فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

10 − 5 =
_

دوره آموزش فیبروز ابرو سیمای هانی

دوره آموزش فیبروز ابرو یکی از لاین های آرایش دائم بحساب می‌آید که برای زیبایی ابرو با دوام بالا استفاده میشود. این دوره آموزشی به معرفی و آموزش فیبروز ابرو و تکنیک ها و مدل های روز را به شما آموزش میدهد. این لاین آموزشی از دوره های آرایشگری زنانه سیمای هانی با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره و 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

کلاس میکروبلیدینگ زیر مجموعه کلاس آرایش دائم یا تاتو صورت است که شامل تمام دوره‌های میکروپیگمنتیشن، آموزش میکروبلیدینگ ابرو، آموزش فیبروز ابرو، دوره میکروشیدینگ ابرو میشود. شما با ثبت نام در کلاس تاتو صورت تمامی این دوره ها را با هان هزینه آموزش میبینید و نیاز به پرداخت هزینه مجزا نیست. برای مشاهده دوره تاتو صورت روی مطلب زیر کلیک کنید.

کلاس آرایش دائم یا تاتو صورت

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 2 ساعت
 • قیمت دوره: 500.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس فیبروز ابرو

دوره آموزش فیبروز ابرو
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس آموزش فیبروز ابرو سیمای هانی:

 • آشنایی با مباحث زیبایی شناسی ابرو و ارائه اطلاعات مفید و کاربردی در زمینه ساختار ابرو
 • معرفی رایج‌ترین ابزار‌های مورد استفاده برای فیبروز ابرو همچون قلم میکروبلیدینگ و آموزش نحوه استفاده از آن‌ها
 • آموزش فیبروز ابرو بر اساس جدید‌ترین سبک‌ها و استایل‌های روز دنیا و معرفی بهترین مدل‌های ابرو
 • آموزش نحوه انتخاب بهترین استایل و رنگ برای ابرو بر اساس فرم چهره زیباجویان
 • اجرا و تمرین تمامی متد‌های فیبروز ابرو بر روی مدل‌های آرایشگری و رفع ایرادات عمده هنرجویان توسط مربیان
 • آموزش نحوه آماده سازی و استفاده از داروهای بی حسی و معرفی نکاتی که باید در این زمینه رعایت شوند
 • آموزش نحوه ترمیم فیبروز ابرو و نحوه برداشتن ابرو با کمک ابزار‌های میکروبلیدینگ
 • آموزش نحوه خط کشی و قرینه سازی ابروها و عنوان کردن نکاتی برای بهتر شدن نتایج
_

آموزش فیبروز ابرو

فیبروز ابرو به معنای استفاده از قلم میکروبلیدینگ برای تغییر شکل، حالت و رنگ‌ ابرو‌ها می‌باشد و جالب است بدانید که با کمک این روش می‌توان حجم ابروها را نیز افزایش داد. آموزش فیبروز ابرو به منظور ارائه خدمات زیبایی در آرایشگاه‌های زنانه یکی از محبوب‌ترین دوره‌های آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی می‌باشد و هنرجویان بسیاری به منظور یادگیری این تکنیک پرکاربرد در کلاس فیبروز ابرو شرکت می‌کنند.

مربیان با تجربه و ماهر آموزشگاه فیبروز ابرو سیمای هانی تمامی متد‌ها و تکنیک‌های مرتبط با میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو را به شرکت کنندگان آموزش می‌دهند و شما می‌توانید بلافاصله پس از اتمام آموزش‌های خود وارد بازار کار شوید. همان‌گونه که ممکن است از آن اطلاع داشته باشید، فیبروز ابرو که با نام‌های دیگری همچون تاتو ابرو یا میکروبلیدینگ ابرو نیز شناخته می‌شود یکی از محبوب‌ترین تکنیک‌های زیبایی در میان بانوان است و می‌توان با یادگیری آن درآمد قابل قبولی را کسب کرد.

علاقه‌مندان به آموزش آرایشگری در این دوره‌ها ضمن آشنایی بیشتر با ابزار‌های مورد استفاده برای انجام فیبروز ابرو همچون قلم میکروبلیدینگ، با جدید‌ترین متد‌ها و استایل‌های دیزاین ابرو نیز آشنا می‌شوند و سرعت عمل و مهارت آن‌ها در انجام این فرایند زیبایی به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. بنابراین، شرکت در کلاس فیبروز ابرو تمامی چیزی است که شما به آن نیاز دارید و شما می‌توانید با شرکت در این دوره‌ها در یک بازه زمانی کوتاه بر روی این تکنیک زیبایی مسلط شوید. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با آموزش فیبروز ابرو کسب کنید.

مراحل آموزش فیبروز ابرو:

مربیان آموزشگاه فیبروز ابرو سیمای هانی در مراحل ابتدایی دوره‌های آموزش فیبروز ابرو هنرجویان را با مبانی زیبایی شناسی ابرو و ساختار آن آشنا می‌کنند و اطلاعات مفید و ارزشمندی را در رابطه با ابزار‌های مورد نیاز برای انجام این تکنیک زیبایی آشنا می‌سازند. سپس، شما با جدید‌ترین استایل‌ها و مدل‌های ابرو آشنا خواهید شد و طرز در دست گرفتن و استفاده از قلم میکروبلیدینگ که یکی از مهم‌ترین ابزار‌های مورد نیاز برای انجام این فرایند زیبایی می‌باشد را یاد خواهید گرفت.

همچنین، در طول این دوره مربیان به صورت مستقیم بر روی عملکرد و حرکت دستان شما نظارت دارند و با ارائه نکات مفید و کاربردی ایرادات شما را برطرف خواهند کرد. در مراحل انتهایی این دوره موارد مختلفی همچون: نحوه پر کردن قسمت‌های خالی ابرو، نحوه استفاده از قلم طراحی برای کشیدن خطوط ابرو، نحوه قرینه سازی ابرو‌ها و نحوه فیبروز ابرو در استایل‌ها و مدل‌های مختلف به شما عزیزان آموزش داده خواهند شد و شما با نحوه انتخاب بهترین استایل بر اساس فرم چهره زیباجویان آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که تمامی متد‌های آموزشی و سرفصل‌های دوره آموزش فیبروز ابرو بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا و تمرین خواهند شد و مهارت و سرعت عمل شما در اجرای این تکنیک افزایش خواهد یافت.

در کلاس‌های برگزار شده توسط آموزشگاه فیبروز ابرو سیمای هانی چه تکنیک‌هایی به هنرجویان آموزش داده می‌شوند؟

چهره شناسی افراد و نحوه انتخاب استایل و رنگ ابروها:

کسب نتایج درخشان و زیبا از فیبروز ابرو تنها در اجرای صحیح این تکنیک خلاصه نمی‌شود و انتخاب بهترین مدل و استایل بر اساس فرم چهره افراد یکی از مهم‌ترین بخش‌های این فرایند زیبایی می‌باشد. مربیان آموزشگاه فیبروز ابرو سیمای هانی در دوره‌های برگزار شده تمامی نکاتی را که باید در هنگام انتخاب استایل مناسب رعایت شوند را به هنرجویان آموزش خواهند داد و تسلط شما بر روی جزئیات این روش با سپری کردن این دوره بیشتر خواهد شد.

نحوه استفاده از قلم میکروبلیدینگ:

قلم میکروبلیدینگ مهم‌ترین ابزاری است که شما در هنگام فیبروز ابرو به آن نیاز دارید و مربیان در طول این دوره تمرکز ویژه‌ای را بر روی نحوه در دست گرفتن و استفاده از این وسیله دارند و تسلط شما بر روی قلم میکروبلیدینگ با شرکت در دوره‌های آموزش فیبروز ابرو افزایش خواهد یافت.

نحوه قرینه سازی ابرو‌ها و استفاده از قلم طراحی:

قرینه سازی ابروها یکی از اصلی‌ترین سرفصل‌های این دوره محسوب می‌شود و شما در کلاس فیبروز ابرو با نحوه استفاده از قلم و خط کش طراحی برای رسم کردن چهارچوب ابرو‌ها آشنا خواهید شد و قرینه سازی ابروها را در چندین مرحله تمرین خواهید کرد.

آموزش نحوه استفاده از مواد بی حسی:

میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو به دلیل استفاده از سوزن برای تزریق رنگ به زیر پوست می‌توانند دردناک باشند و به همین دلیل است که از داروهای بی حسی موضعی برای انجام آن‌ها استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که در دوره‌های آموزش فیبروز ابرو نحوه صحیح استفاده از این ترکیبات به همراه نکاتی که باید در هنگام استفاده از آن‌ها رعایت شوند به شما آموزش داده خواهند شد.

لوازم و ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزش فیبروز ابرو چیست؟

از جمله مهم‌ترین ابزار‌هایی که برای شرکت در کلاس آموزش فیبروز ابرو مورد نیاز هستند می‌توان به مواردی همچون: قلم خارج از مرکز، قلم دستی نقره سنگین، سوزن یکبار مصرف، سوزن سرکج، خط کش طراحی ابرو، رنگ‌های فیبروز و … اشاره کرد. لازم به ذکر است که تمامی این ابزار‌ها قبل از شروع این دوره در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرند و هزینه آن‌ها به صورت مجزا از شما دریافت خواهد شد و نیازی به تهیه کردن این موارد به صورت مجزا نیست. همچنین، لازم به ذکر است که مربیان این دوره به منظور پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما حتی پس از اتمام دوره آموزش فیبروز ابرو در اختیار شما قرار دارند و شما می‌توانید تا زمان مسلط شدن بر تمامی زوایای فیبروز ابرو از مشاوره ارزشمند مربیان آموزشگاه فیبروز ابرو سیمای هانی بهره‌مند شوید.

_

گالری تصاویر کلاس فیبروز ابرو

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره فیبروز ابرو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 500.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش فیبروز ابرو چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس فیبروز ابرو  با روش هایی برای پرپشت سازی، قرینه سازی و طراحی ابرو آشنا می شوید.

آیا با دریافت مدرک فیبروز ابرو می توان سالن زیبایی راه اندازی کرد؟

خیر دریافت مدرک دوره آموزش فیبروز ابرو برای تاسیس سالن کافی نیست. برای دریافت مجوز تاسیس سالن، باید دوره مهارت های 7 گانه و یا آرایشگری را بگذرانید.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

آیا در دوره های آموزشی کتاب و جزوه معتبر ارائه می گردد؟

مدیریت آموزشگاه های سیمای هانی مولف کلیه کتاب های آرایشگری سازمان فنی و حرفه ای می باشد بنابراین جامع ترین و بروزترین کتاب و مطالب جهت نکته برداری در همه گرایش ها بصورت تخصصی و تکنیکی ارائه می گردد این مزیت بزرگ در کنار کیفیت آموزش عالی رمز قبولی کلیه هنرجویان عزیز سیمای هانی با بالاترین نمرات قبولی می باشد.

آیا دریافت مدرک دوره آموزش فیبروز ابرو نیاز به سطح تحصیلی خاصی دارد؟

خیر شما با هر سطح از تحصیل می توانید در کلاس فیبروز ابرو شرکت کرده و مدرک مربوط به آن را دریافت کنید.

مدت دوره آموزش فیبروز ابرو چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه برگزار میشود.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

بعد از ورود به بازار کار چطور تبلیغات پربازده و مفید داشته باشیم؟

آموزشگاه های سیمای هانی با هدف حمایت از کسب و کار هنرجویان عزیز خود ، علاوه بر مشاوره راه اندازی رایگان تبلیغات این عزیزان را بصورت رایگان در  را در سایت و اپلیکیشن های زیبایی بزرگ و معتبر خود درج می نماید.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

لوازم مورد نیاز برای شرکت در کلاس فیبروز ابرو چیست و چگونه تهیه می شود؟

قلم های دستی، رنگ های فیبروز، سوزن های سر کج و… از جمله لوازم مورد نیاز برای آموزش فیبروز ابرو شناخته می شوند. این لوازم در ازای هزینه جداگانه در قالب پکیج هایی توسط آموزشگاه به شما ارائه می شوند.

تهیه مدل واقعی برای آموزش فیبروز ابرو به عهده آموزشگاه است؟

به طور کلی تهیه مدل واقعی برای دوره اصلاح ابرو، به عهده هنرجو است. اما آموزشگاه سیمای هانی، برای راحتی کار هنرجو، مدل را در اختیار او قرار می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 3 = 4