فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

13 + 6 =
_

مدرک دوره آموزش لیزر موهای زائد سیمای هانی

دوره آموزش لیزر موهای زائد یکی از دوره های تخصصی آموزش آرایشگری سیمای هانی به جهت کار با دستگاه های تخصصی این لاین است که آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود. دوره لیزر موهای زائد با دوره آموزش کار با دستگاه لیزر پوست و جوانسازی یکجا آموزش داده میشود و هزینه ای در برندارد.

توجه: این دوره شامل دوره های زیر هم هست و نیاز به پرداخت هزینه اضافی نمیباشد. برای اطلاعات بیشتر روز هر کدام از دوره ها کلیک کنید.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 3 جلسه
 • قیمت دوره لیزر موهای زائد: 1.000.000 تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
مدرک دوره آموزش لیزر موهای زائد
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سرفصل های ارائه شده در دوره آموزشگاه لیزر موهای زاید سیمای هانی:

در دوره آموزش لیزر موهای زائد، روش های اصولی برای از بین بردن همیشگی موهای زائد آموزش داده می شود. پیش از آموزش عملی لیزر موهای زائد، هنرجو با ساختار و لایه های پوست، چگونگی مراقبت از پوست پس از لیزر و انواع دستگاه های لیزر و کارایی آنها آشنا می شود. مدرسان حرفه ای و با تجربه در زمینه لیزر برای این دوره، سرفصل های زیر را جهت تدریس انتخاب کرده اند:

 • لیزر موهای زاید
 • پاک کردن تاتو
 • از بین بردن موهای صورت و بدن
 • رفع لک های پوستی کک و مک
 • برخی لک های ناشی از حاملگی
 • رفع جای آکنه، جوش و جای زخم (اسکار )
 • رفع ترک های پوستی ناشی از حاملگی، کاهش و افزایش وزن
 • آموزش بهداشت فردی در رابطه با از بین بردن موهای زائد
 • آشنایی با ساختمان پوست و لایه های آن
 • آشنایی با ساختار مو
 • توضیح مفاهیم مقدماتی در ارتباط با نور و لیزر
 • تشریح و توضیح تاثیرات لیزر بر بافت های پوستی
 • معرفی انواع دستگاه های لیزر و آشنایی با قدرت و کارایی آنها
 • آشنایی با مزایا و معایب هر دستگاه
 • آگاهی از وظایف محوله بر دوش اپراتور لیزر
 • آموزش تنظیم قدرت دستگاه (طول موج دستگاه) متناسب با انواع پوست و ضخامت موهای زائد
 • استفاده از ژل های بی حس کننده و خنک کننده
 • معرفی اقدامات ممنوعه قبل از انجام لیزر
 • آشنایی با مراقبت های پوستی پس از انجام لیزر
 • آموزش طرز حالت اپراتور جهت سهولت انجام لیزر
 • ارائه توصیه های ایمنی در طول کار با دستگاه لیزر موهای زائد
 • آموزش اجرای عملی لیزر بر روی قسمت های مختلف بدن
 • آموزش سایر تکنیک های دستگاه های لیزر از جمله جوانسازی با لیزر کربن دی اکسید( فراکشنال)، هایفوتراپی، اندولیفت، کیوسوئیچ و آر اف
_

آموزش لیزر موهای زاید

آموزشگاه سیمای هانی دوره صفر تا صد آموزش کار با دستگاه لیزر موهای زائد را برای هنرجویان عزیز برگزار می نماید. ثبت نام در دوره های آموزشی این آموزشگاه به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان پذیر می باشد.

از آنجایی که اثربخشی لیزر موهای زائد غیر قابل مقایسه با شیو کردن، کرم و پودرهای موبر نمی باشد، طرفداران لیزر به شدت در بین خانم ها و آقایان افزایش یافته است. با گسترش و رواج این روش از بین بردن موهای زائد، هزینه آن نیز تا حد قابل قبولی کاهش یافته است. در نتیجه یادگیری این حرفه یکی از راه های فوق العاده برای کسب درآمد می باشد.

پس از پایان دوره آموزش لیزر موهای زائد و کسب نمره قبولی در آزمون ها موفق به دریافت مدرک معتبر از آموزشگاه و سازمان فنی و حرفه ای خواهید شد. با در دست داشتن مدرک لیزر موهای زائد، راه برای ورود به عرصه آرایشگری و کسب درآمد برای شما آسانتر خواهد شد. با اعتماد به آموزشگاه سیمای هانی به عنوان پر هنرجو ترین آموزشگاه آرایشگری در تهران و ایران، می توانید از به روز ترین متد ها و آموزش های مرتبط با لیزر بهره مند شوید.

مدرک کار با دستگاه لیزر موی زائد

مراحل آموزش لیزر موهای زائد

دوره آموزش لیزر موهای زائد نیز مانند سایر دوره های آموزش آرایشی، از دو مرحله تئوری و عملی برخوردار است. شرکت در این دوره آموزشی نیاز به هیچ گونه پیش نیازی ندارد و بدون هر گونه پیش زمینه ای می توانید در این دوره ثبت نام کنید. یادگیری کامل و اصولی مفاهیم ارائه شده در مرحله تئوری، تاثیر مستقیمی بر روند اجرای عملی بر روی مدل خواهد داشت. بنابراین مرحله تئوری اهمیت و جایگاه ویژه ای در دوره های آموزشی دارد.

مرحله تئوری: اولین قدم در آموزش لیزر موهای زائد، آشنایی با ساختار انواع پوست می باشد. یادگیری این مبحث برای هنرجو بسیار حیاتی می باشد. چرا که در مراحل بالاتر و عملی باید میزان طول موج و قدرت لیزر را متناسب با رنگ پوست و ضخامت آن تنظیم کند. در صورت عدم آگاهی اپراتور با این موضوع احتمال سوختگی پوست و ایجاد حساسیت بسیار افزایش می یابد. اپراتور حرفه ای و با تجربه باید از قسمت های مختلف دستگاه ای لیزر اطلاع داشته باشد. به همین دلیل مدرس، قسمت های مختلف دستگاه های لیزر را به هنرجویان معرفی کرده و کاربرد آنها را توضیح می دهد. سپس نحوه تنظیم درجه و میزان لیزر را برای انواع پوست ها آموزش می دهد. پس از طی این مراحل، در نهایت چگونگی اجرای عملی لیزر را بر روی قسمت های مختلف بدن آموزش می بینند. در این مرحله چگونگی حالت دست و بدن اپراتور برای انجام اصولی لیزر، مقدار و طریقه مالیدن ژل بی حس کننده و خنک کننده قبل از لیزر همچنین نحوه در دست گرفتن هندپیس به هنرجو آموزش داده می شود تا کمترین خستگی و سنگینی را تحمل کنند.

مرحله عملی: پس از اینکه هنرجویان، با اصول تئوری و نحوه اجرای لیزر بر روی پوست به طور کامل آَشنا شدند نوبت به انجام عملی لیزر توسط خود هنرجویان می رسد. با نظارت مستقیم و راهنمایی های مربیان، آموزش لیزر موهای زائد به صورت عملی بر روی مدل زنده به هنرجو داده می شود. در نتیجه هنرجو کاملا با مراحل انجام لیزر از قبلی تنظیم درجه دستگاه، نحوه در دست گرفتن هندپیس و رعایت اصول بهداشتی آشنا می شود.

دوره لیزر موهای زائد

در آموزشگاه سیمای هانی چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی از لیزر موهای زاید به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

شرکت کنندگان در این دوره علاوه بر اینکه در انجام عملی لیزر موهای زائد مهارت پیدا خواهند کرد، با ساختار نور و لیزر، ساختار پوست و مو، نکات قبل و بعد از انجام لیزر، دستگاه های لیزر و کاربرد آنها نیز آشنا خواهند شد.

با توجه به اینکه آموزش های این دوره در حد پیشرفته و حرفه ای می باشد، میزان مهارت داوطلبان نیز بسیار بالا است. به دلیل اینکه در طول این دوره آموزشی شما با ویژگی های دستگاه های لیزر آشنا خواهید شد، توانایی مشاوره دادن به سایر سالن ها را نیز کسب خواهید کرد. با در دست داشتن مدرک لیزر موهای زائد نه تنها می توانید در سالن های موجود در سطح شهر مشغول به کار شوید، بلکه می توانید مرکز لیزر مخصوص به خود را تاسیس نمایید و برای چندین بانوی دیگر اشتغال زایی نیز داشته باشید.

آموزشگاه سیمای هانی همه هنرجویان خود را پس از اتمام دوره نیز به مدت دو سال پشتیبانی می کند و از هیچ کمکی در راستای مشغول به کار شدن آنها دریغ نمی کند.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌ لیزرموهای زاید آموزشگاه سیمای هانی:

اصلی ترین وسیله مورد نیاز برای حضور در دوره آموزش لیزر موهای زائد، دستگاه لیزر موهای زائد می باشد که در محل کلاس های آموزش وجود دارد و متقاضی با مراجعه میتواند آموزش ها را بصورت عملی و از نزدیک ببیند. شما می توانید با اطلاع از مزایا و معایب دستگاه ها و توجه به میزان بودجه خود، دستگاه لیزر موهای زائد مناسب را برای سالن آرایشی خود تهیه نمایید.

ژل های بی حس کننده، ژل خنک کننده، عینک محافظ چشم ( حداقل 2 عدد) از دیگر ابزار های مورد نیاز برای شرکت در این دوره می باشند.

اعتبار مدرک دوره آموزش لیزر موهای زائد:

با اتمام موفقیت آمیز دوره آموزش لیزر، آموزشگاه سیمای هانی قابلیت اعطای بیش از 48 مدرک رسمی و بین المللی را به شما خواهد داشت. در صورت کسب نمره قبولی در آزمون های این آموزشگاه، میتوانید مدارک معتبر این دوره را کسب کنید. همچنین در صورت تمایل به سازمان فنی و حرفه ای معرفی شده و با شرکت در آزمون های این سازمان، مدرک معتبر فنی و حرفه ای را نیز می توانید دریافت کنید. این مدارک قابلیت ترجمه شدن دارند و در خارج کشور نیز معتبر هستند.

_

گالری تصاویر کلاس کار با لیزر موهای زاید

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش لیزر موهای زاید چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 1.000.000 تومان آموزش داده میشه.

چه مهارتی در دوره آموزش لیزر موهای زائد آموزش داده می شود؟

با شرکت در کلاس لیزر مو و کسب مدرک آن، با مهارت استفاده از دستگاه لیزر برای حذف موهای زائد بدن آشنا می شوید.

آیا در آموزشگاه لیزر مو روش از بین بردن تاتو با لیزر نیز آموزش داده می شود؟

بله با گذراندن دوره آموزش لیزر مو می توانید طرح تاتو از روی بدن را نیز پاک کنید.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش لیزر موهای زائد چیست؟

برای شرکت در دوره لیزر مو، به ژل های بی حس کننده، چشم بند محافظ … نیاز دارید. دستگاه لیزر نیز توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار داده می شود.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

مدت دوره آموزش لیزر موهای زاید چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 3 جلسه برگزار میشود.

آیا پس از دریافت مدرک لیزر مو می توان در مطب ها و سالن ها به عنوان اپراتور دستگاه لیزر مشغول به کار شد؟

بله با دریافت مدرک آموزش لیزر مو می توانید به اپراتور در سالن ها و مطب ها مشغول به کار شوید.

تفاوت دوره آموزش لیزر موهای زائد با دوره اپیلاسیون بدن در چیست؟

در دوره آموزش لیزر موهای زائد با کار با دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد آشنا می شوید. اما در دوره اپیلاسیون این کار به وسیله موم انجام می شود. ماندگاری لیزر نیز تقریبا دائمی است.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

تهیه مدل واقعی برای دوره آموزش لیزر موهای زائد، به عهده آموزشگاه است؟

بله آموزشگاه سیمای هانی برای آموزش لیزر مو مدل های مناسبی در اختیار هنرجو قرار می دهد.

آیا در دوره های آموزشی کتاب و جزوه معتبر ارائه می گردد؟

مدیریت آموزشگاه های سیمای هانی مولف کلیه کتاب های آرایشگری سازمان فنی و حرفه ای می باشد بنابراین جامع ترین و بروزترین کتاب و مطالب جهت نکته برداری در همه گرایش ها بصورت تخصصی و تکنیکی ارائه می گردد این مزیت بزرگ در کنار کیفیت آموزش عالی رمز قبولی کلیه هنرجویان عزیز سیمای هانی با بالاترین نمرات قبولی می باشد.

بعد از ورود به بازار کار چطور تبلیغات پربازده و مفید داشته باشیم؟

آموزشگاه های سیمای هانی با هدف حمایت از کسب و کار هنرجویان عزیز خود ، علاوه بر مشاوره راه اندازی رایگان تبلیغات این عزیزان را بصورت رایگان در  را در سایت و اپلیکیشن های زیبایی بزرگ و معتبر خود درج می نماید.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

19 دیدگاه

  • سلام دوست عزیز
   ما یک پشت مادام العمر داریم. هر زمان سوال داشته باشید میتونید با شعبات تماس بگیرید و سوالات خودتون رو بپرسید. البته یسری برنامه های عالی هم در پیش داریم که بموقعش بهتون میگیم.

 • مدرک لیزر موهای زائد مال کجاست؟ مدرک لیزر موهای زائد فنی و حرفه ای میخام

 • من اصفهانم ایا دوره های آموزشی لیزر پوست در تهران مدرک بین المللی داره؟

 • بهترین اموزش لیزر بدن در تهران سیمای هانیه من واقعا راضیم و دستگاهمم از خودشون گرفتم

 • مدرک فنی حرفه ای اپراتور لیزر رو از سیمای هانی گرفتم چون وارد کننده دستگاه های لیزر مو و بدن هستن و بهتر از هر کس دیگه ای میدونن چطوره

 • جزوه آموزشی لیزر موهای زائد بهمون میدید یا باید همونجا یادداشت برداریم؟

 • من نیاز به گرفتن مدرک هایفوتراپی دارم ایا شما اموزش کار با دستگاه هایفوتراپی رو هم یاد میدید؟

  • سلام دوست عزیز
   بله متاسفانه دسترسی به اینترنت مشکل شده. شماره های سایت همه جا هست و میتونید براحتی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 − = 1