیرایش زنانه (دیپلم آرایشگری پایه)
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سر فصل کلاس آرایش و پیرایش زنانه:

 • آموزش کاربر مواد شیمیایی ( رنگ ومش )
 • آموزش آرایشگر مو ( شینیون )
 • آموزش پیرایشگر مو ( کوتاهی مو )
 • آموزش اصلاح و ابرو
 • آموزش پاکسازی پوست
 • آموزش مانیکور و پدیکور
_

مشخصات کلاس دیپلم آرایشگری

آرایش و پیرایش زنانه شاخه‌ای از آرایشگری محسوب می‌شود و از مهارت‌های مختلفی تشکیل شده است. این شاخه از آرایشگری زنانه شامل مهارت‌های پایه‌ همچون: تشخیص انواع مو و پوست، آشنایی با انواع سبک‌ها و مدل‌های شینیون، آشنایی با انواع رنگ‌ها و نحوه اجرای تکنیک‌های مش و … می‌شود و در واقع، هنرجویان در طول این دوره با تمامی مهارت‌های هفتگانه آرایشگری زنانه آشنا می‌گردند.

این دوره از نظر تنوع تکنیک‌های آرایشگری و نحوه کار کردن با مو در نوع خود بی نظیر است و متقاضیان شرکت در کلاس‌های آرایش زنانه می‌توانند با شرکت در کلاس‌های آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی مهارت‌های اولیه خود را به بهترین شکل تقویت کنند و با جدید‌ترین متد‌های آرایشگری آشنا شوند.

همچنین، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که کسب مدرک فنی و حرفه‌ای زمینه آرایشگری پایه یکی از اصلی‌ترین پیش نیاز‌های تاسیس آرایشگاه زنانه می‌باشد و شرکت در دوره‌های آموزشگاه آرایشگری یکی از پربازده‌ترین روش‌های آمادگی برای شرکت در آزمون‌های سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد.

بنابراین، چنانچه قصد تقویت مهارت‌های پایه خود در زمینه آرایش و پیرایش زنانه را دارید و یا اینکه قصد دارید تا با جدید‌ترین متد‌های آرایشگری آشنا شوید، شرکت در کلاس‌های آموزشگاه آرایشگری پایه سیمای هانی، بهترین راهکار برای شما محسوب می‌شود. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با ویژگی‌های این دوره کسب کنید.

سایر گرایش ها و تخصص های که بصورت مکمل در افزایش درآمد آرایش و پیرایش مرتبط است؟

درآمدزایی کلیه گرایش های آرایشگری بر هیچ فردی پوشیده نیست و گرایش های زیبایی بصورت تکه های پازل مکمل یکدیگر هستند درخصوص آرایش و پیرایش بعنوان گرایش عمومی فقط دیپلم و جواز محسوب می شود و لازمه فعالیت توانمندی و تبحر در گرایش های اصلی متناسب با علائق فرد است گرایش های تخصصی شامل موارد ذیل می باشد:

رنگ و مش، کوتاهی، شینیون، میکاپ، فشیال پوست، اکستنشن مژه، آرایش عروس، بافت، براشینگ، فرکردن مو، کاشت و دیزاین ناخن، ازبین بردن موهای زائد و ….

آیا مهارت آموز بعد از اتمام دوره آموزش در سیمای هانی قادر به اجرای مدل های ژورنالی می باشد؟

بدلیل تکنیکی بودن آموزش و برخورداری کلیه گرایش ها از مباحث ژورنال خوانی هنرجویان سیمای هانی از بدو اتمام آموزش آمادگی اجرای مدل های ژورنالی را دارند.

دوره آرایشگری پایه

مراحل دوره آرایشگری مقدماتی:

همان‌گونه که در قسمت‌ قبلی مختصراً به آن اشاره گردید، آرایش زنانه از 7 مهارت مختلف تشکیل شده است.

اول: مربیان آموزشگاه آرایشگری پایه سیمای هانی تمامی آموزش‌های لازم را به صورت تئوری به هنرجویان ارائه می‌دهند و آن‌ها را با جدید‌ترین متد‌های آرایشگری پایه و نحوه کار کردن با مو آشنا می‌سازند.

دوم: در مرحله بعدی هنرجویان با کمک اطلاعات ارائه شده به آن‌ها به تمرین تکنیک‌های آرایشی می‌پردازند و مهارت‌های خود را تقویت می‌کنند.

لازم به ذکر است که تمرکز اصلی دوره‌های آرایش و پیرایش زنانه بر روی آموزش مهارت‌های پایه و کاربردی به هنرجویان است.

سوم: در طول این دوره‌ها زمان کم‌تری صرف آشنایی هنرجویان با نحوه اصلاح و کوتاه کردن مو خواهد شد و آموزش‌های ارائه شده توسط مربیان حول محور‌های کاربردی‌تری همچون: شینیون مو، نحوه تشخیص انواع مو، نحوه پاکسازی پوست، رنگ و مش، میکاپ و … خواهند بود.

همچنین، لازم است به این نکته توجه داشته باشید که تمامی آموزش‌های ارائه شده به متقاضیان به صورت عملی و در چندین مرحله تمرین خواهند شد تا تسلط هنرجویان بر روی فرایند‌های پایه بیشتر شود.

در پایان این دوره نیز اطلاعات و نکات تکمیلی در رابطه با هر تکنیک به صورت مفصل در اختیار هنرجویان قرار خواهند گرفت و نقاط ضعف شما در دوره‌های رفع اشکال پوشش داده خواهند شد.

دوره آرایشگری مقدماتی

پس از اتمام این دوره چه مهارت هایی آموخته میشود؟

متقاضیان شرکت در این دوره‌ها پس از اتمام مراحل آموزش آراشگری پایه توانایی زیرسازی پوست و آرایش صورت را خواهند داشت و به تکنیک‌های مختلفی همچون: نحوه کشیدن خط چشم، گذاشتن مژه مصنوعی، اصلاح ابرو، نحوه صاف کردن و اتو کشی موها، رنگ کردن مو، مرتب کردن ناخن‌ها، سوهان کشی ناخن، میکاپ و … مسلط خواهند شد و مهارت بیشتری را با تمرین بدست خواهند آورد.

همچنین، لازم به ذکر است که این دوره برای تمامی کسانی که قصد انجام فعالیت‌های مختلف در زمینه آرایشگری زنانه را دارند بسیار مفید است و این کلاس‌ها یکی از اصلی‌ترین پیش نیاز‌های کسب مهارت‌های کافی برای اجرای صحیح تکنیک‌های آرایشگری می‌باشند.

ابزار مورد نیاز برای شرکت در دوره دیپلم آرایشگری:

شرکت کردن در کلاس‌های تشکیل شده توسط آموزشگاه آرایشگری پایه نیازمند در اختیار داشتن ابزار‌های مختلفی است. تمامی این ابزار‌ها به منظور راحتی بیشتر هنرجویان به صورت یک پکیج کامل در اختیار آن‌ها قرار خواهند گرفت و هزینه آن‌ها به صورت جداگانه از متقاضیان دریافت خواهد شد.

از جمله مهم‌ترین ابزار‌های نیاز برای شرکت در کلاس‌های آرایشگری پایه می‌توان به مواردی همچون:

آبپاش، انواع کلیپس‌های فلزی و پلاستیکی متناسب با اندازه و حجم مو، کلاه مش و ابزار‌های مورد نیاز برای مش، انواع شانه‌ها، کاسه و قلمو برای رنگ کردن مو، پیش بند، تیغ پیتاژ، ابزار‌ها و وسایل پاک کردن صورت، گرم کننده موم، تور بیگودی و محافظ گوش، انواع قلم برای کشیدن سایه و رژ لب، پد و اسفنج، موچین و … اشاره کرد.

همچنین، لازم به ذکر است که هنرجویان نیازی به تهیه کردن ابزار‌های دیگری همچون: سشوار، اتو مو، ماشین اصلاح و … ندارند و این موارد در طول دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه در اختیار آن‌ها قرار خواهند گرفت.

_

گالری تصاویر و ویدیو کلاس آرایشگری پایه

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آرایش و پیرایش یا دیپلم آرایشگری چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 4.800.000 تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس پیرایش زنانه  با مهارت های هفتگانه آرایشی آشنا می شوید.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

لوازم مورد نیاز برای دریافت مدرک آرایش زنانه چیست و چگونه تهیه می شود؟

برای شرکت در دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه نیاز به وسایلی مانند پیش بند، شانه، قلم مو، لوازم آرایش، قیچی، کلاه مش و… نیاز دارید. این لوازم در قالب پکیج هایی توسط آموزشگاه به شما ارائه می شوند. تنها کافی است هزینه مورد نظر را پرداخت کنید.

آیا دریافت مدرک دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه نیاز به سطح تحصیلی خاصی دارد؟

خیر شما با هر سطح از تحصیل می توانید در آموزشگاه آرایش زنانه شرکت کرده و مدرک مربوط به آن را دریافت کنید.

مدت آموزش دوره چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 9 جلسه 3 ساعته برگزار میشود.

دریافت مدرک آرایش زنانه چه فایده ای دارد؟

ارائه مدرک آموزش آرایش زنانه برای دریافت مجوز تاسیس سالن الزامی است. بنابراین اگر قصد راه اندازی سالن را دارید، باید حتما این دوره را بگذرانید.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

بازار کار دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه چگونه است؟

همانطور که می دانید، شغل آرایش و پیرایش زنانه دارای مشتریان زیادی است. بنابراین بازار کار این دوره بسیار پر رونق است.

15 دیدگاه

 • سللام. مدرک ارایش پیرایش زنانه برای راه اندازی آرایشگاه کافیه دیگه نیاز نیست حتما مدرک دیگه داشته باشیم؟

  • مدرک آرایش و پیرایش اصلی ترین مدرک هست اما باید چند مدرک حرفه ای دیگه هم داشته باشید.

 • دیپلم آرایشگری که میدید فقط برای فنی و حرفه ای هست یا مدارک بین المللی آرایشگری خارجی هم دارید؟

  • سلام دوست عزیز
   مدرک فنی و حرفه ای بین المللی هست. مدارک خارجی معمولا اعتبار جهانی ندارن.

 • من خیلی از آموزش هارو بلدم، میتونم بیام ثبتنام دوره آرایشگری ولی کلاس هارو نرم مستقیم آزمون فنی و حرفه ای بدم؟

 • سلام
  ارائه مدرک ار سمت آموزشگاه نیارمند آزمون دیگری در سازمان فنی و حرفه ای هست برای تاسیس سالن زیبایی؟

  • سلام یکتای عزیز
   هر شهر برای تاسیس مدارکی رو میخاد اما معمولا باید دیپلم ارایشگری رو داشته باشید و چند لاین حرفه ای هم مدرک بگیرید. مدارک تمام این لاین هارو در میتونید توی سیمای هانی بگیرید. ما بعلت تعداد بالای ثبت نام در فنی و حرفه ای آزمون هارو در محل آموزشگاه انجام میدیم و نیاز نیست به فنی و حرفه ای مراجعه کنید.

  • سلام نیلوفر عزیز
   چون کیفیت لوازم متفاوته بهتره در این مورد با آموزشگاه ارتباط بگیرید توضیحات بیشتری داده بشه

 • سلام برای امتحان فنی و حرفه ای
  امتحان کتبی و عملی هر دو رو تو آموزشگاه میدیم یا
  فقط عملی داره و تو آموزشگاه می دیم؟
  و چقدر طول میکشه تا مدرک رو بدن ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 − 4 =