فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

10 + 7 =

فرم را پر کرده و ادامه مشخصات دوره را ملاحظه کنید

_

دوره آموزش اصلاح ابرو سیمای هانی

دوره آموزش اصلاح ابرو یا دیپلاسیون یکی از دوره آرایشگری زنانه سیمای هانی محسوب میشود که آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 3 جلسه 2 ساعته
 • قیمت دوره اصلاح ابرو: 2.200.000 تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس آموزش اصلاح ابرو

آموزشگاه اصلاح ابرو (دیپلاسیون)
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سرفصل‌های کلاس آموزش اصلاح ابرو سیمای هانی:

 • آموزش نحوه شناخت انواع چهره‌ها و ابروها به هنرجویان
 • آشنایی با ابزار‌های مورد استفاده در اصلاح ابرو و نحوه استفاده صحیح از این ابزار‌ها
 • آموزش اصلاح ابرو در سبک‌های مختلف و نحوه انتخاب بهترین سبک بر اساس فرم ابرو و فرم چهره
 • آموزش آماده سازی ابروها برای اصلاح
 • آموزش وکس کامل صورت به همراه نحوه آماده سازی پوست برای اجرای این تکنیک
 • آموزش نحوه قرینه سازی ابروها
 • تمرین و تکرار تمامی متد‌های آموزشی بر روی مدل‌های آرایشگری
 • شناسایی ایرادات هنرجویان در هنگام اجرای تکنیک‌های مختلف توسط مربیان و کمک به برطرف کردن آن‌ها
 • آموزش مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام اصلاح ابرو رعایت شوند و بررسی باید‌ها و نباید‌های این فرایند زیبایی
_

آموزش اصلاح ابرو یا دیپلاسیون

ابرو به عنوان یکی از تاثیرگذار‌ترین عناصر زیبایی صورت شناخته می‌شود و زیبایی و جذابیت ابروها می‌تواند نقش بسیار پررنگی را در طراوت و شادابی چهره شما ایجاد کند. آموزش اصلاح ابرو یکی از دوره‌های پرطرفدار در میان هنرجویان می‌باشد و افراد بسیاری به منظور شرکت در کلاس اصلاح ابرو به آموزشگاه آرایشگری زنانه مراجعه می‌کنند. در دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه اصلاح ابرو تمامی تکنیک‌های پاکسازی و اصلاح ابرو به همراه نحوه آماده سازی ابرو برای اجرای تکنیک‌های مختلف به متقاضیان آموزش داده می‌شوند و این کلاس‌ها تمامی زوایای این فرایند زیبایی را پوشش می‌دهند.

همچنین، در دوره‌های آموزش اصلاح ابرو نحوه تشخیص چهره افراد و نحوه انتخاب بهترین سبک به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد و نحوه قرینه سازی ابروها به صورت عملی در طول این دوره آموزش داده می‌شود و توانایی‌های شما پس از اتمام کلاس‌ اصلاح ابرو به میزان قابل توجهی افزایش خواهند یافت. لازم به ذکر است که مربیان دوره‌های اصلاح ابرو از چندین سال سابقه درخشان در این زمینه برخوردار هستند و اطلاعات کاملی را در رابطه با ابزار‌های مورد استفاده در حین اصلاح ابرو به شما عزیزان ارائه خواهند داد و ایرادات شما را با نظارت دائمی برطرف خواهند کرد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این دوره در ادامه با ما همراه باشید.

مراحل آموزش اصلاح ابرو:

مربیان دوره‌های آموزش اصلاح ابرو در ابتدای این کلاس‌ها اطلاعات کامل و مفیدی را در رابطه با چهره شناسی مشتریان و نحوه انتخاب بهترین سبک به شما عزیزان ارائه خواهند داد و شما را با رایج‌ترین ابزار‌های مورد استفاده در فرایند اصلاح ابرو آشنا خواهند کرد. در مراحل بعدی، نحوه صحیح اصلاح ابرو بر اساس سبک‌ها و فرم‌های مختلف به هنرجویان آموزش داده می‌شود و نحوه قرینه سازی ابروها در چندین مرحله تمرین خواهد شد.

سپس هنرجویان تمامی تکنیک‌ها و سبک‌های اصلاح ابرو را تحت نظر مربیان مجرب بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا خواهند کرد و مهارت‌های عملی شما در طول این مراحل توسط مربیان بررسی خواهند شد و ایرادات شما برطرف خواهند گردید. بطور کلی، در کلاس‌های آموزش اصلاح ابرو تمامی سبک‌های مختلف اصلاح ابرو پوشش داده شده‌اند و میزان مهارت، تسلط و سرعت شما با شرکت در دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه اصلاح ابرو بیشتر می‌گردد و این کلاس‌ها شما را برای ورود به بازار کار آماده خواهند کرد.

در آموزشگاه اصلاح ابرو چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

اصلاح هشتی و نیمه هشتی:

ابروهای هشتی و نیمه هشتی باعث باز شدن چهره زیباجویان می‌شوند و قوس زیبای ابروها در این سبک جذابیت بیشتری را به چهره افراد خواهد بخشید. در طول کلاس‌های آموزش اصلاح ابرو نحوه اصلاح ابروها به صورت هشتی و نیمه هشتی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و این سبک‌ها جزو سرفصل‌های اصلی این دوره محسوب می‌شوند.

اصلاح ابروها به صورت اسپرت:

در این سبک ابروها از پهنای بیشتری برخوردار هستند و ظاهر آن‌ها طبیعی‌تر است و ابروها کادر بندی دقیقی ندارند. این سبک مناسب افرادی است که ابروهای آن‌ها از حجم مناسبی برخوردار است و اصلاح ابروها به صورت اسپرت جزو سبک‌های جدید محسوب می‌شود.

اصلاح ابروها به صورت هاشوری:

این مدل از اصلاح ابرو که طرفداران زیادی را میان جوانان دارد جزو سرفصل‌های اصلی در کلاس اصلاح ابرو محسوب می‌شود. در این سبک یک ردیف از موهای زائد قسمت پایینی ابرو برداشته نمی‌شوند و موهای زائد قسمت بالایی ابرو نیز توسط حالت دهنده به سمت بالا جهت داده می‌شوند تا نتایج بدست آمده طبیعی‌تر باشند.

اصلاح ابروها به صورت هلالی:

سبک هلالی که مشخصه اصلی آن وجود یک قوس ملایم در ابروها می‌باشد، با چهره‌‌های کشیده بیشترین سازگاری را دارد و موجب زیباتر شدن چهره این افراد خواهد شد. سبک هلالی خود به دو صورت نازک و ضخیم اجرا می‌شود و در دوره‌های آموزشگاه اصلاح ابرو تمامی نکات پیرامون این سبک به صورت کامل بررسی خواهند شد.

اصلاح ابروها به صورت اروپایی یا ترکیبی:

این سبک از اصلاح ابرو که شباهت زیادی را به سبک اسپرت دارد جزو مدل‌های پرطرفدار در میان بانوان ایرانی محسوب می‌شود. ویژگی اصلی این سبک پهن بودن ابروها و مشخص بودن زوایای قاعده ابرو می‌باشد و نتایج حاصل از این روش کاملاً طبیعی به نظر می‌رسند. در رابطه با سبک‌های ترکیبی نیز لازم به ذکر است که در این سبک‌ها بر اساس فرم چهره و حجم ابرو از ترکیب متدهای مختلف برای اصلاح ابرو استفاده می‌شود تا نتایج بدست آمده باب میل زیباجویان باشند.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه اصلاح ابرو:

شرکت در کلاس‌های آموزش اصلاح ابرو نیازمند ابزار‌ها و وسایل مختلفی است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مواردی همچون: حوله یک بار مصرف، مواد ضد عفونی کننده وسایل اصلاح، نخ اصلاح، ساولن، الکل، پیش بند، کیسه یک بار مصرف، پودر اصلاح، انواع مدل‌های مداد ابرو، مرطوب کننده، تیغ اصلاح، کرم‌های موبر، انواع موم‌های اصلاح، کرم‌های ضد التهابی، رنگ‌های شیمیایی و گیاهی، دستکش نخی، موچین، قیچی مخصوص اصلاح ابرو، کاسه پلاستیکی، برس مخصوص ابرو و … اشاره کرد.

لازم به ذکر است که به منظور راحتی بیشتر شما عزیزان تمامی این ابزار‌ها در قالب یک پکیج کامل به هنرجویان ارائه خواهند شد و نیازی به تهیه کردن این ابزار‌‌ها و وسایل به صورت مجزا نیست و هزینه این پکیج به صورت جداگانه از شما دریافت خواهد شد. همچنین، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که این ابزار‌ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و از میان تولیدات بهترین برند‌ها انتخاب شده‌اند و شما می‌توانید پس از اتمام دوره‌‌های آموزش اصلاح ابرو از آن‌ها برای گسترش فعالیت‌های خود استفاده کنید.

_

گالری تصاویر کلاس اصلاح ابرو

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش اصلاح ابرو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 2.200.000 تومان آموزش داده میشه.

هدف از دوره آموزش اصلاح ابرو چه می باشد؟

هدف اصلی شرکت در کلاس اصلاح ابرو آشنایی با تکنیک های اصلاح و مدل های ابرو مناسب چهره می باشد.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

بعد از ورود به بازار کار چطور تبلیغات پربازده و مفید داشته باشیم؟

آموزشگاه های سیمای هانی با هدف حمایت از کسب و کار هنرجویان عزیز خود ، علاوه بر مشاوره راه اندازی رایگان تبلیغات این عزیزان را بصورت رایگان در  را در سایت و اپلیکیشن های زیبایی بزرگ و معتبر خود درج می نماید.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

تفاوت دوره اصلاح ابرو و میکروشیدینگ در چیست؟

در دوره آموزش اصلاح ابرو طراحی ابرو روی تارهای ابروی فرد انجام می شود. اما در دوره میکروشیدینگ کار طراحی ابرو به وسیله مواد رنگی صورت می گیرد.‍‍‍‍

دوره آموزش اصلاح ابرو به چند طریق برگزار می شود؟

این دوره به 3 طریق عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می شود.

مدت دوره آموزش دیپلاسیون چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 3 جلسه 2 ساعته برگزار میشود.

آیا با مدرک اصلاح ابرو می توان به تاسیس سالن اقدام کرد؟

خیر شما با مدرک آموزش اصلاح ابرو نمی توانید اقدامات لازم برای تاسیس سالن را انجام دهید. برای تاسیس سالن باید دوره مهارت های هفتگانه یا آرایشگری را بگذرانید.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

آیا در دوره های آموزشی کتاب و جزوه معتبر ارائه می گردد؟

مدیریت آموزشگاه های سیمای هانی مولف کلیه کتاب های آرایشگری سازمان فنی و حرفه ای می باشد بنابراین جامع ترین و بروزترین کتاب و مطالب جهت نکته برداری در همه گرایش ها بصورت تخصصی و تکنیکی ارائه می گردد این مزیت بزرگ در کنار کیفیت آموزش عالی رمز قبولی کلیه هنرجویان عزیز سیمای هانی با بالاترین نمرات قبولی می باشد.

تهیه مدل واقعی به عهده آموزشگاه اصلاح ابرو می باشد یا هنرجو؟

به طور کلی تهیه مدل واقعی برای دوره اصلاح ابرو، به عهده هنرجو است. اما آموزشگاه سیمای هانی، برای راحتی کار هنرجو، مدل را در اختیار او قرار می دهد.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس اصلاح ابرو چیست؟

مدادهای ابرو، تیغ اصلاح، موچین، کاور، وسایل ضد عفونی کننده و… از جمله وسایل مورد نیاز دوره آموزش اصلاح ابرو می باشند.

چگونه می‌توان ابروهایی که حالت آنها خراب شده است را درست کرد؟

معمولاً اصلاح برخی از قسمت‌های ابرو باعث از بین رفتن مدل کلی آن می‌شود. برای درست‌کردن قسمت‌های خراب شده باید صبر کنید تا ابروها مانند قبل دوباره پر شده و سپس آنها را درست اصلاح کنید.

چگونه هنگامی که یکی از ابروها بالاتر از دیگری است را درست کنیم؟

یک مداد ابرو می‌تواند کمک کند تا ابروها کاملاً متقارن شوند. شما می‌توانید در قسمت‌هایی از ابرو که عدم تقارن دارند با مداد ابرو پر کنید. اگر طرفدار مداد ابرو نیستید، می‌توانید از محصولات دیگری مانند پودر ابرو، پماد، گره‌های رنگی، ریمل ابرو و مداد هایلایتر برای داشتن ابروهای متقارن و شبیه به هم استفاده کنید. البته بسیار مهم است که نحوه استفاده از آنها و چگونگی متقارنسازی ابرو را بلد باشید.

چگونه می‌توانم با روش‌های طبیعی ابروهایم را اصلاح کنم؟

برخلاف بسیاری از روش‌هایی چون فیبروز ابرو، بوتاکس، تتو و … می‌توانید با برس کردن ابروها، برداشتن موهای اضافی زیر آن و چیدن ابروهای بلند، به طور طبیعی ابروهایتان را مرتب کنید.

اصلاح‌کردن ابرو چگونه است؟

برای اصلاح ابروها ابتدا میزان تراز بودن آنها را بررسی کنید، نقطه انتهایی ابروها را اندازه بگیرید، قوس‌های ابرو را بررسی کنید و سپس موهای اضافی را بردارید. در آخر اگر عدم تقارن زیادی در ابروها وجود دارد می‌توانید از مداد ابرو یا سایر محصولات آرایشی ابرو استفاده کنید.

چرا یکی از ابروهای من بالاتر از دیگری است؟

معمولاً تون عضلانی در یکی ابروها قوی‌تر است، به این معنی که یکی از ابروهای شما بالاتر از دیگری قرار خواهد گرفت. تون عضلانی میزان تنش در عضلات است.

آیا می‌توان فرم ابروها را با اصلاح کرده آنها تغییر داد؟

یک آرایشگر خوب نه‌تنها می‌تواند فرم ابروها را تغییر دهد، بلکه می‌تواند ابروها را روشن، تیره و حتی بلند کند. در واقع با نحوه اصلاح‌کردن ابرو و رنگی که برای آن انتخاب می‌شود می‌توان شکل ابروها را تغییر داد که این به هنر و مهارت آرایشگران بستگی دارد.

چگونه با اصلاح ابروها را برابر کنم؟

برای برابر کردن ابروها از طریق اصلاح آنها باید به 8 نکته زیر توجه داشته باشید:

 1. قسمت‌های نابرابر ابرو را با محصولات آرایشی ابرو پر کنید.
 2. روی ابروها را برس بزنید.
 3. به سلامت ابروها اهمیت دهید.
 4. به ابروها فرصت دهید تا دوباره رشد کنند.
 5. ابروها را اندازه بگیرید.
 6. ابروهای بسیار ضخیم و پرپشت را به‌وسیله قیچی و موچین مرتب کنید.
 7. موهای اضافی ابرو را با موچین بردارید.
 8. از سرم رشد مو استفاده کنید.

آیا عدم تقارن ابرو قابل رفع است؟

بسته به ماهیت عدم تقارن، اغلب می‌توان از طریق جراحی لیفت ابرو، عدم تقارن ابرو را بهبود بخشید.

چرا ابروهای من در عکس‌ها ناهموار به نظر می‌رسند؟

اگر تا به حال متوجه شده‌اید که ابروهای شما در دوربین ناهموار به نظر می‌رسند، احتمالاً به این دلیل است که محصولات ابروی شما برای رنگ طبیعی ابرویتان خیلی روشن هستند. استفاده از محصولات رنگی روشن روی ابروها باعث می‌شود که وقتی عکس می‌گیرید فلاش دوربین باعث روشن‌تر شدن ابروها و ناهمواری در آنها می‌شود.

آیا خوابیدن به یک طرف باعث ناهمواری ابروها می‌شود؟

بله وضعیت خوابیدن می‌تواند در عدم تقارن ابروها و ناهمواری آنها نقش داشته باشد. به همین دلیل بهتر است به پهلو خوابیده تا به ابروها فشار وارد نشده و شکل آنها به هم نریزد.

بهترین فرم ابرو برای انواع صورت چیست؟

بهترین فرم ابرو برای انواع صورت شامل موارد زیر است:

 • صورت گرد: ابروها با قوس بلند مناسب است تا باعث بلندتر دیده‌شدن صورت شود.
 • صورت بیضی‌شکل: ابروها با زاویه ملایم برای این نوع صورت مناسب است تا شکل آن را متعادل کند.
 • صورت قلبی شکل: ابروهایی با حالت گرد برای این نوع صورت مناسب است.
 • صورت مربعی‌شکل: ابروهای ضخیم و صاف با قوس نرم انتخاب خوبی است.
 • صورت الماسی شکل: به سراغ ابروهای منحنی بروید.

آیا ابروها باید نسبت به رنگ موها روشن‌تر باشند یا تیره‌تر؟

ابروها نسبت به رنگ موها  باید تیره‌تر باشد. اختلاف رنگی زیاد یا همرنگ بودن ابرو و مو باعث عدم تناسب در شکل صورت و ابروها می‌شود. به ‌طور کلی باید ابروها تیره‌تر از موها باشد؛ اما درصورتی‌که موها کاملاً سیاه باید بهتر است که یک یا دو درجه ابرو روشن‌تر از موی سر باشد.

بهترین مدل ابروی سال 2023 کدام است؟

ابروهای طبیعی با کمی پرپشتی و پف امسال بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. البته بسیار مهم است که فرم ابرو متناسب با نوع صورت باشد و از ابروهای خیلی پر و یا پررنگ اجتناب شود. برای داشتن ابروهای طبیعی ابتدا از سرم‌ها برای تقویت آنها استفاده کرده و همچنین مرتب آنها را شانه بزنید تا بافت ابرو به‌خوبی مشخص شود.

مردها چه فرم ابرویی را دوست دارند؟

مردها فرم ابروهای طبیعی و مرتب را ترجیح می‌دهند. همچنین آنها دوست دارند تا ابروها دارای یک زاویه ملایم در تاج ابرو باشد.

ابروهای نازک بهتر است یا پرپشت؟

ابروهای پرپشت معمولاً به دلیل حالت طبیعی‌تری که به‌صورت می‌بخشد بهتر است. ابروهای پهن برای افرادی با ویژگی‌هایی چون صورت‌های برجسته، گونه‌های پر و فک‌های پهن بهتر است.

آیا رنگ ابرو در جوان‌تر به نظر رسیدن صورت تأثیر دارد؟

رنگ ابروها با افزایش سن کمتر شده و بنابراین رنگ تیره ابرو نشان‌دهندة چهره‌های جوان‌تر است.

اندازه ابرو باید چقدر باشد؟

اندازه ابرو باید با اندازه صورت شما همخوانی داشته باشد. اگر صورتتان بلند است، بهتر است سراغ ابروی کمانی یا بلند نروید، زیرا باعث می‌شود که صورت بلندتر به نظر برسد. ابروی صاف روی صورت مربع‌شکل باعث می‌شود تا صورت برجسته‌تر نشان داده شود، بنابراین اگر ابروهایتان کمی قوس داشته باشد باعث زیباتر شدن صورت خواهد شد.

چگونه می‌توانم ابروهایم را پرپشت کنم؟

3 نکته برای داشتن ابروهای پرپشت‌تر شامل موارد زیر است:

 1. لایه‌برداری و مرطوب کردن ابروها؛ قبل از انجام هر گونه درمان روی موهای ابرو، پوست زیر ابروهای خود را تمیز کنید. در واقع ریشه ابرو در پوست قرار گرفته و برای تقویت آنها لازم است تا به پوست زیر ابرو رسیدگی شود.
 2. استفاده از روغن‌های طبیعی؛ روغن‌های طبیعی در رشد ابروها نقش مؤثری دارند. شما برای نتیجه سریع‌تر می‌توانید هر شب پیش از خواب ابروهای خود را با روغن‌های طبیعی مانند روغن نارگیل، روغن بادام، روغن کرچک و … چرب کنید.
 3. استفاده از موچین تمیز؛ بهداشت ابروها یکی دیگر از مواردی است که در پرپشت کردن آنها تأثیرگذار است. همیشه از موچین و قیچی تمیز برای اصلاح ابروهای خود استفاده کنید.

رشد ابروها در 3 روز چقدر است؟

رشد ابروها کندتر از موهای سر است و فاز آناژن بسیار کوتاه‌تری دارد. رشد ابروها بین 14/0 تا 16/0 میلی‌متر در روز است.

از چه سنی باید ابروهای خود را فرم دهید؟

بهترین زمان برای فرم دهی به ابروها 20 سالگی است که در این سن ابروها رشد کافی داشته و در روند فرم دهی آنها اختلال ایجاد نمی‌شود. البته این به معنای مرتب‌نکردن نیست؛ زیرا شما در هر زمان می‌توانید زیر و بالای ابروها را مرتب کنید. اما بهتر است به فرم آنها دست نزنید.

چه چیزی باعث رشد سریع ابروها می‌شود؟

حفظ یک رژیم غذایی متعادل برای دستیابی به ابروهای پرپشت‌تر بسیار مفید است. خوردن غذاهای غنی از بیوتین، اسیدهای چرب امگا 3 و ویتامین‌های A، B، C، D و E می‌تواند روند رشد ابرو را تسریع کند.

آیا سرم رشد ابرو مؤثر است؟

 بله. اکثر سرم‌های ابرو دارای موادی هستند که برای ابروها مفید است. برخی از مواد مؤثر شامل ویتامین‌هایی مانند بیوتین است که باعث رشد مو می‌شود، پپتیدهایی که فولیکول‌های موی سالم را تقویت می‌کنند و اسیدهای آمینه که بلوک‌های سازنده پروتئین مو هستند.

هر چند وقت یکبار باید ابروهایم را اصلاح کنم؟

درست مانند سایر موهای بدن، موهای ابروها نیز دارای یک چرخه رشد هستند. برای داشتن ابروهای مرتب می‌توانید هر 4 تا 5 هفته یکبار برای اصلاح آنها اقدام کنید. همچنین اگر رشد ابروهای شما بسیار زیاد است می‌توانید هر 3 هفته ابروهای خود را مرتب کنید.

در آموزش اصلاح ابرو از چه ابزارهایی استفاده می‌شود؟

در این آموزش اصلاح ابرو از موچین، قیچی و بند استفاده می‌شود.

اگر در اصلاح ابرو ندانسته قسمتی از ابرو برداشته شود آیا مجدد رشد می‌کند؟

بله رشد ابروها هر 64 روز به طور کامل انجام می‌شود.

آموزش اصلاح ابرو حرفه‌ای شامل چه مواردی می‌شود؟

در آموزش حرفه‌ای اصلاح ابرو هنرجویان با ساختار صورت، ابروهای متناسب با صورت، نحوه برداشتن ابرو مطابق عکس، قسمت‌بندی ابرو و متقارنسازی ابرو آموزش داده می‌شود.

در آموزش برداشتن ابرو اسپرت باید به چه نکته‌ای توجه شود؟

ضخامت ابرو در ابروهای اسپرت باید بیشتر بوده و نیاز به کادرکشی ابرو ندارد.

آیا مدرک اصلاح ابرو قابل ترجمه است؟

بله همه مدارک آرایشگری فنی و حرفه‌ای قابل ترجمه هستند.

در کلاس آموزش اصلاح ابرو و صورت چند نفر شرکت می‌کنند؟

در این دوره بسته به نوع کلاس 1 تا 8 نفر شرکت می‌کنند.

در دوره اصلاح ابرو چه سبک‌هایی آموزش داده می‌شود؟

اصلاح هشتی و نیمه هشتی، اصلاح ابرو اسپرت، اصلاح ابرو هاشوری، اصلاح ابرو هلالی و اصلاح ابرو اروپایی از جمله سبک‌هایی است که آموزش داده می‌شود.

آیا در کلاس‌ها جزوه اصلاح ابرو داده می‌شود؟

بله هنرجویان می‌توانند جزوه را پس از آموزش دریافت کنند.

آموزش تخصصی اصلاح ابرو با چه روشی انجام می‌شود؟

در این آموزش از روش کادربندی صورت استفاده می‌شود.

آموزش برداشتن ابرو هشتی با چه ابزاری است؟

در آموزش اصلاح ابرو هشتی از موچین استفاده می‌شود.

اموزش اصلاح صورت و ابرو با بند نیز در کلاس‌های آموزش داده می‌شود؟

بله انواع اصلاح با روش‌ها و ابزار مختلف آموزش داده می‌شود.

قیمت آموزش اصلاح ابرو در سال 1402 افزایش می‌یابد؟

افزایش قیمت‌ها بسته به اعلام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است.

برای قبولی در امتحان عملی اصلاح ابرو باید چه نمره‌ای کسب کنیم؟

برای قبولی در این امتحان باید حداقل نمره 70 را کسب کنید.

دپیلاسیون چیست؟

به روش‌هایی که باعث از بین رفتن موها در سطح می‌شود؛ مانند استفاده از کرم‌های موبر دیپلاسیون گفته می‌شود.

آیا در آموزش برداشتن ابرو مدل اسپرت باید کادربندی انجام شود؟

خیر معمولاً در این روش از کادربندی استفاده نمی‌شود.

ابروی هلالی برای چه صورتی مناسب است؟

ابروهای هلالی برای فرم‌های صورت مثلثی مناسب است.

مشاهده مطلببستن مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = 6