مدرک لیزر موهای زائد

مدرک لیزر موهای زائد؛ سندی برای تایید صلاحیت شما!

لیزر کردن موهای زائد در سال‌های اخیر بسیار رایج شده است. بسیاری از کلینیک‌ها و سالن‌های زیبایی در کنار خدمات جوان‌سازی و فشیال پوست، لیزر موهای زائد را نیز انجام می‌دهند. با توجه به امکان استفاده تمام بانوان و آقایان در سنین مختلف از این خدمات، یادگیری مهارت‌های کار با دستگاه لیزر و شناخت کاربردهای آن‌ها، می‌تواند به‌عنوان شغلی پردرآمد در نظر گرفته شود. شرط اصلی حضور در بازار کار پررونق این رشته، کسب مدرک آموزش لیزر موهای زائد است که در آموزشگاه‌های معتبر به هنرجویان اعطا می‌شود.

گرفتن مدرک‌ لیز‌ر موهای زائد‌ چقدر طول می‌کشد؟

تسلط به تکنیک‌های کار با دستگاه لیزر یک فرایند تخصصی و زمان‌بر است. صرف نظر از آشنایی قبلی هنرجویان با مراحل حذف موهای زائد، آکادمی‌های معتبر آرایشگری دوره‌های لیزر موهای زائد را به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌کنند. دوره‌های آنلاین به دلیل سرفصل‌های فشرده‌تر و حذف آموزش‌های عملی در مدت‌زمان کوتاه‌تری به پایان می‌رسند.

از سوی دیگر نوع برگزاری دوره‌ها نیز عامل مهم دیگری در تعیین‌ مدت‌زمان اخذ مدرک لیزر موهای زائد است. برخی از این دوره‌ها به‌صورت فشرده برگزار می‌شوند تعداد جلسات کمتری را شامل می‌شوند. از طرفی دوره‌های خصوصی نیز به دلیل کاهش تعداد جلسات آموزشی، مدت‌زمان کمتری را به خود اختصاص داده‌اند.

بااین‌حال طول دوره آموزشی لیزر موهای زائد به ساعات آموزشی وابسته است. برخی آموزشگاه‌ها این ساعات را در جلسات مختلفی تقسیم می‌کنند و برخی دیگر آن را در یک جلسه برگزار می‌کنند. به‌طورکلی معمولا دوره‌های لیزر موهای زائد بین 8 تا 10 ساعت آموزشی برگزار می‌شوند.

شایان ذکر است که زمان صدور مدرک لیزر موهای زائد با مدت‌زمان آموزشی کلاس‌ها متفاوت است. هنرجویان پس از شرکت در دوره‌ها و کسب نمره قبولی در آزمون‌های پایان دوره، معمولا 3 تا 4 ماه بعد مدرک خود را دریافت می‌کنند. شما می‌توانید برای دریافت این مدرک در دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری شرکت کنید.

مدرک لیزر موهای زائد

مدرک‌ لیزر‌ موهای زائد‌ از کجا صادر می‌شود؟

پس از کسب نمره قبولی هنرجویان در آزمون‌های پایان دوره، مدرک آن‌ها از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای صادر می‌شود. این سازمان به‌عنوان ناظر اصلی برگزاری دوره‌های آرایشگری، تمام سیاست‌های آموزشی این مراکز را تعیین می‌کند.

این معیارها عبارت‌اند از:

  • سرفصل‌های آموزشی
  • کیفیت دوره‌ها
  • تعداد ساعات و جلسات آموزش
  • سطح دوره‌ها
  • نوع برگزاری کلاس‌ها
  • میزان تخصص مدرسان
  • خط مشی جنبه عملی آموزش‌ها

البته فراموش نکنید تعیین خط مشی آموزشی فنی و حرفه‌ای فقط برای آموزشگاه‌های معتبر است و سالن‌های زیبایی بدون توجه به این پارامترها به‌صورت دلخواه هزینه‌ها و برنامه‌های آموزشی خود را تدوین می‌کنند. زیرا سالن‌های زیبایی فاقد مجوز آموزشی هستند و نمی‌توانند مدرکی به هنرجویان بدهند.

مدرک لیزر موهای زائد

اعتبار مدرک‌ لیز‌ر موهای زائد‌ چقدر است؟

با دریافت مدرک لیزر موهای زائد گام بلندی را برای تضمین آینده شغلی خود بر می‌دارید. سازمان فنی و حرفه‌ای عضو رسمی سازمان بین‌المللی کار به‌شمار می‌آید. به همین دلیل با اخذ مدرک اعطایی این سازمان می‌توان به کشورهای عضو سازمان بین‌المللی کار برای کار مهاجرت کرد. همچنین تمام سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های بهداشتی داخل کشور مدرک فنی و حرفه‌ای را به‌عنوان سندی برای تایید مهارت‌آموزی شما قبول دارند.

مزیت دریافت مدرک لیزر موهای زائد، عدم وابستگی آن به مقوله زمان است. به عبارت بهتر با یک بار دریافت این مدرک تا همیشه می‌توانید از آن استفاده کنید و نیازی نیست که پس از گذشت مدت‌زمانی از دریافت مدرک، آن را تمدید کنید.

بازار کار بعد از آموزش کار با دستگاه لیزر جوانسا‌زی پوست چطور است؟

لیزر موهای زائد به‌عنوان یک تکنیک زیبایی پرکاربرد شناخته می‌شود که هم آقایان و هم خانم‌ها برای اهداف بهداشتی، زیبایی و درمانی از آن استفاده می‌کنند. استفاده همزمان خانم‌ها و آقایان از این متد باعث شده است تا تقاضای بالایی برای دریافت خدمات لیزر موهای زائد وجود داشته باشد. بنابراین شما می‌توانید با ثبت نام در بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران ضمن تضمین آینده شغلی خود، درآمدی میلیونی در ماه داشته باشید.

مدرک لیزر موهای زائد

دریافت تخصصی‌ترین مدرک لیزر موهای زائد در آکادمی سیمای هانی

آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی بزرگ‌ترین آکادمی در استان تهران است که در چهار شعبه فعال خود بیش از 2000 هنرجو را میزبانی می‌کند. مجموعه ما باتکیه‌بر دانش بالای مدرسان و با تجهیز به جدیدترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد، آموز‌ش‌هایی تخصصی و عملی را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای شرکت در دوره‌های سیمای هانی و بهره‌‌مندی از تخفیف‌های ویژه، از طریق سایت ما اقدام کنید.

سوالات متداول

آیا با مدرک لیزر موهای زائد می‌توان کلینیک تاسیس کرد؟

خیر. در کنار این مدرک شما باید مدرک رسمی طبابت نیز داشته باشید.

هزینه دریافت مدرک لیزر موهای زائد چقدر است؟

این موضوع به تعداد جلسات آموزشی، روش برگزاری کلاس‌ها، سطح دوره، تعداد نفرات، خصوصی یا نیمه خصوصی بودن، اعتبار آموزشگاه و امکانات آکادمی از جمله مهم‌ترین عوامل موثر در این زمینه هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 − 6 =