فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

9 + 2 =

فرم را پر کرده و ادامه مشخصات دوره را ملاحظه کنید

_

دوره آموزش منشی پزشک سیمای هانی

دوره آموزش منشی پزشک یا منشی گری پزشک یکی از دوره های کارآمد و تخصصی در زمینه سلامت است. شرکت کنندگان با دریافت مدرک منشی پزشکی اقدام به کار در مطب های پزشکی را مینمایند. دوره منشی گری پزشکی یکی از دوره های آموزش آرایشگری سیمای هانی است که با 80% تخفیف به شما مقاضیان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 2 جلسه 3 ساعت
 • قیمت دوره: 800.000 تومان
 • ویژگی: تمرین روی مدل زنده
 • پشتیبانی: نامحدود و رایگان
 • روز و ساعت: انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس
مدرک دوره آموزش منشی پزشکی
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سر فصل کلاس :

 • دوره عملی تکنیکی شامل :
 • شایستگی برقراری ارتباط مطلوب با ارباب رجوع حضوری و غیرحضوری ( ارتباط و اخلاق حرفه ای )
 • بهبود کیفیت، اعتبار بخشی، تکریم ارباب رجوع
 • برقراری ارتباط اداری مطلوب با  همکاران
 • وظایف و مسئولیت های حرفه ای
 • آموزش تکمیل و تفکیک فرمهای اداری
 • انجام امور اداری مربوط به بیمار و ارباب رجوع
 • تکنیک برقراری ارتباط تلفنی مطلوب با مراجعین
 • ترسیم چارت و بخشهای بیمارستانی و سازمانی
 • انجام امور روزانه صندوق و انبارداری
 • اصول تشکیل پرونده پزشکی، نامه نگاری
 •  آرشیو اسناد و انبارداری
 • اجرای مقررات و آئین نامه های اداری
 • تکنیک تسریع در پاسخگویی اصولی به تماس ها
 • بیمه ، مدارک پزشکی
 • انجام امور مربوط به بیمه برای رسیدگی به مطالبات
  پردازش فاکتورها، صورت حساب ها و پرداخت ها
 • اصول پذیرش، ترخیص
 • آشنایی با روش های تشخیص (تصویربرداری، آزمایشگاه )
 • آشنایی با اصطلاحات و اختصارات پزشکی
 • مبانی کامپیوتر
 • کنترل و ثبت داده های مالی
 • تنظیم برنامه روزانه الکترونیکی
_

مدرک منشی پزشکی

مدرک منشی پزشکی با هدف آموزش و تربیت افراد متخصص و کاربلد در حوزه منشی گری در مطب های پزشکی طراحی و اجرا می شود. این دوره در حال حاضر در آموزشگاه سیمای هانی در حال برگزاری می باشد. به دلیل شیوع و همه گیری ویروس کرونا، همه کلاس های آموزشی این آموزشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی دایر می باشند. شما با پرداخت مبلغی از شهریه کل دوره به عنوان پیش پرداخت، مجوز حضور در کلاس ها را خواهید یافت.

گرچه اغلب مردم بر این باور هستند که شغل منشی گری علاوه بر مهارت های ارتباطی به هیچ تخصص دیگری نیاز ندارد، اما منشی های پزشکی وظایف سنگین و پیچیده تری نسبت به سایرین بر عهده دارند. حضور در این سمت و مشغول به کار شدن در درمانگاه ها، بیمارستان ها، کلینیک ها و مطلب پزشکان نیاز به کسب مدرک منشی پزشکی دارد.

مدرک منشی پزشک

مراحل دوره منشی گری پزشکی:

افزایش جمعیت در کنار مزایای بیشماری که دارد، معایبی نیز با خود به همراه می آورد. یکی از این معایب، افزایش بیماری ها و سرایت آنها است. به همین دلیل نیاز جوامع به مطلب و درمانگاه های پزشکی بیش از پیش احساس می شود. نظم دهی به نوبت های بیماران، مشاوره و راهنمایی بیماران نیاز به یک منشی دارد. می توان گفت هر چقدر هم مهارت و تخصص پزشک یا آرایشگر بالا باشد، تا زمانی که هماهنگی مراجعه کنندگان و بیماران توسط منشی به درستی صورت نگیرد، همواره مشکلات بزرگی به وجود خواهد آمد. منشی های پزشکی در کنار مهارت های منشی گری باید از یک سری اطلاعات پزشکی و علمی نیز با خبر باشند.

این دوره در دو مرحله تئوری و تمرین و تکرار برگزار می گردد.

دوره تئوری: از اساسی ترین آموزش های تئوری در این دوره، ارائه روش ها و تکنیک های برقراری ارتباط حضوری و تلفنی با مراجعه کنندگان است. همچنین وظیفه اصلی یک منشی پزشکی برنامه ریزی و تنظیم قرارهای ملاقات مراجعه کنندگان محترم است. نحوه خوش آمدگویی به مشتری ها و راهنمایی آنها اولین نکته در جذب مشتری و کسب رضایت آنها می باشد.

نظم و دقت منشی پزشکی باید بسیار بالا بوده و با حساسیت زیادی وقت ها را تنظیم کند، چرا که درصورت اشتباه نه تنها برنامه مراجعه کننده را بر هم می زند بلکه در نظم کل سالن را نیز اختلال ایجاد خواهد شد. تکمیل پرونده پزشکی برای مراجعه کنندگان از جمله آموزش های این دوره می باشد. همچنین چگونگی بایگانی این پرونده و اسناد پزشکی و اداری نیز به هنرجویان آموزش داده می شود.

به دلیل اینکه همه سالن های آرایشی و مطلب ها مجهز به سیستم های کامپیوتری می باشند؛ رسیدگی به حساب ها، چاپ صورت حساب و ثبت پرونده ها در رایانه نیز انجام می شود. در نتیجه منشی پزشکی باید با مبانی رایانه و نرم افزارهای حسابداری آشنایی کاملی داشته باشد. ارسال نامه ها و اسناد پزشکی از طریق پست فیزیکی یا الکترونیکی نیز شامل آموزش ها می باشد. آشنایی با انواع فرم بیمه و نحوه تکمیل کردن آنها نیز از مراحل آموزش تئوری دوره منشی گری پزشکی است.

منشی پزشکی باید پس از اتمام هر روز کاری گزارشات کاری و جداول ثبت اطلاعات را تکمیل کرده و آن ها را برای بررسی و مطالعه بر روی میز پزشک یا مدیر سالن قرار دهد. همه پیام ها و نامه های اداری و پزشکی به دست منشی پزشکی می رسد. در نتیجه منشی باید از مفاهیم و اصطلاحات اصلی و اولیه پزشکی اطلاعات کاملی داشته باشد.

دوره تمرین و تکرار (عملی): برخی از مباحث آموزش منشی پزشکی به صورت تئوری امکان پذیر نیست و باید با تمرین و تکرار های عملی تفهیم شود. در این دوره مواردی مانند:

 • تسریع در پاسخگویی به تماس ها
 • صحبت با لحن آرام و ملایم
 • صحبت کردن با صدای واضح و کلمات شیوا در تماس های تلفنی
 • ذکر کردن نام سالن یا مطلب در ابتدای مکالمات تلفنی
 • استفاده از جملات کوتاه و مفهومی
 • عدم استفاده منشی از سیگار و آدامس
 • در دست داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت مطالب احتمالی

میزان مهارت هنرجویان پس از گذراندن دوره آموزش منشی پزشک سیمای هانی:

هنرجویان پس از اتمام دوره و دریافت مدرک رسمی و معتبر منشی پزشکی، می توانند مستقیما وارد بازار کار شوند. آنها با مراجعه به سالن های زیبایی، بیمارستان ها، کلینیک ها و … و پر کردن فرم استخدام قدم محکمی برای اشتغال خود بر می دارند. همچنین می توانند با واسطه گری کاریابی ها، اقدام به یافتن شغل کنند. مدرک منشی پزشکی یکی از مدارک اصلی و مهم برای کسانی می باشد که قصد تاسیس سالن زیبایی و آرایشی دارند.

سطح اطلاعاتی که از طرف اساتید حرفه ای و با تجربه آموزشگاه سیمای هانی به هنرجویان ارائه می گردد، کامل و جامع است. در نتیجه هنرجویان و داوطلبان نیاز به هیچ گونه کلاس تکمیلی برای کسب دانش ندارند.

ابزارهای مورد نیاز برای شرکت در دوره مدرک منشی پزشکی:

جهت شرکت در دوره مدرک منشی پزشکی به گذراندن دوره های پیش نیاز احتیاجی نیست و همه می توانند در این دوره ثبت نام کنند. تنها وسیله مورد نیاز برای حضور در کلاس ها کاغذ و قلمی برای یادداشت مطالب می باشد. گرچه تمامی مطالب مطرح شده در کلاس ها در قالب جزوه به شرکت کنندگان داده می شود.

اعتبار مدرک منشی پزشکی سیمای هانی:

شما می توانید پس از شرکت در دوره آموزشی منشی پزشکی و شرکت در آزمون های مربوطه موفق به کسب مدارک معتبر گردید. آموزشگاه سیمای هانی قابلیت اعطای بیش از 48 نوع مدرک رسمی و بین المللی را دارد. علاوه بر این می توانید از طریق معرفی نامه آموزشگاه در آزمون سازمان فنی و حرفه ای نیز شرکت نمایید. در صورت کسب نمره قبولی در آزمون های کتبی و شفاهی، مدرک فنی و حرفه ای را دریافت خواهید کرد.

سازمان فنی و حرفه ای یکی از معتبرترین مدارک را در ایران و سایر کشورهای خارجی دارا می باشد. با در دست داشتن مدرک منشی پزشکی از سازمان فنی و حرفه ای، رزومه قوی تر و حرفه ای تری در پرونده خود خواهید داشت و راه برای ورود شما به شغل منشی گری بسیار کوتاه تر و آسان تر خواهد کرد.

_

گالری تصاویر کلاس منشی گری پزشکی

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره منشی گری پزشکی چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 800.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش منشی گری پزشکی چه مهارتی آموزش داده می شود؟

در کلاس منشی گری پزشکی شما با تکنیک های کاری منشی گری اعم از ارتباط با بیمار، مراقبت های بهداشتی، ارتباط تلفنی و… آشنا می شوید.

در آموزشگاه منشی گری پزشکی آشنایی با انواع بیمه درمانی نیز آموزش داده می شوند؟

بله آموزش منشی گری پزشکی شامل آشنایی با بیمه های مختلف نیز می باشد.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

آیا می توان مدرک بین المللی دوره آموزش منشی گری پزشکی را دریافت کرد؟

آموزش منشی گری پزشکی شامل گواهی های معتبر بین المللی مانند QAL می باشد. شما می توانید با پرداخت هزینه مربوطه این مدارک را دریافت کنید.

آیا در دوره های آموزشی کتاب و جزوه معتبر ارائه می گردد؟

مدیریت آموزشگاه های سیمای هانی مولف کلیه کتاب های آرایشگری سازمان فنی و حرفه ای می باشد بنابراین جامع ترین و بروزترین کتاب و مطالب جهت نکته برداری در همه گرایش ها بصورت تخصصی و تکنیکی ارائه می گردد این مزیت بزرگ در کنار کیفیت آموزش عالی رمز قبولی کلیه هنرجویان عزیز سیمای هانی با بالاترین نمرات قبولی می باشد.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش منشی گری پزشکی چیست؟

برای شرکت در این دوره، تنها به کاغذ و قلم برای یادداشت نکات ذکر شده نیاز دارید.

مدت دوره منشی گری پزشکی چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده در 2 جلسه 3 ساعته برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک منشی گری پزشکی شامل دوره پیش نیاز می باشد؟

خیر برای گذراندن کلاس آموزش منشی گری پزشکی به گذراندن هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید.

آیا در آموزشگاه منشی گری پزشکی امکان برگزاری غیر حضوری دوره وجود دارد؟

بله دوره آموزش منشی گری پزشکی معمولا به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

بعد از ورود به بازار کار چطور تبلیغات پربازده و مفید داشته باشیم؟

آموزشگاه های سیمای هانی با هدف حمایت از کسب و کار هنرجویان عزیز خود ، علاوه بر مشاوره راه اندازی رایگان تبلیغات این عزیزان را بصورت رایگان در  را در سایت و اپلیکیشن های زیبایی بزرگ و معتبر خود درج می نماید.

دوره منشی پزشکی چگونه دوره‌ای است؟

دوره منشی پزشکی یکی از دوره‌های تخصصی در زمینه سلامت است. با دریافت این مدرک می‌توانید اقدام به کار در مطب‌های پزشکی کنید.

نحوه ثبت‌نام در دوره منشی پزشکی در آموزشگاه سیمای هانی به چه صورت است؟

شما با پرداخت مبلغی به عنوان پیش‌پرداخت، مجوز حضور در کلاس‌ها را خواهید داشت.

در دوره منشی پزشکی چه می‌آموزید؟

شغل منشی‌گری علاوه بر مهارت‌های ارتباطی، وظایف سنگین و پیچیده‌تری نیز دارد؛ بنابراین برای حضور در این سمت نیاز به کسب مدرک منشی پزشکی دارید.

چرا حضور منشی در یک مطب مورد نیاز است؟

به دلایل زیر حضور یک منشی مورد نیاز است:

 • نظم‌دهی به‌نوبت بیماران
 • مشاوره و راهنمایی بیماران
 • هماهنگی مراجعه‌کنندگان با پزشک.
 • اطلاع منشی از برخی مهارت‌ها در حوزه پزشکی در کنار سایر مهارت‌های منشی‌گری

دوره آموزش منشی پزشک سیمای هانی شامل چند مرحله است؟

دوره آموزش منشی پزشکی شامل دو مرحله تئوری و عملی است.

در مرحله تئوری دوره آموزش منشی پزشک سیمای هانی چه مطالبی یاد خواهید گرفت؟

از مطالب آموزش تئوری در این دوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه تکنیک‌های برقراری ارتباط حضوری و تلفنی با مراجعه‌کنندگان
 • آشنایی با برنامه‌ریزی و تنظیم قرارهای ملاقات مراجعه‌کنندگان
 • آشنایی با نحوه خوش آمد گویی به مشتری‌ها
 • آشنایی با راهنمایی بیماران در خصوص سؤالاتشان
 • آشنایی با تکمیل پرونده پزشکی مراجعه‌کنندگان
 • آشنایی با نحوه بایگانی اسناد پزشکی بیماران
 • آشنایی با مبانی رایانه و نرم‌افزارهای حسابداری
 • آشنایی با ایمیل برای ارسال اسناد پزشکی بیماران
 • آشنایی با انواع فرم بیمه
 • آشنایی با نحوه ثبت گزارش‌ها کاری روزانه
 • آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات اصلی و اولیه پزشکی

در مرحله عملی دوره آموزش منشی پزشک سیمای هانی چه مطالبی یاد خواهید گرفت؟

از مطالب آموزش تئوری در این دوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آموزش نحوه پاسخگویی سریع به تماس‌ها
 • آموزش صحبت با بیماران با لحنی ملایم و آرام
 • آموزش صحبت با کلمات شیوا در حین تماس با بیماران
 • آموزش ذکر نام مطب در ابتدای مکالمات تلفنی با بیمار
 • آموزش استفاده از جملات کوتاه و با مفهوم
 • عدم استفاده از سیگار و آدامس توسط منشی
 • در دست داشتن قلم و کاغذ در حین صحبت یا تماس با بیمار جهت یادداشت مطالب الزامی

مهارت هنرجویان پس از گذراندن دوره آموزش منشی پزشک سیمای هانی به چه صورت است؟

هنرجویان پس از اتمام دوره مدرک رسمی و معتبر دریافت خواهند کرد؛ آن‌ها می‌توانند مستقیماً وارد بازار کار شوند. از جمله مراکز موردنیاز برای این هنرجویان، سالن‌های زیبایی، بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و غیره  است. بعد از ورود به یکی از مراکز فوق، باید فرم استخدام تکمیل کنید.

آیا هنرجویان به غیر از گذراندن دوره آموزش منشی پزشک سیمای هانی به دوره تکمیلی دیگری نیاز دارند؟

خیر. دوره آموزش منشی پزشک سیمای هانی کامل و جامع است و داوطلبان نیاز به هیچ‌گونه کلاس اضافی ندارند.

آیا برای شرکت در دوره آموزش منشی پزشک سیمای هانی نیاز به گذراندن پیش‌نیاز است؟

خیر. شما مستقیماً می‌توانید در دوره شرکت کنید.

ابزارهای مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش منشی پزشک سیمای هانی چیست؟

برای حضور در کلاس‌ها داشتن یک کاغذ و قلم برای یادداشت مطالب کفایت می‌کند. گرچه تمامی مطالب در قالب جزوه به شرکت‌کنندگان داده می‌شود.

نحوه گرفتن مدرک منشی پزشک به چه صورت است؟

آموزشگاه سیمای هانی دارای بیش از 48 نوع مدرک رسمی و بین‌المللی است. شما برای گرفتن مدرک منشی پزشک می‌توانید با دریافت معرفی‌نامه از آموزشگاه در آزمون سازمان فنی و حرفه‌ای شرکت کنید. در صورت کسب نمره قبولی در هر دو آزمون کتبی و شفاهی، مدرک فنی و حرفه‌ای را دریافت خواهید کرد.

آیا مدرک فنی و حرفه‌ای دوره منشی پزشک معتبر است؟

مدرک فنی و حرفه‌ای جزء معتبرترین مدارک نه‌تنها در ایران بلکه در سایر کشورهای خارجی است. شما با داشتن مدرک فنی و حرفه‌ای رزومه قوی‌تر و حرفه‌ای‌تری را نسبت به سایرین دارید و خیلی سریع‌تر می‌توانید استخدام شوید.

 

 

 

مشاهده مطلببستن مطلب

1 دیدگاه

 • توی این دوره آشنایی یا شناخت بیماری های عفونی و نحوه کنترل عفونت و موارد مشابه رو اموزش میدین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + 4 =