_

دوره آموزش کراتینه مو و صافی مو سیمای هانی

دوره آموزش کراتینه مو یا صاف کردن مو (ریباندینگ – اولاپلاس) در قالب یک دوره آموزش آرایش در آموزشگاه سیمای هانی تدریس میشود. کراتین مو همیشه یکی از احتیاجات بانوان در زیبایی است و بازار کار بسیار خوبی دارد. دوره صافی مو به آموزش سرفصل هایی چون ریباندینگ مو، کراتینه کردن مو، گلوبال و نانو گلوبال، پروتئین درمانی و غیره میپردازد. این لاین آموزشی از دوره های آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره و 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 2 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 2 ساعت
 • قیمت دوره کراتینه مو: 300.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس کراتینه مو و صافی مو

آموزش کراتینه مو
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس آموزش کراتینه مو و صافی مو سیمای هانی:

صاف کردن مو با مواد پروتئینی، ترمیم، احیا و کراتینه

 • ارائه اطلاعات کاربردی و مفید در رابطه با ساختار مو و انواع فرم‌ها و حالت‌های مو
 • معرفی رایج‌ترین ابزار‌ها و وسایل مورد استفاده برای صاف کردن و احیا مو به همراه آموزش نحوه استفاده از آن‌ها
 • آموزش انواع متد‌های صاف کردن و احیا مو و اجرای تمامی متد‌ها بر روی مدل‌های آرایشگری
 • آموزش بوتاکس، ریباندینگ، ویتامینه کردن و نحوه صاف کردن موها به سبک ژاپنی
 • آموزش کراتینه کردن مو در مدل‌های سرد و گرم و تفاوت‌های آن‌ها
 • آموزش نحوه آماده سازی کراتین و نحوه مواد گذاری بر روی انواع فرم‌های مو
 • آموزش نحوه اجرای تمامی تکنیک‌های ذکر شده بر روی مو‌های آسیب دیده، دکلره و رنگ شده
 • آموزش گلوبال و نانو گلوبال مو به همراه کاربرد‌های هر تکنیک
 • آشنایی هنرجویان با انواع برند‌های کراتین و مزایا و معایب هر یک
 • آموزش کراتینه مو بر اساس جدید‌ترین استایل‌ها و سبک‌ها
bell
0:00
0:00
_

آموزش کراتینه مو و صاف کردن مو

داشتن موهایی صاف و شفاف آرزوی دیرینه بسیاری از بانوان می‌باشد و کراتینه کردن موها یکی از بهترین و آسان‌ترین روش‌های برای این منظور در نظر گرفته می‌شود. آموزش کراتینه مو با هدف ارائه خدمات آرایشگری در آرایشگاه‌های زیبایی یکی از پرطرفدار‌ترین کلاس‌های آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی می‌باشد و علاقه‌مندان بسیاری مایل به شرکت در دوره‌های آموزش مراقبت از مو هستند.

در کلاس‌های برگزار شده در آموزشگاه کراتینه مو سیمای هانی تمامی تکنیک‌های رایج برای صاف و براق کردن موها به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و شما می‌توانید پس از آموزش احیا مو و اتمام این دوره در کم‌ترین زمان وارد بازار کار شوید و درآمد قابل قبولی را کسب کنید. در این دوره‌ها اطلاعات کامل و مفیدی در رابطه با ساختار مو و انواع فرم‌های آن به متقاضیان ارائه می‌شوند و تکنیک‌های مختلفی همچون: ریباندینگ مو، کراتینه کردن مو، گلوبال و نانو گلوبال، پروتئین درمانی و … به هنرجویان آموزش داده خواهند شد. همچنین، در طول دوره‌های آموزش کراتینه مو مربیان آموزشگاه کراتینه مو سیمای هانی بر عملکرد‌های هنرجویان به صورت مستقیم نظارت دارند و تمامی نکات پیرامون این فرایند‌های زیبایی را به صورت کامل به شما عزیزان آموزش خواهند داد. بنابراین، شرکت در این کلاس‌ها تمامی آموزش‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد و شما را در کم‌ترین زمان آماده ورود به بازار کار خواهد کرد. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با دوره آموزش احیا مو کسب کنید.

 

مراحل کراتینه مو

مراحل آموزش کراتینه مو و صافی مو:

مربیان آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی در آغاز دوره آموزش کراتینه مو اطلاعات و نکات کاربردی بسیاری را در رابطه با ساختار مو و انواع فرم‌های آن به هنرجویان ارائه خواهند داد و شما عزیزان را با رایج‌ترین ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای کراتینه کردن و احیا مو آشنا خواهند کرد. در ادامه، هنرجویان با انواع روش‌های صاف کردن مو و نحوه انتخاب بهترین تکنیک بر اساس ساختار موی زیباجویان آشنا خواهند شد و جدید‌ترین استایل‌های روز دنیا را بر روی مدل‌های آرایشگری تمرین و تکرار خواهند کرد.

مربیان با تجربه این آموزشگاه در مراحل بعدی دوره آموزش احیا مو متقاضیان را با تفاوت‌های تکنیک‌های احیای کردن و کراتینه کردن مو آشنا خواهند کرد و اطلاعات کاربردی و مفید بسیاری را در رابطه با بوتاکس مو به شما عزیزان ارائه خواهند داد. همچنین، شرکت کنندگان در دوره‌های آموزش کراتینه مو در طول این دوره با نحوه استفاده صحیح از اتو و سشوار که دو مورد از مهم‌ترین ابزار‌های مورد نیاز برای صاف کردن مو محسوب می‌شوند آشنا خواهند شد و بر روی فرایند‌های مختلفی همچون: نحوه کار کردن با موهای آسیب دیده، رنگ شده و یا سالم و طبیعی مسلط خواهند گردید.

در مراحل پایانی دوره‌‌های آموزش مراقبت از مو اطلاعات کاملی در زمینه انواع محصولات و برند‌های مورد استفاده برای صاف کردن مو و کاربردهای آن‌ها و همچنین، نحوه آماده سازی و استفاده از این ترکیبات در اختیار متقاضیان قرار خواهند گرفت و آموزش‌‌های شما به اتمام خواهند رسید.

مدرک کراتینه مو

آموزش‌های قابل ارائه در کلاس آموزش مراقبت از مو:

آموزش بوتاکس مو:

بوتاکس مو یکی از رایج‌ترین و بهترین رو‌ش‌ها برای ترمیم موهای آسیب دیده محسوب می‌شود و می‌توان با کمک این تکنیک حجم‌‌ موها را نیز افزایش داد و شفافیت آن‌ها را بیشتر کرد. بوتاکس مو یکی از اصلی‌ترین سرفصل‌های دوره‌های مراقبت از مو محسوب می‌شود و مربیان آموزشگاه سیمای هانی تمامی نکات پیرامون این روش را به هنرجویان آموزش خواهند داد.

آموزش ریباندینگ مو:

ریباندینگ مو که با نام‌های دیگری همچون صاف کردن ژاپنی مو نیز شناخته می‌شود از دیگر تکنیک‌های رایج در این زمینه می‌باشد. در این روش، از آمونیوم تیوگلیکولات برای بازسازی ساقه مو و صاف کردن مو استفاده می‌شود و این روش از قدمت بیشتری نسبت به کراتینه کردن مو برخوردار است.

آموزش کراتینه مو به صورت سرد و گرم:

کراتینه سرد جزو روش‌های صاف کردن مو محسوب نمی‌شود و تفاوت اصلی آن با کراتینه گرم یا همان کراتینه معمولی در عدم استفاده از سشوار و اتو برای صاف کردن موها می‌باشد. از این روش برای اهداف دیگری همچون ترمیم آسیب دیدگی مو استفاده می‌شود و در دوره آموزش احیا مو اطلاعات کاملی در این زمینه به هنرجویان ارائه خواهند شد.

آموزش ویتامینه کردن مو:

ویتامینه کردن مو به معنای استفاده از ترکیبات مغذی مختلف همچون ویتامین‌ها و پروتئین‌ها برای تقویت ریشه و ساختار مو می‌باشد و این روش می‌تواند با گسترش شبکه مویرگی در ناحیه سر باعث رشد مجدد موها شود. لازم به ذکر است که یکی از سرفصل‌های اصلی دوره آموزش کراتینه مو به همین موضوع اختصاص یافته است و متقاضیان با تمامی جزئیات ویتامینه کردن مو در طول این دوره آشنا خواهند شد.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه کراتینه مو:

از جمله ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش کراتینه مو می‌توان به مواردی همچون: اتو مو، سشوار دستی و کلاهی، کراتین و پلکس، روغن آرگان، انواع مختلف برس، شامپو با PH بالا، شامپوی بدون سولفات، ماسک مو، کلیپس مو و … اشاره کرد. لازم به ذکر است که تمامی این ابزار‌ها و وسایل در قالب یک بسته با کیفیت در اختیار هنرجویان قرار خواهند گرفت و شما نیازی به تهیه کردن آن‌ها را ندارید و هزینه این وسایل به صورت مجزا از شما دریافت خواهد شد. همچنین، آموزشگاه سیمای هانی تمامی هنرجویان خود را به صورت نامحدود پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید پاسخ تمامی سوالات و اشکالات خود را حتی پس از اتمام این دوره از مربیان جویا شوید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش کراتینه مو و صافی مو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 300.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش کراتینه مو چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس کراتینه مو با روش های مختلفی برای صاف کردن مو آشنا خواهید شد.

در دوره کراتینه مو چه روش هایی برای صاف کردن مو آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش کراتینه مو شما با روش های ریباندینگ، بوتاکس، کراتینه و ویتامینه کردن مو آشنا می شوید.

لوازم و ابزار مورد نیاز برای دوره آموزش کراتینه مو چیست و چگونه تهیه می شود؟

اتوی مو، مواد کراتین، مواد ویتامینه، کلیپس های پلاستیکی مو، برس، سشوار، پیشبند و… از مهمترین ابزارهای این دوره می باشند. این ابزارها و لوازم در قالب پکیجی توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند. تنها کافی است هزینه مربوط به آن را پرداخت کنید.

مدت دوره آموزش کراتینه مو و صافی مو چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 2 جلسه برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک کراتینه مو به گذراندن دوره پیش نیاز احتیاج دارد؟

خیر شما برای شرکت در کلاس آموزش کراتینه مو به هیچ دوره ای به عنوان پیش نیاز احتیاج ندارید.

آیا در آموزشگاه کراتینه مو، کوتاهی مو نیز آموزش داده می شود؟

خیر در دوره کراتینه مو، شما فقط با روش های صاف کردن مو آشنا می شوید. دوره کوتاهی مو، یک دوره جداگانه است.

_

گالری تصاویر کلاس کراتینه مو و صافی مو

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


9 − 2 =