قیمت کلاس اسکالپ سر چقدر است؟

قیمت کلاس اسکالپ سر

قیمت دوره آموزش اسکالپ سر

دوره آموزش اسکالپ سر از دوره‌های تخصصی آرایشگری است که برای رفع نواقص سر یا بهبود زیبایی در موها استفاده می‌شود. در سال‌های اخیر تقاضا برای دریافت خدمات کاشت مو و ترمیم موهای کم‌پشت افزایش یافته است. این موضوع عامل اصلی به‌کارگیری تکنیک‌های اسکالپ سر می‌باشد. به همین دلیل بازار کار فوق‌العاده‌ای برای خدمات اسکالپ سر وجود دارد که علاقه‌مندان می‌توانند با یادگیری مهارت‌های آن، درآمد بالا و مستمری داشته باشند. بااین‌حال قیمت دوره آموزش اسکالپ سر در سالن‌های زیبایی و آموزشگاه‌ها متفاوت است. سالن‌های زیبایی به دلیل عدم برخورداری از مجوز آموزش و تعیین دلخواه تعرفه‌ها، شهریه‌هایی به مراتب بالاتر نسبت به آموزشگاه‌ها از هنرجویان دریافت می‌کنند.

هزینه کلاس اسکالپ‌ سر به‌صورت خصوصی چقدر است؟

دوره‌های آموزش اسکالپ سر در آموزشگاه‌های معتبر آرایشگری به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند. دوره‌های حضوری به دلیل طول دوره آموزشی بیشتر و ارائه آموزش‌های عملی و کار بر روی پوست مصنوعی، هزینه‌های بالاتری دارند. از سوی دیگر آکادمی‌های معتبر سه نوع دوره عمومی، نیمه‌خصوصی و خصوصی را برای آموزش‌های میکروپیگمنتیشن سر در نظر می‌گیرند. دوره‌های خصوصی به دلیل فشرده بودن کلاس‌ها، تعداد نفرات کمتر هنرجویان و افزایش کیفیت ارائه مطالب، شهریه‌های بالاتری را دریافت می‌کنند.

نکته مهم تاثیرگذار دیگر در قیمت دوره اسکالپ سر به‌صورت خصوصی طول دوره آموزشی است. آکادمی‌های معتبر بر اساس سطح دوره مبتدی یا حرفه‌ای تعداد جلسات متفاوتی را برای آموزش‌های خود تدوین کرده‌اند. درصورتی‌که جلسات آموزشی از حد نصاب تعیین شده توسط سازمان فنی و حرفه‌ای بیشتر شود، هنرجویان باید هزینه هر جلسه را جداگانه پرداخت کنند. به‌طورکلی قیمت دوره اسکالپ سر به‌صورت خصوصی در آموزشگاه‌های آرایشگری از 4 میلیون و 500 هزار تومان شروع می‌شود و متناسب با برخی امکانات آموزشی افزایش می‌یابد.

قیمت کلاس اسکالپ سر

شهریه آموزش اسکالپ‌ سر طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای چقدر است؟

آموزشگاه‌ها اجازه افزایش تعرفه‌های خدمات آموزشی خود را بدون تایید سازمان فنی و حرفه‌ای ندارند. به همین دلیل تمام برنامه‌ریزی‌های آموزشی، تعرفه‌های قیمتی، سیاست‌های آموزشی و … در دوره‌های اسکالپ سر توسط این سازمان تعیین می‌شوند. بر همین اساس معیارهای مشخصی برای تعیین قیمت دوره اسکالپ سر وجود دارند.

این معیارها عبارت‌اند از:

 • تعداد جلسات
 • کیفیت دوره
 • اعتبار آموزشگاه
 • تخصصی یا عمومی بودن دوره
 • تعداد نفرات
 • حضوری یا آنلاین بودن کلاس‌ها
 • سطح تجربه و دانش مدرسان
 • موقعیت مکانی آموزشگاه
 • کیفیت مواد و پیگمنت‌های مصرفی

البته توجه داشته باشید که معیارهای نام برده شده فقط برای آموزشگاه‌ها اعتبار دارند. سالن‌های زیبایی به دلیل عدم برخورداری از مجوزش آموزش و ارائه قیمت‌های بدون نظارت، هزینه‌های هنگفتی را از هنرجویان دریافت می‌کنند. اگر به دنبال کاهش قیمت دوره اسکالپ سر و افزایش کیفیت یادگیری هستید، ثبت نام در دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری بهترین پیشنهاد برای شما است. به‌طورکلی شهریه دوره‌های آموزش اسکالپ سر در آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای برای دوره‌های عمومی از 1 میلیون و 500 هزار و برای دوره‌های نیمه‌خصوصی از 3 میلیون و 500 هزار تومان به بالا تعیین شده است.

قیمت کلاس اسکالپ سر

تعرفه دوره اسکالپ سر در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

انتخاب آکادمی‌های معتبر و فعال زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای، قیمت دوره اسکالپ سر را کاهش می‌دهد. سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در استان تهران است که طیف متنوعی از انواع دوره‌های میکروپیگمنتیشن را برگزار می‌کند. دوره اسکالپ سر به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین مهارت‌های آرایش دائم در سیمای هانی بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی و باتکیه‌بر دستگاه میکروپیگمنتیشن حرفه‌ای و انواع پیگمنت‌های رنگی در شماره‌های مختلف تدریس می‌شود.

مهم‌ترین مراحل آموزش دوره اسکالپ سر در سیمای هانی عبارت‌اند از:

 • شناخت بافت پوست سر
 • آشنایی با متریال‌ها و کاربردهای مواد
 • آموزش عملی و کار روی پوست مصنوعی

بااین‌حال به دلیل تقاضای بالای هنرجویان برای مهارت‌آموزی در شعبه‌های مختلف سیمای هانی، شهریه دوره‌های اسکالپ سر در مجموعه ما کمتر از دیگر آموزشگاه‌های آرایشگری است. دوره‌های سیمای هانی با هشتاد درصد تخفیف ارائه می‌شوند که بسیاری از هزینه‌های شما برای یادگیری این مهارت‌ را کاهش می‌دهند.

آموزشگاه سیمای هانی؛ ارائه‌دهنده جدیدترین تکنیک‌های آموزش اسکالپ سر

آکادمی آرایشگری سیمای هانی یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های آموزش مهارت‌های هفت‌گانه آرایشگری در کشور است که چهار شعبه فعال در مناطق مختلف تهران دارد. مجموعه ما با برگزاری دوره‌های حرفه‌ای آموزش اسکالپ سر، ارائه جدیدترین تکنیک‌های ترمیم و زیبایی مو را پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از تخفیف‌های درصدی ثبت نام و کاهش قیمت دوره اسکالپ سر، از طریق سایت ما اقدام کنید.

سوالات متداول

چه عواملی در تعیین شهریه دوره آموزش اسکالپ سر نقش دارند؟

طول دوره آموزشی، کیفیت برگزاری دوره‌ها، روش تشکیل کلاس‌ها، حرفه‌ای یا مبتدی بودن دوره، تجربه استاد و … در تعیین شهریه این دوره‌ها تاثیرگذار هستند.

برای کاهش هزینه دوره اسکالپ سر بهترین راهکار چیست؟

شرکت در دوره‌های آموزشگاه‌های معتبر و ثبت نام در دوره‌های فشرده بهترین راهکارهای کاهش قیمت دوره اسکالپ سر هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − 7 =