_

دوره آموزش تاتو صورت (آرایش دائم) سیمای هانی

دوره آموزش تاتو صورت – آرایش دائم یکی از دوره های آموزش آرایشگری سیمای هانی محسوب میشود که شامل آموزش کلی تمام دوره های آرایش دائم یا تاتو صورت است. تاتو صورت (آرایش دائم) شامل تمامی روش های تاتو زیبایی چون: دوره آموزش میکروپیگمنتیشن، دوره آموزش شیدینگ و میکروبلیدینگ ابرو، دوره آموزش فیبروز ابرو، دوره میکروشیدینگ ابرو، است که با کلیک بر روی هر یک میتوانید اطلاعات دقیق هر دوره را ملاحظه کنید. این دوره در آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میشود.

دوره آرایش صورت شامل تمام دوره‌های میکروپیگمنتیشن، آموزش شیدینگ و میکروبلیدینگ ابرو، آموزش فیبروز ابرو، دوره میکروشیدینگ ابرو است و هزینه آن همان مبلغ 500 هزار تومان است.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 8 جلسه
 • قیمت دوره تاتو سیمای هانی: 500.000 هزار تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس تاتو صورت (آرایش دائم)

آموزش تاتو صورت - آموزش آرایش دائم
برای مشاهده سرفصل های آموزشی کلیک کنید

سرفصل های ارائه شده در دوره آموزش آرایش دائم صورت سیمای هانی:

 • آشنایی هنرجویان با مباحث زیبایی شناسی و اصول اولیه اجرای تکنیک‌های مختلف تاتو
 • ارائه اطلاعات مفید و کاربردی در رابطه با ابزار‌ها، ترکیبات، رنگ‌ها و پیش نیاز‌های مورد استفاده برای اجرای تکنیک‌های مختلف تاتو
 • آموزش اصولی و مرحله به مرحله تکنیک‌های مختلفی همچون: میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، میکرو شیدینگ و فیبروز ابرو به همراه ارائه نکات کاربردی برای بهتر شدن نتایج
 • آموزش نحوه هاشور کشی و قرینه سازی ابروها با استفاده از قلم طراحی
 • آموزش نحوه تغییر فرم و افزایش حجم ابروها و مژه‌ها با کمک روش‌های ذکر شده
 • آموزش آرایش دائم بر اساس اصول زیبایی شناسی و نحوه انتخاب رنگ و فرم و حجم تاتو بر اساس شاخص‌های چهره افراد
 • آموزش نحوه کشیدن خط چشم و خط لب دائم و اصول اولیه سایه سازی
 • تمرین و تکرار تمامی متد‌های آرایش دائم بر روی مدل‌های آرایشگری و نظارت مربیان بر عملکرد‌های هنرجویان در تمامی مراحل آموزشی
bell
0:00
0:00
_

آموزش تاتو صورت (آرایش دايم)

تاتو به معنای استفاده از رنگدانه‌های پایدار و دائمی برای زیبایی بیشتر قسمت‌های مختلف صورت و بدن است و این روش از قدمت بسیار زیادی در دنیای زیبایی برخوردار است. در کلاس آموزش آرایش دايم که یکی از معروف‌ترین و پرمخاطب‌ترین دوره‌های آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی محسوب می‌شود، هنرجویان با انواع متد‌های تاتو صورت یا همان آرایش دائم آشنا می‌گردند و مهارت‌های آن‌ها در این زمینه افزایش می‌یابد. جالب است بدانید که بیش از 5 مورد از محبوب‌ترین خدمات قابل ارائه در سالن‌های زیبایی زیر شاخه تاتو کردن محسوب می‌شوند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مواردی همچون: میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، فیبروز و … اشاره کرد.

در کلاس آموزش تاتو صورت ضمن آموزش کامل و اصولی تمامی تکنیک‌های آرایش دائم به هنرجویان، اطلاعات مفیدی نیز در رابطه با مسائل زیبایی صورت به هنرجویان ارائه می‌شوند و این دوره‌ها در نوع خود کامل و بی نظیر هستند. همچنین، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که مربیان آموزشگاه آرایش دائم سیمای هانی در تمامی مراحل بر روی عملکرد‌های هنرجویان نظارت دارند و تمامی متد‌ها، تکنیک‌های زیبایی و فرایند‌های مرتبط با آرایش دائم را به هنرجویان آموزش می‌دهند و دوره‌های آموزش آرایش دايم سیمای هانی بهترین انتخاب برای علاقه‌مندان به آموزش تاتو محسوب می‌شوند. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید.

مراحل آموزش در آموزشگاه تاتو صورت سیمای هانی:

مربیان آموزشگاه تاتو صورت (آرایش دائم) سیمای هانی در ابتدای این دوره‌ها اطلاعات کاملی را در رابطه با موارد تاثیرگذار در زیبایی صورت و اجزای تشکیل دهنده آن به هنرجویان ارائه می‌دهند و شما را با رایج‌ترین تکنیک‌های آرایش دائم همچون: میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، شیدینگ، میکرو شیدینگ و فیبروز ابرو آشنا خواهند کرد. هنرجویان در مراحل بعدی انواع متد‌ها و تکنیک‌های تاتو را بر روی مدل‌های آرایشگری اجرا و تمرین خواهند کرد و با انواع لوازم، رنگ‌ها، ترکیبات و دستگاه‌های مورد نیاز برای اجرای متد‌های مختلف آرایش دائم آشنا خواهند شد.

همچنین، مربیان در طول دوره‌های آموزش آرایش دائم موارد مختلفی را در رابطه با نحوه کسب بهترین نتایج از روش‌های ذکر شده به شرکت کنندگان ارائه خواهند داد و آن‌ها را با روش اصولی و صحیح انتخاب بهترین متد بر اساس فرم چهره، ابرو‌ها، مژه‌ها و رنگ پوست افراد آشنا خواهند کرد. در مراحل پایانی دوره آموزش آرایش دائم نیز ایرادات مرتبط با حرکت دستان هنرجویان در هنگام اجرای تکنیک‌های مختلف تاتو توسط نظارت دائمی مربیان برطرف خواهند شد و آموزش‌های شما به اتمام خواهند رسید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

در آموزشگاه سیمای هانی چه تکنیک‌ها و سبک‌هایی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد؟

میکروپیگمنتیشن:

میکروپیگمنتیشن یکی از معروف‌ترین روش‌های آرایش دائم یا تاتو می‌باشد و می‌توان از آن برای افزایش حجم و تغییر فرم اجزای مختلف صورت همچون: ابرو‌ها، لب‌ها و یا تعیین خط رویش مو در قسمت‌های مختلف استفاده کرد. همچنین، می‌توان از این تکنیک برای کشیدن خط چشم دائمی نیز استفاده کرد که در سال‌های اخیر در میان زیباجویان رایج شده است. آموزشگاه آرایش دائم سیمای هانی یکی از سرفصل‌های اصلی این دوره را به آموزش صحیح و اصولی این تکنیک اختصاص داده است و مهارت‌های شما در این زمینه با شرکت در کلاس‌های آموزش آرایش دائم تقویت خواهند شد.

میکروبلیدینگ:

میکروبلیدینگ یکی دیگر از زیر شاخه‌های پرطرفدار تاتو محسوب می‌شود و تفاوت اصلی آن با روش میکروپیگمنتیشن در عدم استفاده از قلم الکتریکی برای تزریق ترکیبات رنگی به زیر پوست می‌باشد. آرایشگران در این روش از قلم طراحی برای پر کردن نواحی خالی ابرو با تار‌های نازک استفاده می‌کنند و در واقع، در میکروبلیدینگ تار‌های قرار گرفته در نواحی خالی ابرو به صورت جداگانه و توسط دست کشیده می‌شوند و این عامل باعث طبیعی‌تر شدن نتایج این روش شده است. همچنین، لازم به ذکر است که نتایج حاصل از این تکنیک از ماندگاری کم‌تری نسبت به میکروپیگمنتیشن برخوردار هستند و هم اکنون از این روش بیشتر برای آرایش ابروها استفاده می‌شود.

شیدینگ و میکرو شیدینگ ابرو:

میکرو شیدینگ مدل سبک‌تر و آسان‌تر میکروبلیدینگ می‌باشد و در آن به جای کشیدن خطوط نازک در قسمت‌های خالی ابرو، از نقطه گذاری برای افزایش حجم و تغییر فرم ابروها استفاده می‌شود. عدم ایجاد حساسیت و التهاب پوستی و همچنین، نیمه دائمی بودن این روش جزو اصلی‌ترین مزایای آن می‌باشند و زیباجویان می‌توانند از این تکنیک ارزان و آسان برای زیبایی بیشتر ابروهای خود استفاده کنند.

کشیدن خط چشم و خط لب دائم:

زیباجویان بسیاری وجود دارند که مایل به استفاده از تاتو برای کشیدن خط چشم و خط لب هستند و دائمی بودن این تکنیک یکی از اصلی‌ترین مزایای آن محسوب می‌شود. در دوره‌های آموزش آرایش دائم مربیان هنرجویان را با نحوه کشیدن خط چشم، خط لب، اسکالپ سر و نحوه ایجاد سایه آشنا خواهند کرد و سرعت و مهارت شما در این زمینه بیشتر خواهد شد.

لوازم و ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزشگاه آرایش دائم سیمای هانی

از جمله مهم‌ترین ابزار‌ها و لوازم مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزش آرایش دائم می‌توان به مواردی همچون: دستگاه میکروپیگمنتیشن، کارتریج رنگ، موچین، قلم مو، کاسه رنگ، قلم میکروبلیدینگ، کیت تاتو بدن برای خط زدن و سایه زدن، کرم بی حسی، شابلون و … اشاره کرد. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که تمامی این ابزار‌ها در قالب یک پکیج زیبا و با کیفیت در اختیار هنرجویان قرار خواهند گرفت و هزینه آن‌ها به صورت جداگانه از شما دریافت خواهد شد و نیازی به خرید این اقلام به صورت جداگانه نیست.

_

گالری تصاویر کلاس تاتو صورت یا ٰآرایش دائم

_
_

سوالات متداول تتو صورت

_
هزینه دوره آموزش آرایش دائم (تاتو) چقدره؟

هزینه دوره با 80% تخفیف مبلغ 500.000 هزار تومان آموزش داده میشه.

در دوره آموزش آرایش دائم چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

شما در کلاس آرایش دائم  با فنون مختلف میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، فیبروز ابرو و میکرو شیدینگ آشنا خواهید شد.

آیا دریافت مدرک دوره آرایش دائم نیاز به سطح تحصیلی خاصی دارد؟

خیر شما با هر سطح از تحصیل می توانید در دوره آموزش آرایش دائم شرکت کرده و مدرک مربوطه را دریافت کنید.

بازار کار دوره آموزش آرایش دائم چگونه است؟

آرایش دائم در سالهای اخیر با استقبال گسترده ای از سوی بانوان مواجه شده است. پس با دریافت مدرک این دوره می توانید به راحتی جذب بازار کار شوید. پس از مدت کوتاهی از آغاز کار، می توانید تمامی هزینه های خود را به راحتی جبران کنید.

مدت دوره آموزش آرایش دائم (تاتو) چقدره؟

دوره های آموزشی آموزشگاه ما بصورت فشرده و در 8 جلسه برگزار میشود.

آیا دریافت مدرک آرایش دائم به گذراندن دوره پیش نیاز احتیاج دارد؟

خیر شما برای شرکت در کلاس آموزش آرایش دائم به هیچ دوره ای به عنوان پیش نیاز احتیاج ندارید.

آیا در دوره آموزش آرایش دائم روش های ریموو کردن تاتو و ترمیم آن نیز آموزش داده می شود؟

بله شما در دوره آرایش دائم، با روش های مناسب برای ترمیم تاتو و ریموو آن نیز آشنا خواهید شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


8 − 3 =