فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

13 − 3 =

فرم را پر کرده و ادامه مشخصات دوره را ملاحظه کنید

_

دوره آموزش براشینگ مو سیمای هانی

دوره آموزش براشینگ مو یکی از دوره های آموزش آرایشگری سیمای هانی محسوب میشود که آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

  • مدت دوره: 4 جلسه 2 ساعته
  • قیمت دوره براشینگ مو: .2.200.000 میلیون تومان
  • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
  • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
  • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس براشینگ مو

آموزش براشینگ مو
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سرفصل های ارائه شده در دوره آموزش براشینگ مو سیمای هانی:

گرچه مبحث اصلی و مهم در این دوره آموزش براشینگ مو می باشد اما برای آموزش اصولی و جامع براشینگ مو نیاز است تا مطالب دیگری نیز در این دوره گنجانده شود. این مطالب در قالب 4 سرفصل به هنرجویان عزیز ارائه می شود.

  • آموزش نحوه آماده سازی موها
  • آموزش روش تقسیم بندی موها
  • آموزش براشینگ برای انواع حالات مو
  • آموزش کرلی کردن انواع موها
_

آموزش براشینگ مو

دوره آموزش براشینگ مو در واقع آموزش اصولی حالت دادن به مو و زیباتر کردن آن می باشد. در این دوره که در آموزشگاه سیمای هانی برگزار می شود علاوه بر موضوع اصلی که براشینگ مو می باشد، مسائلی همچون نحوه تقسیم بندی مو، آشنایی با ابزارهای براشینگ مو، آموزش انواع براشینگ برای مو، آموزش کرلی کردن موها، آموزش جدیدترین روش های براشینگ مو نیز ارائه می گردد.

دوره آموزش براشینگ مو یکی از دوره های مقدماتی و اساسی می باشد که هر کسی که وارد حیطه آرایشگری می شود باید این مهارت را دارا باشد. چرا که برای رویت نتیجه نهایی تغییراتی مانند کوتاهی مو باید براشینگ مو بر روی آن صورت گیرد.

پس از اینکه این دوره آموزشی را با موفقیت پشت سر گذاشتید، شما توانایی براشینگ و کرلی کردن انواع مو با قد های مختلف را خواهید داشت.

مراحل آموزش براشینگ مو

بسیاری از خانم ها و دختر خانم های جوان علاقه ای به شینیون کردن موهای خود ندارند و دوست دارند با ظاهری ساده، طبیعی و مدرن تری در مجالس حضور داشته باشند. براشینگ و کرلی کردن مو جایگزین مناسبی برای شینیون های پر زرق و برق و طاقت فرسا می باشد. به دلیل سادگی براشینگ و کرلی کردن مو همه خانم ها در خانه و با استفاده از تجهیزات نیمه حرفه ای، براشینگ و کرلی مو را انجام می دهند. اما برای اینکه به طور حرفه ای و اصولی موها را حالت بخشید، باید مراحل براشینگ مو را قدم به قدم رعایت کرد. در اینصورت نه تنها حالت دهی به مو چشمگیر و زیباتر خواهد بود بلکه ماندگاری آن نیز بالاتر خواهد رفت.

هدف اصلی در آموزش براشینگ مو، حجیم تر کردن موها و حالت دادن به آنها می باشد.

 آموزش براشینگ مو در دو مرحله تئوری و عملی به هنرجویان تدریس می شود.

مرحله تئوری: مرحله تئوری شامل مباحثی همچون بهداشت فردی، آموزش آنالیز ساختار انواع موها، آماده سازی مو قبل از براشینگ، آشنایی با ابزار های براشینگ، نحوه استفاده از ابزار های براشینگ، تقسیم بندی اصولی موها می باشد.

آماده سازی مو قبل از براشینگ: در این مرحله باید موها کاملا تمیز باشند و خیس نباشند. نیمه خشک و نم بودن موها مشکلی در براشینگ به وجود نمی آورد. شانه کردن مو به طور کامل انجام شود و گره موها کاملا باز شود. در این مرحله می توان از ماسک های مو نیز استفاده نمود.

آشنایی با ابزار های براشینگ: آشنایی با ابزار و تجهیزات براشینگ و کاربرد آنها برای هنرجو از مهم ترین اصول آموزش می باشد. رایج ترین ابزار برای براشینگ و کرلی کردن موها سشوار می باشد. گرچه در بسیاری از موارد اتوی مو نیز می تواند جایگزین سشوار شود.

نحوه استفاده از ابزار های براشینگ: زاویه ای که سشوار با موها برقرار می کند در نتیجه نهایی تاثیر بسزایی دارد. همچنین برای اینکه موها در برابر حرارت سشوار کمترین آسیب را ببینند باید آن را در فاصله 12 الی 30 سانتی متری موها گرفت.

تقسیم بندی اصولی موها: در آموزش براشینگ مو مرحله تقسیم بندی موها ، آنها را 4 قسمت می کنیم. بدین صورت که ابتدا از فرق وسط تا انتهای گردن دو قسمت اولیه را تشکیل می دهد. سپس از وسط فرق تا نوک گوش ها را نیز به کمک شانه جدا کرده تا 4 قسمت مجزا تشکیل شود.

مرحله عملی: پس از گذراندن و کسب موفقیت در مرحله تئوری شما مجاز به ورود به مرحله جذاب عملی خواهید بود. در این مرحله همه مطالبی که به صورت تئوری یاد گرفته بودید را روی مدل زنده اجرا خواهید کرد.

سشوار کشیدن و براشینگ مو را از پشت گردن شروع می کنند و کم کم به موهای سمت پیشانی می رسند. حجم موهایی که برای سشوار کشیدن انتخاب می کند باید نه خیلی کم باشد و نه خیلی زیاد. دسته موهای کم در برابر سشوار آسیب زیادی می بینند و دچار سوختگی می شوند و دسته موهای زیاد حالت مناسب و دلخواهی نمی گیرند.

برس مخصوص براشینگ در طول سشوار کشیدن همیشه زیر موها قرار می گیرد. این برس ابتدا باید با زاویه ای 180 درجه به سمت بالا کشیده شود سپس با زاویه 90 درجه به سمت خارج کشیده شود تا به انتهای موها برسد.

البته ناگفته نماند که همه این اقدامات با نظارت مربی صورت می گیرد و توصیه های لازم توسط ایشان به هنرجو گوشزد می شود. پس از اینکه حالت مناسبی برای موها ایجاد شد، به کمک انواع ثابت کننده ها مانند تافت آنها را ثابت می کنند.

آموزشگاه براشینگ مو - کلاس براشینگ مو

در آموزشگاه سیمای هانی چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

آموزشگاه سیمای هانی، یادگیری هنرجویان را به طور صد در صدی تضمین می کند و در پایان دوره با معرفی آنها به سازمان فنی و حرفه ای می توانند مدرک معتبر و بین المللی را از این سازمان دریافت کنند.

پس از گذراندن دوره های تئوری و عملی آموزش براشینگ مو شما قادر به انجام براشینگ و کرلی موهای کوتاه، متوسط، بلند با انواع حالت های لخت، فر، وز و حالت دار خواهید بود.

مدرک ارائه شده توسط سازمان فنی و حرفه ای بسیار معتبر می باشد و با در دست داشتن آن و برخورداری از مهارت کافی می توانید در بازار کار مشغول به فعالیت شده و برای خود کسب درآمد داشته باشید.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های براشینگ مو آموزشگاه سیمای هانی:

اساسی ترین تجهیزات مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش براشینگ مو سشوار حرفه ای می باشد. اما در کنار این ابزار، وسایلی مانند ماكت مو، برس مخصوص براشینگ مو، ، شانه تقسیم بندی، برس گرد، شانه پوش، ویو، اتوی مو، گیره های مخصوص تقسیم مو، شانه مخصوص تقسیم مو، واکس مو و ژل، ماسک مو، نرم کننده مو و کرم یا اسپری ثابت کننده مو را نیز نیاز خواهید داشت.

در تهیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز، توصیه می شود تا نمونه های با کیفیت و اصل را تهیه نمایید تا بهترین نتیجه را شاهد باشید.

تهیه ماسک مو برای مراقبت از سلامت مو و شادابی موها کاملا اختیاری می باشد. برای اینکه براشینگ بهتر موهای موج دار و فر توصیه می شود از ماسک موهای سبک و برای موهای چرب از ماسک های بر پایه روغن استفاده شود.

اسپری های تثبیت کننده مو نیز که قبل از براشینگ بر روی موها استفاده می شود مانند لایه ای ضخیم بر روی تارهای مو می نشینند و نه تنها از موها در برابر آسیب های سشوار جلوگیری می کند و آنها را شاداب و درخشنده می کند بلکه باعث ماندگاری حالت موها نیز می شود.

_

گالری تصاویر کلاس براشینگ مو

_
_

سوالات متداول

_
هزینه کلاس براشینگ مو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 2.200.000 تومان آموزش داده میشه.

هدف از دوره آموزش براشینگ مو چه می باشد؟

هدف اصلی شرکت در کلاس براشینگ مو آشنایی با تکنیک های حجیم کردن مو و فرم دهی به آن می باشد.

آیا در دوره براشینگ مو، نحوه کرلی کردن موها نیز آموزش داده می شود؟

بله در دوره آموزش براشینگ مو شما با نحوه کرلی کردن مو نیز آشنا می شوید.

مربیان ( کادر آموزش ) سیمای هانی در چه سطح مهارتی هستند؟

مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای سیمای هانی از نظر سطح مهارتی دارای گرید یک می باشند ضمنا علاوه بر اینکه از نظر رزومه شغلی دارای سابقه همکاری بین المللی در آرایشگری و گرایش مراقبت زیبایی می‌باشند از دیگر تعهدات همکاری مربیان به سیمای هانی این است که هر سه ماه یکبار نسبت به بروزرسانی خود اقدام نمایند.

تامین مدل جهت تمرین به چه صورتی است؟

تامین مدل زنده بصورت نامحدود بر عهده آموزشگاه است. این وجه تمایز باعث حذف دغدغه نحوه جذب و تامین مدل برای هنرجو است.

نحوه آپدیت آموزش ها در آموزشگاه سیمای هانی چطور است؟

از فاکتورهای حفظ درآمد افزایشی بروزرسانی متداول در حین فعالیت آرایشگری می باشد به همین جهت هنرجویان عزیز سیمای هانی بعد از اتمام دوره آموزش و شروع فعالیت حرفه ای در صورت نیاز به بروزرسانی آموزشی در تکنیک ها هم می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و سایت آموزشی سیمای هانی از جشنواره های 100 درصد تخفیف تکنیک های روز برخوردار شوند.

آیا در دوره های آموزشی کتاب و جزوه معتبر ارائه می گردد؟

مدیریت آموزشگاه های سیمای هانی مولف کلیه کتاب های آرایشگری سازمان فنی و حرفه ای می باشد بنابراین جامع ترین و بروزترین کتاب و مطالب جهت نکته برداری در همه گرایش ها بصورت تخصصی و تکنیکی ارائه می گردد این مزیت بزرگ در کنار کیفیت آموزش عالی رمز قبولی کلیه هنرجویان عزیز سیمای هانی با بالاترین نمرات قبولی می باشد.

لوازم و ابزار مورد نیاز برای دوره آموزش براشینگ مو چیست و چگونه تهیه می شود؟

انواع برس، سشوار، ژل و واکس مو، ماکت مو، ابزار تقسیم بندی مو، سشوار و… از مهمترین ابزارهای این دوره می باشند. این ابزارها و لوازم در قالب پکیجی توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند. تنها کافی است هزینه مربوط به این پکیج را پرداخت کنید.

مدت دوره آموزش براشینگ مو چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 4 جلسه برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک براشینگ مو شامل پیش نیاز خاصی می باشد؟

خیر شما برای شرکت در کلاس آموزش براشینگ مو و دریافت مدرک فنی و حرفه ای به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارید.

چرا شهریه آموزشگاه فنی و حرفه ای سیمای هانی پایین است؟

دلیل اول: تعرفه آموزشی بصورت سالانه توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تنظیم و تصویب می شود و آموزشگاه های رسمی سازمان فنی و حرفه ای اجازه قیمت شکنی یا هزینه گزاف از هنرجویان را ندارد. بنابراین همانند عدم صدور مدارک فیک آکادمیک، تعرفه های زیاد آموزشی از موارد منع سازمان فنی و حرفه ای محسوب می شود.

از طریق جستجو در گوگل می توانید تعرفه مصوب آموزش آرایشگری هر سال سازمان فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید.

“پس لطفا در عصر فناوری و تکنولوژی نسبت به آموزشگاه های غیر معتبر و آموزش های غیراستاندارد با وعده ارائه مدارک فیک فاقد ارزش هوشیار باشید”

دلیل دوم: آموزشگاه های سیمای هانی پیشگام کارآفرینی با سیاست حفظ کیفیت آموزش در شعب مختلف بعنوان پرهنرجوترین آموزشگاه رسمی کشور محسوب می شود.

در پایان دوره چه مدرکی اعطاء می شود؟

تنها مدرک ارائه شده در پایان دوره آموزشی دوره های آرایشگری سیمای هانی مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور است و سیمای هانی بدلیل قانونمندی و احترام به حقوق هنرجویان عزیز از ارائه مدارک فیک و فاقد اعتبار با نام های آکادمیک، اروپایی، آسیایی و … معذور است.

آیا آزمون و صدور مدرک فنی و حرفه ای در سیمای هانی شامل پرداخت هزینه گزاف است؟

خیر. در آموزشگاه آرایشگری فنی و حرفه ای سیمای هانی هزینه آزمون و صدور مدرک فقط و فقط مشمول تعرفه مصوب فنی و حرفه ای است. در خصوص اخذ مدرک فنی و حرفه ای بدلیل عدم ذینفع بودن سیمای هانی هنرجو به انتخاب خود میتواند نسبت به اخذ مدرک از سیمای هانی یا کافی نت اقدام کند.

شایان ذکر است از بعد شیوع کرونا مدرک فنی و حرفه ای به صورت فایل ارائه شده و مهارت آموز جهت اخذ مدرک صادره می تواند به انتخاب خود از سیمای هانی و کافی نت اقدام نماید.

بعد از ورود به بازار کار چطور تبلیغات پربازده و مفید داشته باشیم؟

آموزشگاه های سیمای هانی با هدف حمایت از کسب و کار هنرجویان عزیز خود ، علاوه بر مشاوره راه اندازی رایگان تبلیغات این عزیزان را بصورت رایگان در  را در سایت و اپلیکیشن های زیبایی بزرگ و معتبر خود درج می نماید.

تهیه مدل واقعی به عهده آموزشگاه براشینگ مو می باشد یا هنرجو؟

به طور کلی تهیه مدل واقعی برای دوره براشینگ مو، به عهده هنرجو است. اما آموزشگاه سیمای هانی، برای راحتی کار هنرجو، مدل را در اختیار او قرار می دهد.

آیا دوره آموزش براشینگ مو شامل پشتیبانی می‌شود؟

بله یکی از مزیت‌های مهم دوره آموزش براشینگ مو، وجود پشتیبانی دوره به‌صورت نامحدود و رایگان است. هنرجویان پس از پایان دوره می‌توانند در صورت هر گونه سؤال و مشکل از پشتیبانی کمک بگیرند.

این دوره شامل آموزش براشینگ حرفه ای می‌شود؟

بله افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند می‌توانند با آموزش براشینگ حرفه ای مهارت‌های خود را آپدیت کرده و نکات جدید را بیاموزند.

در براشینگ موی بلند باید از چه نوع برسی استفاده شود؟

برس‌هایی با سایز بزرگ‌تر برای حالت‌دهی به موهای بلند بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در آموزش براشینگ حالت دار باید موها خشک یا نمدار باشند؟

در آموزش براشینگ حالت دار باید موها نم داشته باشند، زیرا براشینگ موهای خشک باعث ایجاد موخوره در آن می‌شود.

سایز برس براشینگ حرفه ای چقدر است؟

سایز برش براشینگ حرفه ای متغیر بوده و بین 20 تا 70 است.

برای حجم‌دهی به موها در براشینگ موی کوتاه باید از چه چیزی استفاده کنم؟

اگر موها کوتاه و کم‌پشت هستند بهتر است قبل از براشینگ از مواد حجم دهنده استفاده کنید.

آیا برای شرکت در دوره اموزش براشینگ مو باید مدرک تحصیلی داشته باشیم؟

خیر برای شرکت در دوره اموزش براشینگ مو به هیچ مدرک تحصیلی خاصی نیاز است و شما با هر نوع مدرکی می‌توانید در این دوره‌ها شرکت کنید.

تقسیم بندی مو برای براشینگ چقدر است؟

تقسیم بندی مو برای براشینگ 4 قسمت است که در صورت نیاز می‌توان تعداد تقسیم‌ها را بیشتر کرد. اما استانداردترین حالت تقسیم 4 قسمت است.

نحوه براشینگ مو به چه صورت است؟

برای براشینگ موها ابتدا باید موها را تمیز کرده و از مواد حالت‌دهنده استفاده کنید. سپس شانه گرد را زیر موها در قسمت ریشه با زاویه 180 قرار داده و سشوار را هم‌زمان با زاویه 90 درجه روی آن بگیرید. سپس شانه را به سمت بیرون بکشید.

آموزش براشینگ کرلی روی چه موهایی انجام می‌شود؟

آموزش براشینگ کرلی روی انواع موها آموزش داده می‌شود، اما این نوع براشینگ معمولاً روی موهای متوسط تا بلند نتیجه بهتری دارد.

شانه براشینگ مو باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

برای براشینگ موها عموماً از شانه‌های گرد استفاده می‌شود. شانه براشینگ باید گرمای لازم را حفظ کرده و آن را به طور یکنواخت به قسمت‌های مختلف مو برساند. علاوه بر این، دسته شانه براشینگ مو باید به‌گونه‌ای باشد که در طول براشینگ کردن موها، به دست‌ها فشار زیادی وارد نکند.

در آموزش براشینگ موی کوتاه باید از چه قسمتی از سر شروع به حالت‌دهی کرد؟

بسته به نوع موها که صاف یا فر هستند می‌توان براشینگ را از ریشه یا ساقه‌های مو انجام داد. برای موهای کوتاه که حجم زیادی ندارند، براشینگ در قسمت ریشه انجام می‌شود.

براشینگ مو چیست؟

به حالت دادن موها با استفاده از سشوار و برس، براشینگ گفته می‌شود. براشینگ هم برای صاف کردن و هم حجیم کردن موها کاربرد دارد.

در براشینگ مو باید فاصله سشوار از موها چقدر باشد؟

برای اینکه به هنگام براشینگ به موها آسیبی وارد نشود باید سشوار در فاصله 12 تا 30 سانتیمتری موها قرار گیرد تا به طور مستقیم گرمای آن به موها برخورد نکند.

آیا در سرفصل‌های آموزش براشینگ مو آموزش براشینگ مو مدل پر وجود دارد؟

بله در دوره آموزش براشینگ مو نحوه فرم دهی به انواع موها از جمله آموزش براشینگ مو مدل پر وجود دارد.

براشینگ چیست و انواع براشینگ موی کوتاه شامل چه مواردی می‌شود؟

حالت دادن موها با استفاده از برس و شانه براشینگ است که انواع براشینگ برای موی کوتاه شامل براشینگ به زیر، براشینگ به رو، براشینگ صاف و شلاقی و براشینگ موج‌دار و کرلی می‌شود.

براشینگ مدل پر برای چه مدل موهایی مناسب است؟

براشینگ مدل پر برای موهایی که قد آنها متوسط تا بلند است بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مدل براشینگ، موها حالت تکه‌ای داشته و نوک آنها به بیرون حالت داده می‌شود.

مشاهده مطلببستن مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 2 = 7