_

دوره آموزش گریم و میکاپ سیمای هانی

دوره گریم و میکاپ یا متعادل سازی چهره یک شاخه محبوب از دوره آرایشگری زنانه محسوب میشود. آموزش میکاپ و گریم یکی از دوره های پرطرفدار و محبوب در کلاس‌های آرایشگری سیمای هانی است و این دوره با اعطای مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای انجام میشود. ما قیمت دوره گریم و میکاپ یا متعادل سازی چهره را با 80% تخفیف به شما آموزش خواهیم داد.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 4 جلسه
 • میزان ساعت آموزش: 1 ساعت
 • هزینه و قیمت دوره گریم و میکاپ: 1.000.000 تومان
 • موارد در میکاپ ساده رایگان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس گریم و میکاپ

دوره آموزش گریم و میکاپ
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل‌های کلاس گریم و میکاپ و متعادل سازی چهره:

 • 3 مدل سایه (گلستری – برزیلی – بادیگارد)
 • زاویه دار کردن صورت
 • قرینه سازی
 • شناخت انواع فرم صورت (قلبی – دایره – مستطیل و…)
 • هاشور ابرو
 • آموزش تکنیک‌های پایه و کاربردی گریم و میکاپ به همراه باید‌ها و نباید‌های انواع متد‌های متعادل سازی چهره
 • آشنایی با انواع فرم‌های چهره و پوست و نحوه انتخاب بهترین متد‌های گریم و میکاپ بر اساس این فاکتور‌ها
 • شناخت انواع محصولات و برند‌های آرایشی و مزایا و معایب هر برند
 • آموزش نحوه اجرای گریم خشک و تکنیک‌های پایه متعادل سازی چهره
 • آموزش انواع متد‌های کانتورینگ خشک و چرب و نحوه صحیح اجرای آن‌ها
 • آموزش مژه گذاری و آرایش پایه چشم‌ها و نحوه آماده سازی چشم‌ها و مژه‌ها برای اجرای تکنیک‌های مختلف (تکنیک مژه گذاری دانه ای (2 ردیف – 3 ردیف) –
 • مژه عروس
 • آموزش نحوه کشیدن سایه بر اساس فرم و اندازه چشم‌ها
 • آموزش متد‌های پایه آرایش ابرو به همراه نحوه انتخاب بهترین سبک برای متعادل سازی ابروها
 • آموزش تکنیک‌های مختلف آرایش لب به همراه نحوه کشیدن خط لب و فیکس کردن آرایش لب‌ها
 • سایه دار کردن لب و برجسته سازی لب
 • آموزش هایلایت کردن و فیکس کردن میکاپ و آموزش گریم و میکاپ به صورت عملی
 • رفع ایرادات و اشکالات عمده هنرجویان در زمینه گریم و میکاپ با نظارت مربیان آموزش دیده و با تجربه
bell
0:00
0:00
_

آموزش گریم و میکاپ (متعادل سازی چهره)

گریم و میکاپ جزو گرایش‌های مهم آرایشگری می‌باشند و قسمت عمده‌ای از خدمات ارائه شده در آرایشگاه‌های زنانه در شاخه‌ی گریم و میکاپ قرار می‌گیرند. آموزش گریم و میکاپ جزو الزامات مهم برای شروع فعالیت‌های هنرجویان در آرایشگاه‌ها می‌باشد و به همین دلیل است که افراد بسیاری با هدف شرکت در کلاس گریم به آموزشگاه آرایشگری مراجعه می‌کنند. در دوره‌های گریم و میکاپ سیمای هانی تمامی اطلاعات مورد نیاز هنرجویان برای اجرای انواع تکنیک‌های زیبایی در اختیار آن‌ها قرار داده می‌شود و مهارت‌های پایه آن‌ها در اثر تمرین و تکرار مداوم افزایش می‌یابد. همچنین، مربیان آموزشگاه میکاپ با نظارت دائمی خود بر فعالیت‌های هنرجویان و شرکت کنندگان ایرادات احتمالی آن‌ها را برطرف می‌کنند و مهم‌ترین نکات موجود در این زمینه را عنوان می‌نمایند. آموزش گریم و میکاپ ایده جذابی برای بسیاری از متقاضیان و علاقه‌مندان می‌باشد زیرا این دوره‌ باعث افزایش آمادگی شما برای ارائه انواع خدمات زیبایی همچون: تکنیک‌های پایه گریم و میکاپ و نحوه اجرای انواع متد‌های آرایشی می‌شود. بنابراین، شما می‌توانید با مراجعه به آموزشگاه گریم و میکاپ گام‌های بلندی را در زمینه یادگیری تکنیک‌های پایه گریم و میکاپ بردارید و در کم‌ترین زمان وارد بازار کار شوید. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را رابطه با دوره‌های آموزش گریم و میکاپ کسب کنید.

_

گالری تصاویر کلاس گریم و میکاپ

_

مراحل آموزش گریم و میکاپ:

مربیان آموزشگاه گریم و میکاپ در ابتدای این دوره تمامی اطلاعات پایه در رابطه با گریم و میکاپ را در اختیار هنرجویان قرار می‌دهند و آن‌ها را با تکنیک‌های اولیه گریم و میکاپ آشنا می‌سازند. در مرحله بعدی انواع روش‌های کانتورینگ صورت و میکاپ به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و نحوه صحیح مژه گذاری و رایج‌ترین تکنیک‌های آرایش چشم بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا خواهند گردید. مربیان دوره‌های آموزش گریم و میکاپ در مرحله بعدی نحوه کانتورینگ لب بر اساس فرم و حجم لب‌ها را به شما یاد خواهند داد و تمامی تکنیک‌های عنوان شده در چندین مرحله توسط هنرجویان بر روی مدل‌های آرایشگری تمرین خواهند شد. همچنین، لازم به ذکر است که در کلاس گریم تمامی باید‌ها و نباید‌های گریم و میکاپ به همراه مهم‌ترین نکاتی که به منظور بهتر شدن نتایج باید رعایت شوند به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و مهارت و سرعت عمل شما در اجرای این تکنیک‌های زیبایی افزایش خواهند یافت.

آموزشگاه گریم و میکاپ چه تکنیک‌ها و مهارت‌هایی را به هنرجویان آموزش خواهد داد؟makeup training gallery 2

آموزش نحوه آماده سازی پوست صورت برای اجرای انواع تکنیک‌های گریم و میکاپ:

بازده تکنیک‌های مختلف گریم و میکاپ به میزان قابل توجهی به وضعیت پوست صورت وابسته است و در کلاس‌های آموزش گریم و میکاپ تمامی تکنیک‌های پایه آماده سازی صورت همچون: نحوه از بین بردن چربی پوست، نحوه استفاده از کرم‌ها و ترکیبات مناسب برای آماده سازی پوست و نحوه محو کردن ایرادات صورت به صورت کامل به هنرجویان آموزش داده خواهند شد.

آموزش تکنیک‌های اصلی آرایش مژه‌ها و چشم‌ها:

آموزش نحوه صحیح میکاپ چشم‌ها جزو سرفصل‌های اصلی این دوره محسوب می‌شود و در کلاس‌های برگزار شده توسط آموزشگاه میکاپ تمامی سبک‌های کشیدن سایه از جمله: سایه اروپایی، سایه اکلیلی، سایه فشن، سایه عربی و سایه مخملی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد. همچنین، در کلاس گریم نحوه آماده سازی مژه‌ها برای اجرای انواع تکنیک‌های زیبایی و نحوه مژه گذاری نیز به هنرجویان آموزش داده می‌شوند و تمامی تکنیک‌های رایج در زمینه میکاپ مژه‌ها در این دوره پوشش داده شده‌اند.

آموزش انواع متد‌های کانتورینگ صورت:

کانتورینگ صورت یکی دیگر از مباحث محوری در کلاس‌های آموزش گریم و میکاپ می‌باشد و در طول این دوره انواع متد‌های رفع ایرادات چهره، نحوه هایلایت کردن و برجسته کردن نقاط مختلف صورت و انواع روش‌های کانتورینگ همچون کانتورینگ چرب و خشک به صورت کامل عنوان می‌شوند و مهارت‌های پایه هنرجویان با تمرین کردن بیشتر خواهند شد.

آموزش نحوه انتخاب متد‌های میکاپ و گریم بر اساس فرم صورت و رنگ پوست:

آموزش نحوه انتخاب متد مناسب بر اساس فرم صورت و رنگ پوست افراد یکی از بخش‌های مهم دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه میکاپ می‌باشد و شرکت کنندگان پس از اتمام این دوره می‌توانند ضمن اجرای تمامی تکنیک‌های میکاپ و گریم، انواع حالت‌های چهره و پوست را به راحتی شناسایی نمایند و بهترین سبک آرایشی را به زیباجویان پیشنهاد دهند.

آموزش نحوه استفاده از ابزار‌های لازم برای میکاپ و گریم:

مهارت‌های فردی جزو ملزومات آرایشگری می‌باشند و در دوره آموزش گریم و میکاپ مربیان تاکید بسیاری را بر روی آموزش نحوه صحیح استفاده از ابزار‌ها و محصولات آرایشی دارند و با شرکت در دوره‌های آموزشگاه میکاپ و گریم مهارت‌های فردی شما تقویت خواهند شد.

لوازم و ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزشگاه میکاپ:

از جمله مهم‌ترین ابزار‌ها و لوازم مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه میکاپ می‌توان به مواردی همچون: قلم سایه، رژ گونه، آینه کوچک، موچین، پد و اسفنج، تیغ ابرو، برس ابرو، پیش بند، پرایمر، انواع پالت و … اشاره کرد. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که نیازی به خرید این تجهیزات به صورت مجزا نیست و قبل از شروع دوره‌های آموزشگاه گریم و میکاپ تمامی این وسایل در قالب یک پکیج کامل به شما ارائه خواهد شد و هزینه این بسته جداگانه از شما دریافت خواهد گردید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
_

سوالات متداول

_
هزینه دوره گریم و میکاپ و متعادل سازی چهره چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 1000.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش گریم و میکاپ چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس گریم و میکاپ  با فنون مختلفی برای متعادل سازی چهره از طریق آرایش و میکاپ آشنا می شوید.

لوازم مورد نیاز برای دریافت مدرک گریم و میکاپ چیست و چگونه تهیه می شود؟

برای شرکت در دوره آموزش گریم و میکاپ نیاز به پکیج کامل لوازم آرایشی نیاز دارید. این لوازم در قالب پکیج هایی توسط آموزشگاه به شما ارائه می شوند. تنها کافی است هزینه مورد نظر را پرداخت کنید.

آیا می توان مدرک بین المللی دوره آموزش گریم و میکاپ را دریافت کرد؟

بله، شما می توانید با پرداخت هزینه جداگانه مدرک بین المللی QAL این دوره از آکادمی تخصصی انگلستان را دریافت کنید.

مدت آموزش دوره گریم و میکاپ چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 4 جلسه 1 ساعته برگزار میشود.

دریافت مدرک گریم و میکاپ چه فایده ای دارد؟

شما با دریافت مدرک آموزش گریم و میکاپ می توانید کار گریم عروس، زاویه دار کردن صورت، قرینه کردن اجزای چهره و… را در بالاترین کیفیت انجام دهید.

آیا در دوره آموزش گریم و میکاپ کانتورینگ صورت نیز آموزش داده می شود؟

بله شما در دوره گریم و میکاپ، با روش های مختلف کانتورینگ نیز آشنا خواهید شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− 5 = 1