فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

11 + 6 =

فرم را پر کرده و ادامه مشخصات دوره را ملاحظه کنید

_

دوره آموزش خود آرایی

دوره آموزش خود آرایی یکی از دوره های آموزش آرایشگری سیمای هانی و جزو دوره های پرکاربرد بین بانوان است. آموزش خودآرایی همیشه مراجعین زیادی دارد که هدف متقاضیان آن انجام امور شخصی خود بوده است. این دوره از دوره های آرایشگری سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 4 جلسه 2 ساعت
 • قیمت دوره: 3.500.000 تومان
 • ویژگی: تمرین روی مدل زنده
 • پشتیبانی: نامحدود و رایگان
 • روز و ساعت: انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس
_

ثبت نام کلاس آموزش خود آرایی

دوره آموزش خود آرایی
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سر فصل کلاس خودآرایی:

 • شناخت انواع پوست
 • شناخت انواع جام چهره
 • انواع پرایمر، کرم پودر و کاربرد آنها
 • آماده سازی و زیرسازی پوست
 • ترکیب کرم پودر مناسب پوست صورت هر فرد
 • موارد و طرز مصرف از پرایمر
 • آموزش خودآرایی متناسب با چهره فرد
 • شناخت انواع روش سایه اصلی چشم
 • نحوه کشیدن خط‌ چشم، مژه گذاری
 • گریم چرب، گریم خشک، گریم لب
 • فیکس کردن آرایش
 • آرایش روز، آرایش شب
 • آشنایی با انواع پوست
 • آموزش انواع فرم صورت و آشنایی با فرم چهره خود
 • آشنایی با ست کردن رنگ ها در آرایش صورت
 • چگونگی استفاده و پخش کردن پرایمر
 • ترکیب اصولی کرم پودر با مقادیر معین
 • یادگیری چگونگی متعادل سازی اجزای صورت به کمک کانتور و هایلایتر
 • آموزش آرایش ابروی طبیعی و نچرال
 • آموزش انواع آرایش چشم مناسب فرم چشم هنرجو
 • آموزش کشیدن انواع خط چشم
 • آموزش نصب پلک مصنوعی تکی یا یکسره
 • آموزش آرایش و گریم لب
 • آشنایی و اجرای انواع گریم صورت ( چرب و خشک)
 • روش های تثبیت آرایش صورت
_

دوره آموزش خودآرایی

دوره آموزش خودآرایی

دوره آموزش خودآرایی را میتوان یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین دوره های آموزش آرایشگری نامید. در این دوره آموزش های لازم برای انجام گریم و آرایش های روزانه و مهمانی ارائه می شود. این دوره آموزشی توسط اساتید برجسته و با تجربه در آموزشگاه سیمای هانی برگزار می گردد. برای شرکت در این دوره و سایر دوره های آموزش آرایشگری می توانید به صورت حضوری به شعبات این آموزشگاه مراجعه کنید و یا از طریق سایت آموزشگاه جهت ثبت نام اقدام نمایید.

شرکت در دوره آموزش خودآرایی مناسب خانم هایی می باشد که علاقه دارند میکاپ صورت خود را با سلیقه و مهارت خود به صورت حرفه ای انجام دهند. در نتیجه پس از پایان کلاس های خودآرایی، نیازی به آرایشگاه رفتن برای گریم یا آرایش صورت ندارید. با به کار بردن توصیه ها و تکنیک های مطرح شده در طول دوره می توانید یک آرایش حرفه ای و بی نقص بر روی صورت خود انجام دهید.

دوره آموزش خودآرایی

مراحل آموزش دوره خودآرایی

در دوره آموزش خودآرایی آموزش های لازم به هر فرد داده می شود تا بهترین ظاهر را برای خود ایجاد کند. با فراگرفتن این حرفه و هنر، می توانید با اعتماد به نفس بیشتری در مجالس و اجتماع حضور پیدا کنید.

این کلاس آموزشی یک دوره جامع و حرفه ای از آموزش مرحله ای و قدم به قدم آرایش و گریم صورت می باشد. در این دوره، هنرجو ابتدا با نقاط قوت و ضعف صورت خود آشنا می شود. سپس به کمک تکنیک های آرایشی، نقاط قوت صورت را پررنگ تر و نقاط ضعف را محو می کنند. مباحث این دوره شامل آشنایی با انواع پوست، آشنایی یا انواع فرم صورت، تکنیک های کانتور کردن صورت و بینی، روش های پر کردن طبیعی ابرو ها با مداد یا سایه ابرو، معرفی برندهای آرایشی معتبر و بهداشتی، آموزش انواع گریم و آرایش مناسب روز و شب، آرایش لب و … می باشد.

دوره آموزشی خودآرایی نیز مانند هر دوره آرایشی دیگری از دو مرحله تشکیل می شود، مرحله تئوری و مرحله عملی.

1. مرحله تئوری:

این مرحله پایه و اساس خودآرایی چهره می باشد. در این مرحله هنرجو درباره ساختار انواع پوست اطلاعات کامل و علمی دریافت می کند. سپس هر آنچه که درباره متعادل سازی اجزای صورت و کمرنگ تر کردن نقایص صورت لازم است گفته می شود.

یکی از نشانه های یک آرایش حرفه ای ماندگاری و هماهنگی کرم پودر با پوست صورت می باشد. در این دوره آموزشی چگونگی ترکیب اصولی کرم پودرهای مختلف بدون ایجاد حالت کیکی بر روی پوست صورت را به شما آموزش می دهند. با کانتور کردن و رژگونه زدن پایه آرایش را تکمیل می کنند. طرز استفاده صحیح از پرایمر، پودر فیکس و پودر بیک نیز در این مرحله ارائه می گردد.

پس از نکات مهم درباره آرایش صورت، نوبت به مطالب مربوط به ابرو می رسد. نحوه طراحی طبیعی ابرو متناسب با فرم صورت هر فرد، از نکات اصلی مرحله تئوری می باشد. سپس نوبت به آرایش چشم می رسد. در این مرحله آموزش آرایش سایه های چشم ارائه می شود. همچنین روش های مختلف خط چشم کشیدن نیز که یکی از مراحل دشوار آرایش برای خانم ها می باشد، در این دوره به طور کامل آموزش داده می شود.

در آموزش خودآرایی با طریقه ریمل زدن اصولی بدون اینکه مژه ها به یکدیگر بچسبند نیز آشنا خواهید شد. نصب مژه و پلک مصنوعی نیز با جدیدترین متدها جهت بزرگتر یا کشیده تر دیده شدن چشم تدریس می شود. در آخر نیز حدود مجاز برای ترسیم رژ لب آموزش داده می شود و تکنیک های لازم برای اینکه لب های قلوه ای، حجیم تر و بزرگتری داشته باشید ارائه می شود.

2. مرحله عملی:

هنرجویانی که از مرحله تئوری با موفقیت عبور کرده اند، مجوز ورود به مرحله عملی را کسب می کنند. در این مرحله همه نکات و مراحل گفته شده برای آموزش خودآرایی باید قدم به قدم اجرا شود. ابتدا با راهنمایی و نظارت های مربی، لوازم های آرایشی مورد نیاز را انتخاب می کنند. سپس با ترکیب کرم پودرهای مختلف، رنگ متناسب با پوست هنرجو را ایجاد می کنند. هنرجو مراحل خودآرایی را به ترتیب گفته شده بر روی صورت خود اجرا می کند. سپس مربی ایرادات را به او گوشزد می شود. بدین ترتیب هنرجو چندین مدل آرایش برای مناسبت های روزانه، مهمانی های شبانه و … آموزش خواهد دید.

دوره آموزش خودآرایی

در آموزشگاه سیمای هانی چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی از خود آرایی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

در کلاس آموزش خودآرایی صفر تا صد گریم و آرایش صورت، چشم، ابرو و لب را آموزش خواهید دید. در نتیجه پس از اتمام دوره و کسب مدرک معتبر از آموزشگاه و سازمان فنی و حرفه ای دو راه پیش شما روی قرار دارد. راه اول اینکه می توانید در سالن های آرایشی مشغول به فعالیت شوید و کسب درآمد داشته باشید. اما اگر تمایل به کار کردن در محیط بیرون از خانه را ندارید می توانید در مجالس، مهمانی ها، عروسی ها و … آرایش صورت خود را بر عهده بگیرید. با این کار هزینه های هنگفتی که ماهانه صرف آرایشگاه می شود را نیز حذف کرده اید.

دوره آموزش خودآرایی

اعتبار مدرک دوره آموزش خودآرایی:

آموزشگاه سیمای هانی برگزار کننده دوره های آموزشی خودآرایی می باشد که پس از اتمام کلاس ها، گواهینامه شرکت در دوره را به هنرجویان اعطا می کند.

هنرجویان می توانند در صورت قبولی در آزمون ها علاوه بر مدارک معتبر رسمی و بین المللی، مدرک سازمان فنی و حرفه ای را نیز دریافت نمایند.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه سیمای هانی:

شرکت در دوره آموزشی خودآرایی نیازمند تهیه یک سری مواد و لوازم آرایشی می باشد. گرچه این وسایل را در کیف و میز آرایش هر خانمی می توان پیدا کرد، اما برای یادگیری حرفه ای و اصولی این هنر باید در تهیه این لوازم دقت کافی را به کار گرفت.

اگر در زمینه تشخیص لوازم آرایشی تقلبی از اصلی مهارت لازم و کافی ندارید، توصیه می کنیم از مربی خود راهنمایی های لازم را بگیرید. چرا که با استفاده از لوازم آرایشی بی کیفیت و تقلبی، توانایی اجرای آرایش های حرفه ای و اصولی بر روی چهره خود را نخواهید داشت و دوام و ماندگاری آرایش به شدت کاهش خواهد یافت.

پرایمر، کرم پودر، پودر پنکیک، پالت کانتور، پالت متعادل سازی صورت، پالت هایلایتر، پالت رژگونه، پالت سایه، خط چشم مایع و جامد، سایه و مداد ابرو، مداد چشم چرب و روان، انواع رژ لب( مایع، جامد، ماتیکی و پالتی)، برق لب، انواع ماسکارا( رنگی و مشکی)، انواع کرم مرطوب کننده و لوسیون، شیر پاک کن، پد های آرایشی، انواع قلم های مویی و براش از جمله مواد و لوازم مورد نیاز برای حضور در این دوره می باشد.

_

گالری تصاویر کلاس خود آرایی

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش خودآرایی چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 3.500.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش خود آرایی چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس خود آرایی  با فنون مختلفی برای آرایش خود آشنا خواهید شد.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

آیا دریافت مدرک دوره خود آرایی می تواند فایده ای داشته باشد؟

بله شما پس از گذراندن دوره آموزش خود آرایی و دریافت مدرک می توانید تمامی اجزای صورت خود را به راحتی آرایش کنید. در این صورت دیگر نیازی به پرداخت هزینه های گزاف به آرایشگاه نخواهید داشت. همچنین می توانید با این مدرک در سالن های آرایشی مشغول شده و کسب درآمد کنید.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

لوازم مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش خود آرایی چیست و چگونه تهیه می شود؟

از مهمترین لوازم برای شرکت در دوره خود آرایی می توان به پکیج کامل لوازم آرایشی، انواع لوسیون ها، شیر پاک کن و… اشاره کرد. شما می توانید با پرداخت هزینه لازم، این پکیج را از آموزشگاه دریافت کنید.

مدت دوره آموزش خودآرایی چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 4 جلسه 2 ساعته برگزار میشود.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

آیا دریافت مدرک خود آرایی به گذراندن دوره پیش نیاز احتیاج دارد؟

خیر شما برای شرکت در کلاس آموزش خود آرایی به هیچ دوره ای به عنوان پیش نیاز احتیاج ندارید

آیا در دوره آموزش خود آرایی روش های مناسب برای آراستن مو نیز آموزش داده می شود؟

خیر شما در دوره خود آرایی، تنها با تمامی روش های لازم برای آرایش چهره آشنا خواهید شد.

اولین قدم در آموزش خودآرایی چیست؟

شما برای آموزش خودآرایی ابتدا باید وسایل آرایش و کاربرد هر یک از آنها را بدانید.

نوع پوست چه تأثیری بر آرایش صورت دارد؟

استفاده از وسایل آرایشی که مناسب پوست نیستند، می‌توانند پوست را خشک، پوسته‌پوسته یا بیش از حد چرب کرده و آرایش را خراب کنند.

زیرسازی پوست پیش از خودآرایی شامل چه کارهایی می‌شود؟

شستن پوست، مرطوب کردن، استفاده از ضدآفتاب و زدن پرایمر از جمله کارهایی است که باید پیش از خودآرایی انجام دهید.

چیکار کنم تا ماندگاری آرایشم بیشتر شود؟

برای ماندگاری بیشتر آرایش حتماً قبل از کرم زدن از پرایمر استفاده کرده و همچنین می‌توانید از پودر یا اسپری فیکس در انتهای آرایشتان استفاده کنید.

چگونه بفهمم که چه نوع پوستی دارم؟

اگر پوست شما براق به نظر می‌رسد، احتمالاً پوست چرب، اگر احساس سفت و پوسته‌پوسته شدن یا پوسته‌پوسته شدن دارید، پوست خشک و اگر براقی فقط در ناحیه T شما باشد، احتمالاً پوست مختلط دارید. همچنین اگر پوست رطوبت کافی داشته و چربی ندارد پس پوست طبیعی دارید.

چگونه رنگ پوستم را بدانم؟

یک کاغذ سفید را روی صورت خود نگه دارید و خود را در آینه نگاه کنید. اگر پوست شما در کنار کاغذ زرد به نظر می‌رسد، پوست شما رنگ و ته‌رنگ گرمی دارد. اگر صورت شما هلویی یا صورتی رنگ است، تناژ سردی دارید. اگر نمی‌توانید بین این دو تعیین کنید، پوستتان با ته‌رنگ خنثی است.

برای طبیعی‌تر شدن آرایش از چه کرم‌پودری استفاده کنم؟

برای اینکه آرایش شما طبیعی و زیباتر به نظر برسد باید از کرم‌پودرهایی که یک درجه روشن‌تر از رنگ پوست شما هستند استفاده کنید.

چه رنگ سایه‌ای برای چشم جذاب‌تر است؟

رنگ‌های گرم مانند طلایی، قهوه‌ای مایل به قرمز به چشم‌ها عمق بیشتری می‌بخشد و باعث می‌شود تا چهره جذاب‌تری داشته باشید. انتخاب رنگ‌های صورتی و هلویی آرایش شما را طبیعی‌تر کرده و چشمان شما را برجسته‌تر نشان می‌دهد.

چه رنگ سایه‌ای باعث جوان‌تر شدن چهره می‌شود؟

استفاده از رنگ‌های ملایم مانند رنگ صورتی باعث می‌شود تا چهره جوان‌تر به نظر برسد.

چند نوع پرایمر برای آرایش و خودآرایی وجود دارد؟

به طور کلی سه نوع پرایمر وجود دارد که در زیر بیان شده است:

 • پرایمر مات: پرایمر مات برای افرادی که پوست چرب دارند
 • پرایمر آبرسان: یکی دیگر از انواع پرطرفدار پرایمر، پرایمر آبرسان است که به‌عنوان پرایمر مبتنی بر روغن نیز شناخته می‌شود و برای پوست‌های خشک است.
 • پرایمر روشن‌کننده: پرایمر روشن‌کننده برای زیرسازی پوست‌هایی که می‌خواهند از کرم‌هایی با تناژ رنگی چند درجه روشن‌تر استفاده کنند مناسب است.

چگونه و چه زمانی از پرایمر استفاده کنم؟

هنگامی که صورت خود را کاملاً شسته و از ضدآفتاب استفاده کردید می‌توانید پرایمر را روی سطح پوست بکشید. 30 الی 60 ثانیه پس از پرایمر می‌توانید مراحل بعدی آرایشتان را انجام دهید.

آیا قبل از پرایمر باید کرم بزنم؟

پیش از زدن پرایمر حتماً از مرطوب‌کننده یا آبرسان برای پوستتان استفاده کنید این کار باعث می‌شود تا رطوبت پوست تأمین شده و حالت پوسته‌پوسته نداشته باشد.

کرم‌پودر باید چه رنگی باشد؟

اگر پوست روشنی دارید، به سراغ محصولی با ته‌رنگ صورتی بروید که یک یا دو درجه روشن‌تر از رنگ پوست اصلی شماست. اگر رنگ پوستتان سبزه و تیره‌تر است، کرم‌پودرهایی  با ته‌رنگ نارنجی یا زرد برای پوست شما مناسب است.

چگونه بدانم که صورتم چه فرمی دارد؟

با توجه به فرم چانه و پیشیانی می‌توانید متوجه شوید که فرم صورت شما به چه صورت است. اگر چانه‌هایی گرد دارید و اندازه پیشانی نیز متناسب با اندازه چانه است صورت شما بیضی بوده و اگر پیشانی پهنی دارید صورتتان گرد است. صورت‌ها با حالت چانه‌های باریک و نوک‌تیز مثلث معکوس یا قلبی هستند. چانه‌ها و پیشانی‌های پهن برای صورت‌های مربعی هستند.

انواع سایه چشم کدام است؟

انواع سایه چشم شامل سایه‌های طبیعی، اسموکی، شاین، گربه‌ای و هاله‌ای می‌شود.

خط چشم مدادی بهتر است یا خط چشم مایع؟

خط چشم‌های مدادی برای افراد مبتدی و همچنین کسانی که می‌خواهند خط چشم پهن‌تری داشته باشند مناسب است. در عین حال خط چشم‌های مایع برای افرادی که می‌خواهند خط چشم باریکی داشته باشند بهتر است.

اندازه‌های مژه مصنوعی چقدر است؟

اندازه مژه‌های مصنوعی شامل چهار گروه زیر است:

 • کوتاه‌تر از 8 – 9 میلیمتر: کوتاه (بسیار طبیعی، معمولاً برای طول گوشه‌های داخلی)
 • 10 – 12 میلیمتر: متوسط ​​ (ظاهر ریمل طبیعی)
 • 13 – 14 میلیمتر: بلند
 • 15 میلیمتر و بیشتر: بسیار بلند

از چه سایز مژه‌ای استفاده کنم؟

اندازه مژه باید 3 تا 5 میلیمتر بلندتر مژه‌هایتان باشد.

آیا کانسیلر باید روشن‌تر یا تیره‌تر از کرم‌پودر باشد؟

قاعده کلی این است که هنگام انتخاب رنگ کانسیلر، همیشه باید سایه روشن‌تر از کرم‌پودر را انتخاب کنید.

برای پوشش تیرگی پوست از کانسیلر چه رنگی استفاده کنم؟

از کانسیلرهای قرمز، صورتی، نارنجی یا زرد را انتخاب کنید، زیرا این رنگ‌ها به متعادل‌کردن رنگ آبی حلقه‌های زیر چشم کمک می‌کنند.

چه رنگ رژلبی بهتر است؟

رنگ رژلب در آرایش متناسب با رنگ مو، رنگ لباس، سایه چشم و تناژ پوست انتخاب می‌شود. اگر آرایش چشم تیرهای دارید بهتر است رژلب شما روشن بوده و اگر سایه چشم شما روشن است می‌توانید از رژلب‌های پررنگ‌تر استفاده کنید.

رژگونه را در کدام قسمت صورت بزنم؟

رژگونه را در قسمت بیرونی استخوان گونه بزنید. از گوش شروع کرده و به نقطه‌ای زیر گوشه بیرونی چشم ادامه دهید. همچنین به شقیقه‌های خود، به سمت مرکز پیشانی، کمی رژگونه بزنید تا به تعادل عرض پیشانی و چانه کمک کند.

آیا پشتیبانی پس از دوره آموزش خودآرایی وجود دارد؟

بله هنرجویان پس از پایان دوره می‌توانند از پشتیبانی نامحدود و رایگان استفاده کنند.

تعداد شرکت‌کنندگان در کلاس خودارایی چند نفر است؟

بسته به نوع دوره خودآرایی 1 تا 8 نفر در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند.

برای کلاس خودارایی ارایش باید مدرک تحصیلی داشته باشم؟

خیر شما با هر میزان تحصیلات می‌توانید در کلاس‌های خودآرایی شرکت کنید.

کلاس خودآرایی چیست؟

این کلاس آموزشی برای کمک به یادگیری ترفندهای خودآرایی برگزار می‌شود. این دوره به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای هر مناسبت، اداره یا هر نوع مهمانی آماده شوید. شرکت در کلاس خودآرایی آرایش به شما کمک می‌کند تا زمان، تلاش و پول زیادی را صرفه‌جویی کنید.

آیا کلاس خود آرایی برای افراد شاغل مناسب است؟

بله افراد شاغل می‌توانند در دوره‌های فشرده شرکت کنند.

وسایل لازم برای کلاس خودارایی چیست؟

بسیاری از وسایل آرایشی از جمله کرم‌پودر، رژلب، رژگونه، ریمل چشم، ژل ابرو، خط چشم (مدادی و مایع)، هایلایتر، کانسیلر، پرایمر و بسیاری از وسایل آرایش دیگر لازم است.

کلاس خودآرایی برای مبتدیان مناسب است؟

بله هنرجویان با هر سطح از مهارت در آرایش می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

در کلاس خود ارایی به چه موضوعاتی پرداخته می‌شود؟

این دوره جامع بوده و به مهم‌ترین نکات برای خودارایی پرداخته می‌شود، در مطلب سرفصل این دوره به طور کامل بیان شده است.

پس از اموزش خودارایی بهتر است در چه دورهای شرکت کنم؟

دوره میکاپ پس از اموزش خودارایی برای افزایش مهارت و ورود به بازار کار بهتر است.

آیا اموزش خود آرایی رایگان نیز وجود دارد؟

خیر دوره‌های آموزشی دارای هزینه بوده اما پشتیبانی آن به‌صورت نامحدود و رایگان است.

مراحل خودآرایی چیست؟

خودآرایی دارای چند مرحله است که در زیر بیان شده است: 1.پرایمر و اصلاح‌کننده رنگ 2. کرم‌پودر 3. کانسیلر 4. رژگونه، برنزه کننده و هایلایتر 5. سایه چشم، خط چشم و ریمل 6. ابرو 7.لب 8. استفاده از اسپری یا پودر فیکس

خودآرایی چیست؟

خودآرایی به معنی شناخت فرم صورت و استفاده از وسایل آرایشی و بهداشتی مناسب برای زیباتر شدن صورت و پوشاندن عیب‌های آن است.

مشاهده مطلببستن مطلب

4 دیدگاه

 • یه سوال داشتم ..
  این دوره خودارایی دقیقا برای چه کسانی مفیده و قابل استفاده؟
  خب ما یه ارایش توی بازار داریم، یه ارایش دیگه واسه دورهمی، یکی واسه تولدها و….
  و همه اینها هم باهم متفاوتن

  • سلام مونا عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه
   خب توی دوره خودارایی ما به شما بهترین و پرکابردترین روشهای خودارایی رو اموزش میدیم و شما میتونید در شرایط مختلف ازش استفاده کنید .

  • سلام دوست عزیز
   برای آموزش رفع چین و چروک باید دوره پاکسازی پوست رو ثبت نام کنید. توی دوره خودارایی روش های ارایش توسط خودتون اموزش داده میشه. لطفا وارد دوره زیر بشید:
   آموزش پاکسازی پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + 6 =