دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه (دیپلم آرایشگری پایه)

_

دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه سیمای هانی

دوره آرایش و پیرایش زنانه یا دیپلم آرایشگری یکی از مهمترین دوره های آرایشگری زنانه محسوب میشود. همانطور که از نام این دوره پیداست آموزش ها بصورت پایه و اولیه بوده و دریافت مدرک آن برای شروع آرایشگری یا تاسیس آموزشگاه یا سالن آرایشگری الزامیست. شما د راین دوره بصورت کلی با اکثر لاین های آرایشی آشنا میشود. ما در سیمای هانی این دوره مهم را با 80% تخفیف به شما آموزش خواهیم داد.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 3 ساعت
 • قیمت دوره: 500.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
 • رزرو آنلاین دوره: «خرید آنلاین دوره آرایش و پیرایش پایه»
ثبت نام دوره آرایش و پیرایش زنانه (دیپلم آرایشگری پایه)
_

آموزش آرایش و پیرایش پایه زنانه

آرایش و پیرایش زنانه شاخه‌ای از آرایشگری محسوب می‌شود و از مهارت‌های مختلفی تشکیل شده است. این شاخه از آرایشگری زنانه شامل مهارت‌های پایه‌ همچون: تشخیص انواع مو و پوست، آشنایی با انواع سبک‌ها و مدل‌های شینیون، آشنایی با انواع رنگ‌ها و نحوه اجرای تکنیک‌های مش و … می‌شود و در واقع، هنرجویان در طول این دوره با تمامی مهارت‌های هفتگانه آرایشگری زنانه آشنا می‌گردند. این دوره از نظر تنوع تکنیک‌های آرایشگری و نحوه کار کردن با مو در نوع خود بی نظیر است و متقاضیان شرکت در کلاس‌های آرایش زنانه می‌توانند با شرکت در کلاس‌های آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی مهارت‌های اولیه خود را به بهترین شکل تقویت کنند و با جدید‌ترین متد‌های آرایشگری آشنا شوند. همچنین، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که کسب مدرک فنی و حرفه‌ای زمینه آرایشگری پایه یکی از اصلی‌ترین پیش نیاز‌های تاسیس آرایشگاه زنانه می‌باشد و شرکت در دوره‌های آموزشگاه آرایشگری یکی از پربازده‌ترین روش‌های آمادگی برای شرکت در آزمون‌های سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد. بنابراین، چنانچه قصد تقویت مهارت‌های پایه خود در زمینه آرایش و پیرایش زنانه را دارید و یا اینکه قصد دارید تا با جدید‌ترین متد‌های آرایشگری آشنا شوید، شرکت در کلاس‌های آموزشگاه آرایشگری پایه سیمای هانی، بهترین راهکار برای شما محسوب می‌شود. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با ویژگی‌های این دوره کسب کنید.

مراحل آموزش آرایش و پیرایش زنانه:

همان‌گونه که در قسمت‌ قبلی مختصراً به آن اشاره گردید، آرایش زنانه از 7 مهارت مختلف تشکیل شده است. مربیان آموزشگاه آرایشگری پایه سیمای هانی تمامی آموزش‌های لازم را به صورت تئوری به هنرجویان ارائه می‌دهند و آن‌ها را با جدید‌ترین متد‌های آرایشگری پایه و نحوه کار کردن با مو آشنا می‌سازند. در مرحله بعدی هنرجویان با کمک اطلاعات ارائه شده به آن‌ها به تمرین تکنیک‌های آرایشی می‌پردازند و مهارت‌های خود را تقویت می‌کنند. لازم به ذکر است که تمرکز اصلی دوره‌های آرایش و پیرایش زنانه بر روی آموزش مهارت‌های پایه و کاربردی به هنرجویان است. در طول این دوره‌ها زمان کم‌تری صرف آشنایی هنرجویان با نحوه اصلاح و کوتاه کردن مو خواهد شد و آموزش‌های ارائه شده توسط مربیان حول محور‌های کاربردی‌تری همچون: شینیون مو، نحوه تشخیص انواع مو، نحوه پاکسازی پوست، رنگ و مش، میکاپ و … خواهند بود. همچنین، لازم است به این نکته توجه داشته باشید که تمامی آموزش‌های ارائه شده به متقاضیان به صورت عملی و در چندین مرحله تمرین خواهند شد تا تسلط هنرجویان بر روی فرایند‌های پایه بیشتر شود. در پایان این دوره نیز اطلاعات و نکات تکمیلی در رابطه با هر تکنیک به صورت مفصل در اختیار هنرجویان قرار خواهند گرفت و نقاط ضعف شما در دوره‌های رفع اشکال پوشش داده خواهند شد.

سر فصل‌های کلاس‌های آرایش و پیرایش زنانه:

 • آشنایی با ترکیبات و ابزار‌های مورد نیاز برای آرایش و پیرایش
 • تمرین مداوم و روزمره با ابزار‌های آرایشگری و نحوه استفاده صحیح از هر ابزار
 • آموزش‌ مهارت‌های پایه در میکاپ و نحوه کار کردن با ترکیبات و محصولات مختلف
 • آشنایی با انواع فرم‌های صورت و مو به منظور انتخاب بهترین تکنیک برای آرایش
 • آموزش تکنیک‌های پایه شینیون و جدید‌ترین متد‌های شینیون به همراه نحوه آماده سازی مو برای اجرای تکنیک‌های مختلف
 • آموزش پاکسازی پوست به منظور اجرای تکنیک‌های آرایشی
 • آموزش پایه و تخصصی رنگ و مش و نحوه رنگ کردن موها به صورت یکدست
 • آموزش تکنیک‌های پایه در مانیکور و آشنایی با دسته بندی انواع ناخن و رایج‌ترین روش‌های مانیکور
 • نحوه صحیح کار کردن با ابرو و اجرای سبک‌های مختلف
 • آموزش مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام استفاده از لوازم آرایشی رعایت کرد
 • آموزش صحیح رایج‌ترین سبک‌های شینیون مو همچون: شینیون دم اسبی، شینیون حلزونی، شینیون خامه‌ای، شینیون کاغذی و …

هنرجویان پس از اتمام این دوره‌ها در چه زمینه‌هایی مهارت پیدا میکنند؟

متقاضیان شرکت در این دوره‌ها پس از اتمام مراحل آموزش آرایش و پیرایش زنانه توانایی زیرسازی پوست و آرایش صورت را خواهند داشت و به تکنیک‌های مختلفی همچون: نحوه کشیدن خط چشم، گذاشتن مژه مصنوعی، اصلاح ابرو، نحوه صاف کردن و اتو کشی موها، رنگ کردن مو، مرتب کردن ناخن‌ها، سوهان کشی ناخن، میکاپ و … مسلط خواهند شد و مهارت بیشتری را با تمرین بدست خواهند آورد. همچنین، لازم به ذکر است که این دوره برای تمامی کسانی که قصد انجام فعالیت‌های مختلف در زمینه آرایشگری زنانه را دارند بسیار مفید است و این کلاس‌ها یکی از اصلی‌ترین پیش نیاز‌های کسب مهارت‌های کافی برای اجرای صحیح تکنیک‌های آرایشگری می‌باشند.

ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آرایش و پیرایش زنانه:

شرکت کردن در کلاس‌های تشکیل شده توسط آموزشگاه آرایشگری پایه نیازمند در اختیار داشتن ابزار‌های مختلفی است. تمامی این ابزار‌ها به منظور راحتی بیشتر هنرجویان به صورت یک پکیج کامل در اختیار آن‌ها قرار خواهند گرفت و هزینه آن‌ها به صورت جداگانه از متقاضیان دریافت خواهد شد. از جمله مهم‌ترین ابزار‌های نیاز برای شرکت در کلاس‌های آرایشگری پایه می‌توان به مواردی همچون: آبپاش، انواع کلیپس‌های فلزی و پلاستیکی متناسب با اندازه و حجم مو، کلاه مش و ابزار‌های مورد نیاز برای مش، انواع شانه‌ها، کاسه و قلمو برای رنگ کردن مو، پیش بند، تیغ پیتاژ، ابزار‌ها و وسایل پاک کردن صورت، گرم کننده موم، تور بیگودی و محافظ گوش، انواع قلم برای کشیدن سایه و رژ لب، پد و اسفنج، موچین و … اشاره کرد. همچنین، لازم به ذکر است که هنرجویان نیازی به تهیه کردن ابزار‌های دیگری همچون: سشوار، اتو مو، ماشین اصلاح و … ندارند و این موارد در طول دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه در اختیار آن‌ها قرار خواهند گرفت.

_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آرایش و پیرایش یا دیپلم آرایشگری چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 500.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

مدت آموزش دوره چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه 1 ساعته برگزار میشود.

_

گالری تصاویر کلاس آرایش و پیرایش پایه

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 9 = 12