_

دوره آموزش اکستنشن مژه سیمای هانی

دوره اکستنشن مژه که به اشتباه کاشت مژه هم گفته میشود یک شاخه محبوب از دوره های آرایشگری زنانه آموزشگاه سیمای هانی محسوب میشود. دوره اکستنشن مژه نحوه پر پشت کردن مژه و افزودن تارهای مژه مصنوعی به مژه طبیعی است که در کلاس‌های آرایشگری سیمای هانی آموزش داده میشود. این دوره با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره برگزار شده و قیمت دوره اکستنشن مژه با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 4 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 2 ساعت
 • قیمت دوره: 250.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
دوره آموزش اکستنشن مژه
_

آموزش اکستنشن مژه زنانه

مژه یکی از اصلی‌ترین اجزای صورت است و تاثیر بسیار زیادی را بر روی زیبایی صورت و چشم‌ها دارد. شرکت در دوره آموزش اکستنشن مژه و کاشت مژه این امکان را برای هنرجویان فراهم می‌کند تا با جدید‌ترین متد‌های اکستنشن آشنا شوند و مهارت‌های خود را در این زمینه افزایش دهند. مربیان در کلاس اکستنشن مژه اطلاعات مفیدی را در رابطه با ساختار مژه‌ها و انواع سبک‌های اکستنشن به متقاضیان ارائه می‌دهند و این دوره‌ها بهترین انتخاب برای مسلط شدن به انواع روش‌های زیبایی مژه است. همچنین، شرکت در این دوره آموزشگاه اکستنشن مژه سیمای هانی تسلط شما بر روی ابزار‌ها و وسایل مورد استفاده در آموزش را افزایش خواهد داد و مهارت و تجربه‌ی شما را بیشتر خواهد کرد.

اکستنشن مژه جزو تکنیک‌های زیبایی محبوب در میان زیباجویان است و بانوان بسیاری به منظور دریافت اینگونه خدمات به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند. از آن‌جایی که اکستنشن مژه مصنوعی جزو تکنیک‌های موقتی محسوب می‌شود و مژه‌های کاشته شده باید پس از مدتی ترمیم شوند، آینده شغلی حرفه اکستنشن مژه از بهترین روش‌ها برای کسب درآمد محسوب میشود. بنابراین، شما می‌توانید با مراجعه به آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی و شرکت در کلاس کاشت مژه اولین گام را برای افزایش مهارت‌ها و توانایی‌های خود بردارید و در مدت زمان کوتاهی وارد بازار کار شوید.

 

مراحل کلاس‌ اکستنشن مژه:

مربیان آموزشگاه اکستنشن مژه در کلاس‌های این دوره تمامی اطلاعات مورد نیاز هنرجویان در رابطه با اکستنشن مژه و کاشت مژه را در اختیار آن‌ها قرار می‌‌دهند و متقاضیان را با انواع روش‌های کاشت مژه مصنوعی آشنا می‌سازند. در مرحله بعدی انواع ابزار‌ها و وسایل مورد استفاده در فرایند‌های اکستنشن مژه و کاشت مژه به هنرجویان معرفی می‌شوند و نحوه استفاده از این ابزار‌ها  به همراه اصلی‌ترین کاربردهای آن‌ها به افراد آموزش داده خواهد شد.

در مراحل بعدی آموزش اکستنشن مژه و کاشت مژه تمامی تکنیک‌های رایج برای اجرای این فرایند‌های زیبایی در چندین مرحله بر روی مدل‌های آرایشی اجرا خواهند شد و مهارت‌های عملی هنرجویان افزایش خواهند یافت. لازم به ذکر است که بازده کلاس‌های برگزار شده توسط آموزشگاه کاشت مژه بسیار بالا می‌باشد و در این دوره‌ها تمامی نکات مهم در رابطه با نحوه اجرای صحیح این تکنیک‌های زیبایی به متقاضیان آموزش داده خواهند شد و مربیان در جلسات رفع اشکال تمامی نقاط ضعف هنرجویان را بطور کامل برطرف خواهند کرد.

 

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس اکستنشن مژه سیمای هانی:

 • آموزش تمامی تکنیک‌های اکستنشن مژه به همراه کاربردهای هر تکنیک
 • معرفی رایج‌ترین ابزار‌‌های مورد استفاده در این فرایند‌های زیبایی و آموزش نحوه استفاده از این ابزار‌ها
 • آموزش نحوه اجرای اکستنشن مژه و کاشت مژه و آموزش نحوه تعیین میزان فشار دست در هنگام کار کردن با مژه‌ها
 • تمرین و تکرار متد‌های اکستنشنبر روی مدل‌های آرایشگری
 • نظارت شخصی مربیان بر روی فعالیت‌های هنرجویان و رفع ایرادات آن‌ها
 • آموزش مراقبت‌های پس از کاشت مژه و نحوه افزایش عمر مفید مژه‌های مصنوعی
 • آموزش نحوه انتخاب بهترین سبک بر اساس فرم صورت و چشم افراد و میزان تراکم اولیه مژه‌ها
 • آشنایی با نحوه آماده سازی چشم و مژه‌ها برای انجام این تکنیک زیبایی
 • آموزش اکستنشن مژه یا کاشت مژه در سبک‌های کلاسیک، والیوم، مگا والیوم، هیبریدی، ابریشمی، نامرئی و …

lash extension training 1

در کلاس‌های آموزشگاه اکستنشن مژه چه سبک‌هایی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

سبک کلاسیک:

اکستنشن مژه کلاسیک قدیمی‌ترین و رایج‌ترین سبک می‌باشد و بازده بالای این روش باعث شده است تا زیباجویان بسیاری این سبک را انتخاب کنند. در اکستنشن کلاسیک مژه هر تار از مژه طبیعی به یک تار از مژه مصنوعی متصل می‌شود و حجم مژه‌ها به صورت طبیعی افزایش می‌یابد.

اکستنشن والیوم یا 3 بعدی:

در این سبک از تار‌های ابریشمی که وزن کم‌تری دارند استفاده می‌شود و هر تار از مژه به 3 تار ابریشمی متصل می‌شود و حالتی شبیه به بادبزن ایجاد می‌گردد. لازم به ذکر است که این سبک مناسب افرادی است که مژه‌های آن‌ها بسیار کم پشت و ضعیف است و مژه‌های کاشته شده به این روش باعث سنگینی پلک‌ها نمی‌شوند.

اکستنشن اسپایکی یا تیز:

در این سبک همچون سبک والیوم از مژه‌های ابریشمی که وزن بسیار کم‌تری دارند استفاده می‌شود و انحنا و طول مژه‌های کاشته شده در این روش بیشتر است و این سبک باعث بزرگ‌تر و حجیم‌تر دیده شدن مژه‌های طبیعی شما خواهد شد.

اکستنشن مگا والیوم:

تفاوت اصلی این سبک با سبک والیم در تعداد تار‌های مصنوعی استفاده شده برای اکستنشن مژه می‌باشد. در سبک مگا والیوم می‌توان از 15 تا 20 تار مصنوعی بر روی هر مژه طبیعی استفاده کرد و سبک بودن مژه‌های مصنوعی استفاده شده در این روش باعث می‌شود تا پلک شما سنگین نشود و آسیبی به مژه‌های طبیعی شما وارد نگردد.

اکستنشن هیبریدی:

در این سبک از الیافی با طول مختلف برای اکستنشن مژه استفاده می‌شود و مزیت اصلی این روش طبیعی بودن نتایج بدست آمده است. همچنین، استفاده از این روش برای اکستنشن مژه‌ها باعث می‌شود تا آسیبی به ریشه مژه‌ها وارد نشود و حالت طبیعی چشم‌ها و مژه‌های شما حفظ گردد.

 

لوازم مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه کاشت مژه:

آموزش اکستنشن مژه یا کاشت مژه همچون هر فرایند زیبایی دیگری به ابزار و وسایل مختلفی نیاز دارد و در این رابطه لازم به ذکر است که قبل از شروع کلاس کاشت مژه تمامی این ابزار‌ها و وسایل به صورت یک پکیج کامل و با کیفیت به شما عزیزان ارائه خواهد شد و نیازی به خریداری آن‌ها نیست و هزینه این بسته به صورت جداگانه از شما دریافت خواهد شد. از جمله مهم‌ترین ابزار‌های نیاز برای آموزش اکستنشن مژه و اجرای این تکنیک زیبایی می‌توان به مواردی همچون:

انواع پنس‌های سر صاف و سر کج، چسب اکستنشن مژه، پد زیر چشم، پرایمر برای پاک کردن چربی مژه‌ها، فن خشک کن، نبولایزر برای از بین بردن گاز موجود در چسب مژه، فوم تمیز کننده چشم، مژه‌های مصنوعی و … اشاره کرد. همچنین، لازم به ذکر است که این ابزا‌رها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شما می‌توانید پس از اتمام دوره آموزش اکستنشن مژه و کاشت مژه از این وسایل برای گسترش فعالیت‌های خود استفاده نمایید.

_

سوالات متداول

_
هزینه دوره اکستنشن مژه چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 250.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

مدت دوره آموزش اکستنشن مژه چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 2 جلسه 2 ساعته برگزار میشود.

_

گالری تصاویر کلاس اکستنشن مژه زنانه

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 − = 3