فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

10 + 2 =

فرم را پر کرده و ادامه مشخصات دوره را ملاحظه کنید

_

دوره آموزش لیفت مژه و لمینت مژه سیمای هانی

دوره آموزش لیفت مژه و لمینت مژه در قالب یک دوره آموزشی در آموزشگاه سیمای هانی تدریس میشود. دوره آموزش لیفت ابرو در بسیاری از آموزشگاه های آرایشگری زنانه همراه با دوره لیفت و لمینت مژه آموزش داده میشود. در آموزشگاه سیمای هانی این دو دوره با هم با قیمت 1.000.000 میلیون تومان آموزش داده میشود. تفاوت لیفت مژه و لمینت مژه را در ادامه خواهیم گفت. این لاین آموزشی از دوره های آرایشگری زنانه سیمای هانی با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره و 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 2 جلسه 2 ساعت
 • قیمت دوره: 2.000.000 تومان
 • ویژگی: تمرین روی مدل زنده
 • پشتیبانی: نامحدود و رایگان
 • روز و ساعت: انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس
_

ثبت نام کلاس لیفت مژه و لمینت مژه

آموزش لیفت مژه و لمینت مژه
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سر فصل کلاس :

 • مشاوره و پذيرش مشتري
 • معرفی انواع ترکیبات قابل استفاده در این فرایند‌ها به همراه آموزش‌ نحوه تشخیص ترکیبات با کیفیت و اصل
 • آشنایی و معرفی ابزار کار لیفت و لمینت مژه
 • باید ها و نباید های انجام کار
 • آموزش موادگذاری، حالت دادن مژه و شستشو
 • مراقبت های قبل و بعد از لیفت و لمینت
 • تکنیک های فرم دهی به مژه‌ه و ابرو
 • آموزش لیفت مژه
 •  آموزش لمینت مژه
 • آموزش تینت رنگ مژه
 •  بوتاکس تراپی و تقویت مژه ها
 • بهداشت و ایمنی در کار
_

آموزش لیفت مژه و لمینت مژه

مژه به عنوان یکی از مهم‌ترین اعضای صورت در زمینه زیبایی در نظر گرفته می‌شود و زیبایی و جذابیت آن می‌تواند چهره شما را دگرگون نماید. آموزش لیفت مژه یکی از بهترین و پربازده‌ترین روش‌ها برای کسب درآمد‌های بالا از طریق آرایشگری است و افراد بسیاری در سطح ایران وجود دارند که توانسته‌اند تا شهرت و اعتبار بالایی را از طریق آموزش لمینت مژه کسب نمایند.

این شاخه از آرایشگری از نظر سختی و ظرافت در سطح بالایی قرار دارد و برخلاف تصورات هنرجویان در رابطه با آموزش لمینت مژه، کسب مهارت در این رشته به تمرین و تکرار زیادی نیازمند است.

اگرچه امروزه پکیج‌های آموزشی مختلفی در سطح اینترنت برای آموزش لیفت مژه وجود دارند ولی با این حال، بازده این روش هیچگاه به اندازه شرکت در کلاس لیفت مژه نیست و توصیه اول ما به شما این است که حتماً برای یادگیری این تکنیک زیبایی به آموزشگاه آرایشگری مراجعه نمایید.

بطور کلی، مسلط شدن در این زمینه بر اساس استعداد و توانایی‌های شما و همچنین، میزان تلاش شما ممکن است از 3 ماه تا 1 سال به طول بینجامد و لازم به ذکر است که تجربه یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های موفقیت در این زمینه محسوب می‌شود. در ادامه می‌توانید اطلاعات مفید بیشتری را در رابطه با آموزش لیفت مژه و نحوه شرکت در کلاس‌های آموزشگاه لیفت مژه کسب نمایید.

 

 

مراحل آموزش لیفت مژه و لمینت مژه:

کیفیت کلاس‌های آموزشگاه لیفت مژه در سطح ایده‌آلی قرار دارد و هنرجویان در طول این دوره با تمامی زوایای لیفت و لمینت مژه آشنا می‌شوند. در ابتدای این دوره مربیان اطلاعات کامل و مفیدی را در رابطه با این روش‌های زیبایی و انواع آن‌ها به شما عزیزان ارائه می‌نمایند و مزایا و معایب هر روش را به صورت کامل و با ارائه مثال توضیح می‌دهند. سپس، مربیان کلاس لیفت مژه تمامی ابزار‌های مورد نیاز برای انجام این فرایند‌های زیبایی را با ارائه توضیحات کافی و مفید معرفی می‌کنند.

در ادامه، مراحل لیفت و لمینت مژه به صورت دقیق و علمی به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و جدید‌ترین متد‌های حالت دادن مژه‌ها به صورت عملی و تئوری توضیح داده خواهند شد.

در انتهای دوره‌های آموزش لمینت مژه و لیفت مژه تمامی تکنیک‌های آموزش داده شده بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا می‌شوند و مهارت‌های عملی شما عزیزان در این مرحله تقویت خواهند شد. بطور کلی، آموزش‌های ارائه شده توسط مربیان در دوره آموزش لیفت مژه تمامی زوایای این فرایند‌های زیبایی را پوشش می‌‌دهند و مهارت‌های شما با تمرین و تکرار بیشتر خواهند شد.

دوره لیفت مژه

ابزار‌های لازم برای شرکت در دوره‌های آموزش لمینت مژه:

آموزش لیفت مژه و لمینت مژه همچون سایر کلاس‌های آموزشی به تعدادی ابزار برای اجرای تکنیک‌های زیبایی نیازمند است. از جمله مهم‌ترین ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در این کلاس‌های آموزشی می‌توان به مواردی همچون: انواع پد‌های سیلیکونی، چسب‌های مخصوص لمینت و لیفت مژه‌ها، مواد کراتینه برای حالت دهی به مژه‌‌ها، سرم مخصوص مژه، شانه مژه و انواع میکرو براش‌ها اشاره کرد.

البته لازم است به این نکته توجه داشته باشید که هنرجویان نیازی به تهیه کردن این اقلام ندارند و تمامی این ابزار‌ها و مواد قبل از شروع دوره‌های آموزش لمینت مژه به صورت یک پکیج کامل و با کیفیت در اختیار متقاضیان قرار داده می‌شوند و هزینه این پکیج به صورت جداگانه دریافت خواهد شد.

تفاوت‌های لیفت و لمینت مژه‌ها:

اگرچه مراحل هر دو تکنیک زیبایی تقریباً یکسان هستند ولی با این حال، این روش‌ها تفاوت‌هایی را نیز با یکدیگر دارند که در ادامه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد. در لیفت مژه تنها از کراتین برای حالت دادن مژه‌ها و پرپشت کردن آن‌ها استفاده می‌شود ولی در لمینت مژه علاوه بر کراتین از رنگ‌های شیمیایی نیز به منظور افزایش زیبایی مژه‌ها استفاده می‌شود.

همچنین، نتایج حاصل از لمینت مژه‌ها از پایداری بیشتری برخوردار هستند و زیبایی حاصل از این روش ماندگار‌تر است.

آموزش لمینت مژه

بازار کار لیفت و لمینت مژه در چه وضعیتی قرار دارد؟

لیفت و لمینت مژه جزو خدمات رایج در مراکز زیبایی محسوب می‌شوند و زیباجویان بسیاری از این تکنیک‌ها برای تقویت مژه‌های خود استفاده می‌کنند. این فرایند زیبایی از بازار کار مناسبی در تهران و سایر شهر‌های ایران برخوردار است و از آن‌جایی که این فرایند زیبایی به منظور تمدید نتایج باید پس از مدتی تکرار شود، افرادی که در این زمینه به فعالیت مشغول هستند درآمد قابل قبولی را از طریق لیفت و لمینت مژه کسب می‌کنند.

بنابراین، شما نیز می‌توانید با شرکت در کلاس لیفت مژه و آموزش لیفت مژه گا‌م‌های بلندی را در راستای تقویت مهارت‌های خود بردارید و درآمد خوبی را از این طریق کسب کنید.

_

گالری تصاویر کلاس لیفت مژه و لمینت مژه

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره لیفت مژه و لمینت مژه چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 2.000.000 تومان آموزش داده میشه.

تفاوت لیفت مژه و لمینت مژه چیست؟

در لیفت مژه تنها از کراتین برای حالت دادن مژه‌ها و پرپشت کردن آن‌ها استفاده می‌شود ولی در لمینت مژه علاوه بر کراتین از رنگ‌های شیمیایی نیز به منظور افزایش زیبایی مژه‌ها استفاده می‌شود.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

مزیت شرکت در کلاس خصوصی لیفت و لمینت مژه چیست؟

در آموزش لیفت مژه به روش خصوصی، تعداد هنرجویان کمتر است. بنابراین آموزش با کیفیت بیشتری انجام می شود. البته هزینه این دوره نیز کمی بالاتر از سایر دوره ها می باشد.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

بعد از ورود به بازار کار چطور تبلیغات پربازده و مفید داشته باشیم؟

آموزشگاه های سیمای هانی با هدف حمایت از کسب و کار هنرجویان عزیز خود ، علاوه بر مشاوره راه اندازی رایگان تبلیغات این عزیزان را بصورت رایگان در  را در سایت و اپلیکیشن های زیبایی بزرگ و معتبر خود درج می نماید.

تهیه مدل واقعی برای این دوره به عهده آموزشگاه لیفت مژه است یا هنرجو؟

به طور کلی تهیه مدل واقعی برای دوره لیفت و لمینت مژه به عهده هنرجو می باشد. اما آموزشگاه سیمای هانی، برای راحتی کار هنرجو، مدل را در اختیار او قرار می دهد.

مدت دوره آموزش لیفت مژه و لمینت مژه چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 2 جلسه 2 ساعته برگزار میشود.

در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه چه مهارتی آموزش داده می شود؟

در کلاس لمینت مژه با روش هایی برای حالت دادن به مژه و لیفت کردن آن آشنا خواهید شد.

آیا دریافت مدرک لمینت مژه شامل دوره پیش نیاز می باشد؟

خیر برای گذراندن کلاس آموزش لیفت مژه به گذراندن هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

آیا در دوره های آموزشی کتاب و جزوه معتبر ارائه می گردد؟

مدیریت آموزشگاه های سیمای هانی مولف کلیه کتاب های آرایشگری سازمان فنی و حرفه ای می باشد بنابراین جامع ترین و بروزترین کتاب و مطالب جهت نکته برداری در همه گرایش ها بصورت تخصصی و تکنیکی ارائه می گردد این مزیت بزرگ در کنار کیفیت آموزش عالی رمز قبولی کلیه هنرجویان عزیز سیمای هانی با بالاترین نمرات قبولی می باشد.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه چیست و چگونه تهیه می شود؟

کراتین، چسب مژه، انواع پد، سرم مژه، شانه مژه و… از جمله وسایل مورد نیاز دوره آموزش لیفت و لمینت مژه می باشند. این وسایل با پرداخت هزینه، توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند.

چه کارهایی را نمی‌توان با لیفت مژه انجام داد؟

برای دوام بیشتر مژه‌ها پس از لیفت بهتر است موارد زیر را رعایت کنید:

 1. به مژه‌های خود زیاد فشار وارد نکرده و آنها را مالش ندهید.
 2. در 24 ساعت اول مژه‌های خود را خیس نکنید.
 3. استفاده از سونا/بخار پس از 24 ساعت امکان‌پذیر است؛ اما ممکن است اثر لیفت را ضعیف کند.
 4. تا 24 ساعت پس از لیفت مژه از وسایل آرایشی مانند ریمل، خط چشم و سایه استفاده نکنید.
 5. از ریمل‌های ضدآب استفاده نکنید.

هر چند وقت یکبار می‌توانم مژه‌هایم لمینت کنم؟

معمولاً بهتر قبل از انجام مجدد لمینت یک تا دو هفته صبر کنید.

آیا می‌توان روی لیفت مژه ریمل زد؟

بهتر است تا 24 ساعت پس از لیفت از ریمل استفاده نکنید. بیشتر ریمل‌ها دارای مواد روغنی هستند که باعث از بین رفتن مواد لیفت مژه خواهند شد.

چه مدت بعد از لیفت مژه می‌توانم دوش بگیرم؟

پس از 24 ساعت که از لیفت مژه‌هایتان گذشته باشد می‌توانید دوش بگیرید.

چه کسانی نمی‌توانند لیفت مژه انجام دهند؟

افرادی که سابقه آلرژی چشم، عفونت چشم، گل‌مژه، چشم‌های حساس، اشک‌ریزی چشم یا خشکی مزمن چشم و بیماری‌های اگزما و بلفاریت دارند، نباید لیفت مژه انجام دهند.

لیفت مژه چند روز دوام دارد؟

معمولاً لیفت مژه‌ها 4 تا 6 هفته دوام دارد. دوام لیفت مژه بسته به مراقبت از آن و رشد مژه‌ها است.

چرا بعد از لیفت مژه نمی‌توان دوش گرفت؟

حداقل 24 ساعت پس از لیفت نباید آب به مژه‌ها برسد؛ زیرا مولکول‌های موجود در آب پیوند مواد لیفت را تجزیه کرده و اثر آن را به شدت کاهش می‌دهد.

آیا لیفت مژه باعث ریزش مژه‌ها می‌شود؟

اگر لیفت مژه به‌درستی انجام شده و از مواد باکیفیت استفاده شود هیچ مشکلی برای مژه‌ها پیش نمی‌آید. به‌ طور کلی مژه‌ها در حال رشد هستند و ریزش برخی از آنها کاملاً طبیعی است. علاوه برخی اوقات به دلیل استفاده از مواد شیمیایی در لیفت ممکن است مژه‌ها دچار ریزش شوند.

آیا می‌توان دائماً مژه‌ها را لیفت کرد؟

بله شما می‌توانید به طور دائم مژه‌هایتان را لیفت کنید؛ اما بهتر است هر بار حدود 48 ساعت به مژه‌هایتان استراحت دهید. البته هر چه میزان استراحت مژه‌ها بیشتر باشد برای سلامت آنها بهتر است. با 48 ساعت صبرکردن، به مژه‌ها فرصت می‌دهید تا پیوندهای خود را اصلاح و محکم کنند.

چگونه می‌توان با لیفت مژه خوابید؟

پس از لیفت مژه به مدت 48 ساعت پشت بخوابید! از آنجایی که مژه‌های شما هنوز در حال تغییر شکل هستند، خوابیدن به پهلو یا فشاردادن به مژه‌ها می‌تواند باعث بدشکل شدن آنها شود. از یک ریمل بدون روغن و یک پاک‌کننده آرایش بدون روغن استفاده کنید. پس از حدود دو تا سه روز پس از  لیفت مژه، می‌توانید ریمل بزنید.

مزایا و معایب لیفت مژه چیست؟

از جمله مزایای لیفت مژه این است که باعث بزرگ‌تر شدن چشم‌ها شده، روشی مقرون‌به‌صرفه است، نیاز کمی به ترمیم و نگهداری دارد. معایب لیفت مژه شامل آسیب به مژه‌های طبیعی در برخی از افراد، عدم نتیجه مطلوب روی مژه‌های کوتاه و در برخی موارد باعث واکنش آلرژیک می‌شود.

چگونه صورت خود را با وجود لیفت مژه بشوییم؟

نیمه پایینی صورت خود را به روشی که معمولاً انجام می‌دهید بشویید و از یک پد پنبه‌ای مرطوب برای تمیزکردن ناحیه اطراف چشم و پیشانی خود استفاده کنید. از روز سوم به بعد می‌توانید هر چقدر که می‌خواهید روی چشمان خود آب بپاشید؛ زیرا پس از 3 روز آب دیگر نمی‌تواند به لیفت مژه شما آسیب برساند.

آیا می‌توانم بعد از لیفت مژه از وازلین استفاده کنم؟

به هیچ وجه بلافاصله پس از لیفت مژه از وازلین روی مژه‌هایتان استفاده نکنید.

چگونه ریمل را از روی لیفت مژه پاک کنم؟

نحوه پاک‌کردن ریمل با لیفت مژه بسیار مهم است. برای این کار  از پاک‌کننده‌های آرایشی بر پایه روغن اجتناب کنید، زیرا می‌توانند محلولی را که مژه‌های شما را بلند می‌کند و باعث صاف‌شدن آن‌ها می‌شود، تجزیه کنند. بهترین راه برای پاک‌کردن ریمل استفاده از یک پاک‌کننده بر پایه آب و یک پد پنبه‌ای است.

تفاوت بین لیفت و لمینت مژه چیست؟

هر دو اثری مشابه دارند. لیفت مژه برای بلندکردن، فر کردن و ضخیم‌شدن مژه‌ها بوده درحالی‌که لمینت برای تقویت ابروها و دادن ظاهری ضخیم به آنها است.

آموزش لیفت مژه بدون چسب چگونه است؟

برای این کار از روغن‌های حالت‌دهنده مژه استفاده می‌شود.

آیا مدرک لیفت و لمینت مژه معتبر قابل ترجمه است؟

بله مدرک لیفت و لمینت مژه از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بوده و قابلیت ترجمه دارد.

من هیچ آشنایی با کارهای زیبایی ندارم آیا می‌توانم برای آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو اقدام کنم؟

بله کلاس‌های لیفت و لمینت مژه از سطح مبتدی بوده و همه افراد با هر سطحی می‌توانند در آن شرکت کنند.

هزینه آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو با یکدیگر محاسبه می‌شود؟

خیر هزینه دوره‌های لیفت و لمینت مژه جدا از هزینه لیفت ابرو است.

آیا پس از آموزش لیفت و لمینت مژه می‌توان در آزمون فنی و حرفه‌ای قبول شوم؟

در کلاس‌های آموزشی لیفت و لمینت مژه تمام نکات آموزش داده شده و شما با تمرین و دقت می‌توانید در آزمون فنی و حرفه‌ای قبول شوید.

آیا دوره اموزش لیفت مژه رایگان وجود دارد؟

برخی از برندهای فروشنده مواد لیفت برای مشتریان خود آموزش رایگان لیفت مژه می‌گذارند.

آیا پس از آموزش لیفت مژه و ابرو می‌توانم وارد بازار کار بشم؟

بله شما با شرکت در کلاس‌های آموزش لیفت مژه و ابرو می‌توانید در سالن‌های زیبایی مشغول به کار شوید. همچنین می‌توانید مدرک مربیگری را دریافت کرده و در آموزشگاه‌ها تدریس کرده یا سالن زیبایی خود را تأسیس کنید.

آیا لیفت مژه مدرک فنی حرفه‌ای دارد؟

بله شرکت‌کنندگان در این دوره می‌توانند مدرک فنی و حرفه‌ای لیفت مژه را دریافت کنند.

آیا در کلاس‌ها آموزش تینت مژه نیز وجود دارد؟

بله در کلاس‌ها آموزش تینت مژه و راه‌های مراقبت از آن نیز بیان می‌شود.

لمینت مژه چیست؟

لمینت (به‌عنوان لیفت مژه شناخته می‌شود) به مژه‌ها حالت فر داده، آنها را ضخیم و بلندتر می‌کند و حدود 6 تا 8 هفته دوام دارد.

جزوه آموزش لیفت و لمینت مژه را از کجا تهیه کنم؟

شما می‌توانید جزوه آموزش لیفت و لمینت مژه را در آموزشگاه یا از سایت‌های معتبر خریداری کنید.

کدام دوره آموزش لیفت و لمینت مژه برای افراد شاغل یا غیربومی مناسب است؟

دوره‌های فشرده برای افراد شاغل و غیربومی مناسب است.

آموزش لیفت ابرو و مژه چقدر طول می‌کشد؟

آموزش لیفت ابرو و مژه جدا بوده و طول دوره هر یک از آنها متفاوت است.

آیا برای آموزش لمینت مژه باید مدرک داشته باشیم؟

خیر شما با هر سطح از تحصیلات می‌توانید در دوره‌های آموزش لمینت مژه شرکت کنید.

مراحل لیفت مژه به چه صورت است؟

مراحل لیفت مژه در مطلب به طور کامل توضیح داده شده است.

در کنار دوره لیفت مژه و ابرو در چه دوره‌ای بهتر است شرکت کنم؟

دوره اکستنشن مژه نیز می‌تواند برای افزایش مهارت‌ها برای ورود به بازار کار مناسب باشد.

آیا با مدرک فنی حرفه‌ای لیفت و لمینت می‌توان از تسهیلات آن استفاده کرد؟

بله شما با مدرک فنی و حرفه‌ای لیفت و لمینت می‌توانید از تسهیلاتی همچون وام کارآفرینی استفاده کنید.

بهترین راه تبلیغ لیفت و لمینت مژه و ابرو برای افزایش درآمد چیست؟

شما می‌توانید در صفحات مجازی کسب‌وکار خود را تبلیغ کنید.

آیا جزوه لیفت و لمینت مژه و ابرو برای قبولی در امتحان فنی و حرفه‌ای خوب است؟

بله شما می‌توانید با خواندن جزوه در امتحان تئوری فنی و حرفه‌ای قبول شوید.

نحوه لیفت مژه طبیعی چگونه است؟

شما با مواد کراتین یا وازلین در منزل می‌توانید مژه‌های خود را حالت دهید.

بازار کار لیفت و لمینت مژه و ابرو خوب است؟

بازار کار لیفت و لمینت مژه و ابرو یکی از حوزه‌های پردرآمد آرایشگری است. در واقع امروزه توجه به زیبایی بیش از پیش افزایش یافته و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از خانم‌ها به دنبال راهکارهای زیبایی باشند.

تینت مژه چیست؟

به رنگ‌کردن مژه‌ها تینت مژه گفته می‌شود.

مدرک مستری مژه چیست؟

مدرک مستری همان مدرک مربیگری است و به افرادی که دوره‌های آن را گذرانده باشند، داده می‌شود.

درآمد لیفت مژه و ابرو چقدر است؟

درآمد لیفت مژه و ابرو بسته به تعداد مشتریان، مواد مورد استفاده و محل کار که در کدام شهر و محله باشد متفاوت است.

وسایل مورد نیاز لیفت و لمینت مژه و ابرو چیست؟

در متن به طور کلی درمورد ابزار مورد نیاز برای لیفت و لمینت بیان شده است.

مشاهده مطلببستن مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − = 7