_

دوره آموزش میکروبلیدینگ سیمای هانی

دوره آموزش میکروبیلدینگ یکی از دوره های آموزش آرایشگری سیمای هانی محسوب میشود که مجموعه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میدهد. آموزشگاه میکروبلیدینگ سیمای هانی برگزار کننده دوره های مراقبت و زیبایی با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و در پایان دوره قابلیت دریافت مدرک میکروبلیدینگ برای هنرجویان وجود دارد. میکروبلیدینگ روشی متفاوت نسبت به میکروپیگمنتیشن است که در ادامه به تفاوت انها نیز خواهیم پرداخت، برای اطلاع از دوره میکروپیگمنتیشن مطلب زیر را مطالعه کنید.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • قیمت دوره: 500.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
دوره آموزش میکروبلیدینگ
bell
0:00
0:00
_

آموزش میکروبیلدینگ ابرو

در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو در آموزشگاه آرایشی سیمای هانی، با آموزش ترسیم خطوط نازک و طبیعی به کارآموز، سعی در قرینه سازی، اصلاح فرم و حالت ابرو دارند. هدف این دوره آموزشی تنها آموزش ترسیم خطوط طبیعی شبیه ابرو نیست بلکه با انواع فرم صورت و ابروی متناسب با انواع صورت نیز آشنا خواهید شد. نحوه ترکیب و آماده سازی رنگ مناسب برای ابرو و همچنین آگاهی از مراقبت های اصولی بعد از میکروبلیدینگ از جمله سرفصل های آموزش میکروبلیدینگ می باشد. همچنین طرز حرکت دست برای رسم خطوط ابرو از مراحل حساس آموزش میکروبلیدینگ می باشد که در این دوره آموزشی به طور مفصل به آن پرداخته می شود.

میکروبلیدینگ نیز همانند میکروپیگمنتیشن در دسته آرایش های نیمه دائم قرار دارد. در این تکنیک با استفاده از قلم مخصوص، جوهر را وارد لایه اپیدرم پوست می کنند.

تفاوت های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن:

بسیاری از مردم میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن را یکسان می دانند و از تفاوت های آنها بی خبر هستند. آموزش میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن در نوع ابزار و تکنیک های تزریق جوهر با یکدیگر تفاوت دارند.

در میکروبلیدینگ از قلم های دستی برای بلید کردن ابرو ها استفاده می شود. در نتیجه خطوط نازک تر و طبیعی تری ایجاد می شود که شباهت زیادی به موهای ابرو دارند. این در حالی است که در میکروپیگمنتیشن از قلم های دیجیتالی استفاده می شود که ظاهری مانند سایه ایجاد میکنند نه تارهای ابرو!

دوام و ماندگاری میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ است.

آموزشگاه میکروبلیدینگ

مراحل آموزش میکروبیلدینگ در آموزشگاه سیمای هانی:

پس از آشنایی با ابزار های مورد نیاز برای این آموزش از جمله قلم میکروبلیدینگ، مربی به شما نحوه در دست گرفتن قلم و طریقه کار کردن با آن را آموزش می دهد. این قلم مخصوص در انتهای خود دارای 10 تا 12 سوزن نازک و ظریف برای بلید کردن می باشد.

سپس با انواع رنگ ها، ترکیب آنها و برند های معتبر رنگ ابرو آشنا خواهید شد. همچنین آشنایی با رنگ پوست و تناسب رنگ ابرو با رنگ پوست مشتری نیز از مطالب مهم دوره می باشد.

پس از اینکه تسلط کافی به قلم میکروبلیدینگ پیدا کردید و میزان فشار دست خود را کنترل کردید، با کمک و راهنمایی های مربی می توانید به صورت عملی رو مدل میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهید.

یکی از اصلی ترین و مهم ترین نکات در حین انجام میکروبلیدینگ ابرو، مقدار کشیدن پوست پیشانی می باشد. این موضوع تاثیر مستقیمی در زیبایی و کیفیت میکروبلیدینگ می گذارد. چرا که اگر بیش از اندازه کشیده شود، سبب می شود شیارهای عمیقی ایجاد شود و باعث التهاب و عفونت پوست گردد. در صورتی که پوست پیشانی کمتر از میزان مورد نیاز کشیده شود، رنگدانه ها به طور کامل و صحیح وارد لایه های عمیق پوست نمی شود و اثر بخشی مناسبی حاصل نخواهد شد.

دوره های آموزشی میکروبلیدینگ ابرو در آموزشگاه سیمای هانی دارای دو مرحله تئوری و عملی می باشد. برای کسب مدرک میکروبلیدینگ ابرو شما باید در هر دو مرحله نمره قبولی را از مربیان آموزشگاه دریافت کنید.

مرحله تئوری: در ابتدای دوره مطالب تئوری را آموزش می بینید که شامل آشنایی با بهداشت فردی، آشنایی با عوامل ایجاد بیماری در مراحل انجام میکروبلیدینگ، آشنایی با فرم صورت و رنگ پوست، معرفی ابزارهای مورد نیاز برای میکروبلیدینگ، آموزش نحوه طراحی تارهای ابرو، طریقه حرکت دست، انتخاب رنگ مناسب با صورت، نکات بهداشتی پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو

مرحله عملی: قبل از اینکه هنرجو با قلم اصلی میکروبلیدینگ کار کند، به وسیله مداد آرایشی تارهای ابرو را رسم می کند. سپس نظر مشتری را می پرسد و در صورت رضایت او از فرم و حالت ابرو، به مرحله بعدی یعنی انتخاب رنگ مورد نظر برای ابرو می رسند. فرایند میکروبلیدینگ ممکن است کمی اذیت کننده باشد به همین دلیل 15 الی 20 دقیقه قبل از انجام تاتوی ابرو، از بی حسی های موضعی بر روی ابرو ها استفاده می شود. حال با استفاده از قلم مخصوص میکروبلیدینگ، فرایند بلید کردن ابرو را شروع می کنند.

میکروبلیدینگ در دو جلسه تکمیل می شود. در جلسه اول درباره فرم و حالت ابرو تصمیم گیری می شود و در نهایت تارهای ابرو ترسیم می گردد. این جلسه ممکن است تا 2 ساعت نیز طول بکشد. جلسه دوم جهت اصلاح و ترمیم ابرو می باشد و معمولا زمان کمتری می برد.

در روزهای ابتدایی رنگ ابروها تیره تر از معمول خواهد بود. اما نگران نباشید چرا که به مرور زمان، این رنگ ها محو شده و رنگ اصلی ابرو ظاهر خواهد شد.

میکروبلیدینگ ابرو از جمله کارهای حساس و ظریف به شمار می رود و با کوچکترین اشتباه ممکن است به پوست و ظاهر مشتری آسیب وارد شود. به همین دلیل باید در انتخاب سالن آموزشی نهایت دقت را به کار ببرید. آموزشگاه سیمای هانی یکی از پرهنر جو ترین آموزشگاه های شهر تهران می باشد. این مرکز با اعطای مدرک بین المللی و فنی و حرفه ای بهترین و معتبر ترین سالن برای فراگیری فنون آرایشی می باشد. پس از اتمام این دوره آموزشی، به عنوان یک فرد ماهر و کاربلد می توانید در انواع سالن های آرایشی و بهداشتی مشغول به کار شوید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

مشخصات دوره آموزش میکروبلیدینگ:

شما برای دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای باید این دوره آموزشی را به مدت 10 ساعت بگذرانید.

اما پیش از اینکه در این دوره آموزشی شرکت کنید نیاز دارید تا مدرک دوره آموزش میکروپیگمنتیشن را در دست داشته باشید و گذرانده باشید.

این دوره ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در آموزشگاه سیمای هانی برگزار می شود. طبیعی است که هزینه کلاس های خصوصی بیشتر از نیمه خصوصی می باشد.

مراقبت های پس از آموزش میکروبلیدینگ ابرو:

برای اینکه نتیجه بهتری از میکروبلیدینگ ابرو ببینید بهتر است توصیه هایی را که اپراتور به شما می کند رعایت کنید. این توصیه ها شامل موارد زیر می شوند:

 • به مدت 3 روز از برخورد آب به ابرو ها جلوگیری کنید.
 • رفتن به استخر و سونا را به مدت یک هفته تعطیل کنید.
 • روزانه 3 بار به کمک گوش پاک کن پماد ویتامین آ را بر روی ابرو ها بزنید. این کار را به مدت یک هفته ادامه دهید.
 • جهت جلوگیری از التهاب و عفونت از پماد هیدروکورتیزون به مدت یک هفته و روزانه یک مرتبه استفاده کنید.
 • تا زمانی که زخم ها به طور کامل بهبود نیافته اند در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
 • از استعمال الکل و سیگار تا یک هفته خودداری کنید.
 • جهت جلوگیری از حساسیت، در روزهای اول از ادویه کمتری در غذاهای خود استفاده کنید.
 • در روزهای ابتدایی از تماس ابرو ها با بالش جلوگیری کنید.

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس آموزش میکروبیلدینگ سیمای هانی:

با شرکت در دوره های آموزشی میکروبلیدینگ شما مطالب زیر را به طور کامل فرا خواهید گرفت:

 1. ترسیم خطوط میکروبلیدینگ ابرو با مداد آرایشی و پیش از تاتو
 2. تاتو کردن ابرو ها به روش میکروبلیدینگ
 3. آموزش تکنیک های لیفت و نچرال
 4. آموزش تکنیک میکروشیدلینگ ( این تکنیک از میکروبلیدینگ ضعیف تر و ملایم تر می باشد.)
 5. تکنیک های تلفیقی میکروبلیدینگ
 6. آموزش مراقبت های اصولی پس از میکروبلیدینگ ابرو

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های میکروبیلدینگ آموزشگاه سیمای هانی:

لوازم مورد نیاز برای شرکت در این دوره آموزشی توسط آموزشگاه به هنرجو ها داده می شود. این پک ها شامل سوزن های سرکج برای بلید، قلم دستی میکروبلیدینگ، قلم میکرو با تیغه جانبی، قلم خارج از مرکز و رنگ مناسب ابرو می باشند.

چطور سالن آرایشگری یا آموزشگاه آرایشگری راه اندازی کنیم؟

برای راه اندازی و افتتاح سالن آرایشگری داشتن مدرک میکروبلیدینگ کافی نیست و شما نیاز به دریافت مدرک آرایش و پیرایش یا دیپلم آرایشگری دارید. البته مدرک میکروبلیدینگ بعنوان یکی از مدارک حرفه ای مراقبت و زیبایی در فعالیت های کسب و کار شما بسیار مورد نیاز است.

_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش میکروبیلدینگ چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 500.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش میکروبلیدینگ چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس میکروبلیدینگ  با روش هایی برای قرینه سازی و ترمیم ابرو آشنا می شوید.

آیا با دریافت مدرک میکروبلیدینگ می توان این مهارت را در آموزشگاه آموزش داد؟

خیر دریافت مدرک دوره آموزش میکروبلیدینگ برای آموزش کافی نیست. برای دریافت مجوز آموزش، باید دوره های مربیگری را بگذرانید.

آیا دریافت مدرک دوره آموزش میکروبلیدینگ نیاز به سطح تحصیلی خاصی دارد؟

خیر شما با هر سطح از تحصیل می توانید در کلاس میکروبلیدینگ شرکت کرده و مدرک مربوط به آن را دریافت کنید.

مدت دوره آموزش میکروبیلدینگ چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه برگزار میشود.

لوازم مورد نیاز برای شرکت در کلاس میکروبلیدینگ چیست و چگونه تهیه می شود؟

قلم های میکرو و دستی، رنگ های ابرو، سوزن های سر کج و… از جمله لوازم مورد نیاز برای آموزش میکروبلیدینگ شناخته می شوند. این لوازم در ازای هزینه جداگانه در قالب پکیج هایی توسط آموزشگاه به شما ارائه می شوند.

تفاوت آموزش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در چیست؟

در دوره میکروبلیدینگ شما کار تزریق پیگمنت را به صورت دستی و با استفاده از قلم میکرو (ظریف) انجام می دهید اما دوره میکروپیگمنتیشن نیاز به استفاده از دستگاه دارد. میکروبلیدینگ طبیعی تر از میکروپیگمنتیشن است اما ماندگاری کمتری دارد.

_

گالری تصاویر کلاس میکروبیلدینگ

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− 3 = 4