دوره آموزش آرایش عروس

_

دوره آموزش آرایش عروس سیمای هانی

دوره آرایش عروس همان طور که از نامش پیداست، دوره اختصاصی برای گریم و میکاپ عروس است. دوره گریم و میکاپ عروس مسلما یکی از مشهورترین دوره های آرایشگری زنانه آموزشگاه سیمای هانی محسوب میشود. این دوره با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره برگزار شده و قیمت دوره آرایش عروس با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 2 ساعت
 • قیمت دوره: 500.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
دوره آموزش آرایش عروس
_

آموزش آرایش عروس

آرایش عروس یکی از گرایش‌های پیچیده و در عین حال پرطرفدار در دنیای آرایشگری می‌باشد و هنرجویان بسیاری قصد دارند تا برای شرکت در دوره‌های آموزش آرایش عروس اقدام نمایند. آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز آموزش آرایشگری در ایران دوره‌هایی را برای تربیت افرادی ماهر و چیره دست برگزار می‌کند و علاقه مندان می‌توانند به منظور مسلط شدن بر روی فرایند آرایش کامل عروس در کلاس آرایش عروس شرکت کنند. جالب است بدانید که گریم و میکاپ عروس از جنبه‌های مختلفی با سایر انواع متد‌های آرایشی متفاوت است و معمولاً از محصولات آرایشی و بهداشتی بخصوصی برای این منظور استفاده می‌شود.

آموزشگاه آرایش عروس سیمای هانی با در اختیار داشتن مجرب‌ترین مربیان در زمینه آموزش گریم و میکاپ عروس بهترین انتخاب برای یادگیری پیچ و خم‌های این گرایش محسوب می‌شود و مدرسان این مجموعه هنرجویان را با تمامی زوایای آرایش عروس آشنا می‌کنند. همچنین، لازم به ذکر است که متخصصان گریم و میکاپ عروس معمولاً درآمد‌های بالایی را از این طریق کسب می‌کنند و این عامل نیز در محبوبیت این شاخه در میان هنرجویان تاثیرگذار است. در ادامه می‌توانید اطلاعات کامل و مفیدی را در رابطه با دوره آموزش آرایش عروس و ویژگی‌های آن کسب کنید.

مراحل کلاس‌ آرایش عروس:

در ابتدای این دوره‌ها اطلاعات کامل و مفیدی در رابطه با مسائل زیبایی شناسی به هنرجویان ارائه می‌شوند و شما با نحوه انتخاب بهترین متد و استایل بر اساس فرم چهره و رنگ پوست افراد آشنا خواهید شد. مربیان آموزشگاه آرایش عروس سیمای هانی در قسمت‌های بعدی شما را با نحوه اجرای تکنیک‌های مختلف برای آرایش چشم‌ها، مژه‌ها، ابرو‌ها و بطور کلی، تمامی اجزای تشکیل دهنده صورت آشنا خواهند کرد و روش صحیح کانتورینگ و نانتورینگ پوست توسط مربیان مجرب ما به هنرجویان آموزش داده خواهند شد. سپس، نحوه دیزاین ناخن‌ها و روش صحیح اجرای استایل‌های مختلف میکاپ به شما عزیزان آموزش داده می‌شوند و نکاتی برای کسب بهترین نتیجه عنوان خواهند شد.

در انتهای دوره‌های آموزش آرایش عروس متقاضیان با جدید‌ترین متد‌ها و استایل‌های شینیون مو آشنا می‌شوند و مواردی همچون: متد‌های مختلف رفع عیب‌های صورت و نحوه انجام استایل‌ها و سبک‌های مختلف سایه بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا و تمرین خواهند کرد. لازم به ذکر است که مربیان آموزشگاه آرایش عروس سیمای هانی در تمامی این مراحل در کنار هنرجویان حضور دارند و ضمن ارائه نکات مختلف برای بهتر شدن عملکرد‌های هنرجویان، ایرادات احتمالی شما در زمینه اجرای متد‌های آرایشی گوناگون را نیز با نظارت مستقیم خود برطرف می‌کنند.

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس اکستنشن مژه سیمای هانی:

 • آشنا شدن هنرجویان با مسائل و نکات زیبایی شناسی و نحوه انتخاب بهترین متد‌های آرایشی بر اساس فرم و شکل اجزای تشکیل دهنده صورت
 • معرفی رایج‌ترین ابزار‌ها و محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده برای آرایش عروس به همراه آموزش نحوه استفاده از آن‌ها
 • آموزش متد‌های پایه آرایش عروس و نحوه اجرای تکنیک‌های آرایشی مختلف به همراه ارائه نکات کاربردی برای بهتر شدن نتایج
 • آموزش جدید‌ترین متد‌های شینیون مو به همراه معرفی استایل‌های ژورنالی
 • آموزش نحوه دیزاین ناخن‌ها و معرفی بهترین استایل‌ها و سبک‌ها برای دیزاین ناخن‌های عروس
 • آموزش کانتورینگ و نانتورینگ صورت و نحوه برطرف کردن ایرادات جزئی پوست
 • آموزش نحوه اجرای صحیح انواع متد‌های سایه همچون: گلامور، خلیجی، اروپایی، عربی، خطی، شاین، هالیوودی و …
 • اجرای تمامی متد‌های گریم و میکاپ عروس بر روی مدل‌های آرایشی به همراه عنوان کردن نکات مفید و کاربردی به هنرجویان
 • آموزش نحوه قرینه سازی اجزای تشکیل دهنده صورت به همراه معرفی بهترین برند‌های آرایشی و بهداشتی برای گریم عروس

brid makeup training 3در کلاس‌های آموزشگاه آرایش عروس سیمای هانی چه چیزی آموزش داده میشود؟

کانتورینگ و نانتورینگ:

کانتورینگ که با نام‌های دیگری همچون زاویه سازی صورت نیز شناخته می‌شود یکی از رایج‌ترین متد‌های آرایشی برای محو کردن ایرادات پوست صورت می‌باشد و اجرای صحیح این روش یکی از اصلی‌ترین مراحل آرایش عروس محسوب می‌شود. در این روش آرایشگران از خطوط تیره و روش برای متعادل سازی پوست استفاده می‌‌کنند و ایرادات جزئی پوست صورت با برجسته شدن برخی از اجزای صورت همچون گونه‌ها محو می‌گردند. کانتورینگ به همراه نانتورینگ که نوع دیگری از کانتورینگ محسوب می‌شود جزو اصلی‌ترین سرفصل‌ها در دوره‌های آموزش آرایش عروس می‌باشند و هنرجویان در کلاس آرایش عروس با پیچ و خم‌های این دو روش به صورت مفصل و کامل آشنا خواهند شد.

آرایش چشم و سایه چشم:

امروزه ده‌ها متد و استایل مختلف برای آرایش چشم‌ها وجود دارند و یک آرایشگر حرفه‌ای باید بتواند مدل و استایل مناسب با چهره عروس را انتخاب کند. آموزش متد‌های مختلف آرایش چشم جزو سرفصل‌های اصلی دوره آموزش آرایش عروس محسوب می‌شود و در طول این دوره شما با رایج‌ترین سبک‌های سایه همچون: لایت، گوشه تیره، خلیجی، خطی، عربی، اروپایی، شاین و … آشنا خواهید شد و مهارت شما در این زمینه بیشتر می‌گردد.

آشنایی با بهترین برند‌های لوازم آرایشی و بهداشتی برای گریم و میکاپ عروس:

گریم و میکاپ عروس تفاوت‌های زیادی را با سایر سبک‌های آرایشی دارند و محصولات آرایشی مورد استفاده برای این منظور منحصر به فرد و متفاوت هستند. مربیان آموزشگاه آرایش عروس سیمای هانی در این دوره‌ها اطلاعات کامل و مفیدی را در رابطه با انواع برند‌های محصولات آرایشی و بهداشتی به هنرجویان ارائه خواهند داد و مزایا و معایب هر یک را عنوان خواهند کرد.

آماده سازی پوست صورت و مو برای اجرای تکنیک‌های مختلف:

مربیان در کلاس آموزش آرایش عروس به صورت مداوم متد‌های آماده سازی پوست و مو به منظور اجرای تکنیک‌های مختلف را به هنرجویان آموزش خواهند داد و شما در طول این دوره با روش صحیح ایجاد قرینه در اجزای تشکیل دهنده صورت آشنا خواهید شد.

لوازم مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه آرایش عروس:

از جمله مهم‌ترین ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزش آرایش عروس می‌توان به موارد مختلفی همچون: رژ لب، خط چشم، ریمل، مداد ابرو، سایه، انواع کرم‌های گریم، وسایل پاکسازی پوست، هایلایتر، قلمو‌های گریم، مژه مصنوعی، سنجاق سر، کرم پودر، شابلون طراحی و … اشاره کرد. همچنین، بهتر است به این مورد توجه داشته باشید نیازی به تهیه کردن این موارد به صورت مجزا نیست و آموزشگاه آرایش عروس سیمای هانی تمامی این اقلام را در قالب یک پکیج با کیفیت به هنرجویان ارائه می‌دهد و هزینه این بسته به صورت مجزا از شما دریافت خواهد شد.

 

_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آرایش عروس چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 500.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

مدت دوره آموزش آرایش عروس چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه 2 ساعته برگزار میشود.

_

گالری تصاویر کلاس آرایش عروس

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 6 = 2