_

دوره آموزش رنگ مو و مش مو سیمای هانی

دوره آموزش رنگ مو یک شاخه محبوب از دوره های آرایشگری زنانه آموزشگاه سیمای هانی است. دوره رنگ مو، آموزش انواع رنگ مو مانند آمبره، سامبره، بالیاژ، انواع لایت ها و مش ها، آموزش ترکیب رنگ، آموزش کاتالوگ خوانی و ژورنال خوانی، انواع هافلایت و سایر سرفصل های آموزشی که در ادامه به آن اشاره میکنیم است. این دوره با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای رنگ مو ارائه شده و قیمت دوره رنگ مو با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 1 ساعت
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
 • قیمت دوره: 550.000 تومان
 • رزرو آنلاین دوره: «ثبت نام آنلاین دوره رنگ مو»
آموزش رنگ مو
bell
0:00
0:00
_

آموزش رنگ مو و کار با مواد

مو به عنوان یکی از مهم‌ترین عناصر تاثیرگذار در زیبایی چهره شناخته می‌شود و طراوت و شادابی آن از اهمیت بسیاری برخوردار است. در دوره آموزش رنگ مو هنرجویان با انواع تکنیک‌های رنگ کردن موها آشنا می‌شوند و می‌توانند پس از اتمام آموزش‌های خود به فعالیت در آرایشگاه‌های زنانه مشغول شوند. کلاس رنگ مو یکی از پرطرفدار‌ترین دوره‌های آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی می‌باشد و هنرجویان بسیاری به منظور آشنایی با اصول اولیه رنگ کردن موهای سر در کلاس رنگ مو شرکت می‌کنند. در این دوره‌ تمامی اطلاعات پایه در رابطه با انواع رنگ‌های مورد استفاده در این فرایند زیبایی و نحوه انتخاب بهترین رنگ بر اساس رنگ پوست صورت به متقاضیان ارائه خواهند شد و مربیان با تجربه آموزشگاه رنگ مو سیمای هانی در تمامی مراحل بر روی عملکرد‌های هنرجویان نظارت دارند. همچنین، در این دوره‌ها تمامی تکنیک‌های مش کردن مو نیز به شما عزیزان آموزش داده خواهند شد و در واقع، در کلاس آموزش رنگ مو تمامی نکات و ریزه کاری‌های این فرایند زیبایی به هنرجویان آموزش داده می‌شوند. همان‌گونه که ممکن است از آن اطلاع داشته باشید، رنگ کردن مو جزو اصلی‌ترین خدماتی است که در آرایشگاه‌‌های زنانه به هنرجویان ارائه می‌شود و شما می‌توانید با شرکت در کلاس رنگ مو در کم‌ترین زمان وارد بازار کار شوید و درآمد قابل قبولی را از این طریق کسب نمایید. در ادامه می‌توانید با جزئیات این دوره بیشتر آشنا شوید.

_

گالری تصاویر کلاس رنگ مو

_

مربیان آموزشگاه رنگ مو سیمای هانی در مراحل ابتدایی این دوره هنرجویان را با ساختار مو و نحوه صحیح مراقبت از مو آشنا می‌کنند و مباحث اصلی رنگ شناسی را به آن‌ها آموزش می‌دهند. متقاضیان شرکت در کلاس رنگ مو در مراحل بعدی آموزش‌های خود با نحوه ترکیب رنگ‌های اولیه و ثانویه و نحوه شناخت رنگ‌های ترکیبی آشنا خواهند شد و نکات مهمی در زمینه کاتالوگ خوانی و شناخت رنگ‌های پایه به آن‌ها ارائه خواهند شد. سپس، مربیان این دوره‌ها رنگ گذاری چند مرحله‌ای و نحوه رنگ کردن ریشه مو‌ها را به هنرجویان آموزش خواهند داد و هنرجویان انواع متد‌های مش کردن موها‌ را در چندین مرحله بر روی مدل‌های آرایشگری تمرین خواهند کرد. در قسمت انتهایی دوره آموزش رنگ مو شرکت کنندگان با نحوه رفله گیری با رنگ و نحوه دکلره کردن موها آشنا خواهند شد و مربیان اطلاعات کاملی را در رابطه با ترمیم مش و ترمیم رنگ مو به شما عزیزان ارائه خواهند داد. بطور کلی، در کلاس رنگ مو آموزشگاه سیمای هانی تمامی اطلاعات مورد نیاز شما به همراه نکاتی برای کسب نتایج بهتر از فرایند‌های ذکر شده به هنرجویان ارائه می‌شوند و این دوره در نوع خود کامل‌ترین و بهترین می‌باشد.

سرفصل آموزشی کلاس رنگ مو:

 • آموزش کامل مباحث رنگ شناسی و نحوه شناخت رنگ‌ها
 • آموزش نحوه ترکیب رنگ‌های اولیه و ثانویه و کاتالوگ‌ خوانی رنگ‌ها
 • آشنایی با مهم‌ترین ابزار‌های مورد نیاز برای اجرای تکنیک‌های مختلف
 • آموزش رنگ گذاری چند مرحله‌ای و یک مرحله‌ای و نحوه رفله گیری با رنگ
 • آموزش نحوه صحیح رنگ کردن ریشه و ساقه مو
 • آموزش دکلره کردن مو و ترمیم دکلره مو
 • آموزش رنگ مو در انواع استایل‌ها و معرفی جدید‌ترین مدل‌های رنگ و مش
 • آموزش نحوه مش کردن مو‌ها با فویل و کلاه و نحوه ترمیم مش
 • آموزش انواع هایلایت‌های فانتزی به همراه ارائه نکاتی برای بهتر شدن نتایج
 • آموزش رنگ کردن موی طبیعی و موی رنگ شده و تفاوت‌های آن‌ها
 • آموزش متد‌های آمبره، سامبره، بالیاژ، دکوپاژ و لولاین به صورت مجزا
 • آموزش نحوه رنگ کردن موی سفید
 • تمرین تمامی متد‌های رنگ کردن مو بر روی مدل‌های آرایشگری
 • رفع ایرادات هنرجویان با نظارت دائمی مربیان کلاس رنگ مو

آموزش‌های ارائه شده در آموزشگاه رنگ مو سیمای هانی:

آموزش نحوه صحیح آماده سازی مو برای اجرای تکنیک‌های مختلف:

بیش از ده‌ها تکنیک مختلف برای رنگ و مش کردن مو‌ها وجود دارند و جالب است بدانید که مراحل آماده سازی مو برای اجرای هر کدام از این تکنیک‌ها منحصر به فرد هستند. در دوره‌های آموزش رنگ مو تمامی مراحل آماده سازی مو و شرایط لازم برای اجرای تکنیک مورد نظر به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و ایرادات احتمالی شما با تمرین و تکرار برطرف خواهند گردید.

آموزش نحوه آماده سازی انواع رنگ‌های پایه و ترکیبی:

رنگ‌های پایه و ترکیبی دو مورد از رایج‌ترین رنگ‌های مورد استفاده در این فرایند زیبایی می‌باشند و نحوه آماده سازی آن‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. یکی از اصلی‌ترین سرفصل‌های کلاس رنگ مو آموزش نحوه آماده سازی و ترکیب رنگ‌ها با توجه به اصول زیبایی شناسی است و آموزشگاه رنگ مو سیمای هانی در طول این دوره نحوه کاتالوگ خوانی، آماده سازی رنگ‌ها و ترکیب آن‌ها را بطور کامل و حرفه‌ای به متقاضیان آموزش می‌دهد.

آموزش رنگ کردن چند مرحله‌ای و یک مرحله‌ای مو‌ها در کم‌ترین زمان:

سرعت یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های تعیین کننده در میزان مهارت آرایشگران می‌باشد و تمرین کردن با هدف افزایش سرعت یکی از اصلی‌ترین اهداف این دوره آموزش رنگ مو در نظر گرفته می‌شود. همچنین، شما در طول آموزش‌های خود با انواع تکنیک‌های رنگ کردن مو به صورت یک مرحله‌ای و چند مرحله‌ای آشنا خواهید شد و سرعت، دقت و مهارت شما با تمرین کردن افزایش خواهد یافت.

آموزش رنگساژ کردن مو‌ها:

رنگساژ‌ کردن موها یکی از رایج‌ترین تکنیک‌های ترمیم رنگ مو می‌باشد و می‌توان با کمک آن زردی موها را برطرف کرد و شفافیت و براقی آن‌ها را افزایش داد. متقاضیان شرکت در دوره‌های آموزش رنگ مو مطالب کامل و مفیدی را در رابطه با نحوه صحیح رنگساژ کردن موها دریافت خواهند کرد و مهارت‌های عملی آن‌ها در این زمینه بیشتر خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس رنگ مو:

از جمله مهم‌ترین ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزش رنگ مو می‌توان به مواردی همچون: شانه، کاسه رنگ، برس گرد، بیگودی، قلاب، کلیپس، کلاه نایلونی، حوله یکبار مصرف، پیشبند، فویل آلومینیومی، انواع محلول‌های نرم کننده، انواع رنگ‌های دائم و موقت، اکسیدان، تثبیت کننده رنگ مو، سشوار و …. اشاره کرد. هنرجویان لازم است به این نکته توجه داشته باشند که نیازی به تهیه کردن این موارد به صورت مجزا را ندارند و آموزشگاه رنگ مو سیمای هانی تمامی این ابزار‌ها را در قالب یک پکیج کامل و با کیفیت به آن‌ها ارائه خواهد کرد و هزینه این پکیج به صورت جداگانه از شما دریافت خواهد شد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره رنگ مو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 550.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

آیا بعد از دوره مدرک داده میشود؟

بله بعد از دوره مدرک رنگ مو داده میشود.

در دوره آموزش رنگ و مش چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس رنگ و مش  با روش های مختلفی برای رنگ، هایلایت و یا مش مو آشنا خواهید شد.

آیا با دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره رنگ و مش می توان کار رنگساژ کردن مو را هم انجام داد؟

بله در دوره رنگ و مش شما با روش هایی برای رنگساژ کردن مو نیز آشنا می شوید.

آیا تهیه مدل واقعی برای دوره آموزش رنگ و مش به عهده آموزشگاه است؟

خیر تهیه مدل واقعی برای آموزشگاه رنگ و مش به عهده هنرجو می باشد. آموزشگاه وظیفه ای در قبال تهیه مدل واقعی نخواهد داشت.

مدت آموزش کلاس رنگ مو چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه 1 ساعته برگزار میشود.

با مدرک رنگ مو میتوان سالن راه اندازی کرد؟

خیر، لازمه راه اندازی و دریافت مجوز سالن داشتن مدرک آرایش و پیرایش پایه است.

لوازم مورد نیاز برای شرکت در کلاس رنگ و مش چیست و چگونه تهیه می شود؟

انواع رنگ مو، کاتالوگ، کلاه مش، قلم مو و برس و… از لوازم دوره آموزش رنگ و مش به شمار می روند. این وسایل با پرداخت هزینه، توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار داده می شوند.

آیا در کلاس رنگ و مش، نحوه دکلره کردن مو نیز آموزش داده می شود؟

بله در این دوره با روش های صحیح برای دکلره کردن مو آشنا خواهید شد.

بازار کار رنگ و مش چگونه است؟

رنگ و مش، جزء پرطرفدارترین فنون آرایشگری هستند. بنابراین این دوره از بازار کاری بسیار خوبی برخوردار است.

_

گالری تصاویر کلاس رنگ و مش مو

_
hair coloring training 1
hair coloring training 2
hair coloring training 3
hair coloring training 4

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


6 + 9 =