_

دوره آموزش خود آرایی سیمای هانی

دوره آموزش خود آرایی یکی از دوره های آموزش آرایشگری سیمای هانی و جزو دوره های پرکاربرد بین بانوان است. آموزش خودآرایی همیشه مراجعین زیادی دارد که هدف متقاضیان آن انجام امور شخصی خود بوده است. این دوره از دوره های آرایشگری سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 4 جلسه
 • قیمت دوره خودآرایی: 300.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس آموزش خود آرایی

دوره آموزش خود آرایی
bell
0:00
0:00
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل های ارائه شده در دوره خودآرایی سیمای هانی:

با ثبت نام در دوره آموزش های خودآرایی چهره، مفاهیم اولیه و پر اهمیت آرایش صورت را به صورت حرفه ای آموزش خواهید دید. به طور کلی سرفصل های آموزشی در این دوره به شرح زیر می باشند:

 • آشنایی با انواع پوست
 • آموزش انواع فرم صورت و آشنایی با فرم چهره خود
 • آشنایی با ست کردن رنگ ها در آرایش صورت
 • چگونگی استفاده و پخش کردن پرایمر
 • ترکیب اصولی کرم پودر با مقادیر معین
 • یادگیری چگونگی متعادل سازی اجزای صورت به کمک کانتور و هایلایتر
 • آموزش آرایش ابروی طبیعی و نچرال
 • آموزش انواع آرایش چشم مناسب فرم چشم هنرجو
 • آموزش کشیدن انواع خط چشم
 • آموزش نصب پلک مصنوعی تکی یا یکسره
 • آموزش آرایش و گریم لب
 • آشنایی و اجرای انواع گریم صورت( چرب و خشک)
 • روش های تثبیت آرایش صورت
_

آموزش خودآرایی

دوره آموزش خودآرایی را میتوان یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین دوره های آموزش آرایشگری نامید. در این دوره آموزش های لازم برای انجام گریم و آرایش های روزانه و مهمانی ارائه می شود. این دوره آموزشی توسط اساتید برجسته و با تجربه در آموزشگاه سیمای هانی برگزار می گردد. برای شرکت در این دوره و سایر دوره های آموزش آرایشگری می توانید به صورت حضوری به شعبات این آموزشگاه مراجعه کنید و یا از طریق سایت آموزشگاه جهت ثبت نام اقدام نمایید.

شرکت در دوره آموزش خودآرایی مناسب خانم هایی می باشد که علاقه دارند میکاپ صورت خود را با سلیقه و مهارت خود به صورت حرفه ای انجام دهند. در نتیجه پس از پایان کلاس های خودآرایی، نیازی به آرایشگاه رفتن برای گریم یا آرایش صورت ندارید. با به کار بردن توصیه ها و تکنیک های مطرح شده در طول دوره می توانید یک آرایش حرفه ای و بی نقص بر روی صورت خود انجام دهید.

مراحل آموزش خودآرایی

در دوره آموزش خودآرایی آموزش های لازم به هر فرد داده می شود تا بهترین ظاهر را برای خود ایجاد کند. با فراگرفتن این حرفه و هنر، می توانید با اعتماد به نفس بیشتری در مجالس و اجتماع حضور پیدا کنید.

این کلاس آموزشی یک دوره جامع و حرفه ای از آموزش مرحله ای و قدم به قدم آرایش و گریم صورت می باشد. در این دوره، هنرجو ابتدا با نقاط قوت و ضعف صورت خود آشنا می شود. سپس به کمک تکنیک های آرایشی، نقاط قوت صورت را پررنگ تر و نقاط ضعف را محو می کنند. مباحث این دوره شامل آشنایی با انواع پوست، آشنایی یا انواع فرم صورت، تکنیک های کانتور کردن صورت و بینی، روش های پر کردن طبیعی ابرو ها با مداد یا سایه ابرو، معرفی برندهای آرایشی معتبر و بهداشتی، آموزش انواع گریم و آرایش مناسب روز و شب، آرایش لب و … می باشد.

دوره آموزشی خودآرایی نیز مانند هر دوره آرایشی دیگری از دو مرحله تشکیل می شود، مرحله تئوری و مرحله عملی.

مرحله تئوری: این مرحله پایه و اساس خودآرایی چهره می باشد. در این مرحله هنرجو درباره ساختار انواع پوست اطلاعات کامل و علمی دریافت می کند. سپس هر آنچه که درباره متعادل سازی اجزای صورت و کمرنگ تر کردن نقایص صورت لازم است گفته می شود.

یکی از نشانه های یک آرایش حرفه ای ماندگاری و هماهنگی کرم پودر با پوست صورت می باشد. در این دوره آموزشی چگونگی ترکیب اصولی کرم پودرهای مختلف بدون ایجاد حالت کیکی بر روی پوست صورت را به شما آموزش می دهند. با کانتور کردن و رژگونه زدن پایه آرایش را تکمیل می کنند. طرز استفاده صحیح از پرایمر، پودر فیکس و پودر بیک نیز در این مرحله ارائه می گردد.

پس از نکات مهم درباره آرایش صورت، نوبت به مطالب مربوط به ابرو می رسد. نحوه طراحی طبیعی ابرو متناسب با فرم صورت هر فرد، از نکات اصلی مرحله تئوری می باشد. سپس نوبت به آرایش چشم می رسد. در این مرحله آموزش آرایش سایه های چشم ارائه می شود. همچنین روش های مختلف خط چشم کشیدن نیز که یکی از مراحل دشوار آرایش برای خانم ها می باشد، در این دوره به طور کامل آموزش داده می شود. در آموزش خودآرایی با طریقه ریمل زدن اصولی بدون اینکه مژه ها به یکدیگر بچسبند نیز آشنا خواهید شد. نصب مژه و پلک مصنوعی نیز با جدیدترین متدها جهت بزرگتر یا کشیده تر دیده شدن چشم تدریس می شود. در آخر نیز حدود مجاز برای ترسیم رژ لب آموزش داده می شود و تکنیک های لازم برای اینکه لب های قلوه ای، حجیم تر و بزرگتری داشته باشید ارائه می شود.

مرحله عملی: هنرجویانی که از مرحله تئوری با موفقیت عبور کرده اند، مجوز ورود به مرحله عملی را کسب می کنند. در این مرحله همه نکات و مراحل گفته شده برای آموزش خودآرایی باید قدم به قدم اجرا شود. ابتدا با راهنمایی و نظارت های مربی، لوازم های آرایشی مورد نیاز را انتخاب می کنند. سپس با ترکیب کرم پودرهای مختلف، رنگ متناسب با پوست هنرجو را ایجاد می کنند. هنرجو مراحل خودآرایی را به ترتیب گفته شده بر روی صورت خود اجرا می کند. سپس مربی ایرادات را به او گوشزد می شود. بدین ترتیب هنرجو چندین مدل آرایش برای مناسبت های روزانه، مهمانی های شبانه و … آموزش خواهد دید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

در آموزشگاه سیمای هانی چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی از خود آرایی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

در کلاس آموزش خودآرایی صفر تا صد گریم و آرایش صورت، چشم، ابرو و لب را آموزش خواهید دید. در نتیجه پس از اتمام دوره و کسب مدرک معتبر از آموزشگاه و سازمان فنی و حرفه ای دو راه پیش شما روی قرار دارد. راه اول اینکه می توانید در سالن های آرایشی مشغول به فعالیت شوید و کسب درآمد داشته باشید. اما اگر تمایل به کار کردن در محیط بیرون از خانه را ندارید می توانید در مجالس، مهمانی ها، عروسی ها و … آرایش صورت خود را بر عهده بگیرید. با این کار هزینه های هنگفتی که ماهانه صرف آرایشگاه می شود را نیز حذف کرده اید.

اعتبار مدرک دوره آموزش خودآرایی:

آموزشگاه سیمای هانی برگزار کننده دوره های آموزشی خودآرایی می باشد که پس از اتمام کلاس ها، گواهینامه شرکت در دوره را به هنرجویان اعطا می کند.

هنرجویان می توانند در صورت قبولی در آزمون ها علاوه بر مدارک معتبر رسمی و بین المللی، مدرک سازمان فنی و حرفه ای را نیز دریافت نمایند.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه سیمای هانی:

شرکت در دوره آموزشی خودآرایی نیازمند تهیه یک سری مواد و لوازم آرایشی می باشد. گرچه این وسایل را در کیف و میز آرایش هر خانمی می توان پیدا کرد، اما برای یادگیری حرفه ای و اصولی این هنر باید در تهیه این لوازم دقت کافی را به کار گرفت. اگر در زمینه تشخیص لوازم آرایشی تقلبی از اصلی مهارت لازم و کافی ندارید، توصیه می کنیم از مربی خود راهنمایی های لازم را بگیرید. چرا که با استفاده از لوازم آرایشی بی کیفیت و تقلبی، توانایی اجرای آرایش های حرفه ای و اصولی بر روی چهره خود را نخواهید داشت و دوام و ماندگاری آرایش به شدت کاهش خواهد یافت.

پرایمر، کرم پودر، پودر پنکیک، پالت کانتور، پالت متعادل سازی صورت، پالت هایلایتر، پالت رژگونه، پالت سایه، خط چشم مایع و جامد، سایه و مداد ابرو، مداد چشم چرب و روان، انواع رژ لب( مایع، جامد، ماتیکی و پالتی)، برق لب، انواع ماسکارا( رنگی و مشکی)، انواع کرم مرطوب کننده و لوسیون، شیر پاک کن، پد های آرایشی، انواع قلم های مویی و براش از جمله مواد و لوازم مورد نیاز برای حضور در این دوره می باشد.

_

گالری تصاویر کلاس خود آرایی

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش خودآرایی چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 300.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش خود آرایی چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس خود آرایی  با فنون مختلفی برای آرایش خود آشنا خواهید شد.

آیا دریافت مدرک دوره خود آرایی می تواند فایده ای داشته باشد؟

بله شما پس از گذراندن دوره آموزش خود آرایی و دریافت مدرک می توانید تمامی اجزای صورت خود را به راحتی آرایش کنید. در این صورت دیگر نیازی به پرداخت هزینه های گزاف به آرایشگاه نخواهید داشت. همچنین می توانید با این مدرک در سالن های آرایشی مشغول شده و کسب درآمد کنید.

لوازم مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش خود آرایی چیست و چگونه تهیه می شود؟

از مهمترین لوازم برای شرکت در دوره خود آرایی می توان به پکیج کامل لوازم آرایشی، انواع لوسیون ها، شیر پاک کن و… اشاره کرد. شما می توانید با پرداخت هزینه لازم، این پکیج را از آموزشگاه دریافت کنید.

مدت دوره آموزش خودآرایی چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 4 جلسه برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک خود آرایی به گذراندن دوره پیش نیاز احتیاج دارد؟

خیر شما برای شرکت در کلاس آموزش خود آرایی به هیچ دوره ای به عنوان پیش نیاز احتیاج ندارید

آیا در دوره آموزش خود آرایی روش های مناسب برای آراستن مو نیز آموزش داده می شود؟

خیر شما در دوره خود آرایی، تنها با تمامی روش های لازم برای آرایش چهره آشنا خواهید شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


+ 1 = 2