آموزش رفع سبزی مو – رفع آسان با انجام چند مرحله ساده

آموزش رفع سبزی مو

آموزش رفع سبزی مو در چند مرحله ساده

یکی از مشکلاتی که در زمان رنگ‌کردن موها ممکن است با آن مواجه شوید، سبزی مو است. این مشکل معمولا به دلایل مختلفی رخ می‌دهد که از جمله برخی از آن‌ها می‌توان به رنگ موی قبلی زیتونی، استفاده از ترکیب رنگی نادرست، استفاده از رنگ گیاهی و استفاده از تونر نامناسب اشاره کرد. در این صفحه از مجموعه سیمای هانی، کلیپ آموزش رفع سبزی مو را مشاهده می‌کنید.

قبل از هر چیزی اگر نیاز به ثبت نام و اطلاعات کامل درباره دوره رنگ مو دارید بهتر است وارد صفحه ” آموزش رنگ و لایت مو  سیمای هانی ” شوید و با قیمت و سرفصل های اموزشی دوره آشنا شوید.

آموزش رفع سبزی مو

چرا مشکل سبزی مو رخ می‌دهد؟

دلایل زیادی وجود دارند که دست به دست هم می‌دهند تا با مشکل سبزی مو مواجه شوید. از جمله این دلایل، استفاده بیش از حد از رنگ موی زیتونی، استفاده از رنگ نامناسب برای موهای دکلره، استفاده از رنگ‌های گیاهی نامناسب و استفاده نادرست از تونر هستند که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

1. استفاده بیش از حد از رنگ موی زیتونی

اگر قبل از رنگ کردن، موهای شما رنگ زیتونی داشته‌اند و قبلا چند بار موهایتان را زیتونی رنگ کرده باشید، این رنگ داخل بافت موهایتان فرو خواهد رفت. البته این مورد ممکن است برای هرکسی رخ ندهد و بروز دلایل دیگر، محتمل‌تر هستند.

آموزش رفع سبزی مو

2. استفاده از رنگ نامناسب برای موهای دکلره

به طور کلی، موهایی که دکلره می‌شوند، طبیعت زرد رنگ دارند. در برخی مواقع، ممکن است که بنا به دلایلی مانند دریافت خدمات از افراد غیرمتخصص، دکلره مو به پایه نرسد. به همین خاطر، زردی آن با هیچ نوع شامپویی پاک نخواهد شد. اگر به این نوع مو رنگ‌های با تناژ آبی و دودی زده شود، رنگ سبز روی مو ایجاد خواهد شد.

3. استفاده از رنگ‌های گیاهی نامناسب

در برخی مواقع، رنگ‌های گیاهی می‌توانند عاملی برای بروز مشکل سبزی مو باشند. این رنگ‌ها به دلیل قدرت نفوذ بالایی که دارند، به سختی از بین می‌روند. به همین خاطر، باید هر زمان که قصد خرید این نوع رنگ‌ها را دارید، نهایت دقت را به خرج دهید و رنگ باکیفیت را خریداری کنید تا با مشکل سبزی مو پس از آن مواجه نشوید.

4. استفاده نادرست از تونر

اگر از تونر به روش نادرست استفاده شود، می‌تواند باعث ایجاد سبزی در مو شود. تونرهای خاکستری دارای رنگ‌دانه‌ آبی و سبز هستند و اگر با ته‌رنگ‌های زرد موهای شما ترکیب شوند، می‌تواند باعث بروز مشکل سبزی مو شوند.

آموزش رفع سبزی مو به صورت اصولی

همان‌طور که در کلیپ آموزش رفع سبزی مو به این نکته اشاره کردیم، در این روش لازم است که ابتدا برای گرفتن رفله‌های رنگ حمام رنگ را انجام دهید. در ادامه، لازم است که در کاسه رنگ، رنگ قرمز بریزید و آن را با اکسیدان شماره 2 و آب مقطر یا آب جوشیده ترکیب رقیقی را درست کنید. بعد از آماده شدن ترکیب، لازم است که موها به مدت یک دقیق ماساژ داده شوند تا سبزی مو از بین برود.

آموزش رفع سبزی مو

رفع سبزی مو به راحتی هرچه تمام‌تر

در این صفحه از سیمای هانی، بهترین آموزشگاه آرایشگری روش رفع سبزی مو را به صورت کامل به شما آموزش دادیم. انجام این کار بسیار آسان است و در چند مرحله می‌توانید این کار را انجام دهید. اما توجه داشته باشید که این مراحل باید به دقت و دقیقا همان‌طور که در کلیپ آموزش داده شده‌اند طی شوند تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 − = 2