_

دوره آموزش تاتو بدن یا تاتو سه بعدی سیمای هانی

دوره آموزش تاتو بدن یا تاتو سه بعدی یکی از دوره های آموزش آرایشگری سیمای هانی محسوب میشود که آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود. خیلی از افراد این دوره را با نام تتو بدن میشناسند.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 4 جلسه
 • قیمت دوره: 500.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
دوره آموزش تاتو بدن یا تاتو سه بعدی
bell
0:00
0:00
_

آموزش تاتو بدن یا تاتو سه بعدی body tattoo

دوره آموزش تاتو بدن برای علاقمندان به این رشته به صورت حرفه ای و صد در صد تضمینی در آموزشگاه سیمای هانی در حال برگزاری می باشد. این آموزشگاه نه تنها در سطح شهر تهران بلکه در کل ایران، از پر کارآموزترین آموزشگاه های آرایشی و زیبایی به شمار می آید.

آموزش تاتو بدن از دسته آموزشهای آرایش دائم است که در بین خانم ها و آقایان طرفداران بسیاری دارد. به کمک تاتو بدن افراد می توانند نمادها و اشکال مورد علاقه خود را با رنگ های مختلف بر روی پوست بدن خود حک کنند. با این کار تصویر مورد علاقه خود را به صورت همیشگی و مادام العمر بر روی پوست خود خواهند داشت.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

مراحل آموزش تاتو بدن یا تاتو سه بعدی

سوزن های موجود در دستگاه تاتو، جوهر را تا عمق 1 میلی متری پوست وارد می کند. این لایه از پوست درم نام دارد و سلول های ثابتی دارد. در نتیجه زمانی که رنگدانه ها وارد این لایه می شوند، برای همیشه ماندگار خواهند بود. گرچه به مرور زمان و با لایه برداری، ممکن است تاتوها رنگ اولیه خود را از دست بدهند اما به طور کامل از بین نمی روند. تنها راه پاک کردن تاتوها، به کار بردن لیزر می باشد. همچنین با کمک تاتو کردن می توان جای زخم، سوختگی، ماه گرفتگی، خال و … را پوشاند. از آنجایی که پوست انسان بسیار حساس می باشد لازم است برای انجام تاتو، به مراکز معتبر و با سابقه مراجعه کنید.

قبل از اجرای عملی تاتو بر روی پوست نیاز است تا تاتو کار مفاهیم اولیه و پایه را در مورد ساختار پوست و اجزای آن بداند. در نتیجه آموزش تاتو بدن شامل دو مرحله تئوری و عملی می باشد.

مرحله تئوری: این مرحله از آموزش شامل شناخت انواع پوست و انواع مختلف تاتو بدن، چگونگی ساخت شابلون، چگونگی انتقال طرح تاتو به بدن، آشنایی با دستگاه های تاتو و طرز کار آنها، آشنایی با انواع سوزن های تاتو و کاربرد آنها، آشنایی با انواع رنگ های تاتو و ترکیب آنها، طرز استفاده صحیح از بی حسی، آموزش تزریق اصولی جوهر به لایه درم پوست، آموزش ترمیم تاتو های قدیمی و خراب، آشنایی با مراقبت های بعد از انجام تاتو جهت افزایش ماندگاری آن، آموزش انواع خطوط در تاتو، آموزش چگونگی پر کردن داخل اشکال، آموزش سایه زنی در تاتو، آموزش سه بعدی کردن طرح های تاتو، آموزش انواع سبک های تاتو از قبیل طرح پرتره، گری وایت،گری واش، تریبال ، مائوری، آبرنگی، سه بعدی، فونت تاتو، بیو، دات ورک، آموزش انواع روش های اجرای تاتو از قبیل رئالیسم، سورئالیسم، نئوجاپنز، مکانیک، هارور، ژئومتریک، اسکچ ورک، لترینک، تراش پولکا می شود. در آموزش تمامی مباحث تاتو از به روز ترین و جدید ترین مطالب و شیوه ها استفاده می شود.

مرحله عملی: پس از اینکه هنرجو مراحل تئوری را به طور کامل و جامع فراگرفت، وارد مرحله عملی و اجرا بر روی مدل زنده می شود. در این مرحله ابتدا طرح مورد نظر مشتری بر روی پوست بدن او منتقل می شود. سپس با ابزار های مناسب، رنگ را وارد لایه اپیدرم پوست می کنند. تمامی این مراحل با نظارت مستقیم مربی انجام می گیرد. کنترل میزان فشار دست هنگام تاتو کردن و حرکت اصولی دست از نکات مهم در آموزش تاتو بدن می باشد. برای اینکه مشتری درد کمتری احساس کند 20 الی 15 دقیقه قبل از اجرای تاتو از بی حسی های موضعی بر روی محل تاتو استفاده می شود.

ناگفته نماند برای اینکه بتوانید در دوره آموزش تاتو بدن شرکت نمایید، لازم است دوره آموزش میکروپیگمنتیشن را با موفقیت پشت سر بگذارید و مدرک معتبر آن دوره را در دست داشته باشید.

اعتبار مدرک دوره آموزش تاتو بدن:

پس از گذراندن دوره 28 ساعته آموزش تاتو بدن باید در آزمون آموزشگاهی شرکت کنید. آموزشگاه سیمای هانی توانایی ارائه بیش از 48 مدرک بین المللی و فنی و حرفه ای را دارد. پس از کسب موفقیت در آزمون های آموزشگاهی، توسط معرفی نامه آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه ای ارجاع داده می شوید.

توسط این معرفی نامه مجوز شرکت در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای را خواهید یافت. در صورت قبولی در آزمون این سازمان، موفق به کسب مدرک فنی و حرفه ای خواهید شد.

مدرک ارائه شده توسط این سازمان نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا معتبر می باشد و می توانید با در دست داشتن این گواهینامه، در آموزشگاه های مختلف مشغول به کار شوید.

سرفصل های ارائه شده در آموزشگاه تاتو بدن سیمای هانی:

مدرسین دوره آموزش تاتو بدن، جهت تفهیم بهتر و سریع تر، مراحل اجرای تاتو بدن را به سرفصل های مجزایی تقسیم کرده اند. بدین صورت هنرجو مفاهیم تاتو بدن را گام به گام فرا خواهد گرفت.

 1. آشنایی با مسائل بهداشت و ايمني در طول اجرای تاتو
 2. شناخت انواع پوست
 3. نحوه اصولی پاکسازی و تمیز کردن پوست
 4. آشنایی با روش های بی حسی
 5. آشنایی با مراحل آماده سازی مواد و ابزار آلات تاتو
 6. آموزش طراحی روی کاغذ
 7. چگونگی انتقال طرح مورد نظر بر روی پوست بدن
 8. آشنایی با سوزن های مختلف و کاربرد آنها
 9. آشنایی با ترکیب رنگ های تاتو و کاربرد آنها در سایه زنی
 10. آموزش ترمیم تاتوهای قدیمی و ایراد دار
 11. آموزش تاتو بدن به صورت تک بعدی، دو بعدی، سایه زنی
 12. آموزش تاتو سه بعدی
 13. آشنایی با مراقبت های اصولی پس از انجام تاتو

در آموزشگاه سیمای هانی چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی از تاتو بدن به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

مدرسین حاضر در آموزشگاه سیمای هانی از جمله ماهرترین و بهترین افراد در ایران می باشند. به همین دلیل همه تجربه و تخصص خود را به هنر جویان نیز منتقل می کنند.

با توجه به آموزش های ارائه شده در این دوره، شما می توانید طرح مورد نظر مشتری را بر روی شابلون طراحی کنید و سپس آن را به هر نقطه از بدن انتقال دهید. با توجه به شناختی که از رنگ ها کسب کرده اید می توانید خطوط طرح را تاتو زده و سپس داخل طرح را پر کنید. همچنین با تکنیک سایه زنی توانایی تبدیل طرح تاتو به سه بعدی را خواهید داشت.

هنرجویان با استعداد و تلاشگر پس از طی دوره آموزشی خود، با مرور مطالب تئوری گفته شده و تمرین و تکرار عملی تاتو بر روی مدل زنده می توانند مهارت لازم را برای ورود به عرصه تاتو کسب کنند. استفاده از طرح های به روز و مشتری پسند و همچنین رعایت نکات ایمنی و بهداشتی حین اجرای تاتو سبب جلب رضایت هر چه بیشتر مشتری می گردد.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس تاتو سه بعدی آموزشگاه سیمای هانی:

برای یادگیری هر حرفه و مهارتی لازم است تا تجهیزات مورد نیاز آن را تهیه کرد. هر چه ابزار و تجهیزات خریداری شده اصل و با کیفیت باشند، خروجی و نتیجه کار نیز حرفه ای خواهد بود.

برای شروع تاتو بدن نیز ابزار هایی مانند ماشین تاتو برای ترسیم خطوط، ماشین تاتو برای سایه زنی، جوهر تاتو، محلول استریل کردن سوزن های تاتو، پدال پایی، سوزن های تاتو در 10 سایز مختلف، محصولات بی حس کننده، کاپ یا ظرف نگهدارنده جوهر تاتو، شابلون پلاستیکی و کاغذی پوستی نیاز است.

ممکن است تهیه این ابزار آلات برای هنرجویان کمی دشوار باشد، به همین دلیل آموزشگاه سیمای هانی، بهترین و با کیفیت ترین پک تاتو بدن را تهیه نموده و در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد.

_

سوالات متداول دوره تتو بدن

_
هزینه دوره آموزش تاتو بدن چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 500.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش تاتو بدن چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس تاتو بدن با روش های مختلف ایجاد طرح با رنگ روی بدن آشنا خواهید شد.

آیا با دریافت مدرک دوره تاتو بدن می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر برای تدریس دوره آموزش تاتو بدن باید دوره مربیگری در این زمینه را بگذرانید و مدرک آن را دریافت کنید.

لوازم و ابزار مورد نیاز برای دوره آموزش تاتو بدن چیست و چگونه تهیه می شود؟

مواد بی حس کننده، ماشین های تاتو، محلول های استریل، سوزن، جوهر تاتو و… از مهمترین ابزارهای این دوره می باشند. این ابزارها و لوازم در قالب پکیجی توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند. تنها کافی است هزینه مربوط به آن را پرداخت کنید.

مدت دوره آموزش تاتو بدن چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 4 جلسه برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک تاتو بدن به گذراندن دوره پیش نیاز احتیاج دارد؟

خیر شما برای شرکت در کلاس آموزش تاتو بدن به هیچ دوره ای به عنوان پیش نیاز احتیاج ندارید.

آیا در دوره آموزش تاتو بدن روش های ترمیم کردن تاتو و ریموو آن نیز آموزش داده می شود؟

بله شما در دوره تاتو بدن، با روش های مناسبی برای ترمیم تاتو و ریموو آن نیز آشنا خواهید شد.

_

گالری تصاویر کلاس تاتو بدن

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− 4 = 3