مدرک فنی و حرفه ای کراتینه و صافی مو

با مدرک دوره کراتینه و صافی مو صاحب شغلی پردرآمد شوید

دوره‌های آموزش کراتینه و صافی مو با هدف آموزش روش‌های احیا و سلامت مو برگزار می‌شوند. در این کلاس‌ها مباحث گوناگون به هنرجویان ارائه می‌شوند و در صورت گذراندن تمام بخش‌ها و قبولی در آزمون مدرک معتبر دوره کراتینه و صافی مو ارائه خواهد شد. آموزشگاه‌ها و مراکز آموزشی مختلف دوره‌های کراتینه و صافی مو را برگزار می‌کنند. شما می‌توانید در کلاس‌های گروهی، نیمه‌خصوصی و خصوصی شرکت کنید و با اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه ای فرصت کار در آرایشگاه‌ها و کسب درآمد را داشته باشید. در این مطلب با جزئیات بیشتری درباره مدرک آموزش کراتینه و صافی مو آشنا می‌شویم.

گرفتن مدرک دوره کراتینه و صافی مو چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان لازم برای دریافت مدرک دوره کراتینه و صافی مو به تعداد جلسات و نحوه برگزاری کلاس‌ها در آموزشگاه بستگی دارد. در این بین معمولا تعداد جلسات این کلاس‌ها بین 4 تا 10 جلسه است، اما در مواردی دوره‌های چند ماهه یا چند ساعته و فشرده نیز برگزار می‌شود. این آموزش‌ها به صورت کامل و از صفر تا صد هستند، بنابراین باید انتظار آن را داشته باشید که حداقل برای چند روز در جلسات حضور داشته باشید. برخی از موسسات امکان شرکت در کلاس‌های فشرده را برای ساکنین استان‌های اطراف و کسانی که مشغله کاری دارند، با دریافت هزینه بیشتر، محیا می‌کند.

مدرک فنی و حرفه ای کراتینه و صافی مو

مدرک دوره کراتینه و صافی مو از کجا صادر می‌شود؟

شما می‎توانید با شرکت در بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران سیمای هانی که مجوز سازمان فنی و حرفه ای را دارند مدرک صادر شده از طرف آن‌ها را دریافت کنید. مدرک فنی و حرفه ای اعتبار بسیار بالایی دارد و با استفاده از آن می‌توان وارد بازار کار شد. البته برخی موسسات مدارک آموزشگاهی نیز ارائه می‌دهند که نوعی گواهی بابت گذراندن دوره کراتینه و صافی مو است، اما قابل قیاس با مدرک فنی و حرفه ای نیست. باید توجه داشت که در مدارک سازمان فنی و حرفه ای چیزی تحت عنوان مدرک فنی حرفه ای کراتینه مو وجود ندارد و شما مدرکی تحت عنوان کار با مواد شیمیایی دریافت می‌کنید. این مدرک قابل ترجمه است و در بسیاری کشورها اعتبار دارد.

مدرک فنی و حرفه ای کراتینه و صافی مو

اعتبار مدرک فنی و حرفه ای دوره کراتینه و صافی مو چقدر است؟

به طور کلی مدارک سازمان فنی و حرفه ای اعتبار بسیار بیشتری در مقایسه با مدارک آموزشگاهی دارند. به طور معمولی دو تا سه ماه پس از قبولی در آزمون گواهینامه فنی و حرفه ای صادر می‌شود. این نوع مدرک از اعتبار در کشورهای خارجی نیز برخوردار است و می‌توانید آن را تقریبا به هر زبان ترجمه کنید. این مدرک در تمام کشورهای عضو سازمان ILO معتبر است و تمام کشورهای توسعه‌یافته یا درحال توسعه عضو این سازمان هستند. برخی دیگر از مزایای دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای کراتینه و صافی مو عبارتند از:

  • امکان دریافت وام و تسهیلات برای دارندگان این مدرک از طریق صندوق توسعه ملی و اشتغالزایی
  • امکان ادامه تحصیل در هنرستان‌ها و مراکز کار و دانش و اخذ دیپلم رسمی
  • امکان ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی
  • ورود سریع‌تر به بازار کار
  • امکان مهاجرت و گرفتن ویزا با کارت فنی و حرفه‌ ای

مدرک فنی و حرفه ای کراتینه و صافی مو

بازار کار بعد از آموزش دوره کراتینه و صافی مو چطور است؟

طی سال‌های اخیر بازار کار برای کسانی که با مهارت کراتینه و صافی مو آشنایی دارند به شدت رونق پیدا کرده است. در حال حاضر بسیاری به دنبال دریافت این خدمات هستند و شما می‌توانید به سرعت مشغول به کار شوید. به این ترتیب شما می‌توانید با استفاده از محصولاتی چون کرم‌ها، شامپوها و مواد مراقبتی و احیای مو درآمد بسیار خوب داشته باشید. برخی از فرصت‌های شغلی که پس از پشت سر گذاشتن دوره های فنی و حرفه ای آرایشگری می‌توانید در آن‌ها مشغول به کار شوید عبارتند از:

  • کار در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی
  • تامین و عرضه محصولات مو
  • فعالیت در آموزشگاه‌ها و موسسات آموزشی
  • فعالیت در واحدهای صنعتی تولید محصولات مراقبت از مو

مدرک فنی و حرفه ای کراتینه و صافی مو

آموزشگاه سیمای هانی ارائه دهنده مدرک معتبر دوره کراتینه و صافی مو

با شرکت در دوره‌های حرفه‌ای کراتینه و صافی مو می‌توانید تمام مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه‌ای و کراتین‌کار ماهر را کسب کنید. در پایان این آموزش‌ها و پس از قبولی در آزمون مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت خواهید کرد که گواهی شروع به کار و کسب درآمد شما است. آموزشگاه سیمای هانی هر سال چندین هزار کارآموز را برای فعالیت در حرفه آرایشگری آموزش می‌دهد و 48 مدرک رسمی و بین‌المللی از سازمان فنی حرفه‌ای کشور و دیگر کشورهای اروپایی را به آن‌ها اعطا می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما از خدمات بی‌نظیر آموزشی بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

آیا با استفاده از مدرک دوره کراتینه و صافی مو می‌توان اقدام به راه‌اندازی آموزشگاه کرد؟

خیر، شما برای این منظور به مدرک آرایش و پیرایش نیاز دارید.

آیا کراتینه و صافی مو به بهبود سلامت مو کمک می‌کند؟

بله، شما می‌توانید با استفاده از کراتینه موهای آسیب‌دیده را درمان کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 − 2 =