فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

9 − 4 =
_

دوره آموزش بافت مو سیمای هانی

دوره آموزش بافت مو در بسیاری از آموزشگاه های آرایشگری زنانه آموزش داده میشود و جزو دوره های آرایشگری زنانه همیشگی مراکز آموزشی است. در این دوره با انواع روش های جدید بافت مو آشنا میشود. آموزشگاه سیمای هانی این دوره ها را بصورت یکجا در یک پکیج آموزش داده و دوره با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 5 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 2 ساعت
 • قیمت دوره بافت مو: 300.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس بافت مو

آموزش بافت مو
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس آموزش بافت مو سیمای هانی:

 • آشنایی با رایج‌ترین و جدید‌ترین متد‌های بافت مو
 • آشنا شدن هنرجویان با رایج‌ترین ابزار‌ها و وسایل مورد استفاده در فرایند بافت مو
 • آموزش نحوه تشخیص ساختار مو و نحوه انتخاب بهترین سبک بر اساس طول و حالت مو
 • آموزش بافت مو و اجرای تکنیک‌های مختلف به صورت عملی
 • اجرای سبک‌های مختلف بافت مو بر روی مدل‌های آرایشگری توسط متقاضیان
 • آموزش نحوه استفاده صحیح از سشوار و سایر ابزار‌های حرارتی به منظور جلوگیری از آسیب دیدن مو
 • رفع اشکالات عمده هنرجویان با نظارت دائمی مربیان آموزشگاه بافت مو
 • ارائه مهم‌ترین نکات موجود در رابطه با تکنیک ‌و سبک‌های مختلف بافت مو
_

آموزش بافت مو

مو یکی از اصلی‌ترین اجزای تشکیل دهنده سر محسوب می‌شود و نقش غیر قابل انکاری را در زیبایی و طراوت چهره افراد بر عهده دارد. یادگیری و آموزش بافت مو یکی از بهترین روش‌ها برای ارائه خدمات زیبایی در آرایشگاه‌های زنانه می‌باشد و متقاضیان بسیاری مایل به شرکت در کلاس‌های این دوره هستند.

در کلاس بافت مو انواع تکنیک‌های آماده سازی مو برای اجرای روش‌های مختلف بافت مو به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و شما می‌‌توانید با مراجعه به آموزشگاه آرایشگری برای شرکت در این کلاس‌ها اقدام نمایید و توانایی‌های خود را افزایش دهید.

ین دوره توسط مربیان مجرب و باتجربه برگزار می‌شود و ضمن تقویت توانایی‌های پایه شما در رابطه با نحوه صحیح بافت مو و متد‌های مختلف آرایش مو، شما را با نحوه استفاده از سشوار و سایر ابزار‌ها و لوازم مورد استفاده در هنگام بافت مو آشنا خواهد ساخت. همچنین، لازم به ذکر است که با پشت سر گذاشتن دوره‌های آموزش بافت مو سرعت شما در هنگام اجرای تکنیک‌های مختلف بافت مو و نحوه آماده سازی مو افزایش خواهد یافت و تسلط شما بر روی سشوار و سایر ابزار‌های حرارتی مورد استفاده در فرایند بافت مو بیشتر خواهد شد.

بنابراین، شرکت در این دوره‌ها بهترین رویکرد برای تقویت توانایی‌ها و سرعت شما می‌باشد و متقاضیان می‌‌توانند با شرکت در کلاس‌های آموزشگاه بافت مو گام‌های بلندی را در راستای پیشرفت شغلی و تقویت مهارت‌های خود بردارند.

قیمت و هزینه آموزش بافت مو

همانطور که گفته شد هزینه دوره بافت مو سیمای هانی در حال حاضر 300.000 هزار تومان است. قیمت دوره بافت مو در مراکز مختلف متفاوت است اما ما سعی داریم تا اقتصادی ترین هزینه برای آموزش بافت مو برگزار کنیم.

مراحل آموزش بافت مو:

در کلاس بافت مو ابتدا نحوه استفاده صحیح از سشوار و سایر ابزار‌های حرارتی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و مطالب پایه در رابطه با ساختار مو و نحوه اجرای انواع سبک‌های بافت مو توسط مربیان با تجربه آموزشگاه بافت مو به هنرجویان ارائه می‌گردند.

در مراحل بعدی، متقاضیان با نحوه آماده سازی مو برای اجرای تکنیک‌ها و سبک‌های مختلف و نحوه کار کردن با انواع مدل‌های مو آشنا می‌شوند و تمامی متد‌های رایج در این زمینه به هنرجویان آموزش داده خواهند شد. همچنین، این تکنیک‌ها به صورت مکرر در طول جلسات آموزش بافت مو بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا خواهند شد و عملکرد شما زیر نظر مربیان بررسی می‌گردد و مهم‌ترین نکات لازم برای موفقیت در زمینه اجرای تکنیک‌های بافت مو عنوان خواهند شد.

در آخرین مرحله از دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه بافت مو ایرادات احتمالی شما توسط مربیان برطرف خواهند شد و مهارت شما با تمرین و تکرار افزایش خواهد یافت. بطور کلی، در کلاس بافت مو تمامی زوایای این فرایند زیبایی پوشش داده می‌شوند و نکات و موارد لازم برای بیشتر شدن مهارت شما توسط مربیان این دوره‌ها مطرح خواهند شد.

 

آموزش بافت مو

در آموزشگاه بافت مو چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

 • آموزش بافت آفریقایی
 • آموزش بافت مکزیکی
 • آموزش بافت آبشاری
 • آموزش بافت تیغ ماهی
 • آموزش بافت فرانسوی
 • آموزش بافت قلبی
 • آموزش بافت تل
 • آموزش بافت حصیری
 • آموزش بافت چهل تیکه
 • آموزش بافت نامرتب
 • آموزش بافت کاموا
 • آموزش بافت شینیون
 • آموزش بافت شل بافت ترکیبی
 • آموزش بافت ریز و درشت
 • آموزش بافت دردلاک
 • آموزش بافت پروانه ای
 • آموزش بافت با مهره

بافت آفریقایی:

این سبک از بافت مو مخصوص موهای نازک و یا موهای فر می‌باشد و اجرای موفقیت آمیز آن نیازمند تمرین و تکرار زیادی است. در این روش، موهای زیباجویان را به چندین دسته تقسیم می‌کنند و بافتن موها را بر اساس ضخامت و طول آن‌ها در جهت دلخواه ادامه می‌دهند. در دوره‌های آموزش بافت مو این سبک به صورت مفصل آموزش داده خواهد شد.

بافت مکزیکی:

این سبک از بافت مو که شباهت بسیاری را به سبک آفریقایی دارد جزو قدیمی‌ترین تکنیک‌های بافت مو محسوب می‌شود و می‌تواند زیبایی موهای شما را افزایش دهد. در این سبک، موهای اضافی قسمت‌های مختلف سر توسط گره‌های مختلف به یکدیگر بافته می‌شوند و این روش مناسب موهای فر و بلند می‌باشد و تمیز بودن موها جزو ملزومات اجرای این سبک است.

بافت آبشاری:

بافت آبشاری مو یکی از سبک‌های پرطرفدار در میان نوجوانان می‌باشد و جزو آسان‌ترین روش‌های بافت مو محسوب می‌شود. در این روش موهای قسمت بالایی سر را به دسته‌های مختلف تقسیم می‌کنند و قسمت انتهایی موهای بافته شده در زیر بافت‌های جدید قرار می‌گیرند و دوام و ماندگاری آن‌ها از طریق این روش افزایش می‌یابد.

بافت تیغ ماهی:

این نوع بافت نیز جزو سبک‌های رایج در آرایشگری محسوب می‌شود و می‌توان آن را بر روی قسمت‌های مختلف موی سر اجرا کرد. برای اجرای این سبک، موها به دو قسمت تقسیم می‌شوند و دسته‌های مو به ترتیب از داخل یکدیگر عبور می‌کنند. لازم به ذکر است که این روش مناسب موهای صاف و بلند می‌باشد و اجرای آن بر روی موهای کوتاه با نتایج خوبی همراه نخواهد شد.

بافت تل:

بافت تل شباهت بسیار زیادی را به بافت فرانسوی دارد و در این سبک دسته‌های مو از یک سمت سر برداشته می‌شوند و موهای جلویی سر در داخل این دسته قرار می‌گیرند. بنابراین، فرق موها در این سبک از قسمت میانی سر باز می‌شود و موهای اضافی در داخل بافت قرار می‌گیرند.

بافت حصیری:

بافت حصیری که شباهت زیادی را به سبک آبشاری دارد جزو متد‌های رایج در میان جوانان محسوب می‌شود و از قدمت بالایی برخوردار است. در این سبک موها به دو دسته مختلف تقسیم می‌شوند و پس از تمام شدن مراحل بافت هر دسته، ساختار‌های ایجاد شده در یکدیگر تنیده می‌شوند و حالتی شبیه به ساختار حصیر در موها ایجاد می‌گردد.

چه سبک‌های دیگری در طول دوره آموزش بافت مو به هنرجویان آموزش داده می‌شوند؟

موارد عنوان شده تنها قسمت از آموزش‌های قابل ارائه به متقاضیان می‌باشند و در طول این دوره سبک‌های مختلفی همچون: بافت چهل تکه، بافت نامرتب، بافت کاموا، بافت شینیون، بافت ترکیبی، بافت ریز و درشت، بافت دردلاک، بافت پروانه‌ای، بافت با مهره و … به صورت کامل به هنرجویان آموزش داده خواهند شد.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه بافت مو:

از جمله مهم‌ترین وسایل مورد نیاز هنرجویان برای شرکت در کلاس‌های آموزش بافت مو می‌توان به مواردی همچون: ماکت مو، فیکساتور معمولی و قوی، چسب مو، ژل و واکس مو، سایز‌های مختلف سنجاق سر، سرم مخصوص مو، برس، شانه، بیگودی، سشوار و نخ‌های رنگی اشاره کرد. لازم به ذکر است که به منظور راحتی شما عزیزان تمامی این ابزار‌ها در یک پکیج با کیفیت در اختیار شما قرار خواهند گرفت و هزینه این بسته به صورت مجزا از شما دریافت خواهد شد. همچنین، بهتر است توجه داشته باشید که ابزار‌های این بسته از کیفیت بالایی برخوردار هستند و شما می‌توانید پس از اتمام دوره آموزش بافت مو از آن‌ها برای انجام سبک‌های مختلف بافت مو استفاده نمایید.

_

گالری تصاویر کلاس بافت مو

_
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش بافت مو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 300.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش بافت مو چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس بافت مو با تکنیک های مختلف بافت و انواع مدل های آن آشنا خواهید شد.

مهمترین انواع بافتی که در دوره بافت مو آموزش داده می شوند، کدامند؟

در دوره آموزش بافت مو شما با مدل های تیغ ماهی، آفریقایی، حصیری، دردلاک و… آشنا می شوید.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

آیا در دوره های آموزشی کتاب و جزوه معتبر ارائه می گردد؟

مدیریت آموزشگاه های سیمای هانی مولف کلیه کتاب های آرایشگری سازمان فنی و حرفه ای می باشد بنابراین جامع ترین و بروزترین کتاب و مطالب جهت نکته برداری در همه گرایش ها بصورت تخصصی و تکنیکی ارائه می گردد این مزیت بزرگ در کنار کیفیت آموزش عالی رمز قبولی کلیه هنرجویان عزیز سیمای هانی با بالاترین نمرات قبولی می باشد.

لوازم و ابزار مورد نیاز برای دوره آموزش بافت مو چیست و چگونه تهیه می شود؟

فیکساتورهای مو، چسب مو، ژل و واکس مو، بیگودی، برس، سشوار، سنجاق سر در سایزهای مختلف و… از مهمترین ابزارهای این دوره می باشند. این ابزارها و لوازم در قالب پکیجی توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند. تنها کافی است هزینه مربوط به آن را پرداخت کنید.

مدت دوره آموزش بافت مو چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 5 جلسه برگزار میشود.

مدت دوره آموزش بافت مو چقدره؟

مدت آموزش 5 جلسه است.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

بعد از ورود به بازار کار چطور تبلیغات پربازده و مفید داشته باشیم؟

آموزشگاه های سیمای هانی با هدف حمایت از کسب و کار هنرجویان عزیز خود ، علاوه بر مشاوره راه اندازی رایگان تبلیغات این عزیزان را بصورت رایگان در  را در سایت و اپلیکیشن های زیبایی بزرگ و معتبر خود درج می نماید.

تهیه مدل واقعی به عهده آموزشگاه بافت مو می باشد یا هنرجو؟

در کل تهیه مدل واقعی برای دوره بافت مو، به عهده هنرجو است. اما آموزشگاه سیمای هانی، برای راحتی کار هنرجو، مدل را در اختیار او قرار می دهد.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − = 8