_

مدرک آموزش کار با دستگاه جوانسازی پوست سیمای هانی

مدرک آموزش کار با دستگاه جوانسازی پوست برای دریافت مدرک کار با دستگاه جوانسازی پوست، یکی از دوره های محبوب آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی محسوب میشود که آموزشگاه با 80% تخفیف به متقاضیان ارائه میشود. این دوره با نام های اپراتور دستگاه جوانسازی پوست یا کار با دستگاه های لیزر زیبایی نیز شناخته میشود. دوره کار با دستگاه جوانسازی پوست با دوره لیزر موهای زائد یکجا آموزش داده میشود و هزینه ای در برندارد.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 3 جلسه
 • قیمت دوره: 1.000.000 تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
مدرک آموزش کار با دستگاه لیزر پوست
bell
0:00
0:00
_

مدرک کار با دستگاه لیزر جوان سازی پوست

دوره مدرک کار با دستگاه لیزر پوست و دستگاه جوان سازی پوست، جهت آشنایی کامل هنرجویان با مفاهیمی همچون بررسی پوست و مو، بررسی عوامل چاقی و از همه مهمتر آموزش کار با دستگاه لیزر و آموزش کار با دستگاه جوانسازی پوست اجرا می شود. با شرکت در دوره کار با دستگاه لیزر و دریافت مدرک معتبر، توانایی ورود به بازار کار و کسب درآمد را خواهید یافت. این دوره در آموزشگاه سیمای هانی توسط مجرب ترین اساتید و در شرایط کاملا بهداشتی برگزار می گردد. جهت ثبت نام در دوره آموزشی مدرک کار با دستگاه لیزر پوست می توانید از هر کجای ایران به صورت حضوری یا غیر حضوری اقدام نمایید.

مهارت های ارائه شده در این دوره در حیطه خدمات پوستی از جمله جوان سازی پوست، لایه برداری پوست، رفع ایرادات پوستی، لیفت پوست و تناسب اندام می باشد در این کلاس های آموزشی مطالب مورد نیاز به صورت کاملا علمی و با جدیدترین متد های آموزشی تدریس می گردد.

آموزش کار با دستگاه لیزر پوست

مراحل دوره آموزش کار با دستگاه جوانسازی پوست و زیبایی

دوره آموزش کار با دستگاه های لیزر پوست که در نهایت منجر به دریافت مدرک کار با دستگاه لیزر پوست می شود، یکی از جامع ترین و اصلی ترین دوره های آرایشی برای افراد شاغل در این زمینه می باشد. عدم احتیاج به دوره های پیش نیاز را می توان یکی از مزایای این دوره نام برد. بنابراین همه افراد علاقمند می توانند ثبت نام کرده و در کلاس ها شرکت نمایند. هدف اصلی از این دوره را می توان  بهبود نواقص صورت، مو، بدن و همچنین تقویت نقاط قوت در صورت و بدن بیان کرد.

این دوره در دو مرحله تئوری و عملی برگزار می شود. هر کدام از این مراحل مکمل یکدیگر هستند و گذراندن آنها ضروری می باشد. پس از هر مرحله از هنرجویان، آزمون های آموزشگاهی گرفته می شود. در صورت کسب نمره قبولی، مجوز ورود به مرحله بعدی را دریافت می کنند.

مرحله تئوری: در ابتدای دوره، هنرجویان با مفاهیم اولیه و پایه درباره پوست و مو آشنا می شوند. سپس انواع دستگاه های پاکسازی پوست، جوانسازی پوست، لیفتینگ، لایه بردار، رفع معایب پوست، رفع عدم تعادل رنگدانه ها در پوست، برطرف کردن خال و دستگاه های بررسی چاقی و رفع چاقی موضعی معرفی می گردد.

تغییراتی همچون لیفتینگ پوست صورت و بدن اغلب برای افرادی پیشنهاد می شود که در سنین کهنسالی قرار دارند و یا رژیم های لاغری سنگینی را پشت سر گذاشته اند. در این شرایط پوست صورت و بدن شل شده و حالت اولیه خود را از دست می دهد. لیفت پوست بهترین گزینه برای رفع این مشکل می باشد.

برخی از بیماری ها، استعمال دارو ها و … ممکن است باعث تغییر رنگ پوست و رنگدانه ها شود. طرز استفاده از دستگاه های رفع پیگمانتاسیون برای این منظور آموزش داده می شود. حال که هنرجویان این مطالب را به خوبی آموزش دیدند، نوبت به توضیح عملی نحوه کارکرد دستگاه ها می رسد. در این مرحله مربی به طور واقعی دستگاه ها را راه اندازی کرده و از صفر تا صد قسمت های دستگاه را توضیح می دهد. در نهایت روش ها و نکات مراقبتی پس از استفاده از دستگاه های لیزر پوست، جوان سازی و تناسب اندام را گوشزد می کنند. نمره قبولی آزمون تئوری و کتبی، 50 از 100 نمره می باشد.

مرحله عملی: جذاب ترین و شیرین ترین مرحله دوره های آموزشی، مرحله عملی می باشد. همه دستگاه های مربوط به پوست و مو توسط هنرجویان تست شده و تمرین می شود. در طول اجرای عملی دستگاه ها، مربیان نظارت مستقیم و مستمری بر فعالیت هنرجویان دارند و در صورت نیاز تذکرات لازم را می دهند. نمره قبولی در آزمون مرحله عملی 70 از 100 نمره می باشد.

کار با دستگاه لیزر زیبایی

سرفصل های ارائه شده در دوره آموزش کار با دستگاه لیزر جوانسازی پوست

برای اینکه دوره های زیبایی طبق برنامه و اصول خاصی پیش برود باید برای هر دوره، طرح درس و برنامه ریزی وجود داشته باشد. از این رو سرفصل های معینی برای دوره مدرک کار با دستگاه لیزر پوست انتخاب شده است. این سرفصل ها برگرفته شده از سرفصل های تدریس شده در سازمان فنی و حرفه ای و آموزشگاه معتبر در دنیا می باشد.

 • تجزیه و تحلیل ساختار پوست و مو
 • تجزیه و تحلیل چاقی و انواع آن
 • معرفی انواع دستگاه های جوان سازی پوست و کاربرد آنها
 • آشنایی با انواع دستگاه های لایه بردار و کاربرد آنها
 • آموزش به تعادل رساندن رنگدانه های پوستی
 • آموزش برطرف کردن چین و چروک های پوستی
 • آَشنایی با دستگاه های آبرسان و کارایی آنها
 • آموزش پاکسازی انواع پوست بدون آسیب رساندن به آن
 • آشنایی با دستگاه های لیفت پوست و کارایی آنها
 • آشنایی با دستگاه های برطرف کننده جای جوش، آکنه و اِسکارهای پوستی
 • آشنایی با انواع دستگاه های رفع موهای زائد
 • آموزش برداشتن خال های پوستی
 • آشنایی با انواع دستگاه های تناسب اندام و کار با آنها
 • توانایی مشاوره دهی به مراجعه کنندگان در جهت انتخاب دستگاه مناسب با نیاز آنها

مدرک کار با دستگاه لیزر جوانسازی پوست

میزان مهارت هنرجویان آموزشگاه سیمای هانی پس از گذراندن دوره مدرک کار با دستگاه جوانسازی پوست:

هنرجویان پس از حضور در این دوره، مهارت های لازم و کافی را در ارتباط با نحوه به کار گیری انواع دستگاه های لیزر، جوان سازی و تناسب اندام فرا می گیرند.

از آنجایی که توجه به مسائل زیبایی و تناسب اندام در سال های اخیر بیش از پیش شده است، بازار کار افرادی که به طور کامل طرز کار با دستگاه های لیزر پوست و جوان سازی را میدانند بسیار عالی می باشد. در نتیجه اگر علاقه و استعداد فراگیری مفاهیم مطرح شده را در خود میبینید، وقت را تلف نکنید و هر چه زودتر برای شرکت در دوره ها اقدام کنید.

ابزار های مورد نیاز برای دوره مدرک کار با دستگاه جوان سازی پوست:

شرکت در دوره مدرک کار با دستگاه لیزر پوست، نیاز به تهیه تجهیزات خاصی ندارد. همه ابزار آلات و دستگاه های مورد نیاز در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

اما پس از اتمام دوره و اقدام به شروع کار لازم است تا دستگاه های آبرسان، مراقبت و جوانسازی پوست مانند هایفو، میکرودرم ابریژن، مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ را خریداری نمایید.

اعتبار مدرک دوره کار با دستگاه جوان سازی پوست:

آموزشگاه سیمای هانی قابلیت ارائه بیش از 48 مدرک رسمی و بین المللی را دارد. همچنین هنرجویان می توانند از طریق آموزشگاه در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای نیز شرکت نمایند. مدرک این سازمان یکی از معتبرترین مدارک رسمی در ایران و حتی خارج از ایران است. با داشتن این مدرک در رزومه کاری خود می توانید به راحتی به عنوان نیروی ماهر و حرفه ای در کلینیک و سالن های معتبر آرایشی، زیبایی و سالن های ماساژ مشغول به کار شوید. در صورت تمایل می توانید به عنوان دستیار پزشک زیبایی نیز کسب درآمد داشته باشید و به مردم خدمت رسانی کنید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره مدرک کار با دستگاه جوان سازی پوست چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 1.000.000 تومان آموزش داده میشه.

هدف از گذراندن دوره آموزش کار با دستگاه جوانسازی پوست چه می باشد؟

هدف از شرکت در کلاس جوانسازی پوست و کسب مدرک آن، لیفت، پاکسازی و لایه برداری پوست با استفاده از دستگاه می باشد.

آیا در آموزشگاه جوانسازی پوست روش کار با دستگاه برای رفع لک پوستی نیز آموزش داده می شود؟

بله با استفاده از دستگاه موجود در این دوره، می توانید لک های پوستی را نیز رفع کنید.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره جوانسازی پوست با دستگاه چیست؟

برای شرکت در دوره جوانسازی پوست، تنها به دستگاه لیزر و پاکسازی پوست نیاز دارید که از طریق آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند.

مدت دوره مدرک کار با دستگاه لیزر پوست و دستگاه جوان سازی پوست چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 3 جلسه برگزار میشود.

پس از دریافت مدرک جوانسازی پوست در چه مکان هایی می توان مشغول به کار شد؟

با دریافت مدرک آموزش جوانسازی پوست با دستگاه می توانید در سالن های زیبایی شروع به فعالیت کنید. همچنین می توانید به عنوان دستیار پزشک زیبایی، در کلینیک زیبایی مشغول به کار شوید.

آیا دوره آموزش کار با دستگاه جوانسازی پوست شامل آزمون عملی نیز می باشد؟

بله برای دریافت مدرک دوره آموزش کار با دستگاه جوانسازی پوست باید حداقل نمره 70 را در آزمون عملی کسب کنید.

_

گالری تصاویر کلاس  کار با دستگاه جوان سازی پوست

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


2 + = 9