قیمت کلاس دوره آرایش عروس

قیمت دوره آموزش آرایش عروس

آرایش عروس از مهم‌ترین تکنیک‌های آرایشگری است که تسلط کامل به اجرای تکنیک‌های آن، درآمد بالایی را برای آرایشگران به همراه دارد. به همین دلیل علاقه‌مندان به یادگیری جدیدترین متدهای آرایش عروس، سالن‌های زیبایی و آموزشگاه‌های معتبر را انتخاب می‌کنند. با این‌ وجود قیمت دوره آرایش عروس چالش مهمی است که این افراد با آن روبه‌رو هستند. سالن‌های زیبایی به دلیل عدم نظارت کافی و نداشتن تعرفه‌های رسمی، هزینه‌هایی به مراتب بالاتر از آکادمی‌ها را برای آموزش دریافت می‌کنند. همچنین کیفیت آموزش‌های آن‌ها بسیار پایین‌تر است. با توجه به این که سالن‌های آرایشی مجوز آموزش ندارند، علاوه بر صرف هزینه‌های زیاد برای آموزش، امکان اخذ مدرک معتبر نیز در این مجموعه‌ها وجود ندارد.

قبل از هر چیزی اگر نیاز به ثبت نام و اطلاعات کامل درباره دوره دارید بهتر است وارد صفحه ” آموزش آرایش عروس سیمای هانی ” شوید و با قیمت و سرفصل های اموزشی دوره آشنا شوید.

قیمت کلاس دوره آرایش عروس

هزینه کلاس دوره‌ آرایش عروس به‌صورت خصوصی چقدر است؟

برای شروع آموزش‌ میکاپ عروس هنرجویان می‌توانند در دوره‌های نیمه‌خصوصی و خصوصی شرکت کنند. آموزشگاه‌ها با توجه به این که زیر نظر سازمان فنی‌ و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند، در هر دو نوع سرفصل‌های آموزشی یکسانی را در نظر می‌گیرند. بااین‌حال کیفیت دوره‌های خصوصی به دلیل ارتباط مستقیم هنرجو با مدرس و فشرده بودن این دوره‌ها بیشتر است. همین موضوع نیز باعث افزایش قیمت در دوره‌های خصوصی آرایش عروس می‌شود.

به‌طورکلی تعیین قیمت دوره آرایش عروس به‌صورت خصوصی به عوامل زیر بستگی دارد:

  • تعداد جلسات آموزشی
  • کیفیت دوره‌ها
  • سطح تسلط و دانش مدرسان
  • عملی یا تئوری بودن دوره‌ها
  • اعتبار مدرک اعطایی از جانب آموزشگاه‌ها

برای جلوگیری از صرف هزینه‌های اضافی برای دوره میکاپ عروس، بهترین راهکار ثبت نام در آموزشگاه‌های معتبر است. این دوره‌ها طبق تعرفه‌های رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای شهریه‌های کلاس‌ها را از هنرجویان دریافت می‌کنند و اجازه افزایش بی‌رویه و بدون مجوز را ندارند.

معمولا بهترین آکادمی‌های آرایشگری، قیمت دوره آرایش عروس را بین 13 میلیون تا 17 میلیون تومان برای دوره‌های خصوصی تعیین کرده‌‌اند. شما می‌توانید برای ثبت نام در انواع دوره‌های معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای در زمینه آرایشگری بانوان، به صفحه دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری سری بزنید.

شهریه آموزش دوره‌ آرایش عروس طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای چقدر است؟

مشخص بودن تعرفه‌های خدمات آموزشی آکادمی‌های آرایشگری، کار را برای برنامه‌ریزی مالی هنرجویان آسان کرده است. سازمان فنی و حرفه‌ای بر اساس پروتکل آموزشی، کیفیت دوره، اعتبار مجموعه، سرفصل‌های تخصصی، طول مدت آموزشی و درجه‌بندی آموزشگاه‌ها برای خدمات آموزش میکاپ عروس تعرفه قیمتی متفاوتی تعیین کرده است. برای دوره‌های نیمه‌خصوصی با تعداد نفرات حداکثر 8 نفر، قیمت دوره آرایش عروس بین بازه 9 میلیون و 500 هزار تومان تا 15 میلیون تومان می‌باشد.

قیمت کلاس دوره آرایش عروس

تعرفه دوره آرایش عروس در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

انتخاب مجموعه‌های معتبر تا حد زیادی هزینه‌های آموزش را کاهش می‌دهد. آموزشگاه سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران است که طیف متنوعی از خدمات آموزشی را به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد. این مجموعه تعرفه‌های بسیار پایین‌تری را نسبت به دیگر آموزشگاه‌ها برای خدمات خود در نظر می‌گیرد.

بسیاری از هنرجویان با دیدن تعرفه‌های پایین خدمات سیمای هانی، نسبت به کیفیت آموزشی آن مردد می‌شوند. درصورتی‌که پایین‌تر بودن هزینه خدمات آموزشی این مجموعه به دلیل تقاضای بالای هنرجویان برای ثبت نام در کلاس‌ها است. در حال حاضر بیش از 2000 هزار هنرجوی فعال در شعبه‌های مختلف تهران آکادمی سیمای هانی مشغول مهارت‌آموزی هستند. این آموزشگاه برای افزایش تعداد هنرجویان و کاهش چالش‌های پیش‌روی آن‌ها هزینه‌های آموزشی خود را در کمترین حد ممکن تعیین کرده است.

از سوی دیگر با توجه به فعالیت آموزشگاه سیمای هانی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای، امکان افزایش قیمت‌ها وجود ندارد و باید بر اساس تعرفه‌های رسمی شهریه‌ها تعیین شوند. به‌طورکلی قیمت دوره آرایش عروس در آموزشگاه سیمای هانی با 80 درصد تخفیف، مبلغ 2 میلیون و 700 هزار تومان برای دوره‌های خصوصی است. این دوره‌ها در 5 جلسه سه ساعته تشکیل می‌شوند.

قیمت کلاس دوره آرایش عروس

کاهش قیمت دوره آرایش عروس با انتخاب آموزشگاه مناسب

بهترین راهکار برای کاهش هزینه آموزش دوره میکاپ عروس، انتخاب مجموعه‌ای معتبر با تعرفه‌های ثابت و مشخص است. تناسب داشتن کیفیت خدمات با شهریه پرداختی و عدم تاثیرگذاری معیارهای نامرتبط با شهریه مانند موقعیت مکانی، تبلیغات موثر، وعده حضور در بازار کار و … اصلی‌ترین عاملی است که باید در زمان انتخاب مجموعه معتبر به آن توجه داشته باشید. با انتخاب مجموعه‌های معتبر ضمن کاهش هزینه‌های کلاس‌ها، تکنیک‌های مختلف آرایش عروس را در بالاترین سطح آموزش می‌بینید.

سوالات متداول

آیا سطح هنرجو در تعیین شهریه دوره میکاپ عروس تاثیرگذار است؟

خیر. این دوره‌ها بدون توجه به تجربه هنرجویان و در یک سطح یکسان طراحی شده‌اند. بنابراین سطح فراگیران تاثیری در طول مدت‌ آموزشی و کاهش یا افزایش هزینه‌های کلاس ندارد.

آیا برای تامین مدل زنده عروس باید هزینه جداگانه پرداخت کرد؟

خیر. تامین مدل برای تمرین عملی هنرجویان بر عهده آموزشگاه است و هیچ هزینه‌ای برای هنرجویان ندارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 8 = 12