_

دوره آموزش اصلاح ابرو سیمای هانی

دوره آموزش اصلاح ابرو یا دیپلاسیون یکی از دوره آرایشگری زنانه سیمای هانی محسوب میشود که آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 4 جلسه
 • قیمت دوره: 200.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
آموزشگاه اصلاح ابرو (دیپلاسیون)
bell
0:00
0:00
_

آموزش اصلاح ابرو یا دیپلاسیون

ابرو به عنوان یکی از تاثیرگذار‌ترین عناصر زیبایی صورت شناخته می‌شود و زیبایی و جذابیت ابروها می‌تواند نقش بسیار پررنگی را در طراوت و شادابی چهره شما ایجاد کند. آموزش اصلاح ابرو یکی از دوره‌های پرطرفدار در میان هنرجویان می‌باشد و افراد بسیاری به منظور شرکت در کلاس اصلاح ابرو به آموزشگاه آرایشگری زنانه مراجعه می‌کنند. در دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه اصلاح ابرو تمامی تکنیک‌های پاکسازی و اصلاح ابرو به همراه نحوه آماده سازی ابرو برای اجرای تکنیک‌های مختلف به متقاضیان آموزش داده می‌شوند و این کلاس‌ها تمامی زوایای این فرایند زیبایی را پوشش می‌دهند.

همچنین، در دوره‌های آموزش اصلاح ابرو نحوه تشخیص چهره افراد و نحوه انتخاب بهترین سبک به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد و نحوه قرینه سازی ابروها به صورت عملی در طول این دوره آموزش داده می‌شود و توانایی‌های شما پس از اتمام کلاس‌ اصلاح ابرو به میزان قابل توجهی افزایش خواهند یافت. لازم به ذکر است که مربیان دوره‌های اصلاح ابرو از چندین سال سابقه درخشان در این زمینه برخوردار هستند و اطلاعات کاملی را در رابطه با ابزار‌های مورد استفاده در حین اصلاح ابرو به شما عزیزان ارائه خواهند داد و ایرادات شما را با نظارت دائمی برطرف خواهند کرد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این دوره در ادامه با ما همراه باشید.

eyebrow correction 2

مراحل آموزش اصلاح ابرو:

مربیان دوره‌های آموزش اصلاح ابرو در ابتدای این کلاس‌ها اطلاعات کامل و مفیدی را در رابطه با چهره شناسی مشتریان و نحوه انتخاب بهترین سبک به شما عزیزان ارائه خواهند داد و شما را با رایج‌ترین ابزار‌های مورد استفاده در فرایند اصلاح ابرو آشنا خواهند کرد. در مراحل بعدی، نحوه صحیح اصلاح ابرو بر اساس سبک‌ها و فرم‌های مختلف به هنرجویان آموزش داده می‌شود و نحوه قرینه سازی ابروها در چندین مرحله تمرین خواهد شد.

سپس هنرجویان تمامی تکنیک‌ها و سبک‌های اصلاح ابرو را تحت نظر مربیان مجرب بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا خواهند کرد و مهارت‌های عملی شما در طول این مراحل توسط مربیان بررسی خواهند شد و ایرادات شما برطرف خواهند گردید. بطور کلی، در کلاس‌های آموزش اصلاح ابرو تمامی سبک‌های مختلف اصلاح ابرو پوشش داده شده‌اند و میزان مهارت، تسلط و سرعت شما با شرکت در دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه اصلاح ابرو بیشتر می‌گردد و این کلاس‌ها شما را برای ورود به بازار کار آماده خواهند کرد.

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس آموزش اصلاح ابرو سیمای هانی:

 • آموزش نحوه شناخت انواع چهره‌ها و ابروها به هنرجویان
 • آشنایی با ابزار‌های مورد استفاده در اصلاح ابرو و نحوه استفاده صحیح از این ابزار‌ها
 • آموزش اصلاح ابرو در سبک‌های مختلف و نحوه انتخاب بهترین سبک بر اساس فرم ابرو و فرم چهره
 • آموزش آماده سازی ابروها برای اصلاح
 • آموزش وکس کامل صورت به همراه نحوه آماده سازی پوست برای اجرای این تکنیک
 • آموزش نحوه قرینه سازی ابروها
 • تمرین و تکرار تمامی متد‌های آموزشی بر روی مدل‌های آرایشگری
 • شناسایی ایرادات هنرجویان در هنگام اجرای تکنیک‌های مختلف توسط مربیان و کمک به برطرف کردن آن‌ها
 • آموزش مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام اصلاح ابرو رعایت شوند و بررسی باید‌ها و نباید‌های این فرایند زیبایی

eyebrow correction 3

در آموزشگاه اصلاح ابرو چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

اصلاح هشتی و نیمه هشتی:

ابروهای هشتی و نیمه هشتی باعث باز شدن چهره زیباجویان می‌شوند و قوس زیبای ابروها در این سبک جذابیت بیشتری را به چهره افراد خواهد بخشید. در طول کلاس‌های آموزش اصلاح ابرو نحوه اصلاح ابروها به صورت هشتی و نیمه هشتی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و این سبک‌ها جزو سرفصل‌های اصلی این دوره محسوب می‌شوند.

اصلاح ابروها به صورت اسپرت:

در این سبک ابروها از پهنای بیشتری برخوردار هستند و ظاهر آن‌ها طبیعی‌تر است و ابروها کادر بندی دقیقی ندارند. این سبک مناسب افرادی است که ابروهای آن‌ها از حجم مناسبی برخوردار است و اصلاح ابروها به صورت اسپرت جزو سبک‌های جدید محسوب می‌شود.

اصلاح ابروها به صورت هاشوری:

این مدل از اصلاح ابرو که طرفداران زیادی را میان جوانان دارد جزو سرفصل‌های اصلی در کلاس اصلاح ابرو محسوب می‌شود. در این سبک یک ردیف از موهای زائد قسمت پایینی ابرو برداشته نمی‌شوند و موهای زائد قسمت بالایی ابرو نیز توسط حالت دهنده به سمت بالا جهت داده می‌شوند تا نتایج بدست آمده طبیعی‌تر باشند.

اصلاح ابروها به صورت هلالی:

سبک هلالی که مشخصه اصلی آن وجود یک قوس ملایم در ابروها می‌باشد، با چهره‌‌های کشیده بیشترین سازگاری را دارد و موجب زیباتر شدن چهره این افراد خواهد شد. سبک هلالی خود به دو صورت نازک و ضخیم اجرا می‌شود و در دوره‌های آموزشگاه اصلاح ابرو تمامی نکات پیرامون این سبک به صورت کامل بررسی خواهند شد.

اصلاح ابروها به صورت اروپایی یا ترکیبی:

این سبک از اصلاح ابرو که شباهت زیادی را به سبک اسپرت دارد جزو مدل‌های پرطرفدار در میان بانوان ایرانی محسوب می‌شود. ویژگی اصلی این سبک پهن بودن ابروها و مشخص بودن زوایای قاعده ابرو می‌باشد و نتایج حاصل از این روش کاملاً طبیعی به نظر می‌رسند. در رابطه با سبک‌های ترکیبی نیز لازم به ذکر است که در این سبک‌ها بر اساس فرم چهره و حجم ابرو از ترکیب متدهای مختلف برای اصلاح ابرو استفاده می‌شود تا نتایج بدست آمده باب میل زیباجویان باشند.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه اصلاح ابرو:

شرکت در کلاس‌های آموزش اصلاح ابرو نیازمند ابزار‌ها و وسایل مختلفی است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مواردی همچون: حوله یک بار مصرف، مواد ضد عفونی کننده وسایل اصلاح، نخ اصلاح، ساولن، الکل، پیش بند، کیسه یک بار مصرف، پودر اصلاح، انواع مدل‌های مداد ابرو، مرطوب کننده، تیغ اصلاح، کرم‌های موبر، انواع موم‌های اصلاح، کرم‌های ضد التهابی، رنگ‌های شیمیایی و گیاهی، دستکش نخی، موچین، قیچی مخصوص اصلاح ابرو، کاسه پلاستیکی، برس مخصوص ابرو و … اشاره کرد.

لازم به ذکر است که به منظور راحتی بیشتر شما عزیزان تمامی این ابزار‌ها در قالب یک پکیج کامل به هنرجویان ارائه خواهند شد و نیازی به تهیه کردن این ابزار‌‌ها و وسایل به صورت مجزا نیست و هزینه این پکیج به صورت جداگانه از شما دریافت خواهد شد. همچنین، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که این ابزار‌ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و از میان تولیدات بهترین برند‌ها انتخاب شده‌اند و شما می‌توانید پس از اتمام دوره‌‌های آموزش اصلاح ابرو از آن‌ها برای گسترش فعالیت‌های خود استفاده کنید.

_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش اصلاح ابرو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 200.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

هدف از دوره آموزش اصلاح ابرو چه می باشد؟

هدف اصلی شرکت در کلاس اصلاح ابرو آشنایی با تکنیک های اصلاح و مدل های ابرو مناسب چهره می باشد.

تفاوت دوره اصلاح ابرو و میکروشیدینگ در چیست؟

در دوره آموزش اصلاح ابرو طراحی ابرو روی تارهای ابروی فرد انجام می شود. اما در دوره میکروشیدینگ کار طراحی ابرو به وسیله مواد رنگی صورت می گیرد.‍‍‍‍

دوره آموزش اصلاح ابرو به چند طریق برگزار می شود؟

این دوره به 3 طریق عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می شود.

مدت دوره آموزش دیپلاسیون چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 4 جلسه برگزار میشود.

آیا با مدرک اصلاح ابرو می توان به تاسیس سالن اقدام کرد؟

خیر شما با مدرک آموزش اصلاح ابرو نمی توانید اقدامات لازم برای تاسیس سالن را انجام دهید. برای تاسیس سالن باید دوره مهارت های هفتگانه یا آرایشگری را بگذرانید.

تهیه مدل واقعی به عهده آموزشگاه اصلاح ابرو می باشد یا هنرجو؟

به طور کلی تهیه مدل واقعی برای دوره اصلاح ابرو، به عهده هنرجو است. اما آموزشگاه سیمای هانی، برای راحتی کار هنرجو، مدل را در اختیار او قرار می دهد.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس اصلاح ابرو چیست؟

مدادهای ابرو، تیغ اصلاح، موچین، کاور، وسایل ضد عفونی کننده و… از جمله وسایل مورد نیاز دوره آموزش اصلاح ابرو می باشند.

_

گالری تصاویر کلاس اصلاح ابرو

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


+ 6 = 15