_

دوره آموزش لیفت مژه و لمینت مژه سیمای هانی

دوره آموزش لیفت مژه و لمینت مژه در قالب یک دوره آموزشی در آموزشگاه سیمای هانی تدریس میشود. تفاوت لیفت مژه و لمینت مژه را در ادامه خواهیم گفت. این لاین آموزشی از دوره های آرایشگری زنانه سیمای هانی با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره و 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 1 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 2 ساعت
 • قیمت دوره لیفت و لمینت مژه: 100.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس لیفت مژه و لمینت مژه

آموزش لیفت مژه و لمینت مژه
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل‌های ارائه شده در آموزشگاه لیفت مژه و لمینت مژه سیمای هانی:

 • معرفی انواع لوازم و ابزار‌های مورد استفاده در طی فرایند‌های لیفت و لمینت مژه
 • معرفی انواع ترکیبات قابل استفاده در این فرایند‌ها به همراه آموزش‌ نحوه تشخیص ترکیبات با کیفیت و اصل
 • معرفی و آموزش انواع روش‌های لیفت مژه همچون: لیفت مژه پِرم یا کلاسیک، لیفت مژه مصنوعی و لیفت مژه طبیعی با استفاده از روغن‌های گیاهی همچون: روغن هسته انگور، روغن آرگان روغن جوجوبا و آلوئه ورا
 • معرفی و آموزش متد‌های رایج در زمینه لمینت مژه و نحوه رنگ آمیزی صحیح مژه‌ها
 • آموزش نحوه صحیح استفاده از ترکیبات مختلف بر روی مژه‌ها
 • آموزش نحوه حالت دادن به مژه‌ها
 • آموزش نحوه تشخیص فرم مژه در زیباجویان و نحوه انتخاب بهترین متد بر اساس فرم صورت
 • آموزش نحوه شستشو مژه‌ها پس از لیفت و لمینت مژه و نحوه مراقبت از آن‌ها
bell
0:00
0:00
_

آموزش لیفت مژه و لمینت مژه

مژه به عنوان یکی از مهم‌ترین اعضای صورت در زمینه زیبایی در نظر گرفته می‌شود و زیبایی و جذابیت آن می‌تواند چهره شما را دگرگون نماید. آموزش لیفت مژه یکی از بهترین و پربازده‌ترین روش‌ها برای کسب درآمد‌های بالا از طریق آرایشگری است و افراد بسیاری در سطح ایران وجود دارند که توانسته‌اند تا شهرت و اعتبار بالایی را از طریق آموزش لمینت مژه کسب نمایند. این شاخه از آرایشگری از نظر سختی و ظرافت در سطح بالایی قرار دارد و برخلاف تصورات هنرجویان در رابطه با آموزش لمینت مژه، کسب مهارت در این رشته به تمرین و تکرار زیادی نیازمند است. اگرچه امروزه پکیج‌های آموزشی مختلفی در سطح اینترنت برای آموزش لیفت مژه وجود دارند ولی با این حال، بازده این روش هیچگاه به اندازه شرکت در کلاس لیفت مژه نیست و توصیه اول ما به شما این است که حتماً برای یادگیری این تکنیک زیبایی به آموزشگاه آرایشگری مراجعه نمایید.

بطور کلی، مسلط شدن در این زمینه بر اساس استعداد و توانایی‌های شما و همچنین، میزان تلاش شما ممکن است از 3 ماه تا 1 سال به طول بینجامد و لازم به ذکر است که تجربه یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های موفقیت در این زمینه محسوب می‌شود. در ادامه می‌توانید اطلاعات مفید بیشتری را در رابطه با آموزش لیفت مژه و نحوه شرکت در کلاس‌های آموزشگاه لیفت مژه کسب نمایید.

eyelash lift lamination training 2

مراحل آموزش لیفت مژه و لمینت مژه:

کیفیت کلاس‌های آموزشگاه لیفت مژه در سطح ایده‌آلی قرار دارد و هنرجویان در طول این دوره با تمامی زوایای لیفت و لمینت مژه آشنا می‌شوند. در ابتدای این دوره مربیان اطلاعات کامل و مفیدی را در رابطه با این روش‌های زیبایی و انواع آن‌ها به شما عزیزان ارائه می‌نمایند و مزایا و معایب هر روش را به صورت کامل و با ارائه مثال توضیح می‌دهند. سپس، مربیان کلاس لیفت مژه تمامی ابزار‌های مورد نیاز برای انجام این فرایند‌های زیبایی را با ارائه توضیحات کافی و مفید معرفی می‌کنند.

در ادامه، مراحل لیفت و لمینت مژه به صورت دقیق و علمی به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و جدید‌ترین متد‌های حالت دادن مژه‌ها به صورت عملی و تئوری توضیح داده خواهند شد. در انتهای دوره‌های آموزش لمینت مژه و لیفت مژه تمامی تکنیک‌های آموزش داده شده بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا می‌شوند و مهارت‌های عملی شما عزیزان در این مرحله تقویت خواهند شد. بطور کلی، آموزش‌های ارائه شده توسط مربیان در دوره آموزش لیفت مژه تمامی زوایای این فرایند‌های زیبایی را پوشش می‌‌دهند و مهارت‌های شما با تمرین و تکرار بیشتر خواهند شد.

ابزار‌های لازم برای شرکت در دوره‌های آموزش لمینت مژه:

آموزش لیفت مژه و لمینت مژه همچون سایر کلاس‌های آموزشی به تعدادی ابزار برای اجرای تکنیک‌های زیبایی نیازمند است. از جمله مهم‌ترین ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در این کلاس‌های آموزشی می‌توان به مواردی همچون: انواع پد‌های سیلیکونی، چسب‌های مخصوص لمینت و لیفت مژه‌ها، مواد کراتینه برای حالت دهی به مژه‌‌ها، سرم مخصوص مژه، شانه مژه و انواع میکرو براش‌ها اشاره کرد. البته لازم است به این نکته توجه داشته باشید که هنرجویان نیازی به تهیه کردن این اقلام ندارند و تمامی این ابزار‌ها و مواد قبل از شروع دوره‌های آموزش لمینت مژه به صورت یک پکیج کامل و با کیفیت در اختیار متقاضیان قرار داده می‌شوند و هزینه این پکیج به صورت جداگانه دریافت خواهد شد.

دوره آموزش لیفت مژه

تفاوت‌های لیفت و لمینت مژه‌ها:

اگرچه مراحل هر دو تکنیک زیبایی تقریباً یکسان هستند ولی با این حال، این روش‌ها تفاوت‌هایی را نیز با یکدیگر دارند که در ادامه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد. در لیفت مژه تنها از کراتین برای حالت دادن مژه‌ها و پرپشت کردن آن‌ها استفاده می‌شود ولی در لمینت مژه علاوه بر کراتین از رنگ‌های شیمیایی نیز به منظور افزایش زیبایی مژه‌ها استفاده می‌شود. همچنین، نتایج حاصل از لمینت مژه‌ها از پایداری بیشتری برخوردار هستند و زیبایی حاصل از این روش ماندگار‌تر است.

بازار کار لیفت و لمینت مژه در چه وضعیتی قرار دارد؟

لیفت و لمینت مژه جزو خدمات رایج در مراکز زیبایی محسوب می‌شوند و زیباجویان بسیاری از این تکنیک‌ها برای تقویت مژه‌های خود استفاده می‌کنند. این فرایند زیبایی از بازار کار مناسبی در تهران و سایر شهر‌های ایران برخوردار است و از آن‌جایی که این فرایند زیبایی به منظور تمدید نتایج باید پس از مدتی تکرار شود، افرادی که در این زمینه به فعالیت مشغول هستند درآمد قابل قبولی را از طریق لیفت و لمینت مژه کسب می‌کنند. بنابراین، شما نیز می‌توانید با شرکت در کلاس لیفت مژه و آموزش لیفت مژه گا‌م‌های بلندی را در راستای تقویت مهارت‌های خود بردارید و درآمد خوبی را از این طریق کسب کنید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره لیفت مژه و لمینت مژه چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 100.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

تفاوت لیفت مژه و لمینت مژه چیست؟

در لیفت مژه تنها از کراتین برای حالت دادن مژه‌ها و پرپشت کردن آن‌ها استفاده می‌شود ولی در لمینت مژه علاوه بر کراتین از رنگ‌های شیمیایی نیز به منظور افزایش زیبایی مژه‌ها استفاده می‌شود.

مزیت شرکت در کلاس خصوصی لیفت و لمینت مژه چیست؟

در آموزش لیفت مژه به روش خصوصی، تعداد هنرجویان کمتر است. بنابراین آموزش با کیفیت بیشتری انجام می شود. البته هزینه این دوره نیز کمی بالاتر از سایر دوره ها می باشد.

تهیه مدل واقعی برای این دوره به عهده آموزشگاه لیفت مژه است یا هنرجو؟

به طور کلی تهیه مدل واقعی برای دوره لیفت و لمینت مژه به عهده هنرجو می باشد. اما آموزشگاه سیمای هانی، برای راحتی کار هنرجو، مدل را در اختیار او قرار می دهد.

مدت دوره آموزش لیفت مژه و لمینت مژه چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 1 جلسه برگزار میشود.

در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه چه مهارتی آموزش داده می شود؟

در کلاس لمینت مژه با روش هایی برای حالت دادن به مژه و لیفت کردن آن آشنا خواهید شد.

آیا دریافت مدرک لمینت مژه شامل دوره پیش نیاز می باشد؟

خیر برای گذراندن کلاس آموزش لیفت مژه به گذراندن هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه چیست و چگونه تهیه می شود؟

کراتین، چسب مژه، انواع پد، سرم مژه، شانه مژه و… از جمله وسایل مورد نیاز دوره آموزش لیفت و لمینت مژه می باشند. این وسایل با پرداخت هزینه، توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند.

_

گالری تصاویر کلاس لیفت مژه و لمینت مژه

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


8 + 6 =