_

دوره آموزش اپیلاسیون بدن سیمای هانی

دوره آموزش اپیلاسیون بدن شما را با روش های مختلف رفع موهای زائد آشنا میکند. این لاین از دوره های آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 2 جلسه
 • قیمت دوره اپیلاسیون بدن: 350.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس اپیلاسیون بدن

کلاس اپیلاسیون بدن
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل‌های ارائه شده در آموزشگاه اپیلاسیون بدن سیمای هانی:

 • ارائه اطلاعات مفید و کاربردی در رابطه با ساختار پوست و مو و نحوه کار کردن با موهای زائد نقاط مختلف بدن
 • آموزش نحوه استفاده از ابزار‌ها و ترکیبات مورد نیاز برای اجرای تکنیک‌های مختلف اپیلاسیون
 • آموزش نحوه آماده سازی انواع موم‌های سرد و گرم و معرفی نکات مهم برای بهتر شدن کیفیت موم
 • آموزش‌های رایج‌ترین تکنیک‌های اپیلاسیون به همراه معرفی نکات کاربردی برای بیشتر شدن بازده نتایج
 • آموزش اپیلاسیون نقاط مختلف بدن با استفاده از موم‌های سرد و گرم
 • آموزش نحوه استفاده از لوسیون‌های مراقبتی برای کاهش التهاب پوست پس از انجام اپیلاسیون
 • رفع اشکالات عمده هنرجویان با واسطه نظارت دائمی مربیان دوره‌های آموزش اپیلاسیون
 • اجرای تمامی متد‌های اپیلاسیون بر روی مدل‌های آرایشگری
bell
0:00
0:00
_

آموزش اپیلاسیون بدن

موهای زائد می‌توانند زیبایی و طراوت پوست را تحت تاثیر قرار دهند و جذابیت قسمت‌های مختلف بدن را دچار کاهش نمایند. آموزش اپیلاسیون با هدف ارائه خدمات اپیلاسیون در آرایشگاه‌های زنانه جزو گرایش‌های پرطرفدار محسوب می‌شود و افراد بسیاری با شرکت در کلاس اپیلاسیون قصد دارند تا در مدت زمان کوتاهی وارد بازار کار شوند. در دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه آرایشگری تمامی متد‌های اپیلاسیون توسط مربیان مجرب و با تجربه به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و مهارت‌های شما پس از اتمام این دوره به میزان قابل توجهی افزایش خواهند یافت.

همان‌گونه که ممکن است از آن اطلاع داشته باشید، اپیلاسیون جزو خدمات زیبایی پرطرفدار در آرایشگاه‌های زنانه می‌باشد و بازده بالای این تکنیک زیبایی در از بین بردن موهای زائد قسمت‌های مختلف بدن باعث شده است تا محبوبیت این فرایند زیبایی در میان زیباجویان افزایش یابد. آموزش اپیلاسیون با هدف ارائه این نوع خدمات زیبایی از بازده بسیار بالایی برخوردار است و هنرجویان می‌توانند با شرکت در کلاس اپیلاسیون و یادگیری علمی و اصولی این فرایند زیبایی به ارائه خدمات به زیباجویان بپردازند و درآمد قابل قبولی را از این طریق کسب کنند.

همچنین، شرکت در دوره‌های آموزشگاه اپیلاسیون تسلط و مهارت شما بر روی ابزار‌ها و ترکیبات مورد استفاده برای از بین بردن موهای زائد بدن را بیشتر خواهد کرد و سرعت عمل شما را افزایش خواهد داد. بنابراین، به راحتی می‌توان متوجه شد که چرا آموزش اپیلاسیون بهترین انتخاب برای شروع فعالیت‌های هنرجویان در دنیای آرایشگری است و شما نیز می‌‌توانید با مراجعه به آموزشگاه اپیلاسیون این مهارت را یاد بگیرید. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با سرفصل‌های این دوره کسب کنید

epilation training 4

مراحل آموزش اپیلاسیون بدن:

اگرچه آموزش اپیلاسیون فرایند چندان دشواری محسوب نمی‌شود ولی این دوره نیز همچون سایر کلاس‌های آرایشگری دارای نکات و ظرافت‌های بسیاری می‌باشد و مربیان کلاس اپیلاسیون در طول این دوره تمامی نکات مهم را به متقاضیان آموزش خواهند داد. مربیان آموزشگاه اپیلاسیون قبل آموزش روش‌های رایج برای اجرای این تکنیک، اطلاعات مفید و کاملی را در رابطه با ساختار پوست و مو به هنرجویان ارائه خواهند داد و دانش پایه شما را در این زمینه بیشتر خواهند کرد.

مربیان دوره‌های اپیلاسیون در مرحله بعدی روش‌های رایج اپیلاسیون و مواد و ترکیبات مورد استفاده در این فرایند زیبایی را به هنرجویان معرفی خواهند کرد و کاربردها، مزایا و معایب هر روش را به صورت کامل و علمی به شما آموزش خواهند داد. سپس تمامی این تکنیک‌های زیبایی بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا و تمرین خواهند شد و میزان تسلط و مهارت شما بر روی مراحل مختلف اپیلاسیون افزایش خواهد یافت. همچنین، لازم به ذکر است که مربیان در طول این دوره به صورت مستقیم بر روی عملکرد هنرجویان نظارت دارند و تمامی ایرادات احتمالی آن‌ها را برطرف خواهند کرد و بطور کلی، در کلاس اپیلاسیون تمامی زوایای این فرایند زیبایی به صورت مرحله به مرحله بررسی خواهند شد.

epilation training 3

در آموزشگاه اپیلاسیون بدن چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

اپیلاسیون فول بادی:

اپیلاسیون فول بادی به معنای از بین بردن موهای زائد تمامی قسمت‌های بدن با کمک موم‌های سرد و یا گرم می‌باشد و این تکنیک که جزو سرفصل‌های اصلی در کلاس اپیلاسیون است به صورت مفصل توسط مربیان این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.

اپیلاسیون موم سرد:

موم‌های سرد جزو رایج‌ترین ترکیبات مورد استفاده برای اپیلاسیون محسوب می‌شوند و شکر ماده اصلی در تمامی موم‌های سرد می‌باشد. انجام اپیلاسیون با موم‌های سرد نیازمند مهارت و تسلط بالایی است و در طول دوره‌های اپیلاسیون نحوه آماده سازی موم‌های سرد و نحوه کار کردن با این نوع موم‌ها به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و مهارت‌های عملی شما در طول این دوره تقویت خواهند گردید.

اپیلاسیون موم گرم:

اگرچه موم‌های سرد و گرم دارای کاربردهای مشابهی هستند ولی مراحل آماده سازی موم‌های گرم و نحوه استفاده از آن‌ها کمی پیچیده‌تر از موم‌های سرد می‌باشد و این ترکیبات باید قبل از استفاده ذوب شوند. همچنین، این نوع موم‌ها باید در لایه‌های نازک‌تری بر روی پوست کشیده شوند تا احتمال آسیب دیدن پوست کاهش یابد و لازم به ذکر است که در طول دوره‌های آموزش اپیلاسیون نحوه آماده سازی و استفاده از این نوع موم‌ها به صورت کامل بررسی خواهد شد.

اپیلاسیون گیاهی:

موم‌های گیاهی قدیمی‌ترین نوع از این نوع محصولات بهداشتی محسوب می‌شوند و در ساختار آن‌ها از ترکیبات مختلفی همچون لیمو، زیتون، آلوئه ورا، رز و … استفاده می‌شود و در کلاس‌های برگزار شده توسط آموزشگاه اپیلاسیون نحوه ساخت و استفاده از انواع موم‌های گیاهی به متقاضیان آموزش داده خواهد شد.

اپیلاسیون وکس دائم:

موم‌های دائم از نظر میزان ماندگاری نتایج عملکرد بهتری را از خود به نمایش می‌گذارند و نتایج حاصل از آن‌ها می‌تواند تا بیش از 2 ماه پایدار باقی بماند. این موم‌ها که نوع خاصی از موم‌های گرم محسوب می‌شوند از قدرت چسبندگی بیشتری برخوردار هستند و نحوه آماده سازی و استفاده از آن‌ها در طول این دوره عنوان خواهد شد.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه اپیلاسیون بدن:

از جمله مهم‌ترین لوازم و ترکیبات مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزش اپیلاسیون می‌توان به مواردی همچون: کاردک پلاستیکی و چوبی، آب پاش، روپوش، حوله یکبار مصرف، کرم‌ها و لوسیون‌های آبرسان، پودر بچه، ظرف موم، دستگاه گرم کننده موم و … اشاره کرد. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که تمامی این ابزار‌ها در قالب یک پکیج با کیفیت و کامل به هنرجویان ارائه می‌شوند و هزینه این بسته به صورت جداگانه از شما عزیزان دریافت می‌گردد و نیازی به تهیه کردن آن‌ها به صورت جداگانه نیست.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش اپیلاسیون بدن چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 350.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

هدف از دوره آموزش اپیلاسیون بدن چه می باشد؟

هدف اصلی شرکت در کلاس اپیلاسیون بدن آشنایی با تکنیک های حذف موهای زائد از بدن است.

آیا دریافت مدرک اپیلاسیون بدن شامل دوره پیش نیاز می باشد؟

خیر برای گذراندن کلاس آموزش اپیلاسیون بدن به گذراندن هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید.

تفاوت دوره اپیلاسیون بدن و لیزر موهای زائد در چیست؟

در دوره آموزش اپیلاسیون بدن عملیات حذف موی زائد توسط موم انجام می شود. اما در دوره لیزر این کار توسط دستگاه مخصوص انجام می شود.

مدت دوره آموزش اپیلاسیون بدن چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 2 جلسه برگزار میشود.

آیا در آموزشگاه اپیلاسیون بدن نحوه کار با هر دو نوع موم سرد و گرم آموزش داده می شود؟

بله، شما در این دوره با هر دو روش استفاده از موم های سرد و گرم آشنا خواهید شد.

در دوره آموزش اپیلاسیون بدن وکس دائم را نیز آموزش می بینیم؟

بله در کلاس اپیلاسیون بدن با وکس دائم که ماندگاری 2 ماهه دارد نیز آشنا خواهید شد.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس اپیلاسیون بدن چیست و چگونه تهیه می شود؟

انواع موم، ظرف موم، دستگاه گرم کننده موم، کاور، لوسیون، کاردک و… از جمله وسایل مورد نیاز دوره آموزش اپیلاسیون بدن می باشند. این وسایل با پرداخت هزینه، توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند.

_

گالری تصاویر کلاس اپیلاسیون بدن

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


9 + = 17