فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

11 + 2 =

فرم را پر کرده و ادامه مشخصات دوره را ملاحظه کنید

_

دوره آموزش کاشت ناخن با ژل سیمای هانی

یکی از حرفه‌ای‌ترین و البته کاربردی‌ترین دوره‌های آموزشی در حوزه آرایشگری بانوان، دوره آموزش کاشت ناخن با ژل است. در این دوره مفاهیم آموزشی مختلفی را یاد می‌گیرید که از جمله برخی از آن‌ها می‌توان کاشت ژل با فرمر، کاشت ژل با تیپ‌گذاری، طرح و مدل‌های کاشت ناخن و روش ساخت انواع ژل اشاره کرد. برای ثبت نام در این دوره و دریافت اطلاعات بیشتر، در این صفحه از آموزشگاه بزرگ سیمای هانی با ما همراه باشید. همینطور اگر هدف شما آموزش های کلی درباره کاشت است بهتر است به دوره جامع آموزش کاشت ناخن مراجعه کنید چراکه این دوره تخصصی کاشت با ژل است.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: بزودی اعلام میشود
 • قیمت دوره کاشت ناخن با ژل: بزودی اعلام میشود
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس کاشت ناخن با ژل

دوره آموزش کاشت ناخن با ژل
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی
 • شما با شرکت در دوره آموزش کاشت ناخن با ژل مفاهیم آموزشی مختلفی را یاد می‌گیرید. البته این سرفصل‌ها ممکن است در آموزشگاه‌های دیگر مقداری متفاوت باشند. اما باید به این نکته اشاره کنیم که ما در آموزشگاه سیمای هانی همواره تلاش می‌کنیم تا دوره‌های آموزشی را به کامل‌ترین شکل ممکن برای شما برگزار کنید.برخی از مهم‌ترین سرفصل‌های دوره آموزش کاشت ناخن با ژل عبارتند از:
 • آشنایی کامل با ساختار انگشت‌های دست و ناخن
 • معرفی فرم‌های مختلف ناخن به صورت کامل
 • آموزش انواع مانیکور و پدیکور خشک و تر
 • آموزشی آماده کردن ناخن بدون هرگونه آسیب به بافت آن برای اجرای تکنیک‌ها و سبک‌های مختلف کاشت ناخن
 • آموزش سوهان‌کشی ناخن‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون هرگونه آسیب به ناخن
 • آموزش ساخت قالب و روش صحیح لاک زدن
 • آموزش کامل موادگذاری و صدف‌سازی ناخن‌ها
 • آموزش چگونگی دیزاین ناخن‌ها با کمک مواد مختلف از جمله اکلیسی، ابریشمی و لاک
 • یادگیری کامل روش‌های ترمیم شکستگی ناخن‌های طبیعی کاشته شده
 • آموزش کاشت ناخن بدون قالب
_

آموزش کاشت ناخن با ژل

کاشت ناخن با ژل دارای مراحل مختلفی است. برای اولین قدم، لازم است که هرگونه پوششی را که از قبل روی ناخن قرار دارد را از بین ببرید. برای این منظور می‌توانید از استون، لاک پاک‌کن یا هر روش دیگری استفاده کنید. سپس باید کوتاه‌کردن و سوهان‌کشی ناخن انجام شود.

بعد از اینکه ناخن را کوتاه کردید و سوهان‌کشی را انجام دادید، لازم است که کوتیکول و بافرکشی را انجام دهید. سپس لازم است که با فرچه کاشت پاکسازی کامل ناخن انجام شود. در ادامه، باید با کمک ضد قارچ و پرایمر ژل به همراه بیس کات و خشک کردن آن ناخن را برای ژلیش آماده کنید. در آخر، ژلیش ناخن و تمیزکاری‌های آن انجام می‌شود.

 

دو‌ره آموز‌ش کا‌شت نا‌خن با ژ‌ل

دو‌ره آموز‌ش کا‌شت نا‌خن با ژ‌ل را می‌توان به عنوان یکی از کاربردی‌ترین دوره‌های آموزشی در حوزه آرایشگری بانوان معرفی کرد که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بعد از اتمام دوره، به عنوان یک ناخن‌کار حرفه‌ای فعالیت کنید.

کاشت ناخن با ژلب یکی از دوره‌های آموزشی زیرمجموعه کاشت ناخن است که به صورت تخصصی روی موضوع ژلیش تمرکز دارد. در آموزشگاه سیمای هانی، این دوره حدودا 12 جلسه است که هر جلسه 2 ساعت طول می‌کشد.

نکته مهم درباره شرکت در دو‌ره آموز‌ش کا‌شت نا‌خن با ژ‌ل، امکان انتخاب روز و ساعت کلاس با توجه به انتخاب هنرجو است. به این معنی که هر شرایطی که داشته باشید، باز هم امکان شرکت در این کلاس را خواهید داشت.

مورد دیگر درباره دوره آموزش کاشت ناخن با ژل، مکان برگزاری کلاس است. آموزشگاه سیمای هانی یکی از بهترین کلاس های مراقبت و زیبایی تهران با 4 شعبه فعال در بخش‌های مختلف تهران از جمله بلوار فردوس، صادقیه، رسالت و نازی‌آباد دارد که می‌توانید برای ثبت نام دوره آموزش کاشت ناخن با ژل در هرکدام از این شعبه‌ها اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، مشاورین رایگان مجموعه ما پاسخگوی شما هستند.

دوره آموزش کاشت ناخن با ژل

مراحل آموزش کاشت ناخن با ژل

زمانی که برای شرکت در دوره آموزش کاشت ناخن با ژل اقدام می‌کنید، قبل از هرکاری، به شما آموزش تئوری انجام می‌شود. به این صورت که با فرم‌های مختلف دست و ناخن آشنا می‌شوید. در ادامه، نوبت به تمرین و آموزش عملی می‌رسد که ابتدا باید ناخن را برای کاشت آماده کنید.

بعد از اینکه ناخن با روش‌های مختلف مانند سوهان‌کشی برای کاشت آماده شد، باید مواد ژلیش را آماده کنید. سپس، لازم است که موادگذاری را یاد بگیرید. با انجام این کارها، فرایند کلی کاشت ناخن با ژل را یاد خواهید گرفت. اما در طول آموزش ممکن است این مراحل کمی دچار تغییر ترتیب‌بندی شوند.

دوره آموزش کاشت ناخن با ژل

ابزار مورد نیاز برای دوره کاشت ناخن با ژل

درست مانند هر روش و تکنیک کاشت ناخن دیگری، برای دو‌ره آموز‌ش کا‌شت نا‌خن با ژ‌ل و همین‌طور فعالیت حرفه‌ای در این زمینه، به تجهیزات مختلفی نیاز دارید. از جمله برخی از این ابزار می‌توان به قلم مخصوص ژل، پلی ژل در رنگ‌های مختلف، کلینزر و الکل، بیس ژل، تاپ کات شاین ژل، دستگاه یو وی، پد مخصوص کیلنزر، سوهان ناخن و کاردک مخصوص جداکردن ژل اشاره کرد.

قیمت دو‌ره آموز‌ش کا‌شت نا‌خن با ژ‌ل

ما در آموزشگاه سیمای هانی همواره تلاش می‌کنیم که دوره‌های مختلف از جمله قیمت کلاس کا‌شت نا‌خن با ژ‌ل را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه کنیم. در حال حاضر، امکان شرکت در این دوره با 80 درصد تخفیف ویژه برای شما فراهم شده است.

دوره آموزش کاشت ناخن با ژل

مدرک دوره کاشت ناخن با ژل چیست؟

با شرکت در دو‌ره آموز‌ش کا‌شت نا‌خن با ژ‌ل در آموزشگاه سیمای هانی، مدرک کاشت ناخن با ژل از سازمان فنی و حرفه‌ای را دریافت می‌کنید که کاملا معتبر است و به شما امکان ورود آسان به بازار کار و حتی مهاجرت کاری را می‌دهد.

سیمای هانی؛ برگزارکننده دو‌ره آموز‌ش کا‌شت نا‌خن با ژ‌ل با قیمت مناسب

ما در آموزشگاه سیمای هانی امکان شرکت در دوره آموزش کاشت ناخن با ژل را با کمترین قیمت برای شما فراهم کرده‌ایم. اگر برای ثبت نام و شرکت در دوره هر سوال یا مشکلی دارید، می‌توانید از طریق یکی از مسیرهای ارتباطی موجود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

_

گالری تصاویر کلاس کاشت ناخن با ژل

_
_

سوالات متداول

_
هر سوالی داری اینجا ببین یا در انتهای صفحه بپرس

آیا یا شرکت در دوره کاشت ناخن با ژل مدرک معتبر دریافت می‌کنیم؟

بله. با شرکت در این دوره از سیمای هانی، مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت خواهید کرد.

آیا مدرک دوره کاشت ناخن ژل اعتبار بین‌المللی دارد؟

بله. این مدرک مورد تایید سازمان جهانی کار یا همان ILO است.

آیا کاشت ناخن با ژل و ژلیش ناخن با هم متفاوت هستند؟

خیر. این دو تکنیک‌ یکسان هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = 15