دوره آموزش گریم و میکاپ (متعادل سازی چهره)

_

دوره آموزش گریم و میکاپ سیمای هانی

دوره گریم و میکاپ یا متعادل سازی چهره یک شاخه محبوب از دوره آرایشگری زنانه محسوب میشود. آموزش میکاپ و گریم یکی از دوره های پرطرفدار و محبوب در کلاس‌های آرایشگری سیمای هانی است و این دوره با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای انجام میشود. ما قیمت دوره گریم و میکاپ یا متعادل سازی چهره را با 80% تخفیف به شما آموزش خواهیم داد.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 4 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 1 ساعت
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
دوره آموزش گریم و میکاپ (متعادل سازی چهره)
_

آموزش گریم و میکاپ (متعادل سازی چهره)

گریم و میکاپ جزو گرایش‌های مهم آرایشگری می‌باشند و قسمت عمده‌ای از خدمات ارائه شده در آرایشگاه‌های زنانه در شاخه‌ی گریم و میکاپ قرار می‌گیرند. آموزش گریم و میکاپ جزو الزامات مهم برای شروع فعالیت‌های هنرجویان در آرایشگاه‌ها می‌باشد و به همین دلیل است که افراد بسیاری با هدف شرکت در کلاس گریم به آموزشگاه آرایشگری مراجعه می‌کنند. در دوره‌های گریم و میکاپ سیمای هانی تمامی اطلاعات مورد نیاز هنرجویان برای اجرای انواع تکنیک‌های زیبایی در اختیار آن‌ها قرار داده می‌شود و مهارت‌های پایه آن‌ها در اثر تمرین و تکرار مداوم افزایش می‌یابد. همچنین، مربیان آموزشگاه میکاپ با نظارت دائمی خود بر فعالیت‌های هنرجویان و شرکت کنندگان ایرادات احتمالی آن‌ها را برطرف می‌کنند و مهم‌ترین نکات موجود در این زمینه را عنوان می‌نمایند. آموزش گریم و میکاپ ایده جذابی برای بسیاری از متقاضیان و علاقه‌مندان می‌باشد زیرا این دوره‌ باعث افزایش آمادگی شما برای ارائه انواع خدمات زیبایی همچون: تکنیک‌های پایه گریم و میکاپ و نحوه اجرای انواع متد‌های آرایشی می‌شود. بنابراین، شما می‌توانید با مراجعه به آموزشگاه گریم و میکاپ گام‌های بلندی را در زمینه یادگیری تکنیک‌های پایه گریم و میکاپ بردارید و در کم‌ترین زمان وارد بازار کار شوید. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را رابطه با دوره‌های آموزش گریم و میکاپ کسب کنید.

_

گالری تصاویر کلاس گریم و میکاپ

_

مراحل آموزش گریم و میکاپ:

مربیان آموزشگاه گریم و میکاپ در ابتدای این دوره تمامی اطلاعات پایه در رابطه با گریم و میکاپ را در اختیار هنرجویان قرار می‌دهند و آن‌ها را با تکنیک‌های اولیه گریم و میکاپ آشنا می‌سازند. در مرحله بعدی انواع روش‌های کانتورینگ صورت و میکاپ به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و نحوه صحیح مژه گذاری و رایج‌ترین تکنیک‌های آرایش چشم بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا خواهند گردید. مربیان دوره‌های آموزش گریم و میکاپ در مرحله بعدی نحوه کانتورینگ لب بر اساس فرم و حجم لب‌ها را به شما یاد خواهند داد و تمامی تکنیک‌های عنوان شده در چندین مرحله توسط هنرجویان بر روی مدل‌های آرایشگری تمرین خواهند شد. همچنین، لازم به ذکر است که در کلاس گریم تمامی باید‌ها و نباید‌های گریم و میکاپ به همراه مهم‌ترین نکاتی که به منظور بهتر شدن نتایج باید رعایت شوند به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و مهارت و سرعت عمل شما در اجرای این تکنیک‌های زیبایی افزایش خواهند یافت.

سرفصل‌های کلاس گریم و میکاپ و متعادل سازی چهره:

 • 3 مدل سایه (گلستری – برزیلی – بادیگارد)
 • زاویه دار کردن صورت
 • قرینه سازی
 • شناخت انواع فرم صورت (قلبی – دایره – مستطیل و…)
 • هاشور ابرو
 • آموزش تکنیک‌های پایه و کاربردی گریم و میکاپ به همراه باید‌ها و نباید‌های انواع متد‌های متعادل سازی چهره
 • آشنایی با انواع فرم‌های چهره و پوست و نحوه انتخاب بهترین متد‌های گریم و میکاپ بر اساس این فاکتور‌ها
 • شناخت انواع محصولات و برند‌های آرایشی و مزایا و معایب هر برند
 • آموزش نحوه اجرای گریم خشک و تکنیک‌های پایه متعادل سازی چهره
 • آموزش انواع متد‌های کانتورینگ خشک و چرب و نحوه صحیح اجرای آن‌ها
 • آموزش مژه گذاری و آرایش پایه چشم‌ها و نحوه آماده سازی چشم‌ها و مژه‌ها برای اجرای تکنیک‌های مختلف (تکنیک مژه گذاری دانه ای (2 ردیف – 3 ردیف) –
 • مژه عروس
 • آموزش نحوه کشیدن سایه بر اساس فرم و اندازه چشم‌ها
 • آموزش متد‌های پایه آرایش ابرو به همراه نحوه انتخاب بهترین سبک برای متعادل سازی ابروها
 • آموزش تکنیک‌های مختلف آرایش لب به همراه نحوه کشیدن خط لب و فیکس کردن آرایش لب‌ها
 • سایه دار کردن لب و برجسته سازی لب
 • آموزش هایلایت کردن و فیکس کردن میکاپ و آموزش گریم و میکاپ به صورت عملی
 • رفع ایرادات و اشکالات عمده هنرجویان در زمینه گریم و میکاپ با نظارت مربیان آموزش دیده و با تجربه

آموزشگاه گریم و میکاپ چه تکنیک‌ها و مهارت‌هایی را به هنرجویان آموزش خواهد داد؟makeup training gallery 2

آموزش نحوه آماده سازی پوست صورت برای اجرای انواع تکنیک‌های گریم و میکاپ:

بازده تکنیک‌های مختلف گریم و میکاپ به میزان قابل توجهی به وضعیت پوست صورت وابسته است و در کلاس‌های آموزش گریم و میکاپ تمامی تکنیک‌های پایه آماده سازی صورت همچون: نحوه از بین بردن چربی پوست، نحوه استفاده از کرم‌ها و ترکیبات مناسب برای آماده سازی پوست و نحوه محو کردن ایرادات صورت به صورت کامل به هنرجویان آموزش داده خواهند شد.

آموزش تکنیک‌های اصلی آرایش مژه‌ها و چشم‌ها:

آموزش نحوه صحیح میکاپ چشم‌ها جزو سرفصل‌های اصلی این دوره محسوب می‌شود و در کلاس‌های برگزار شده توسط آموزشگاه میکاپ تمامی سبک‌های کشیدن سایه از جمله: سایه اروپایی، سایه اکلیلی، سایه فشن، سایه عربی و سایه مخملی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد. همچنین، در کلاس گریم نحوه آماده سازی مژه‌ها برای اجرای انواع تکنیک‌های زیبایی و نحوه مژه گذاری نیز به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و تمامی تکنیک‌های رایج در زمینه میکاپ مژه‌ها در این دوره پوشش داده شده‌اند.

آموزش انواع متد‌های کانتورینگ صورت:

کانتورینگ صورت یکی دیگر از مباحث محوری در کلاس‌های آموزش گریم و میکاپ می‌باشد و در طول این دوره انواع متد‌های رفع ایرادات چهره، نحوه هایلایت کردن و برجسته کردن نقاط مختلف صورت و انواع روش‌های کانتورینگ همچون کانتورینگ چرب و خشک به صورت کامل عنوان می‌شوند و مهارت‌های پایه هنرجویان با تمرین کردن بیشتر خواهند شد.

آموزش نحوه انتخاب متد‌های میکاپ و گریم بر اساس فرم صورت و رنگ پوست:

آموزش نحوه انتخاب متد مناسب بر اساس فرم صورت و رنگ پوست افراد یکی از بخش‌های مهم دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه میکاپ می‌باشد و شرکت کنندگان پس از اتمام این دوره می‌توانند ضمن اجرای تمامی تکنیک‌های میکاپ و گریم، انواع حالت‌های چهره و پوست را به راحتی شناسایی نمایند و بهترین سبک آرایشی را به زیباجویان پیشنهاد دهند.

آموزش نحوه استفاده از ابزار‌های لازم برای میکاپ و گریم:

مهارت‌های فردی جزو ملزومات آرایشگری می‌باشند و در دوره آموزش گریم و میکاپ مربیان تاکید بسیاری را بر روی آموزش نحوه صحیح استفاده از ابزار‌ها و محصولات آرایشی دارند و با شرکت در دوره‌های آموزشگاه میکاپ و گریم مهارت‌های فردی شما تقویت خواهند شد.

لوازم و ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزشگاه میکاپ:

از جمله مهم‌ترین ابزار‌ها و لوازم مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه میکاپ می‌توان به مواردی همچون: قلم سایه، رژ گونه، آینه کوچک، موچین، پد و اسفنج، تیغ ابرو، برس ابرو، پیش بند، پرایمر، انواع پالت و … اشاره کرد. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که نیازی به خرید این تجهیزات به صورت مجزا نیست و قبل از شروع دوره‌های آموزشگاه گریم و میکاپ تمامی این وسایل در قالب یک پکیج کامل به شما ارائه خواهد شد و هزینه این بسته جداگانه از شما دریافت خواهد گردید.

_

سوالات متداول

_
هزینه دوره گریم و میکاپ و متعادل سازی چهره چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 1000.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

مدت آموزش دوره گریم و میکاپ چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 4 جلسه 1 ساعته برگزار میشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + 2 =