_

دوره آموزش طراحی ناخن سیمای هانی

دوره آموزش طراحی ناخن یک دوره مکمل از دوره کاشت ناخن محسوب میشود. طراحی و دیزاین ناخن در کنار کاشت ناخن جزو پر مراجعه ترین دوره ها در آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی است. حرفه طراحی ناخن یک مهارت درآمدزا برای خانم ها محسوب میشود و شما بعنوان یک خانم کاملا به این موضوع اشراف دارید. آموزشگاه طراحی ناخن سیمای هانی این دوره ها را با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • قیمت دوره: 350.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
آموزشگاه طراحی ناخن
bell
0:00
0:00
_

آموزش طراحی ناخن یا دیزاین ناخن

کلاس طراحی ناخن جزو دوره‌های پرطرفدار در میان علاقه‌مندان به آرایشگری می‌باشد و آموزش طراحی ناخن روشی سریع و نسبتاً آسان برای وارد شدن به بازار کار است. آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی به عنوان یکی از معتبر‌ترین آموزشگاه‌های آرایشگری کشور این دوره‌ها را به منظور آموزش علاقه‌مندان برگزار می‌کند و مربیان حرفه‌ای و با تجربه این آموزشگاه طراحی ناخن تمامی نکات مهم در رابطه با طراحی و دیزاین ناخن را به هنرجویان آموزش خواهند داد. در دوره‌های آموزش طراحی ناخن هنرجویان با اصلی‌ترین مفاهیم دیزاین ناخن و نحوه انتخاب بهترین الگو بر اساس فرم ناخن‌ها آشنا خواهند شد و متقاضیان شرکت در این دوره‌ها می‌توانند پس از اتمام آموزش‌های خود تمامی استایل‌ها و طرح‌های معروف را به راحتی اجرا نمایند.

طراحی ناخن جزو گرایش‌های پر درآمد آرایشگری محسوب می‌شود و این مسئله باعث شده است تا هنرجویان بسیاری از سراسر کشور برای شرکت در کلاس طراحی ناخن اقدام نمایند. همچنین، این دوره‌ها سرعت عمل شما در ارائه خدمات زیبایی را نیز به میزان قابل توجهی افزایش خواهند داد و مهارت‌های فردی شما را تقویت خواهند کرد. بنابراین، به راحتی می‌توان متوجه شد که چرا آموزش دیزاین ناخن یکی از پیش نیاز‌های اصلی برای ورود به بازار کار است و شما نیز می‌توانید پس از اتمام آموزش‌های خود به فعالیت در آرایشگاه‌های زنانه مشغول شوید و درآمد قابل قبولی را از این طریق کسب نمایید.

قیمت کلاس طراحی ناخن

مراحل آموزش بافت مو:

در کلاس طراحی ناخن قبل از آغاز شدن آموزش‌های عملی اطلاعات ارزشمندی در رابطه با مباحث زیبایی شناسی ناخن و نحوه انتخاب بهترین رنگ‌ها برای طراحی ناخن توسط مربیان به هنرجویان ارائه داده خواهند شد و نحوه ست کردن طرح‌های مختلف به صورت تئوری عنوان می‌شود. سپس، نحوه آماده سازی ناخن برای اجرای طرح‌ها و دیزاین‌های مختلف به متقاضیان آموزش داده می‌شود و روش‌های مختلف دیزاین ناخن به صورت مفصل و کامل توضیح داده خواهند شد.

همچنین، مربیان دوره‌های آموزش طراحی ناخن در طول این دوره مهم‌ترین ابزار‌های مورد نیاز برای طراحی ناخن را به شما معرفی خواهند کرد و نحوه استفاده از این ابزار‌ها و وسایل مکرراً در طول این دوره عنوان خواهند شد. در انتها، آموزش‌های هنرجویان با اجرای عملی تمامی تکنیک‌های دیزاین ناخن بر روی مدل‌های آرایشگری به اتمام خواهد رسید و مهارت‌های فردی شما با تمرین کردن بیشتر خواهند شد. لازم به ذکر است که در دوره‌های آموزش دیزاین ناخن مربیان مستقیماً بر روی عملکرد‌های هنرجویان نظارت دارند و ایرادات آن‌ها را برطرف خواهند کرد. بطور کلی، در دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه طراحی ناخن تمامی زوایای این شاخه از آرایشگری زنانه پوشش داده شده‌اند و شما با شرکت در این کلاس‌ها بر روی این مهارت مسلط خواهید شد.

سرفصل‌های ارائه شده در آموزشگاه طراحی ناخن سیمای هانی:

 • ارائه اطلاعات مفید در رابطه با ساختار ناخن و معرفی انواع فرم‌های ناخن
 • آشنایی هنرجویان با مباحث زیبایی شناسی و نحوه ست کردن طرح‌ها و الگوهای مختلف
 • آموزش نحوه آماده سازی و سوهان کشی ناخن‌ها برای اجرای استایل‌های مختلف
 • معرفی ابزار‌های مورد نیاز برای دیزاین ناخن و آموزش نحوه صحیح استفاده از آن‌ها
 • آموزش طراحی ناخن بر اساس جدید‌ترین سبک‌ها و استایل‌های روز دنیا به همراه نحوه انتخاب بهترین استایل با در نظر گرفتن فرم ناخن و سلیقه زیباجویان
 • تمرین متد‌ها و استایل‌های مختلف بر روی مدل‌های آرایشگری و رفع اشکالات عمده هنرجویان
 • آموزش نحوه صحیح حرکت دست‌ها در هنگام استفاده از قلم طراحی به منظور بهتر شدن نتایج

کلاس طراحی ناخن

طرح‌ها و استایل‌های آموزشی در آموزشگاه طراحی ناخن:

استایل فول گلس و استند گلس:

استایل‌های فول گلس و استند گلس جزو محبوب‌ترین دیزاین‌های ناخن محسوب می‌شوند و بخش عمده‌ای از آموزش‌های هنرجویان در دوره‌های آموزش طراحی ناخن را به خود اختصاص داده‌اند. در استایل‌های استند گلس و فول گلس از ترکیبات شفاف برای طراحی ناخن‌ها و بلند‌ کردن آن‌ها استفاده می‌شود و تنها تفاوت استایل فول گلس با استند گلس این است که در طراحی ناخن‌ها به سبک استند گلس صدف سازی صورت می‌گیرد و از ترکیبات رنگی برای این منظور استفاده می‌شود و ترکیبات شفاف تنها برای بلند کردن ناخن بکار می‌روند.

استایل شیمر:

شیمر نوعی پودر رنگی براق است که برای زیبایی بیشتر الگوهای اجرا شده استفاده می‌شود و این پودر با پودر کاشت ناخن ترکیب می‌شود و برای اجرای طرح‌های اکلیلی کاربرد دارد. این سبک از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است و می‌توان ده‌ها طرح مختلف را با کمک این پودر بر روی ناخن‌ها اجرا کرد.

استایل شوگر:

شوگر یکی دیگر از پودر‌های مورد استفاده برای طراحی و دیزاین ناخن می‌باشد تفاوت اصلی آن با پودر شیمر در درخشش کم‌تر آن است و الگوهای اجرا شده با کمک این پودر دارای حالت مخملی و مات هستند. این پودر در مقایسه با سایر ترکیبات مورد استفاده برای دیزاین ناخن از عمر مفید کم‌تری برخوردار است و با گذر زمان دچار تغییر رنگ می‌شود.

استایل شاتر کروم:

شاتر کروم از دیگر استایل‌های پرطرفدار در میان زیباجویان است و نام این استایل به خاطر استفاده از فلز کروم در ساخت آن است. این نوع طراحی دارای ظاهر آینه‌ای و براق است و به صورت پودری قابل تهیه می‌باشد.

طلاکوبی و نقره کوبی ناخن‌ها:

استفاده از طلا و نقره برای طراحی و دیزاین ناخن در سال‌های اخیر افزایش چشمگیری را شاهد بوده است و این ترکیبات می‌توانند زیبایی و جذابیت وصف ناپذیری را به ناخن‌ها اضافه کنند. مزایای اصلی طلا و نقره نسبت به سایر مواد و ترکیبات مورد استفاده در این فرایند سازگاری بسیاری بالای آن‌ها با انواع لاک‌ها و قابلیت اجرای طرح‌های طلا و نقره بر روی ناخن‌های طبیعی و مصنوعی می‌باشند و در دوره‌های آموزش طراحی ناخن این استایل‌ها به هنرجویان آموزش داده خواهند شد.

طرح‌های چشم گربه‌ای و لنز:

برای اجرای طرح‌ها و استایل‌های چشم گربه‌ای از ترکیبات فلزی استفاده می‌شود و از آهنربا برای شکل دهی به ذرات فلزی موجود در لاک کمک می‌گیرند. طرح‌های چشم گربه‌ای جزو استایل‌های براق محسوب می‌شوند و زیبایی منحصر به فردی را به ناخن‌های شما اضافه خواهند کرد. همچنین، لنز‌های ناخن که به صورت آماده قابل تهیه هستند نیز جزو سر فصل‌های آموزی هنرجویان می‌باشند و در طول این دوره نحوه استفاده از آن‌ها به شما آموزش داده خواهد شد.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه طراحی ناخن:

از جمله مهم‌ترین وسایل و ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش طراحی ناخن می‌توان به مواردی همچون: قلم طراحی ناخن، چسب نواری، لاک، اکلیل، تاپ کت و بیس کت، لاک پاک کن، مهر ناخن، پنبه‌های آرایشی، پرایمر، نگین، استیکر ناخن، قلم‌های نقطه گذاری، سوهان برقی، سوهان چوبی و پولیش بافر اشاره کرد. بهتر است به این مورد توجه داشته باشید که تمامی این ابزار‌ها قبل از شروع کلاس طراحی ناخن در قالب یک پکیج با کیفیت به هنرجویان ارائه خواهند شد و هزینه این بسته به صورت جداگانه از شما دریافت می‌گردد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره آموزش طراحی ناخن چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 350.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش طراحی ناخن چه مهارتی آموزش داده می شود؟

در کلاس طراحی ناخن با دیزاین های مختلف طراحی ناخن آشنا خواهید شد. در واقع این دوره مکمل دوره کاشت ناخن است.

در آموزشگاه طراحی ناخن چه استایل هایی آموزش داده می شوند؟

آموزش دیزاین ناخن شامل استایل های مختلفی مانند شیمر، شوگر، شاتر کروم، فول گلس، چشم گربه ای، طال کوب و… می باشد.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش طراحی ناخن چیست و چگونه تهیه می شود؟

آموزش دیزاین ناخن شامل استایل های مختلفی مانند شیمر، شوگر، شاتر کروم، فول گلس، چشم گربه ای، طال کوب و… می باشد.

مدت دوره آموزش طراحی ناخن چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک طراحی ناخن شامل دوره پیش نیاز می باشد؟

خیر برای گذراندن کلاس آموزش کاشت ناخن به گذراندن هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید.

تهیه مدل واقعی برای این دوره به عهده آموزشگاه طراحی ناخن است یا هنرجو؟

به طور کلی تهیه مدل واقعی برای دوره آموزش طراحی ناخن به عهده هنرجو می باشد. اما آموزشگاه سیمای هانی جهت راحتی کار هنرجو، مدل را در اختیار شما قرار می دهد.

بازار کار دوره آموزش طراحی ناخن چگونه است؟

آموزش طراحی ناخن از پرطرفدارترین دوره ها می باشد. شما با دریافت مدرک این دوره می توانید به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن کسب درآمد کنید.

_

گالری تصاویر کلاس طراحی ناخن

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


9 − = 7