فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

11 + 2 =

فرم را پر کرده و ادامه مشخصات دوره را ملاحظه کنید

_

دوره آموزش اپیلاسیون بدن سیمای هانی

دوره آموزش اپیلاسیون بدن شما را با روش های مختلف رفع موهای زائد آشنا میکند. این لاین از دوره های آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 2 جلسه
 • قیمت دوره اپیلاسیون بدن: 350.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس اپیلاسیون بدن

کلاس اپیلاسیون بدن
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سرفصل‌های ارائه شده در آموزشگاه اپیلاسیون بدن سیمای هانی:

 • ارائه اطلاعات مفید و کاربردی در رابطه با ساختار پوست و مو و نحوه کار کردن با موهای زائد نقاط مختلف بدن
 • آموزش نحوه استفاده از ابزار‌ها و ترکیبات مورد نیاز برای اجرای تکنیک‌های مختلف اپیلاسیون
 • آموزش نحوه آماده سازی انواع موم‌های سرد و گرم و معرفی نکات مهم برای بهتر شدن کیفیت موم
 • آموزش‌های رایج‌ترین تکنیک‌های اپیلاسیون به همراه معرفی نکات کاربردی برای بیشتر شدن بازده نتایج
 • آموزش اپیلاسیون نقاط مختلف بدن با استفاده از موم‌های سرد و گرم
 • آموزش نحوه استفاده از لوسیون‌های مراقبتی برای کاهش التهاب پوست پس از انجام اپیلاسیون
 • رفع اشکالات عمده هنرجویان با واسطه نظارت دائمی مربیان دوره‌های آموزش اپیلاسیون
 • اجرای تمامی متد‌های اپیلاسیون بر روی مدل‌های آرایشگری
_

آموزش اپیلاسیون بدن

موهای زائد می‌توانند زیبایی و طراوت پوست را تحت تاثیر قرار دهند و جذابیت قسمت‌های مختلف بدن را دچار کاهش نمایند. آموزش اپیلاسیون با هدف ارائه خدمات اپیلاسیون در آرایشگاه‌های زنانه جزو گرایش‌های پرطرفدار محسوب می‌شود و افراد بسیاری با شرکت در کلاس اپیلاسیون قصد دارند تا در مدت زمان کوتاهی وارد بازار کار شوند. در دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه آرایشگری تمامی متد‌های اپیلاسیون توسط مربیان مجرب و با تجربه به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و مهارت‌های شما پس از اتمام این دوره به میزان قابل توجهی افزایش خواهند یافت.

همان‌گونه که ممکن است از آن اطلاع داشته باشید، اپیلاسیون جزو خدمات زیبایی پرطرفدار در آرایشگاه‌های زنانه می‌باشد و بازده بالای این تکنیک زیبایی در از بین بردن موهای زائد قسمت‌های مختلف بدن باعث شده است تا محبوبیت این فرایند زیبایی در میان زیباجویان افزایش یابد. آموزش اپیلاسیون با هدف ارائه این نوع خدمات زیبایی از بازده بسیار بالایی برخوردار است و هنرجویان می‌توانند با شرکت در کلاس اپیلاسیون و یادگیری علمی و اصولی این فرایند زیبایی به ارائه خدمات به زیباجویان بپردازند و درآمد قابل قبولی را از این طریق کسب کنند.

همچنین، شرکت در دوره‌های آموزشگاه اپیلاسیون تسلط و مهارت شما بر روی ابزار‌ها و ترکیبات مورد استفاده برای از بین بردن موهای زائد بدن را بیشتر خواهد کرد و سرعت عمل شما را افزایش خواهد داد. بنابراین، به راحتی می‌توان متوجه شد که چرا آموزش اپیلاسیون بهترین انتخاب برای شروع فعالیت‌های هنرجویان در دنیای آرایشگری است و شما نیز می‌‌توانید با مراجعه به آموزشگاه اپیلاسیون این مهارت را یاد بگیرید. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با سرفصل‌های این دوره کسب کنید

مراحل آموزش اپیلاسیون بدن:

اگرچه آموزش اپیلاسیون فرایند چندان دشواری محسوب نمی‌شود ولی این دوره نیز همچون سایر کلاس‌های آرایشگری دارای نکات و ظرافت‌های بسیاری می‌باشد و مربیان کلاس اپیلاسیون در طول این دوره تمامی نکات مهم را به متقاضیان آموزش خواهند داد. مربیان آموزشگاه اپیلاسیون قبل آموزش روش‌های رایج برای اجرای این تکنیک، اطلاعات مفید و کاملی را در رابطه با ساختار پوست و مو به هنرجویان ارائه خواهند داد و دانش پایه شما را در این زمینه بیشتر خواهند کرد.

مربیان دوره‌های اپیلاسیون در مرحله بعدی روش‌های رایج اپیلاسیون و مواد و ترکیبات مورد استفاده در این فرایند زیبایی را به هنرجویان معرفی خواهند کرد و کاربردها، مزایا و معایب هر روش را به صورت کامل و علمی به شما آموزش خواهند داد. سپس تمامی این تکنیک‌های زیبایی بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا و تمرین خواهند شد و میزان تسلط و مهارت شما بر روی مراحل مختلف اپیلاسیون افزایش خواهد یافت. همچنین، لازم به ذکر است که مربیان در طول این دوره به صورت مستقیم بر روی عملکرد هنرجویان نظارت دارند و تمامی ایرادات احتمالی آن‌ها را برطرف خواهند کرد و بطور کلی، در کلاس اپیلاسیون تمامی زوایای این فرایند زیبایی به صورت مرحله به مرحله بررسی خواهند شد.

در آموزشگاه اپیلاسیون بدن چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

اپیلاسیون فول بادی:

اپیلاسیون فول بادی به معنای از بین بردن موهای زائد تمامی قسمت‌های بدن با کمک موم‌های سرد و یا گرم می‌باشد و این تکنیک که جزو سرفصل‌های اصلی در کلاس اپیلاسیون است به صورت مفصل توسط مربیان این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.

اپیلاسیون موم سرد:

موم‌های سرد جزو رایج‌ترین ترکیبات مورد استفاده برای اپیلاسیون محسوب می‌شوند و شکر ماده اصلی در تمامی موم‌های سرد می‌باشد. انجام اپیلاسیون با موم‌های سرد نیازمند مهارت و تسلط بالایی است و در طول دوره‌های اپیلاسیون نحوه آماده سازی موم‌های سرد و نحوه کار کردن با این نوع موم‌ها به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و مهارت‌های عملی شما در طول این دوره تقویت خواهند گردید.

اپیلاسیون موم گرم:

اگرچه موم‌های سرد و گرم دارای کاربردهای مشابهی هستند ولی مراحل آماده سازی موم‌های گرم و نحوه استفاده از آن‌ها کمی پیچیده‌تر از موم‌های سرد می‌باشد و این ترکیبات باید قبل از استفاده ذوب شوند. همچنین، این نوع موم‌ها باید در لایه‌های نازک‌تری بر روی پوست کشیده شوند تا احتمال آسیب دیدن پوست کاهش یابد و لازم به ذکر است که در طول دوره‌های آموزش اپیلاسیون نحوه آماده سازی و استفاده از این نوع موم‌ها به صورت کامل بررسی خواهد شد.

اپیلاسیون گیاهی:

موم‌های گیاهی قدیمی‌ترین نوع از این نوع محصولات بهداشتی محسوب می‌شوند و در ساختار آن‌ها از ترکیبات مختلفی همچون لیمو، زیتون، آلوئه ورا، رز و … استفاده می‌شود و در کلاس‌های برگزار شده توسط آموزشگاه اپیلاسیون نحوه ساخت و استفاده از انواع موم‌های گیاهی به متقاضیان آموزش داده خواهد شد.

اپیلاسیون وکس دائم:

موم‌های دائم از نظر میزان ماندگاری نتایج عملکرد بهتری را از خود به نمایش می‌گذارند و نتایج حاصل از آن‌ها می‌تواند تا بیش از 2 ماه پایدار باقی بماند. این موم‌ها که نوع خاصی از موم‌های گرم محسوب می‌شوند از قدرت چسبندگی بیشتری برخوردار هستند و نحوه آماده سازی و استفاده از آن‌ها در طول این دوره عنوان خواهد شد.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه اپیلاسیون بدن:

از جمله مهم‌ترین لوازم و ترکیبات مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزش اپیلاسیون می‌توان به مواردی همچون: کاردک پلاستیکی و چوبی، آب پاش، روپوش، حوله یکبار مصرف، کرم‌ها و لوسیون‌های آبرسان، پودر بچه، ظرف موم، دستگاه گرم کننده موم و … اشاره کرد. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که تمامی این ابزار‌ها در قالب یک پکیج با کیفیت و کامل به هنرجویان ارائه می‌شوند و هزینه این بسته به صورت جداگانه از شما عزیزان دریافت می‌گردد و نیازی به تهیه کردن آن‌ها به صورت جداگانه نیست.

_

گالری تصاویر کلاس اپیلاسیون بدن

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش اپیلاسیون بدن چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 350.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

هدف از دوره آموزش اپیلاسیون بدن چه می باشد؟

هدف اصلی شرکت در کلاس اپیلاسیون بدن آشنایی با تکنیک های حذف موهای زائد از بدن است.

آیا دریافت مدرک اپیلاسیون بدن شامل دوره پیش نیاز می باشد؟

خیر برای گذراندن کلاس آموزش اپیلاسیون بدن به گذراندن هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

بعد از ورود به بازار کار چطور تبلیغات پربازده و مفید داشته باشیم؟

آموزشگاه های سیمای هانی با هدف حمایت از کسب و کار هنرجویان عزیز خود ، علاوه بر مشاوره راه اندازی رایگان تبلیغات این عزیزان را بصورت رایگان در  را در سایت و اپلیکیشن های زیبایی بزرگ و معتبر خود درج می نماید.

آیا در دوره های آموزشی کتاب و جزوه معتبر ارائه می گردد؟

مدیریت آموزشگاه های سیمای هانی مولف کلیه کتاب های آرایشگری سازمان فنی و حرفه ای می باشد بنابراین جامع ترین و بروزترین کتاب و مطالب جهت نکته برداری در همه گرایش ها بصورت تخصصی و تکنیکی ارائه می گردد این مزیت بزرگ در کنار کیفیت آموزش عالی رمز قبولی کلیه هنرجویان عزیز سیمای هانی با بالاترین نمرات قبولی می باشد.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس اپیلاسیون بدن چیست و چگونه تهیه می شود؟

انواع موم، ظرف موم، دستگاه گرم کننده موم، کاور، لوسیون، کاردک و… از جمله وسایل مورد نیاز دوره آموزش اپیلاسیون بدن می باشند. این وسایل با پرداخت هزینه، توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند.

مدت دوره آموزش اپیلاسیون بدن چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 2 جلسه برگزار میشود.

آیا در آموزشگاه اپیلاسیون بدن نحوه کار با هر دو نوع موم سرد و گرم آموزش داده می شود؟

بله، شما در این دوره با هر دو روش استفاده از موم های سرد و گرم آشنا خواهید شد.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

در دوره آموزش اپیلاسیون بدن وکس دائم را نیز آموزش می بینیم؟

بله در کلاس اپیلاسیون بدن با وکس دائم که ماندگاری 2 ماهه دارد نیز آشنا خواهید شد.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

تفاوت دوره اپیلاسیون بدن و لیزر موهای زائد در چیست؟

در دوره آموزش اپیلاسیون بدن عملیات حذف موی زائد توسط موم انجام می شود. اما در دوره لیزر این کار توسط دستگاه مخصوص انجام می شود.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

دوره آموزش اپیلاسیون بدن برای افراد حرفه‌ای مناسب است؟

دوره آموزش اپیلاسیون بدن از صفر تا صد بوده و همه افراد با انواع مهارت‌ها می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

برای اموزش اپیلاسیون باید مدرک داشته باشیم؟

خیر با هر نوع مدرکی می‌توانید در دوره اموزش اپیلاسیون شرکت کنید.

آموزش اپلاسیون برای چه افرادی مناسب است؟

این دوره برای افرادی که قصد دارند در حوزه زیبایی مشغول به کار شوند و همچنین برای ارتقا مهارت اپلاسیون جهت کارهای شخصی نیز مناسب است.

بعد از اموزش اپلاسیون می‌توانم وارد بازار کار شوم؟

بله این آموزش‌ها جامع بوده و شما پس از آن می‌توانید به‌راحتی وارد بازار کار شوید.

آیا کلاس‌ها شامل آموزش اپیلاسیون کل بدن و آموزش اپیلاسیون با موم دائم است؟

بله این کلاس‌ها شامل آموزش اپیلاسیون کل بدن و آموزش اپیلاسیون با موم دائم بوده و هنرجویان پس از پایان دوره می‌توانند اپلاسیون در تمام نقاط بدن را انجام دهند.

در اموزش اپیلاسیون بدن باید به چه نکاتی توجه کنید؟

در اموزش اپلاسیون بدن لازم است تا سرعت عمل بالایی داشته باشید و اپیلاسیون بدن را به طور دقیق و در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

اموزش اپیلاسیون در ارایشگاه بهتر است یا در آموزشگاه‌های آرایشگری؟

اموزش اپیلاسیون در ارایشگاه برای کسب تجربه مناسب است؛ اما در آموزشگاه‌های آرایشگری اموزش اپلاسیون بدن کامل و با ذکر تمام نکات لازم توسط اساتید مجرب است. علاوه بر این آموزشگاه‌های آرایشگری معتبر در پایان دوره به هنرجویان خود مدرک می‌دهند که برای ورود به بازار کار بسیار کاربردی است.

متن تبلیغات اپیلاسیون بدن در جذب مشتری تأثیر دارد؟

یکی از راه‌های جذب مشتری تبلیغات است. استفاده درست از متن تبلیغات اپلاسیون بدن می‌تواند باعث توجه بیشتر مشتریان و بنابراین جذب آنها برای انجام خدمات اپیلاسیون شود.

کلاس اموزش اپیلاسیون بدن دارای پشتیبانی است؟

بله هنرجویان پس از پایان کلاس اموزش اپیلاسیون بدن می‌توانند به‌صورت رایگان و نامحدود از پشتیبانی‌های آن استفاده کنند.

اپیلاسیون بدن زنان در چه قسمت‌هایی نتیجه بهتری می‌دهد؟

اپیلاسیون بدن زنان اگر بادقت انجام شود برای تمام نقاط بدن مناسب بوده و نتیجه خوبی دارد.

جزوه اپیلاسیون را از کجا تهیه کنم؟ آیا این جزوه دارای نمونه سؤالات اپیلاسیون فنی حرفه‌ای است؟

جزوه اپلاسیون را می‌توانید به‌صورت آزاد یا در آموزشگاه تهیه کنید. بله جزوه‌های آموزشگاه معمولاً دارای نمونه سؤالات اپیلاسیون فنی و حرفه‌ای است.

آموزش اپیلاسیون بدن با وکس بهتر است یا آموزش اپیلاسیون بدن با موم؟

در آموزش اپیلاسیون بدن با وکس باید زمان بیشتری صرف شود که اگر مهارت بالایی داشته باشید می‌توانید آن را طی مدت‌زمان کمتری انجام دهید. اما آموزش اپیلاسیون بدن با موم در مدت‌زمان کوتاه‌تری انجام می‌شود.

قیمت اپیلاسیون کل بدن چقدر است؟

قیمت اپیلاسیون کل بدن بسته به نوع مواد و سایر عوامل متفاوت بوده و بین 700 هزار تومان تا 1 میلیون تومان است.

درآمد اپیلاسیون کارا چقدره؟

بسته به تعداد مشتریان درآمد اپیلاسیون کارا متفاوت است. به طور کلی هر چه تعداد مشتریان بیشتر باشد، درآمد نیز بیشتر خواهد بود.

دستگاه اپیلاسیون بدن و وسایل اپیلاسیون را از کجا بخرم؟

شما می‌توانید دستگاه اپیلاسیون بدن را از فروشگاه‌های معتبر به‌صورت اینترنتی یا حضوری خرید کنید.

مدرک اپیلاسیون را از کجا بگیرم؟

برای دریافت مدرک اپیلاسیون می‌توانید در آموزشگاه‌های آرایشگری ثبت‌نام کرده و پس از پایان دوره بگیرید.

آیا اپلاسیون بدن دردناک است؟

بله اپلاسیون بدن به دلیل کنده‌شدن موها از ریشه همراه با درد است.

آموزش اپیلاسیون فنی حرفه ای در کدام یک از آموزشگاه‌های آرایشگری ارائه می‌شود؟

آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی دارای آموزش اپیلاسیون فنی و حرفه ای است.

طرز استفاده از دستگاه اپیلاسیون بدن چگونه است؟

طرز استفاده از دستگاه اپیلاسیون در انواع آن متفاوت بوده که در دوره اپیلاسیون بدن آموزش داده می‌شود.

اپیلاسیون کامل بدن برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که در قسمت‌های مختلف بدن خود از جمله کمر، شکم، بیکینی، دست و پاها موهای زیادی دارند می‌توانند اپیلاسیون کامل بدن را انجام دهند.

طرز اپیلاسیون بدن در قسمت زیر بغل چگونه است؟

برای این کار بهتر است ابتدا زیر بغلتان را به‌خوبی شسته و سپس موم را در جهت رویش موها بکشید و پد را روی آن قرار دهید. پس از 10 ثانیه پد را در خلاف جهت رویش موها بکشید.

طریقه اپیلاسیون بدن بدون ایجاد موهای زیرپوستی چگونه است؟

برای جلوگیری از موهای زیرپوستی پس از اپیلاسیون لازم است تا چند هفته قبل و بعد از اپلاسیون از مرطوب‌کننده استفاده کرده و همچنین لایه‌برداری پوست را انجام دهید.

روش اپیلاسیون با موم در پشت لب چگونه است؟

موم را در جهت رویش مو کشیده و پد را روی آن بگذارید و پس از 10 ثانیه آن را در خلاف جهت رویش مو بکشید.

اپیلاسیون کل بدن شامل چیست؟

اپیلاسیون کل بدن شامل دست‌ها، پاها، کمر، شکم، نواحی بیکینی و زیر بغل می‌شود.

در آموزش اپیلاسیون با موم باید به چه نکاتی توجه شود؟

موم به اندازه کافی روی موها کشیده شود، پد در محل مناسب قرار گیرد و پد با سرعت بالایی برداشته شود.

معنی اپیلاسیون چیست؟

اپیلاسیون به معنی از بین بردن موهای زائد است که از ریشه کنده شوند. اپیلاسیون یک واژه فرانسوی است.

چگونه درد اپیلاسیون بدن با موم را کاهش دهم؟

برای کاهش درد اپیلاسیون بدن با موم کارهای زیر را انجام دهید:

 • از قسمت‌های کوچک بدن شروع کنید.
 • اندازه موها باید بیشتر از 1 سانتیمتر باشد.
 • از پماد بی‌حسی استفاده کنید.
 • قبل از اپیلاسیون لایه‌برداری کنید.
 • بعد از اپلاسیون از کمپرس آب یخ استفاده کنید.
 • بعد از اپلاسیون لباس تنگ نپوشید.

آیا در دوره‌های آموزشی نحوه اپیلاسیون با موم آموزش داده می‌شود؟

بله در این دوره‌ها نحوه اپیلاسیون با انواع موم آموزش داده می‌شود.

قیمت وسایل مورد نیاز اپیلاسیون در سالن چقدر است؟

قیمت وسایل مورد نیاز اپیلاسیون در سالن بسته به کیفیت و برندهای آن متفاوت است.

وکس بدن چیست؟

وکس ماده چسبناکی است که برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود.

برای اپیلاسیون بدن در آرایشگاه باید چه وسایلی به همراه داشته باشیم؟

برای اپیلاسیون بدن در آرایشگاه بهتر است زیرانداز، حوله، کمپرس آب یخ و کرم مرطوب‌کننده به همراه داشته باشید.

موم بدن چیست؟

موم ماده‌ای چسبناک است که به دو صورت موم سرد و گرم موجود است و از آن برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود.

بهترین تبلیغ اپیلاسیون چیست؟

بهترین تبلیغ در فضای مجازی مانند اینستاگرام یا سایت‌های معتبر است؛ زیرا کاربران زیادی در این فضاها حضور دارند.

هزینه اپیلاسیون کل بدن با موم گیاهی و معمولی متفاوت است؟

بله هزینه اپیلاسیون کل بدن با موم گیاهی گران‌تر است.

برای اپیلاسیون چه وسایلی لازم است؟

برای اپیلاسیون به سلفون یا پارچه، کرم ضدالتهاب، قوطی حاوی موم، دستگاه برش پد، ماسک ضدالتهاب، ژل آنتی‌باکتریال، تخت مخصوص، چراغ کار، پنبه یا دستمال، کاردک چوبی و استیل با دسته چوبی، زیرانداز یک بار مصرف، صندلی کار، موم گرم و سرد، موم شمعی، ژل ضدعفونی، کرم مرطوب‌کننده، پد نواری سفید، ژل ضدالتهاب، روغن مخصوص و اسپری آنتی‌باکتریال نیاز است.

قبل از اپیلاسیون باید چه نکاتی را رعایت کنم؟

قبل از اپیلاسیون به موارد زیر دقت داشته باشید:

 • اصلاح نکنید.
 • پریود نباشید.
 • قبل از وکس خود مشروبات الکلی ننوشید.

چند ساعت بعد از اپیلاسیون می‌توانم دوش بگیرم؟

حداقل 2 ساعت بعد از برداشتن موها از انجام این کار خودداری کنید و به پوست خود فرصت نفس‌کشیدن بدهید.

بلافاصله بعد از اپیلاسیون چه باید کرد؟

بلافاصله پس از اپیلاسیون:

برای کاهش تحریک و حساسیت از کمپرس خنک استفاده کنید.

برای جلوگیری از اصطکاک و تحریک، لباس‌های گشاد بپوشید.

از محصولات، لوسیون‌ها و کرم‌های معطر که می‌توانند پوست حساس را تحریک کنند، خودداری کنید.

دردناک‌ترین قسمت بدن برای اپیلاسیون چیست؟

موهای اطراف اندام تناسلی و خط بیکینی نسبت به سایر نواحی بدن ضخیم‌تر هستند و به نیروی بیشتری نیاز دارند تا آن‌ها را بکند و در نتیجه باعث درد بیشتر می‌شود.

ماندگاری موم چقدر است؟

3 تا 6 هفته بعد از اپیلاسیون موها شروع به رشد می‌کنند. ماندگاری موم بسته به رشد موها، محل وکس و دقت استفاده از آن متفاوت است.

آیا دوش‌گرفتن قبل از اپیلاسیون اشکالی ندارد؟

خیر، دوش‌گرفتن به باز شدن منافذ برای حذف آسان موهای زائد کمک می‌کند.

چه روغنی بعد از اپیلاسیون بهتر است؟

یکی از بهترین محصولاتی که بعد از اپیلاسیون توصیه می‌شود، روغن نارگیل خالص ارگانیک است. روغن نارگیل (تصفیه نشده) تنها روغنی است که گرما را در پوست نگه نداشته و پوست را خنک و تسکین می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشاهده مطلببستن مطلب

4 دیدگاه

 • من مدتی هست که کار اپیلاسیون انجام میدم و در واقع صفر نیستم میخواستم ببینم این دوره اپیلاسیون بدن برای چه کسانی مناسبه، برای ماهم کارایی داره یا فقط برای افراد مبتدی هست؟

  • سلام مرضیه عزیز
   این دوره برای کسانی که مبتدی هستن بسیار عالیه و تا حد عالی در انجام اپیلاسیون اونها رو میرسونه برای کسانی که تجربه کار دارن، اموزشها و تکنیک‌های جدید رو اموزش میدیم که بسیار موثر هست براشون

 • سلام، وقت بخیر
  هزینه آموزش اپیلاسیون همین هست که در سایت قرار دادید؟ هزینه پکیج که در اختیار کارآموز قرار میدهید چقدر است؟

  • سلام ونوس عزیز
   امروز تغییرات قیمتی در دوره ها هست که انجام میشه. هزینه دقیق اپیلاسیون رو تا شب چک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = 5