_

مدرک مدیریت سالن زیبایی سیمای هانی

دوره آموزش مدیریت سالن یکی از دوره های تخصصی آموزش آرایشگری سیمای هانی به جهت کار با دستگاه های تخصصی این لاین است که آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • قیمت دوره: 350.000 تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
مدرک مدیریت سالن زیبایی
bell
0:00
0:00
_

دوره مدیریت سالن زیبایی

دریافت دوره مدرک مدیریت سالن برای کسانی که قصد راه اندازی و تاسیس سالن زیبایی را دارند ضروری است. برگزاری این دوره ها نیاز به مدرسین حاذق و با تجربه دارد تا بتوانند آموخته های خود را به هنرجویان منتقل کنند. آموزشگاه های بسیاری در سطح شهر وجود دارند اما یکی از معتبر ترین مراکز، آموزشگاه سیمای هانی می باشد. این آموزشگاه پرکارآموزترین مرکز در ایران است. از هر کجای ایران هم که باشید امکان حضور در دوره های این آموزشگاه برای شما وجود دارد.

در کلاس های دوره مدیریت سالن، هر آنچه که یک مدیر کاردان و حرفه ای بداند را آموزش می دهند. در نتیجه شما پس از شرکت در این دوره برای تاسیس و یا مدیریت سالن زیبایی کاملا آماده خواهید شد.

0:00
0:00

سرفصل های ارائه شده در دوره مدیریت سالن سیمای هانی:

دوره دریافت مدرک مدیریت سالن برای همه داوطلبان برگزار می شود. یعنی حتی اگر هیچ تجربه و اطلاعاتی در این خصوص نداشته باشید نیز می توانید در دوره ها شرکت کرده و با کوله باری از تجربه و معلومات کلاس را ترک کنید. به همین دلیل مدرسین آموزشگاه سیمای هانی تدریس های خود را از صفر تا صد انجام می دهند. سرفصل های موجود در دوره مدیریت سالن به شرح زیر می باشد:

 • آشنایی با اصول مدیریت و بازاریابی
 • آشنایی با مبانی اقتصاد برای مدیران
 • آشنایی با قوانین و مقررات عمومی
 • آشنایی با انواع قرارداد و نحوه تنظیم آنها
 • آموزش برنامه ریزی
 • آشنایی با مبانی کسب و کار
 • آموزش حسابداری برای مدیران
 • آشنایی با چگونگی برخورد با کارکنان
 • آموزش انواع تکنیک های تصمیم گیری
 • آشنایی با حقوق مدیران
 • آموزش روش های مدیریت سالن
 • آموزش روش های بازاریابی برای افزایش آمار مراجعه کنندگان
 • آموزش مدیریت کارهای مراجعه کنندگان
 • آموزش روش های تشویق کارکنان و توسعه مهارت های فردی
 • آموزش اصولی تبلیغات

 

مدرک مدیریت سالن

مدیریت سالن یکی از محبوب ترین و پر درآمد ترین رشته های آرایشی می باشد و هنرجویان بسیاری مشتاق شرکت در این دوره ها هستند. اما با گذشت زمان بسیاری از مدیران توانایی لازم را در اداره و مدیریت سالن زیبایی در خود نمی بینند. دلیل اصلی و مهم این امر، عدم آموزش های لازم و صحیح می باشد. با آموزش دیدن در آموزشگاه های معتبر، آینده و درآمد خود را تضمین کنید. گرچه اخلاق و رفتار مدیریتی باید در ذات انسان باشد، اما بسیاری از مفاهیم نیز اکتسابی می باشند.

دوره مدرک مدیریت سالن نیز در دو مرحله تئوری و تمرین و تکرار برگزار می گردد:

مرحله تئوری: دوره مدیریت سالن دارای اصول ثابت و خاصی می باشد. از بارزترین و شاخص ترین آموزش های این دوره نحوه برخورد با کارکنان و مدیریت آنها می باشد. تبلیغ و بازاریابی برای سالن نیز از موارد مهم این دوره می باشد. این دو مورد ذکر شده از مواردی می باشند که در ظاهر امر دیده می شوند اما برای اینکه یک مدیر سالن حرفه ای و موفقی باشید باید درس های زیادی فرا بگیرید. شما باید با مبانی مدیریت، بازاریابی، اقتصاد، حسابداری، کسب و کار و برنامه ریزی به طور کامل آشنا شوید. انواع تکنیک های تصمیم گیری و کاربرد آنها را در مواقع ضروری را یاد بگیرید. چون در شرایط بحرانی و حساس، این شما هستید که باید مدیریت امور سالن آرایشی را در دست بگیرید و اوضاع را آرام کنید. آشنایی با حقوق مدیر و مشتری نیز در سرفصل های این دوره قرار دارد که باید به خوبی اطلاع پیدا کنید. همچنین با روش های جذب مشتری و افزایش آمار مراجعه کنندگان آشنا شوید. در پایان این دوره حساس و مفید یک آزمون جامع از همه مطالب گفته شده از هنرجویان گرفته می شود. افرادی که نمره قبولی را در این آزمون کسب کنند مجوز ورود به مرحله بعدی را دریافت خواهند کرد؛ در غیر اینصورت باید مجددا در آزمون شرکت کنند.

مرحله تمرین و تکرار: با وجود اینکه اصلی ترین مباحث دوره مدرک مدیریت سالن در مرحله تئوری ارائه می گردد اما وجود مرحله عملی و تمرین برای اثبات آنها ضروری است. در این مرحله تمامی مطالب گفته شده توسط مدرسین به صورت عملی پرسش شده و اجرایی می شوند. هنرجویان در این دوره نحوه گفتمان با مشتریان و کارکنان را تمرین می کنند. همچنین قرارداد های کاری را تنظیم می کنند و با اصول و قواعد آن آشنا می شوند. این مرحله از دوره علاوه بر تمرین و تکرار مباحث ضروری، باعث افزایش اعتماد بنفس در هنرجویان نیز می شود. در نتیجه پس از پشت سر گذاشتن این دوره، مهارت های لازم برای یک مدیر حرفه ای شدن را به طور کامل آموزش خواهید دید.

بعد از اینکه این مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشتید، می توانید بیش از 48 مدرک رسمی و بین المللی را از این آموزشگاه دریافت کنید.

در آموزشگاه سیمای هانی چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی از لیزر موهای زاید به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

شرکت کنندگان در این دوره علاوه بر اینکه در انجام عملی لیزر موهای زائد مهارت پیدا خواهند کرد، با ساختار نور و لیزر، ساختار پوست و مو، نکات قبل و بعد از انجام لیزر، دستگاه های لیزر و کاربرد آنها نیز آشنا خواهند شد.

با توجه به اینکه آموزش های این دوره در حد پیشرفته و حرفه ای می باشد، میزان مهارت داوطلبان نیز بسیار بالا است. به دلیل اینکه در طول این دوره آموزشی شما با ویژگی های دستگاه های لیزر آشنا خواهید شد، توانایی مشاوره دادن به سایر سالن ها را نیز کسب خواهید کرد. با در دست داشتن مدرک لیزر موهای زائد نه تنها می توانید در سالن های موجود در سطح شهر مشغول به کار شوید، بلکه می توانید مرکز لیزر مخصوص به خود را تاسیس نمایید و برای چندین بانوی دیگر اشتغال زایی نیز داشته باشید.

آموزشگاه سیمای هانی همه هنرجویان خود را پس از اتمام دوره نیز به مدت دو سال پشتیبانی می کند و از هیچ کمکی در راستای مشغول به کار شدن آنها دریغ نمی کند.

ابزار‌ مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌ مدیریت سالن آموزشگاه سیمای هانی:

شرکت در این دوره نیاز به تهیه تجهیزات و ابزار آلات ندارد. تنها با حضور در کلاس ها و فراگیری مباحث مطرح شده، قادر به دریافت اطلاعات جامع درباره مدیریت سالن خواهید بود.

اما پس از دریافت این مدرک باید به فکر تامین بودجه برای تاسیس سالن زیبایی باشند و یا می توانند در سایر سالن های زیبایی به عنوان مدیر سالن مشغول به فعالیت شوند.

اعتبار مدرک دوره مدرک مدیریت سالن:

مدارک اعطا شده از طرف آموزشگاه سیمای هانی معتبر می باشند. علاوه بر سایر مدارک بین المللی و رسمی، هنرجویان می توانند در آزمون سازمان فنی و حرفه ای نیز شرکت کنند. مدرک فنی و حرفه ای در ایران و سایر کشورهای خارجی نیز معتبر است. با ترجمه این مدرک می توانید در کشورهای خارجی نیز مرکز زیبایی خود را تاسیس نمایید.

مدرک مدیریت سالن برای هر کسی که علاقه و توانایی مدیریت سالن و کارکنان را در خود می بیند می تواند موثر باشد. از آنجایی که تعداد سالن های آرایشی روز به روز در حال گسترش است، برای اداره این سالن ها به یک مدیر زبده نیاز است. در نتیجه می توان گفت بازار کار برای صاحبان این مدرک فراوان است و درآمد بسیار بالایی نیز دارد.

میزان مهارت شما پس از گذراندن دوره مدرک مدیریت سالن:

پس از گذراندن مراحل تئوری و تمرین و تکرار های فراوان، هنرجویان به صورت حرفه ای و جامع مهارت های لازم را برای مدیریت امور یک سالن و کارکنان آن کسب می کنند.

دو راه برای استفاده از مهارت خود دارید، یا سالن مخصوص به خود را تاسیس نمایید و یا به عنوان مدرس دوره های مدیریت سالن در آموزشگاه ها مشغول به کار شوید. در دست داشتن این مدرک بهترین دلیل بر توانایی شما برای اداره یک سالن و کارکنان آنجا می باشد. در نتیجه وقتی صاحب مدرک مدیریت سالن باشید، با اعتماد بنفس و اطمینان خاطر بیشتری به سمت تاسیس سالن و اداره آن خواهید رفت.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره مدیریت سالن چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 350.000 تومان آموزش داده میشه.

چه مهارتی در دوره آموزش مدیریت سالن آموزش داده می شود؟

با شرکت در کلاس مدیریت سالن و کسب مدرک آن می توانید اقدام به تاسیس سالن زیبایی کنید.

آیا با دریافت مدرک مدیریت سالن می توان روش های اصولی تبلیغات را نیز آموزش دید؟

بله با دریافت مدرک آموزش مدیریت سالن می توانید به اصول و روش های مختلف و مدرن برندینگ و تبلیغات آشنا شوید.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش مدیریت سالن چیست؟

برای شرکت در دوره مدیریت سالن، نیاز به هیچ گونه ابزار و وسایل خاصی ندارید. در صورت نیاز می توانید با داشتن قلم و کاغذ، نکات مهم را یادداشت کنید.

پس از پایان دوره مدرک دریافت میشود؟

بله در پایان دوره مدرک رسمی فنی و حرفه ای مدیریت سالن دریافت میگردد.

آیا با شرکت در آموزشگاه مدیریت سالن می توان مدرک بین المللی این دوره را دریافت کرد؟

بله شما با گذراندن آموزش مدیریت سالن می توانید به 48 مدرک معتبر بین المللی، دسترسی داشته باشید و با پرداخت هزینه لازم، مدرک دلخواه خود را دریافت کنید.

در دوره آموزش مدیریت سالن مدل در اختیار هنرجو قرار می گیرد؟

بله در دوره آموزش مدیریت سالن، آموزشگاه سیمای هانی، جهت راحتی کار، مدل مناسب را در اختیار شما قرار می دهد.

_

گالری تصاویر کلاس مدیریت سالن

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


1 + 7 =