_

دوره آموزش براشینگ مو سیمای هانی

دوره آموزش براشینگ مو یکی از دوره های آموزش آرایشگری سیمای هانی محسوب میشود که آموزشگاه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

  • مدت دوره: 4 جلسه
  • قیمت دوره: 250.000 هزار تومان
  • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
  • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
  • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
آموزش براشینگ مو
bell
0:00
0:00
_

آموزش براشینگ مو

دوره آموزش براشینگ مو در واقع آموزش اصولی حالت دادن به مو و زیباتر کردن آن می باشد. در این دوره که در آموزشگاه سیمای هانی برگزار می شود علاوه بر موضوع اصلی که براشینگ مو می باشد، مسائلی همچون نحوه تقسیم بندی مو، آشنایی با ابزارهای براشینگ مو، آموزش انواع براشینگ برای مو، آموزش کرلی کردن موها، آموزش جدیدترین روش های براشینگ مو نیز ارائه می گردد.

دوره آموزش براشینگ مو یکی از دوره های مقدماتی و اساسی می باشد که هر کسی که وارد حیطه آرایشگری می شود باید این مهارت را دارا باشد. چرا که برای رویت نتیجه نهایی تغییراتی مانند کوتاهی مو باید براشینگ مو بر روی آن صورت گیرد.

پس از اینکه این دوره آموزشی را با موفقیت پشت سر گذاشتید، شما توانایی براشینگ و کرلی کردن انواع مو با قد های مختلف را خواهید داشت.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

مراحل آموزش براشینگ مو

بسیاری از خانم ها و دختر خانم های جوان علاقه ای به شینیون کردن موهای خود ندارند و دوست دارند با ظاهری ساده، طبیعی و مدرن تری در مجالس حضور داشته باشند. براشینگ و کرلی کردن مو جایگزین مناسبی برای شینیون های پر زرق و برق و طاقت فرسا می باشد. به دلیل سادگی براشینگ و کرلی کردن مو همه خانم ها در خانه و با استفاده از تجهیزات نیمه حرفه ای، براشینگ و کرلی مو را انجام می دهند. اما برای اینکه به طور حرفه ای و اصولی موها را حالت بخشید، باید مراحل براشینگ مو را قدم به قدم رعایت کرد. در اینصورت نه تنها حالت دهی به مو چشمگیر و زیباتر خواهد بود بلکه ماندگاری آن نیز بالاتر خواهد رفت.

هدف اصلی در آموزش براشینگ مو، حجیم تر کردن موها و حالت دادن به آنها می باشد.

 آموزش براشینگ مو در دو مرحله تئوری و عملی به هنرجویان تدریس می شود.

مرحله تئوری: مرحله تئوری شامل مباحثی همچون بهداشت فردی، آموزش آنالیز ساختار انواع موها، آماده سازی مو قبل از براشینگ، آشنایی با ابزار های براشینگ، نحوه استفاده از ابزار های براشینگ، تقسیم بندی اصولی موها می باشد.

آماده سازی مو قبل از براشینگ: در این مرحله باید موها کاملا تمیز باشند و خیس نباشند. نیمه خشک و نم بودن موها مشکلی در براشینگ به وجود نمی آورد. شانه کردن مو به طور کامل انجام شود و گره موها کاملا باز شود. در این مرحله می توان از ماسک های مو نیز استفاده نمود.

آشنایی با ابزار های براشینگ: آشنایی با ابزار و تجهیزات براشینگ و کاربرد آنها برای هنرجو از مهم ترین اصول آموزش می باشد. رایج ترین ابزار برای براشینگ و کرلی کردن موها سشوار می باشد. گرچه در بسیاری از موارد اتوی مو نیز می تواند جایگزین سشوار شود.

نحوه استفاده از ابزار های براشینگ: زاویه ای که سشوار با موها برقرار می کند در نتیجه نهایی تاثیر بسزایی دارد. همچنین برای اینکه موها در برابر حرارت سشوار کمترین آسیب را ببینند باید آن را در فاصله 12 الی 30 سانتی متری موها گرفت.

تقسیم بندی اصولی موها: در آموزش براشینگ مو مرحله تقسیم بندی موها ، آنها را 4 قسمت می کنیم. بدین صورت که ابتدا از فرق وسط تا انتهای گردن دو قسمت اولیه را تشکیل می دهد. سپس از وسط فرق تا نوک گوش ها را نیز به کمک شانه جدا کرده تا 4 قسمت مجزا تشکیل شود.

مرحله عملی: پس از گذراندن و کسب موفقیت در مرحله تئوری شما مجاز به ورود به مرحله جذاب عملی خواهید بود. در این مرحله همه مطالبی که به صورت تئوری یاد گرفته بودید را روی مدل زنده اجرا خواهید کرد.

سشوار کشیدن و براشینگ مو را از پشت گردن شروع می کنند و کم کم به موهای سمت پیشانی می رسند. حجم موهایی که برای سشوار کشیدن انتخاب می کند باید نه خیلی کم باشد و نه خیلی زیاد. دسته موهای کم در برابر سشوار آسیب زیادی می بینند و دچار سوختگی می شوند و دسته موهای زیاد حالت مناسب و دلخواهی نمی گیرند.

برس مخصوص براشینگ در طول سشوار کشیدن همیشه زیر موها قرار می گیرد. این برس ابتدا باید با زاویه ای 180 درجه به سمت بالا کشیده شود سپس با زاویه 90 درجه به سمت خارج کشیده شود تا به انتهای موها برسد.

البته ناگفته نماند که همه این اقدامات با نظارت مربی صورت می گیرد و توصیه های لازم توسط ایشان به هنرجو گوشزد می شود. پس از اینکه حالت مناسبی برای موها ایجاد شد، به کمک انواع ثابت کننده ها مانند تافت آنها را ثابت می کنند.

سرفصل های ارائه شده در دوره آموزش براشینگ مو سیمای هانی:

گرچه مبحث اصلی و مهم در این دوره آموزش براشینگ مو می باشد اما برای آموزش اصولی و جامع براشینگ مو نیاز است تا مطالب دیگری نیز در این دوره گنجانده شود. این مطالب در قالب 4 سرفصل به هنرجویان عزیز ارائه می شود.

  • آموزش نحوه آماده سازی موها
  • آموزش روش تقسیم بندی موها
  • آموزش براشینگ برای انواع حالات مو
  • آموزش کرلی کردن انواع موها

آموزشگاه براشینگ مو - کلاس براشینگ مو

در آموزشگاه سیمای هانی چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

آموزشگاه سیمای هانی، یادگیری هنرجویان را به طور صد در صدی تضمین می کند و در پایان دوره با معرفی آنها به سازمان فنی و حرفه ای می توانند مدرک معتبر و بین المللی را از این سازمان دریافت کنند.

پس از گذراندن دوره های تئوری و عملی آموزش براشینگ مو شما قادر به انجام براشینگ و کرلی موهای کوتاه، متوسط، بلند با انواع حالت های لخت، فر، وز و حالت دار خواهید بود.

مدرک ارائه شده توسط سازمان فنی و حرفه ای بسیار معتبر می باشد و با در دست داشتن آن و برخورداری از مهارت کافی می توانید در بازار کار مشغول به فعالیت شده و برای خود کسب درآمد داشته باشید.

ابزار‌ها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های براشینگ مو آموزشگاه سیمای هانی:

اساسی ترین تجهیزات مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش براشینگ مو سشوار حرفه ای می باشد. اما در کنار این ابزار، وسایلی مانند ماكت مو، برس مخصوص براشینگ مو، ، شانه تقسیم بندی، برس گرد، شانه پوش، ویو، اتوی مو، گیره های مخصوص تقسیم مو، شانه مخصوص تقسیم مو، واکس مو و ژل، ماسک مو، نرم کننده مو و کرم یا اسپری ثابت کننده مو را نیز نیاز خواهید داشت.

در تهیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز، توصیه می شود تا نمونه های با کیفیت و اصل را تهیه نمایید تا بهترین نتیجه را شاهد باشید.

تهیه ماسک مو برای مراقبت از سلامت مو و شادابی موها کاملا اختیاری می باشد. برای اینکه براشینگ بهتر موهای موج دار و فر توصیه می شود از ماسک موهای سبک و برای موهای چرب از ماسک های بر پایه روغن استفاده شود.

اسپری های تثبیت کننده مو نیز که قبل از براشینگ بر روی موها استفاده می شود مانند لایه ای ضخیم بر روی تارهای مو می نشینند و نه تنها از موها در برابر آسیب های سشوار جلوگیری می کند و آنها را شاداب و درخشنده می کند بلکه باعث ماندگاری حالت موها نیز می شود.

_

گالری تصاویر کلاس براشینگ مو

_
_

سوالات متداول

_
هزینه کلاس براشینگ مو چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 250.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

هدف از دوره آموزش براشینگ مو چه می باشد؟

هدف اصلی شرکت در کلاس براشینگ مو آشنایی با تکنیک های حجیم کردن مو و فرم دهی به آن می باشد.

آیا در دوره براشینگ مو، نحوه کرلی کردن موها نیز آموزش داده می شود؟

بله در دوره آموزش براشینگ مو شما با نحوه کرلی کردن مو نیز آشنا می شوید.

لوازم و ابزار مورد نیاز برای دوره آموزش براشینگ مو چیست و چگونه تهیه می شود؟

انواع برس، سشوار، ژل و واکس مو، ماکت مو، ابزار تقسیم بندی مو، سشوار و… از مهمترین ابزارهای این دوره می باشند. این ابزارها و لوازم در قالب پکیجی توسط آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرند. تنها کافی است هزینه مربوط به این پکیج را پرداخت کنید.

مدت دوره آموزش براشینگ مو چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 4 جلسه برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک براشینگ مو شامل پیش نیاز خاصی می باشد؟

خیر شما برای شرکت در کلاس آموزش براشینگ مو و دریافت مدرک فنی و حرفه ای به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارید.

تهیه مدل واقعی به عهده آموزشگاه براشینگ مو می باشد یا هنرجو؟

به طور کلی تهیه مدل واقعی برای دوره براشینگ مو، به عهده هنرجو است. اما آموزشگاه سیمای هانی، برای راحتی کار هنرجو، مدل را در اختیار او قرار می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− 1 = 7