_

مدرک دوره آموزش لیزر موهای زائد سیمای هانی

دوره آموزش لیزر موهای زائد یکی از دوره های تخصصی آموزش آرایشگری سیمای هانی به جهت کار با دستگاه های تخصصی این لاین است که آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود. دوره لیزر موهای زائد با دوره آموزش کار با دستگاه لیزر پوست و جوانسازی یکجا آموزش داده میشود و هزینه ای در برندارد.

توجه: این دوره شامل دوره های زیر هم هست و نیاز به پرداخت هزینه اضافی نمیباشد. برای اطلاعات بیشتر روز هر کدام از دوره ها کلیک کنید.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 3 جلسه
 • قیمت دوره لیزر موهای زائد: 1.000.000 تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
مدرک دوره آموزش لیزر موهای زائد
bell
0:00
0:00
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل های ارائه شده در دوره آموزشگاه لیزر موهای زاید سیمای هانی:

در دوره آموزش لیزر موهای زائد، روش های اصولی برای از بین بردن همیشگی موهای زائد آموزش داده می شود. پیش از آموزش عملی لیزر موهای زائد، هنرجو با ساختار و لایه های پوست، چگونگی مراقبت از پوست پس از لیزر و انواع دستگاه های لیزر و کارایی آنها آشنا می شود. مدرسان حرفه ای و با تجربه در زمینه لیزر برای این دوره، سرفصل های زیر را جهت تدریس انتخاب کرده اند:

 • لیزر موهای زاید
 • پاک کردن تاتو
 • از بین بردن موهای صورت و بدن
 • رفع لک های پوستی کک و مک
 • برخی لک های ناشی از حاملگی
 • رفع جای آکنه، جوش و جای زخم (اسکار )
 • رفع ترک های پوستی ناشی از حاملگی، کاهش و افزایش وزن
 • آموزش بهداشت فردی در رابطه با از بین بردن موهای زائد
 • آشنایی با ساختمان پوست و لایه های آن
 • آشنایی با ساختار مو
 • توضیح مفاهیم مقدماتی در ارتباط با نور و لیزر
 • تشریح و توضیح تاثیرات لیزر بر بافت های پوستی
 • معرفی انواع دستگاه های لیزر و آشنایی با قدرت و کارایی آنها
 • آشنایی با مزایا و معایب هر دستگاه
 • آگاهی از وظایف محوله بر دوش اپراتور لیزر
 • آموزش تنظیم قدرت دستگاه (طول موج دستگاه) متناسب با انواع پوست و ضخامت موهای زائد
 • استفاده از ژل های بی حس کننده و خنک کننده
 • معرفی اقدامات ممنوعه قبل از انجام لیزر
 • آشنایی با مراقبت های پوستی پس از انجام لیزر
 • آموزش طرز حالت اپراتور جهت سهولت انجام لیزر
 • ارائه توصیه های ایمنی در طول کار با دستگاه لیزر موهای زائد
 • آموزش اجرای عملی لیزر بر روی قسمت های مختلف بدن
 • آموزش سایر تکنیک های دستگاه های لیزر از جمله جوانسازی با لیزر کربن دی اکسید( فراکشنال)، هایفوتراپی، اندولیفت، کیوسوئیچ و آر اف
_

آموزش لیزر موهای زاید

آموزشگاه سیمای هانی دوره صفر تا صد آموزش کار با دستگاه لیزر موهای زائد را برای هنرجویان عزیز برگزار می نماید. ثبت نام در دوره های آموزشی این آموزشگاه به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان پذیر می باشد.

از آنجایی که اثربخشی لیزر موهای زائد غیر قابل مقایسه با شیو کردن، کرم و پودرهای موبر نمی باشد، طرفداران لیزر به شدت در بین خانم ها و آقایان افزایش یافته است. با گسترش و رواج این روش از بین بردن موهای زائد، هزینه آن نیز تا حد قابل قبولی کاهش یافته است. در نتیجه یادگیری این حرفه یکی از راه های فوق العاده برای کسب درآمد می باشد.

پس از پایان دوره آموزش لیزر موهای زائد و کسب نمره قبولی در آزمون ها موفق به دریافت مدرک معتبر از آموزشگاه و سازمان فنی و حرفه ای خواهید شد. با در دست داشتن مدرک لیزر موهای زائد، راه برای ورود به عرصه آرایشگری و کسب درآمد برای شما آسانتر خواهد شد. با اعتماد به آموزشگاه سیمای هانی به عنوان پر هنرجو ترین آموزشگاه آرایشگری در تهران و ایران، می توانید از به روز ترین متد ها و آموزش های مرتبط با لیزر بهره مند شوید.

مدرک کار با دستگاه لیزر موی زائد

مراحل آموزش لیزر موهای زائد

دوره آموزش لیزر موهای زائد نیز مانند سایر دوره های آموزش آرایشی، از دو مرحله تئوری و عملی برخوردار است. شرکت در این دوره آموزشی نیاز به هیچ گونه پیش نیازی ندارد و بدون هر گونه پیش زمینه ای می توانید در این دوره ثبت نام کنید. یادگیری کامل و اصولی مفاهیم ارائه شده در مرحله تئوری، تاثیر مستقیمی بر روند اجرای عملی بر روی مدل خواهد داشت. بنابراین مرحله تئوری اهمیت و جایگاه ویژه ای در دوره های آموزشی دارد.

مرحله تئوری: اولین قدم در آموزش لیزر موهای زائد، آشنایی با ساختار انواع پوست می باشد. یادگیری این مبحث برای هنرجو بسیار حیاتی می باشد. چرا که در مراحل بالاتر و عملی باید میزان طول موج و قدرت لیزر را متناسب با رنگ پوست و ضخامت آن تنظیم کند. در صورت عدم آگاهی اپراتور با این موضوع احتمال سوختگی پوست و ایجاد حساسیت بسیار افزایش می یابد. اپراتور حرفه ای و با تجربه باید از قسمت های مختلف دستگاه ای لیزر اطلاع داشته باشد. به همین دلیل مدرس، قسمت های مختلف دستگاه های لیزر را به هنرجویان معرفی کرده و کاربرد آنها را توضیح می دهد. سپس نحوه تنظیم درجه و میزان لیزر را برای انواع پوست ها آموزش می دهد. پس از طی این مراحل، در نهایت چگونگی اجرای عملی لیزر را بر روی قسمت های مختلف بدن آموزش می بینند. در این مرحله چگونگی حالت دست و بدن اپراتور برای انجام اصولی لیزر، مقدار و طریقه مالیدن ژل بی حس کننده و خنک کننده قبل از لیزر همچنین نحوه در دست گرفتن هندپیس به هنرجو آموزش داده می شود تا کمترین خستگی و سنگینی را تحمل کنند.

مرحله عملی: پس از اینکه هنرجویان، با اصول تئوری و نحوه اجرای لیزر بر روی پوست به طور کامل آَشنا شدند نوبت به انجام عملی لیزر توسط خود هنرجویان می رسد. با نظارت مستقیم و راهنمایی های مربیان، آموزش لیزر موهای زائد به صورت عملی بر روی مدل زنده به هنرجو داده می شود. در نتیجه هنرجو کاملا با مراحل انجام لیزر از قبلی تنظیم درجه دستگاه، نحوه در دست گرفتن هندپیس و رعایت اصول بهداشتی آشنا می شود.

دوره لیزر موهای زائد

در آموزشگاه سیمای هانی چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی از لیزر موهای زاید به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

شرکت کنندگان در این دوره علاوه بر اینکه در انجام عملی لیزر موهای زائد مهارت پیدا خواهند کرد، با ساختار نور و لیزر، ساختار پوست و مو، نکات قبل و بعد از انجام لیزر، دستگاه های لیزر و کاربرد آنها نیز آشنا خواهند شد.

با توجه به اینکه آموزش های این دوره در حد پیشرفته و حرفه ای می باشد، میزان مهارت داوطلبان نیز بسیار بالا است. به دلیل اینکه در طول این دوره آموزشی شما با ویژگی های دستگاه های لیزر آشنا خواهید شد، توانایی مشاوره دادن به سایر سالن ها را نیز کسب خواهید کرد. با در دست داشتن مدرک لیزر موهای زائد نه تنها می توانید در سالن های موجود در سطح شهر مشغول به کار شوید، بلکه می توانید مرکز لیزر مخصوص به خود را تاسیس نمایید و برای چندین بانوی دیگر اشتغال زایی نیز داشته باشید.

آموزشگاه سیمای هانی همه هنرجویان خود را پس از اتمام دوره نیز به مدت دو سال پشتیبانی می کند و از هیچ کمکی در راستای مشغول به کار شدن آنها دریغ نمی کند.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌ لیزرموهای زاید آموزشگاه سیمای هانی:

اصلی ترین وسیله مورد نیاز برای حضور در دوره آموزش لیزر موهای زائد، دستگاه لیزر موهای زائد می باشد که در محل کلاس های آموزش وجود دارد و متقاضی با مراجعه میتواند آموزش ها را بصورت عملی و از نزدیک ببیند. شما می توانید با اطلاع از مزایا و معایب دستگاه ها و توجه به میزان بودجه خود، دستگاه لیزر موهای زائد مناسب را برای سالن آرایشی خود تهیه نمایید.

ژل های بی حس کننده، ژل خنک کننده، عینک محافظ چشم ( حداقل 2 عدد) از دیگر ابزار های مورد نیاز برای شرکت در این دوره می باشند.

اعتبار مدرک دوره آموزش لیزر موهای زائد:

با اتمام موفقیت آمیز دوره آموزش لیزر، آموزشگاه سیمای هانی قابلیت اعطای بیش از 48 مدرک رسمی و بین المللی را به شما خواهد داشت. در صورت کسب نمره قبولی در آزمون های این آموزشگاه، میتوانید مدارک معتبر این دوره را کسب کنید. همچنین در صورت تمایل به سازمان فنی و حرفه ای معرفی شده و با شرکت در آزمون های این سازمان، مدرک معتبر فنی و حرفه ای را نیز می توانید دریافت کنید. این مدارک قابلیت ترجمه شدن دارند و در خارج کشور نیز معتبر هستند.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش لیزر موهای زاید چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 1.000.000 تومان آموزش داده میشه.

چه مهارتی در دوره آموزش لیزر موهای زائد آموزش داده می شود؟

با شرکت در کلاس لیزر مو و کسب مدرک آن، با مهارت استفاده از دستگاه لیزر برای حذف موهای زائد بدن آشنا می شوید.

آیا در آموزشگاه لیزر مو روش از بین بردن تاتو با لیزر نیز آموزش داده می شود؟

بله با گذراندن دوره آموزش لیزر مو می توانید طرح تاتو از روی بدن را نیز پاک کنید.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش لیزر موهای زائد چیست؟

برای شرکت در دوره لیزر مو، به ژل های بی حس کننده، چشم بند محافظ … نیاز دارید. دستگاه لیزر نیز توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار داده می شود.

مدت دوره آموزش لیزر موهای زاید چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 3 جلسه برگزار میشود.

آیا پس از دریافت مدرک لیزر مو می توان در مطب ها و سالن ها به عنوان اپراتور دستگاه لیزر مشغول به کار شد؟

بله با دریافت مدرک آموزش لیزر مو می توانید به اپراتور در سالن ها و مطب ها مشغول به کار شوید.

تفاوت دوره آموزش لیزر موهای زائد با دوره اپیلاسیون بدن در چیست؟

در دوره آموزش لیزر موهای زائد با کار با دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد آشنا می شوید. اما در دوره اپیلاسیون این کار به وسیله موم انجام می شود. ماندگاری لیزر نیز تقریبا دائمی است.

تهیه مدل واقعی برای دوره آموزش لیزر موهای زائد، به عهده آموزشگاه است؟

بله آموزشگاه سیمای هانی برای آموزش لیزر مو مدل های مناسبی در اختیار هنرجو قرار می دهد.

_

گالری تصاویر کلاس کار با لیزر موهای زاید

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


8 + = 14