فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

9 + 4 =

فرم را پر کرده و ادامه مشخصات دوره را ملاحظه کنید

_

دوره آموزش میکروبلیدینگ سیمای هانی

دوره آموزش میکروبیلدینگ یکی از دوره های آموزش آرایشگری سیمای هانی محسوب میشود که مجموعه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میدهد. آموزشگاه میکروبلیدینگ سیمای هانی برگزار کننده دوره های مراقبت و زیبایی با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و در پایان دوره قابلیت دریافت مدرک میکروبلیدینگ برای هنرجویان وجود دارد. میکروبلیدینگ روشی متفاوت نسبت به میکروپیگمنتیشن است که در ادامه به تفاوت انها نیز خواهیم پرداخت، برای اطلاع از دوره میکروپیگمنتیشن مطلب زیر را مطالعه کنید.

کلاس میکروبلیدینگ زیر مجموعه کلاس آرایش دائم یا تاتو صورت است که شامل تمام دوره‌های میکروپیگمنتیشن، آموزش میکروبلیدینگ ابرو، آموزش فیبروز ابرو، دوره میکروشیدینگ ابرو میشود. شما با ثبت نام در کلاس تاتو صورت تمامی این دوره ها را با هان هزینه آموزش میبینید و نیاز به پرداخت هزینه مجزا نیست. برای مشاهده دوره تاتو صورت روی مطلب زیر کلیک کنید.

کلاس آرایش دائم یا تاتو صورت

 

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • قیمت دوره میکروبلیدینگ: 500.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس آموزش میکروبیلدینگ سیمای هانی:

با شرکت در دوره های آموزشی میکروبلیدینگ شما مطالب زیر را به طور کامل فرا خواهید گرفت:

 1. ترسیم خطوط میکروبلیدینگ ابرو با مداد آرایشی و پیش از تاتو
 2. تاتو کردن ابرو ها به روش میکروبلیدینگ
 3. آموزش تکنیک های لیفت و نچرال
 4. آموزش تکنیک میکروشیدلینگ ( این تکنیک از میکروبلیدینگ ضعیف تر و ملایم تر می باشد.)
 5. تکنیک های تلفیقی میکروبلیدینگ
 6. آموزش مراقبت های اصولی پس از میکروبلیدینگ ابرو
_

دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو

آموزش میکروبیلدینگ ابرو

در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو در آموزشگاه آرایشی سیمای هانی، با آموزش ترسیم خطوط نازک و طبیعی به کارآموز، سعی در قرینه سازی، اصلاح فرم و حالت ابرو دارند. هدف این دوره آموزشی تنها آموزش ترسیم خطوط طبیعی شبیه ابرو نیست بلکه با انواع فرم صورت و ابروی متناسب با انواع صورت نیز آشنا خواهید شد. نحوه ترکیب و آماده سازی رنگ مناسب برای ابرو و همچنین آگاهی از مراقبت های اصولی بعد از میکروبلیدینگ از جمله سرفصل های آموزش میکروبلیدینگ می باشد. همچنین طرز حرکت دست برای رسم خطوط ابرو از مراحل حساس آموزش میکروبلیدینگ می باشد که در این دوره آموزشی به طور مفصل به آن پرداخته می شود.

میکروبلیدینگ نیز همانند میکروپیگمنتیشن در دسته آرایش های نیمه دائم قرار دارد. در این تکنیک با استفاده از قلم مخصوص، جوهر را وارد لایه اپیدرم پوست می کنند.

تفاوت های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن:

بسیاری از مردم میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن را یکسان می دانند و از تفاوت های آنها بی خبر هستند. آموزش میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن در نوع ابزار و تکنیک های تزریق جوهر با یکدیگر تفاوت دارند.

در میکروبلیدینگ از قلم های دستی برای بلید کردن ابرو ها استفاده می شود. در نتیجه خطوط نازک تر و طبیعی تری ایجاد می شود که شباهت زیادی به موهای ابرو دارند. این در حالی است که در میکروپیگمنتیشن از قلم های دیجیتالی استفاده می شود که ظاهری مانند سایه ایجاد میکنند نه تارهای ابرو!

دوام و ماندگاری میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ است.

 

مراحل آموزش میکروبیلدینگ در آموزشگاه سیمای هانی:

پس از آشنایی با ابزار های مورد نیاز برای این آموزش از جمله قلم میکروبلیدینگ، مربی به شما نحوه در دست گرفتن قلم و طریقه کار کردن با آن را آموزش می دهد. این قلم مخصوص در انتهای خود دارای 10 تا 12 سوزن نازک و ظریف برای بلید کردن می باشد.

سپس با انواع رنگ ها، ترکیب آنها و برند های معتبر رنگ ابرو آشنا خواهید شد. همچنین آشنایی با رنگ پوست و تناسب رنگ ابرو با رنگ پوست مشتری نیز از مطالب مهم دوره می باشد.

پس از اینکه تسلط کافی به قلم میکروبلیدینگ پیدا کردید و میزان فشار دست خود را کنترل کردید، با کمک و راهنمایی های مربی می توانید به صورت عملی رو مدل میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهید.

یکی از اصلی ترین و مهم ترین نکات در حین انجام میکروبلیدینگ ابرو، مقدار کشیدن پوست پیشانی می باشد. این موضوع تاثیر مستقیمی در زیبایی و کیفیت میکروبلیدینگ می گذارد. چرا که اگر بیش از اندازه کشیده شود، سبب می شود شیارهای عمیقی ایجاد شود و باعث التهاب و عفونت پوست گردد. در صورتی که پوست پیشانی کمتر از میزان مورد نیاز کشیده شود، رنگدانه ها به طور کامل و صحیح وارد لایه های عمیق پوست نمی شود و اثر بخشی مناسبی حاصل نخواهد شد.

دوره های آموزشی میکروبلیدینگ ابرو در آموزشگاه سیمای هانی دارای دو مرحله تئوری و عملی می باشد. برای کسب مدرک میکروبلیدینگ ابرو شما باید در هر دو مرحله نمره قبولی را از مربیان آموزشگاه دریافت کنید.

1. مرحله تئوری:

در ابتدای دوره مطالب تئوری را آموزش می بینید که شامل آشنایی با بهداشت فردی، آشنایی با عوامل ایجاد بیماری در مراحل انجام میکروبلیدینگ، آشنایی با فرم صورت و رنگ پوست، معرفی ابزارهای مورد نیاز برای میکروبلیدینگ، آموزش نحوه طراحی تارهای ابرو، طریقه حرکت دست، انتخاب رنگ مناسب با صورت، نکات بهداشتی پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو

2. مرحله عملی:

قبل از اینکه هنرجو با قلم اصلی میکروبلیدینگ کار کند، به وسیله مداد آرایشی تارهای ابرو را رسم می کند. سپس نظر مشتری را می پرسد و در صورت رضایت او از فرم و حالت ابرو، به مرحله بعدی یعنی انتخاب رنگ مورد نظر برای ابرو می رسند. فرایند میکروبلیدینگ ممکن است کمی اذیت کننده باشد به همین دلیل 15 الی 20 دقیقه قبل از انجام تاتوی ابرو، از بی حسی های موضعی بر روی ابرو ها استفاده می شود. حال با استفاده از قلم مخصوص میکروبلیدینگ، فرایند بلید کردن ابرو را شروع می کنند.

میکروبلیدینگ در دو جلسه تکمیل می شود. در جلسه اول درباره فرم و حالت ابرو تصمیم گیری می شود و در نهایت تارهای ابرو ترسیم می گردد. این جلسه ممکن است تا 2 ساعت نیز طول بکشد. جلسه دوم جهت اصلاح و ترمیم ابرو می باشد و معمولا زمان کمتری می برد.

در روزهای ابتدایی رنگ ابروها تیره تر از معمول خواهد بود. اما نگران نباشید چرا که به مرور زمان، این رنگ ها محو شده و رنگ اصلی ابرو ظاهر خواهد شد.

میکروبلیدینگ ابرو از جمله کارهای حساس و ظریف به شمار می رود و با کوچکترین اشتباه ممکن است به پوست و ظاهر مشتری آسیب وارد شود. به همین دلیل باید در انتخاب سالن آموزشی نهایت دقت را به کار ببرید. آموزشگاه سیمای هانی یکی از پرهنر جو ترین آموزشگاه های شهر تهران می باشد. این مرکز با اعطای مدرک بین المللی و فنی و حرفه ای بهترین و معتبر ترین سالن برای فراگیری فنون آرایشی می باشد. پس از اتمام این دوره آموزشی، به عنوان یک فرد ماهر و کاربلد می توانید در انواع سالن های آرایشی و بهداشتی مشغول به کار شوید.

 

مشخصات دوره آموزش میکروبلیدینگ:

شما برای دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای باید این دوره آموزشی را به مدت 10 ساعت بگذرانید.

اما پیش از اینکه در این دوره آموزشی شرکت کنید نیاز دارید تا مدرک دوره آموزش میکروپیگمنتیشن را در دست داشته باشید و گذرانده باشید.

این دوره ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در آموزشگاه سیمای هانی برگزار می شود. طبیعی است که هزینه کلاس های خصوصی بیشتر از نیمه خصوصی می باشد.

دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو

مراقبت های پس از آموزش میکروبلیدینگ ابرو:

برای اینکه نتیجه بهتری از میکروبلیدینگ ابرو ببینید بهتر است توصیه هایی را که اپراتور به شما می کند رعایت کنید. این توصیه ها شامل موارد زیر می شوند:

 • به مدت 3 روز از برخورد آب به ابرو ها جلوگیری کنید.
 • رفتن به استخر و سونا را به مدت یک هفته تعطیل کنید.
 • روزانه 3 بار به کمک گوش پاک کن پماد ویتامین آ را بر روی ابرو ها بزنید. این کار را به مدت یک هفته ادامه دهید.
 • جهت جلوگیری از التهاب و عفونت از پماد هیدروکورتیزون به مدت یک هفته و روزانه یک مرتبه استفاده کنید.
 • تا زمانی که زخم ها به طور کامل بهبود نیافته اند در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
 • از استعمال الکل و سیگار تا یک هفته خودداری کنید.
 • جهت جلوگیری از حساسیت، در روزهای اول از ادویه کمتری در غذاهای خود استفاده کنید.
 • در روزهای ابتدایی از تماس ابرو ها با بالش جلوگیری کنید.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های میکروبیلدینگ آموزشگاه سیمای هانی:

لوازم مورد نیاز برای شرکت در این دوره آموزشی توسط آموزشگاه به هنرجو ها داده می شود. این پک ها شامل سوزن های سرکج برای بلید، قلم دستی میکروبلیدینگ، قلم میکرو با تیغه جانبی، قلم خارج از مرکز و رنگ مناسب ابرو می باشند.

چطور سالن آرایشگری یا آموزشگاه آرایشگری راه اندازی کنیم؟

برای راه اندازی و افتتاح سالن آرایشگری داشتن مدرک میکروبلیدینگ کافی نیست و شما نیاز به دریافت مدرک آرایش و پیرایش یا دیپلم آرایشگری دارید. البته مدرک میکروبلیدینگ بعنوان یکی از مدارک حرفه ای مراقبت و زیبایی در فعالیت های کسب و کار شما بسیار مورد نیاز است.

_

گالری تصاویر کلاس میکروبیلدینگ

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش میکروبیلدینگ چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 500.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش میکروبلیدینگ چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس میکروبلیدینگ  با روش هایی برای قرینه سازی و ترمیم ابرو آشنا می شوید.

آیا با دریافت مدرک میکروبلیدینگ می توان این مهارت را در آموزشگاه آموزش داد؟

خیر دریافت مدرک دوره آموزش میکروبلیدینگ برای آموزش کافی نیست. برای دریافت مجوز آموزش، باید دوره های مربیگری را بگذرانید.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

بعد از ورود به بازار کار چطور تبلیغات پربازده و مفید داشته باشیم؟

آموزشگاه های سیمای هانی با هدف حمایت از کسب و کار هنرجویان عزیز خود ، علاوه بر مشاوره راه اندازی رایگان تبلیغات این عزیزان را بصورت رایگان در  را در سایت و اپلیکیشن های زیبایی بزرگ و معتبر خود درج می نماید.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

مدت دوره آموزش میکروبیلدینگ چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه برگزار میشود.

لوازم مورد نیاز برای شرکت در کلاس میکروبلیدینگ چیست و چگونه تهیه می شود؟

قلم های میکرو و دستی، رنگ های ابرو، سوزن های سر کج و… از جمله لوازم مورد نیاز برای آموزش میکروبلیدینگ شناخته می شوند. این لوازم در ازای هزینه جداگانه در قالب پکیج هایی توسط آموزشگاه به شما ارائه می شوند.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

آیا در دوره های آموزشی کتاب و جزوه معتبر ارائه می گردد؟

مدیریت آموزشگاه های سیمای هانی مولف کلیه کتاب های آرایشگری سازمان فنی و حرفه ای می باشد بنابراین جامع ترین و بروزترین کتاب و مطالب جهت نکته برداری در همه گرایش ها بصورت تخصصی و تکنیکی ارائه می گردد این مزیت بزرگ در کنار کیفیت آموزش عالی رمز قبولی کلیه هنرجویان عزیز سیمای هانی با بالاترین نمرات قبولی می باشد.

آیا دریافت مدرک دوره آموزش میکروبلیدینگ نیاز به سطح تحصیلی خاصی دارد؟

خیر شما با هر سطح از تحصیل می توانید در کلاس میکروبلیدینگ شرکت کرده و مدرک مربوط به آن را دریافت کنید.

تفاوت آموزش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در چیست؟

در دوره میکروبلیدینگ شما کار تزریق پیگمنت را به صورت دستی و با استفاده از قلم میکرو (ظریف) انجام می دهید اما دوره میکروپیگمنتیشن نیاز به استفاده از دستگاه دارد. میکروبلیدینگ طبیعی تر از میکروپیگمنتیشن است اما ماندگاری کمتری دارد.

میکروبلیدینگ چه مشکلاتی به همراه دارد؟

درصورتی‌که میکروبلیدینگ با استفاده از آب و مواد غیربهداشتی انجام شود احتمال بروز برخی از بیماری‌ها چون عفونت‌های پوستی، هپاتیت، اچ آی وی و تبخال را افزایش دهد. همچنین کار با استفاده از وسایل غیربهداشتی در طول میکروبلیدینگ ابرو باعث پخش باکتری‌هایی مانند استافیلوکوک شوند.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ یکی از روش‌های زیبایی است که در آن تکنسین‌های ماهر با یک ابزار مخصوص برش‌های بسیار کوچکی در پوست ایجاد کرده و با استفاده از سوزن‌های مخصوص رنگ‌دانه‌ها را به درون برش‌ها تزریق می‌کنند. این کار باعث تغییر حالت ابروها می‌شود و رنگ میکروبلیدینگ به‌صورت سلیقه‌ای می‌تواند متفاوت باشد.

میکروبلیدینگ چه کاربردهایی دارد؟

میکروبلیدینگ یک از روش‌های خالکوبی بوده که نیمه‌دائمی است و برای ابروها استفاده می‌شود. میکروبلیدینگ را می‌توان برای افرادی که ابروهای کم یا بدون ابرو دارند، با ایجاد توهم ابرویی برجسته‌تر و پرتر استفاده کرد.

یک میکروبلیدینگ خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک میکروبلیدینگ خوب علاوه بر اینکه با روش‌های بهداشتی انجام می‌شود باید در عمق مناسب قرار گیرد تا رنگ به لایه دوم پوست منتقل شود. اگر ضربه‌ها بسیار آرام باشد پیگمنت میکروبلیدینگ به درون پوست به‌خوبی نفوذ نکرده و طول عمر آن کاهش می‌یابد.

اولین مرحله میکروبلیدینگ چیست؟

در مرحله اول ابروها بررسی می‌شوند تا شکل مناسب آن انتخاب شود. در این مرحله بدون هیچ آرایشی در ابروها برای مشاوره مراجعه کنید تا شکل طبیعی ابرو به‌خوبی مشخص باشد.

چرا پس از میکروبلیدینگ شکل ظاهری ابروهایم خوب نشد؟

بسیاری از عوامل در شکل نهایی ابروها پس از میکروبلیدینگ دخیل هستند که یکی از مهم‌ترین آنها نوع پوست است. پوست‌های بسیار چرب و دارای منافذ باز باعث پس زدن مواد میکروبلیدینگ شده و شکل خوبی در ابروها ایجاد نمی‌شود.

دوام میکروبلیدینگ ابروها چقدر است؟

به طور کلی دوام میکروبلیدینگ حدود 18 تا 30 ماه است که بسته به نگهداری آن، نوع پوست، لمس‌کردن و همچنین سبک زندگی می‌تواند متفاوت باشد.

میکروبلیدینگ برای چه افرادی مناسب نیست؟

افراد مستعد کلوئید، پوست بسیار نازک، روزاسه یا هیپرپیگمانتاسیون پس از التهاب و همچنین افرادی که در پوست خود به قرمزی مبتلا هستند، میکروبلیدینگ روش خوبی برای زیبایی آنها نیست.

مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ شامل چه مواردی می‌شود؟

بعد از میکروبلیدینگ لازم است تا مراقبت‌های زیر را انجام دهید:

 • حداقل به مدت 7 روز از خیس کردن ابروها و قسمت میکروبلیدینگ شده خودداری کنید.
 • یک هفته آرایش نکنید.
 • ابروهای خود را نخارانید.
 • در صورت پوست‌اندازی ابرو، پوست آن را نکنید.
 • از سونا، شنا و تعریق بیش از حد تا بهبودی کامل ناحیه خودداری کنید.

برای میکروبلیدینگ ابروها باید چند جلسه مراجعه کنیم؟

میکروبلیدینگ ابروها حداکثر در دو جلسه انجام می‌شود که فاصله آن بین 4 تا 8 هفته است.

بهترین روش برای میکروبلیدینگ ابروهای افراد با پوست چرب چه نوع میکرویی است؟

میکروبلیدینگ نانو بهترین روش برای افرادی است که پوست چرب دارند. استفاده از این روش باعث نفوذ بیشتر پیگمنت‌ها درون پوست و افزایش ماندگاری آنها نیز می‌شود.

چه نوع پوستی برای میکروبلیدینگ بهتر است؟

میکروبلیدینگ بهترین عملکرد را روی این نوع پوست دارد:

 • نوع پوست خشک با منافذ ریز: پوستی که نازک است؛ اما میزان نازکی آن زیاد نیست.
 • نوع پوست معمولی تا مختلط با منافذ کوچک: این نوع پوست ممکن است کمی چرب تا خشک و حساس یا غیرحساس باشد.
 • پوست‌های معمولی تا چرب با منافذ متوسط: پوست ضخیم‌تر و کمی چرب است.

برای محو شدن میکروبلیدینگ چیکار کنم؟

برای محو شدن میکروبلیدینگ می‌توانید از رتینول استفاده کنید که هم باعث لایه‌برداری و محوشدگی میکروبلیدینگ شده و هم خواص تقویت‌کنندگی برای پوست دارد.

عمق صحیح میکروبلیدینگ چقدر است؟

میکروبلیدینگ تنها تا عمق 0.08 میلی‌متر تا 0.15 میلی‌متر به پوست نفوذ و در این عمق، رنگ‌دانه در مرز بین اپیدرم و درم رسوب می‌کند. ابروهای تاتو بسیار عمیق‌تر و تا عمق 1 میلی‌متر نفوذ می‌کنند. در این عمق، رنگ‌دانه در لایه میانی پوست یعنی درم رسوب می‌کند.

چه مدت بعد از میکروبلیدینگ می‌توانم صورتم را بشویم؟

تا 7 روز پس از میکروبلیدینگ از برخورد آب به ناحیه مورد نظر جدا خودداری کنید. همچنین از لوسیون، صابون و لوازم آرایشی طی این مدت استفاده نکنید. در صورت حمام‌کردن صورت خود را دور از دوش آب بگیرید.

چرا میکروبلیدینگ من بعد از 2 ماه محو شده است؟

هر گونه عدم مراقبت از ابروها مانند استفاده از پماد نامناسب، خیس شدن ابروها به میزان زیاد بعد از میکروبلیدینگ و قرار گرفتن در معرض آفتاب از جمله دلایلی هستند که باعث محو شدن زودتر میکروبلیدینگ می‌شود.

بعد از میکروبلیدینگ از چه روغنی استفاده کنیم؟

روزی یکبار روغن نارگیل را روی ناحیه میکروبلیدینگ بمالید. اطمینان حاصل کنید که روغن نارگیل را فقط زمانی استفاده می‌کنید که ابروهای شما در 7 روز اول استفاده از آن شروع به خشک یا سفت‌شدن می‌کند.

میکروبلیدینگ برای پوست‌های خشک بهتر است یا چرب؟

ثبات رنگ و مدل میکروبلیدینگ در ابرو افرادی که دارای پوست خشک هستند بسیار بیشتر است. این در حالی است که امکان پخش‌شدن میکروبلیدینگ در ابرو افرادی که پوست بسیار چربی دارند، وجود خواهد داشت.

بهترین رنگ برای میکروبلیدینگ چیست؟

بهترین رنگ برای میکروبلیدینگ متناسب با تناژ رنگی پوست انتخاب می‌شود. رنگ‌های میکروبلیدینگ در 6 دسته‌بندی کلی موجود است که در زیر انواع نمونه‌های آن و پوست مناسب آن بیان شده است:

 • قهوه‌ای کاملاً خنثی: پوست روشن – موی قرمز – چشم سبز
 • قهوه‌ای خنثی: پوست روشن – موی بلند – چشم آبی
 • قهوه‌ای روشن: پوست متوسط – موی قهوه‌ای – چشم قهوه‌ای
 • قهوه‌ای متوسط: پوست متوسط و تیره – موهای سیاه و قهوه‌ای – چشم قهوه‌ای و سیاه
 • قهوه‌ای تیره: پوست تیره – موی سیاه – چشم سیاه
 • قهوه‌ای کاملاً تیره: پوست سیاه – موی سیاه – چشم سیاه

آیا می‌توانم بعد از میکروبلیدینگ آرایش کنم؟

پس از میکرو، توصیه می‌شود که دو هفته از آرایش روی ناحیه خودداری کنید. تمیز نگه‌داشتن پوست و عاری از مواد آرایشی برای روند بهبودی و جلوگیری از عفونت مهم است.

آیا ویتامین C باعث از بین رفتن میکروبلیدینگ می‌شود؟

بله ویتامین C بر میکروبلیدینگ اثر گذاشته و باعث از بین رفتن آن خواهد شد.

چگونه موهای سرم را بعد از میکروبلیدینگ بشویم؟

برای شستن موهایتان بعد از میکروبلیدینگ یک تشت آب گذاشته و سرتان را به پهلو بچرخانید، سپس آب را به آرامی روی موها بریزید تا با صورت برخورد نکند.

آیا می‌توانم بعد از میکروبلیدینگ از کرم مرطوب‌کننده استفاده کنم؟

بله شما می‌توانید در قسمت‌های مختلف صورتتان از کرم مرطوب‌کننده استفاده کنید. دقت کنید که حجم کرم استفاده شده کم بوده تا باعث بسته شدن منافذ و خفگی سلول‌های پوست نشود.

چرا میکروبلیدینگ در ابتدا تیره است؟

بلافاصله پس از درمان، ناحیه ابروی شما کمی تحریک می‌شود و این به ظاهر رنگ‌دانه تیره‌تر کمک می‌کند. هنگامی که سوزش پس از دو یا سه روز فروکش کرد، رنگ از قبل روشن‌تر به نظر می‌رسد.

آموزش میکروبلیدینگ برای افراد مبتدی مناسب است؟ آیا اموزش کشیدن خطوط میکروبلیدینگ نیز یاد داده می‌شود؟

بله مفاهیم دوره آموزش میکروبلیدینگ از پایه تا سطح پیشرفته بوده و همه افراد با انواع مهارت می‌توانند در این دوره شرکت کنند. بله در این دوره نحوه اموزش کشیدن خطوط میکروبلیدینگ برای الگوی ابرو و رویش ابرو یاد داده می‌شود.

آیا با مدرک میکروبلیدینگ می‌توان وارد بازار کار شد؟

بله شما با استفاده از مدرک میکروبلیدینگ می‌توانید در سالن‌های زیبایی شروع به کار کنید. همچنین می‌توانید مدرک آرایش و پیرایش را دریافت کرده و سالن خود را تأسیس کنید.

دوره آموزش میکروبلیدینگ دارای پشتیبانی است؟

بله هنرجویان در پایان دوره آموزش میکروبلیدینگ از پشتیبانی رایگان و نامحدود برخوردار خواهند بود.

دوره میکروبلیدینگ در آموزشگاه آرایشگری بهتر است یا سالن زیبایی؟

چون میکروبلیدینگ یکی از روش‌های زیبایی حساس بوده و نیاز به آموزش اصولی دارد باید دوره آن در آموزشگاه آرایشگری طی شود. در دوره میکروبلیدینگ آموزشگاه آرایشگری آموزش‌ها با اساتید مجرب و متدهای بهروز است.

آموزش میکروبلیدینگ با دستگاه به هنرجویان آموزش داده می‌شود؟

بله هنرجویان صفر تا صد میکروبلیدینگ را یاد می‌گیرند که آموزش میکروبلیدینگ با دستگاه یکی از مراحل این دوره است.

مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ قابل ترجمه است؟

بله مدرک فنی و حرفه ای میکروبلیدینگ قابل ترجمه است و می‌توان از این طریق ویزای کاری یا تحصیلی برای بیش از 150 کشور دریافت کرد.

آموزش میکروبلیدینگ فنی حرفه ای چه تفاوتی با سایر دوره‌ها دارد؟

این سرفصل‌های آموزش میکروبلیدینگ فنی و حرفه ای متناسب با استانداردهای لازم بوده و در انتها هنرجویان می‌توانند مدرک معتبر آن را دریافت کنند.

مدرک بین المللی میکروبلیدینگ همان مدرک فنی و حرفه ای است؟

بله مدرک بین المللی میکروبلیدینگ در واقع همان مدرک فنی و حرفه ای است.

تعداد شرکت‌کنندگان در دوره آموزش میکروبیلدینگ چقدر است؟

تعداد شرکت‌کنندگان در دوره آموزش میکروبیلدینگ بین 1 تا 10 نفر است که بسته به نوع کلاس‌ها متفاوت خواهد بود.

آیا مکان اموزش میکروبلیدینگ به‌صورت فشرده نیز وجود دارد؟

بله افرادی که از شهرهای دور برای کلاس شرکت کرده یا شاغل هستند می‌توانند در کلاس‌های فشرده اموزش میکروبلیدینگ شرکت کنند.

مراحل میکروبلیدینگ شامل چه مواردی می‌شود؟

مراحل میکروبلیدینگ در مطلب به طور کامل توضیح داده شده است.

بهترین قلم میکروبلیدینگ چیست؟

بهترین قلم میکروبلیدینگ باید وزن سبکی داشته و از کیفیت بالایی برخوردار باشد. علاوه بر این بسیار مهم است که این قلم خوش‌دست بوده و شیارهای آن به طور استاندارد باشد.

برای آموزش میکروبلیدینگ ابرو محدودیت سنی وجود دارد؟

خیر شما با هر سنی می‌توانید برای آموزش میکروبلیدینگ اقدام کنید.

ابزار میکروبلیدینگ را از کجا تهیه کنیم؟

ابزار میکروبلیدینگ را از فروشگاه‌های عرضه‌کننده معتبر تهیه کرده و قبل از خرید درمورد برند و اصلی و فیک بودن آن تحقیق کنید.

کتاب آموزش میکروبلیدینگ را از کجا تهیه کنم؟

کتاب آموزش میکروبلیدینگ را می‌توانید در بازار یا آموزشگاه آرایشگری تهیه کنید.

آموزش طراحی ابرو برای میکروبلیدینگ مهم است؟

بله یکی از مراحل میکروبلیدینگ طراحی ابرو است که باید به‌خوبی آموزش داده شود.

نحوه دست گرفتن قلم میکروبلیدینگ چگونه است؟

قلم میکروبلیدینگ را باید به گونه‌ای در دست بگیرید تا زاویه آن مناسب بوده و قلم در جای مورد نظر واقع شود. همچنین فشار قلم نباید بسیار زیاد یا خیلی کم باشد.

آیا آموزش میکروبیلدینگ ابرو رایگان نیز وجود دارد؟

خیر آموزش‌های میکروبلیدینگ دارای هزینه بوده و تنها برخی از آموزش‌های مجازی که در اینترنت موجود است به‌صورت رایگان است. دقت داشته باشید که آموزش‌های مجازی معمولاً سرفصل‌های کاملی ندارند و تنها برخی نکات کلی را آموزش می‌دهند.

هزینه دوره میکروبلیدینگ به‌صورت اقساطی است؟ هزینه مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ باید جداگانه پرداخت کرد؟

خیر هزینه دوره میکروبلیدینگ به‌صورت نقد بوده و همچنین هزینه مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ باید به‌صورت جداگانه پرداخت شود.

بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ باید دارای اساتید مجرب، محیط تمیز و بهداشتی، امکانات باکیفیت و بهروز و مدرک معتبر داشته باشد.

مشاهده مطلببستن مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 7 = 2