قیمت دوره کوتاهی مو

دوره کوتاهی مو با تعرفه‌های متفاوت در آموزشگاه‌ها و سالن‌ها

در حال حاضر دوره‌های مختلفی برای کوتاهی مو وجود دارند که می‌توانید مفاهیم لازم را به راحتی در آن‌ها بیاموزید. اگر می‌خواهید در این دوره شرکت کنید، باید اطلاعاتی درباره قیمت دوره کوتاهی مو داشته باشید. به طور کلی، قیمت این دوره به موارد مختلفی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نوع مدرک، ترکیب مفاهیم عملی و تئوری و در اختیار قرار دادن تجهیزات لازم اشاره کرد. در این صفحه، قیمت این دوره را از زوایای مختلف بررسی کرده‌ایم.

قبل از هر چیزی اگر نیاز به ثبت نام و اطلاعات کامل درباره دوره دارید بهتر است وارد صفحه “ آموزش کوتاهی مو سیمای هانی ” شوید و با قیمت و سرفصل های اموزشی دوره آشنا شوید.

قیمت دوره کوتاهی مو

قیمت دوره آموزش کوتاهی مو

دوره‌های مربوط به آموزش کوتاهی مو توسط آموزشگاه‌ها و سالن‌های مختلف ارائه می‌شوند. اگر می‌خواهید در این دوره‌ها شرکت کنید، باید بگوییم که آموزشگاه‌ها برای ارائه دوره، مفاهیم تئوری و عملی را در کنار هم آموزش می‌دهند. در حالی که در دوره‌های آموزشی که در سالن‌ها آموزش داده می‌شوند، در 90 درصد اوقات بر پایه آموزش‌های عملی هستند و خبری از تئوری در آن‌ها نیست.

مورد دیگری که باید درباره قیمت دوره آموزش کوتاهی مو در نظر داشته باشید، هزینه شرکت در این کلاس‌ها است. به طور کلی، آموزشگاه‌ها در کنار مدرک پایان دوره‌ای که ارائه می‌دهند، شهریه کمتری نیز برای شرکت در کلاس دریافت می‌کنند. در حالی که اگر بخواهید در دوره آموزشی از سمت یک سالن شرکت کنید، باید هزینه به مراتب بیشتری پرداخت کنید.

قیمت دوره کوتاهی مو

هزینه کلاس و دوره کوتاهی مو به‌صورت خصوصی چقدر است؟

کلاس‌های خصوصی هزینه بالاتری نسبت به کلاس‌های نیمه‌خصوصی دارند. در نتیجه، اگر مشکلی از بابت بودجه ندارید، می‌توانید در کلاس‌های خصوصی آموزش کوتاهی مو شرکت کنید. به طور کلی، کلاس‌های آموزشی دوره آموزش مو خصوصی، بین 1 تا 3 نفره هستند. در حالی که کلاس‌های نیمه‌خصوصی مربوط به تعداد نفرات بین 3 تا 6 نفر می‌شود. اما در کلاس‌های عمومی، تعداد زیباجویان ممکن است به 10 نفر نیز برسد و به همین خاطر، راندمان کلاس کاهش پیدا می‌کند.

شرکت در کلاس‌های خصوصی آموزش کوتاهی مو مزایای بیشتری نسبت به کلاس‌های نیمه‌خصوصی و عمومی دارد. در این کلاس‌ها، به دلیل تعداد نفرات کمتر، پتانسیل آموزشی بالاتری وجود دارد و همین موضوع باعث شده است تا محبوبیت شرکت در این کلاس‌ها چند برابر شود.

قیمت دوره کوتاهی مو

شهریه آموزش کوتاهی مو طبق تعرفه فنی و حرفه ای چقدر است؟

به طور کلی، هر آموزشگاه ممکن است با توجه به شرایط برگزاری آموزشی کلاس، شهریه متفاوتی را برای دوره کوتاهی مو در نظر بگیرد. اما به طور کلی، قیمت دوره کوتاهی مو بین 3 تا 5 میلیون تومان برآورد می‌شود. هرچقدر که بخواهید کلاس شما با تجهیزات کامل‌تر، پیشرفته‌تر و البته به صورت خصوصی نیز باشد، باید شهریه بیشتری را پرداخت کنید.

قیمت دوره کوتاهی مو

تعرفه دوره کوتاهی مو در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران است و در این شهر 4 شعبه فعال دارد. اگر می‌خواهید در دوره کوتاهی مو با هزینه مناسب شرکت کنید و البته از بابت کیفیت آموزشی نیز خیالتان راحت باشد، این آموزشگاه می‌تواند نیاز شما را از جهات مختلف برطرف کند.

به طور کلی، تعرفه دوره کوتاهی مو در آموزشگاه سیمای هانی، تقریبا 4 میلیون و 500 هزار تومان است. البته در سیمای هانی، جشنواره‌ای برگزار شده است که با تخفیف 80 درصدی، می‌توانید این در این دوره شرکت کنید. به عبارتی دیگر، به‌جای پرداخت مبلغ میلیونی، تنها 350 هزار تومان پرداخت خواهید کرد.

از جمله مزایای شرکت در دوره کوتاهی مو سیمای هانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان شرکت در دوره در چهار شعبه لوکس بلوار فردوس، صادقیه، رسالت و نازی‌آباد
  • یادگیری کامل کوتاهی مو و مدل‌های مختلف آن
  • یادگیری کامل پیتاژ مو به همراه روش‌های مختلف آن
  • دریافت مدرک بین‌المللی و رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای در پایان دوره

کوتاهی مو را به صورت تخصصی یاد بگیرید

اگر می‌خواهید به صورت کاملا تخصصی وارد حوزه آرایشگری و پیرایش شوید، باید در دوره کوتاهی مو شرکت کنید. در حال حاضر در آموزشگاه‌های مختلفی از جمله سیمای هانی، این دوره با قیمت بسیار مناسبی ارائه می‌شود. مدت زمان شرکت در این دوره نیز به صورت فشرده و 8 جلسه‌ای است که هر جلسه در حدود 2 ساعت خواهد بود. برای مشاهده دوره های دیگر می‌توانید روی دوره های فنی و حرفه ای آرایشگری کلیک کنید.

سوالات متداول

آیا آموزش‌های ارائه شده در سیمای هانی به‌روز هستند؟

بله. این آموزش‌ها همواره مطابق با آخرین تغییرات و به‌روزرسانی‌ها ارائه می‌شوند.

برای شرکت در دوره کوتاهی مو به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

از جمله برخی از این تجهیزات می‌توان به قیچی، ماشین اصلاح، موزر، پیشبند و شامپو اشاره کرد.

آیا برای شرکت در دوره کوتاهی مو به دوره پیش‌نیاز نیاز داریم؟

خیر. برای شرکت در این دوره نیازی به هیچ دوره پیش‌نیاز ندارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = 6