_

دوره آموزش طراحی با حنا سیمای هانی

دوره آموزش طراحی با حنا روی دست و بدن یکی از رشته های جذاب آرایشگری است. این لاین از نظر ظاهری شباهت زیادی با تاتو بدن دارد اما اصل کار تفاوت های بسیاری دارد. در این دوره شما طراحی بر روی بدن و دست و صورت را توسط حنا آموزش میبینید که از طریق شابلون یا دست انجام میشود. این لاین از دوره های آرایشگری زنانه سیمای هانی با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره و 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 2 ساعت
 • قیمت دوره طراحی با حنا: 300.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس آموزش طراحی با حنا

آموزش طراحی با حنا
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس آموزش طراحی حنا سیمای هانی:

 • آموزش نحوه ساخت و آماده سازی حنای قهوه‌ای برای اجرای طرح‌های پایه
 • آموزش نحوه ساخت قیف حنا و روش صحیح استفاده از قلم حنا
 • معرفی مهم‌ترین ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای کشیدن طرح‌های مختلف با کمک حنا
 • معرفی انواع سبک‌ها و مدل‌های طراحی به همراه تمرین عملی هر کدام از سبک‌ها
 • آموزش نحوه کشیدن طرح‌ها با کمک شابلون و معرفی متد‌های طراحی پایه
 • آموزش نحوه کار کردن با انواع حنا و مزایا و معایب هر نوع
 • آموزش سایه زنی و 3 بعدی کردن طرح‌های اجرا شده با کمک حنا
 • رفع اشکالات هنرجویان با نظارت دائمی مربیان
 • آموزش نحوه صحیح قرینه سازی طرح‌ها بر روی پوست
bell
0:00
0:00
_

آموزش طراحی با حنا

حنا یکی از قدیمی‌ترین رنگ‌های زینتی در جهان می‌باشد و استفاده از آن برای زیبایی پوست دارای قدمت چندین هزار ساله است. آموزش طراحی حنا به عنوان یکی از پرطرفدار‌ترین گرایش‌های آرایشگری زنانه در ایران شناخته می‌شود و کسانی که در این زمینه مهارت دارند معمولاً درآمد بالایی را از طریق اجرای طرح‌های حنا کسب می‌کنند. شرکت در کلاس طراحی حنا فرصتی بی نظیر برای هنرجویان به منظور یادگیری این تکنیک زیبایی محسوب می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی در این دوره شرکت کنند و در کم‌ترین زمان وارد بازار کار شوند.

مربیان دوره‌های آموزش طراحی حنا در این کلاس‌ها تمامی نکات لازم برای اجرای طرح‌های ژورنالی و تزئینی را به هنرجویان آموزش می‌دهند و شما می‌توانید پس از اتمام دوره آموزشی خود تمامی طرح‌های ژورنالی و تزئینی را به راحتی بر روی پوست اجرا کنید. همچنین، ذکر این نکته خالی از لطف نیست که در کلاس‌های برگزار شده توسط آموزشگاه طراحی با حنا تمامی تکنیک‌های رایج برای اجرای طرح‌های مختلف با کمک شابلون نیز به متقاضیان آموزش داده خواهند شد و نحوه ساخت قیف حنا به صورت عملی تمرین خواهد گردید. علاوه بر این موارد، مربیان این دوره‌ها شما را با انواع ترکیبات رایج برای اجرای طرح‌های مختلف بر روی پوست آشنا خواهند کرد و تسلط شما بر روی قلم حنا با نظارت دائمی مربیان افزایش خواهد یافت. بنابراین، شرکت در دوره‌های آموزش طراحی حنا تمامی پیش نیاز‌های لازم برای ورود سریع‌ به بازار کار را در اختیار هنرجویان و علاقه‌مندان قرار خواهد داد و میزان تسلط و سرعت شما بر روی تکنیک‌های مختلف را بیشتر خواهد کرد.

henna design training 3مراحل کلاس‌ طراحی با حنا:

در دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه طراحی با حنا اطلاعات مفیدی در رابطه با حنا و میزان رنگ دهی آن در اختیار هنرجویان قرار خواهند گرفت و نحوه ساخت حنا طبیعی به آن‌ها آموزش داده خواهد شد.

در مرحله بعدی از آموزش‌های شما نحوه کار با انواع مختلف حنا و کاربردهای هر مدل به شما آموزش داده خواهد شد و اطلاعات کاربردی بسیاری در رابطه با میزان رنگ پذیری پوست بدن در اختیار هنرجویان قرار خواهند گرفت. سپس هنرجویان با نحوه ساخت قیف حنا آشنا خواهند شد و آموزش‌های لازم برای اجرای طرح‌های شابلونی و کلاسیک در اختیار آن‌ها قرار داده می‌شوند.

پس از اتمام آموزش‌های پایه هنرجویان، تمامی تکنیک‌های رایج در زمینه طراحی با حنا همچون: طراحی عربی، طراحی هندی و طراحی خلیجی بر روی مدل‌های آرایشگری تمرین و اجرا خواهند شد و نحوه قرینه سازی الگوهای اجرا شده به متقاضیان آموزش داده می‌شوند. در مرحله آخر از آموزش‌های ارائه شده در قالب کلاس آموزش طراحی حنا نحوه سایه زنی و 3 بعدی سازی طرح‌ها و الگوها به شما عزیزان آموزش داده می‌شود و ایرادات شما با نظارت مربیان برطرف خواهند شد.

 

قیمت طراحی با حنادر کلاس‌های برگزار شده توسط آموزشگاه طراحی با حنا چه تکنیک‌هایی به هنرجویان آموزش داده می‌شوند؟

 • اجرای انواع طرح‌ها با استفاده از شابلون:

شابلون یکی از پرکاربرد‌ترین ابزار‌ها در زمینه اجرای طر‌ح‌های مختلف با استفاده از حنا می‌باشد و در کلاس طراحی حنا نحوه استفاده از انواع شابلون‌ها برای اجرای طرح‌های مینیمال، کلاسیک و انواع گل‌ها به صورت کامل و مفصل به هنرجویان آموزش داده خواهند شد.

 • آموزش نحوه اجرای طرح‌های ژورنالی با حنا:

طرح‌های ژورنالی جزو سرفصل‌های محوری این دوره محسوب می‌شوند و در طول دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه طراحی با حنا از جدید‌ترین طرح‌های ژورنالی برای آموزش هنرجویان استفاده خواهد شد و مهارت شما پس از اتمام این کلاس‌ها به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

 • آموزش نحوه ساختن قیف حنا:

قیف حنا از دیگر ابزار‌های پرکاربرد در این رشته از آرایشگری زنانه محسوب می‌شود و در طول این دوره نحوه ساخت و استفاده از قیف حنا به متقاضیان آموزش داده خواهد شد. همچنین، لازم به ذکر است که در دوره‌های آموزش طراحی حنا اطلاعات جامعی در رابطه با انواع مختلف حنا نیز به هنرجویان ارائه خواهند شد و تسلط شما بر روی تمامی ابزار‌های مورد استفاده برای اجرای طرح‌های حنا افزایش خواهد یافت.

 • آموزش نحوه قرینه سازی، 3 بعدی کردن و سایه زنی طرح‌ها با کمک قلم حنا:

طرح‌های سه بعدی و زیبا معمولاً با کمک قلم حنا اجرا می‌شوند و زیبایی خیره کننده آن‌ها باعث شده است تا قسمت عمده‌ای از زیباجویان با هدف اجرای این طرح‌ها بر روی پوست خود به آرایشگاه‌های زنانه مراجعه نمایند. اجرای طرح‌های 3 بعدی و قرینه سازی این طرح‌ها به مهارت زیادی نیاز دارد و مربیان کلاس طراحی حنا تمامی پیچ و خم‌ها و نکات لازم برای زیبایی بیشتر طرح‌های سه بعدی را به شما آموزش خواهند داد. همچنین، در طول این کلاس‌ها نحوه سایه زدن طرح‌ها و اجرای طبیعی الگوهای شابلونی نیز به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و مهارت‌های عملی شما پس از اتمام دوره آموزش طراحی حنا به شدت افزایش خواهند یافت.

لوازم و ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزش طراحی حنا:

شرکت در این دوره همچون سایر دوره‌های آرایشگری به ابزار‌ها و وسایل مختلفی نیاز دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مواردی همچون: اپلیکاتور، انواع شابلون‌های پلاستیکی، قلم پلاستیکی، کاسه، شابلون‌های کاغذی، ژورنال تصاویر و الگوها، پنبه، الکل، دستمال مرطوب، قیف، حنا و … اشاره کرد. لازم به ذکر است که متقاضیان شرکت در دوره‌های آموزش طراحی حنا نیازی به تهیه کردن این اقلام ندارند و تمامی این موارد قبل از شروع کلاس در قالب یک پکیج کامل و با کیفیت در اختیار هنرجویان قرار خواهند گرفت و هزینه این پکیج به صورت جداگانه از شما دریافت خواهد شد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره طراحی با حنا چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 300.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش طراحی با حنا چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس طراحی با حنا با روش هایی برای ایجاد طرح های مختلف روی پوست با استفاده از حنا، آشنا خواهید شد.

تفاوت دوره آموزش طراحی با حنا و تاتوی بدن در چیست؟

در دوره آموزش طراحی با حنا ایجاد طرح های مختلف روی پوست به وسیله حنا انجام می شود. اما در تاتو این کار به وسیله جوهر تاتو انجام می شود. ماندگاری تاتو به مراتب بیشتر از حنا می باشد.

لوازم و ابزار مورد نیاز برای دوره آموزش طراحی با حنا چیست و چگونه تهیه می شود؟

اپلیکاتور، شابلون های مختلف، حنا، قیف، ژورنال های طراحی و… از مهمترین ابزارهای این دوره می باشند. این ابزارها و لوازم در قالب پکیجی توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند. تنها کافی است هزینه مربوط به آن را پرداخت کنید.

مدت دوره آموزش طراحی با حنا چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 4 جلسه برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک طراحی با حنا به گذراندن دوره پیش نیاز احتیاج دارد؟

خیر شما برای شرکت در کلاس آموزش طراحی با حنا به هیچ دوره ای به عنوان پیش نیاز احتیاج ندارید.

در آموزشگاه طراحی با حنا طراحی روی پوست به چه صورتی انجام می شود؟

در دوره طراحی با حنا، هم می توان از شابلون های مختلف برای ایجاد طرح استفاده کرد و هم می توان طراحی را به صورت عادی انجام داد.

_

گالری تصاویر کلاس طراحی حنا

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


9 − = 1