مدرک فنی و حرفه ای تاتو بدن

مدرک فنی و حرفه‌ای تاتو بدن را از آموزشگاه‌های برتر دریافت کنید

اگر می‌خواهید در حوزه تاتو بدن فعالیت کنید و از این طریق به درآمد مناسب برسید، لازم است که مدرک معتبر مربوط به شرکت در دوره آن را دریافت کنید. در حال حاضر، معتبرترین مدرک دوره تاتو بدن، مدرک فنی و حرفه‌ای است. در این صفحه، این مدرک را از زوایای مختلف بررسی کرده‌ایم.

گرفتن مدرک تاتو بدن چقدر طول می‌کشد؟

تاتو را می‌توان به عنوان نوعی اصلاح برای آریاش و تزیین پوست معرفی کرد که با کمک دستگاه، جوهز و سوزن انجام می‌شود. در تاتو، جوهر به لایه دوم پست نفوذ می‌کند. به همین خاطر، دیگر با شست و شو پاک نمی‌شود. لازم به ذکر است که در حین انجام تاتو بدن، ممکن است روی پوست زخمی ایجاد شود و پس از بهبود زخم، طرح اصلی تاتو مشخص خواهد شد. توجه کنید که ماندگاری تاتو بستگی به رنگدانه‌های مورد استفاده و حرفه‌ای بودن تاتوکار دارد.

در گذشته، تاتو بدن به صورت دستی انجام می‌شد. اما در حال حاضر، امکان انجام این کار با دستگاه وجود دارد. به همین خاطر، کیفیت کار تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است. اما باید به این نکته اشاره کنیم که برای کار با این دستگاه‌ها باید از مهارت لازم برخوردار باشید.

با توجه به این که در حال حاضر دوره تاتو بدن توسط آموزشگاه‌ها و سالن‌های مختلفی برگزار می‌شود، این سوال مطرح می‌شود که برای دریافت این مدرک باید چقدر صبر کنیم؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که دریافت مدرک تاتو بدن بستگی به شرایط دوره دارد. دوره‌های نیمه‌فشرده طولانی‌تر از فشرده هستند و در نتیجه، مدرک را در بازه زمانی طولانی‌تری دریافت می‌کنید. اما به طور کلی، این دوره در آموزشگاه‌های معتبری مانند سیمای هانی در 8 جلسه 3 ساعته برگزار می‌شود. یعنی در مدت کمتر از 2 ماه می‌توانید مدرک مربوط را دریافت کنید.

مدرک تاتو بدن از کجا صادر می‌شود؟

همان‌طور که پیش‌تر به این نکته اشاره کردیم، دوره تاتو بدن توسط آموزشگاه‌ها و سالن‌های مختلفی برگزار می‌شود. برخی از آموزشگاه‌ها و سالن‌ها که مجوز ندارند، مدرک پایان دوره معتبری نیز اعطا نمی‌کنند. اما اگر در آموزشگاه‌های معتبر آموزش ببینید، در پایان، مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای را دریافت می‌کنید.

مدرک فنی و حرفه‌ای کاملا بین‌المللی است و به عنوان معتبرترین مدرک آموزشی شناخته می‌شود. در نتیجه، وقتی که این مدرک را در اختیار داشته باشید، به راحتی می‌توانید در هر حوزه‌ای مشغول به کار شوید و به درآمد بالا برسید.

مدرک فنی و حرفه ای تاتو بدن

اعتبار مدرک فنی و حرفه ای تاتو بدن چقدر است؟

همان‌طور که پیش‌تر به این نکته اشاره کردیم، مدرک فنی و حرفه‌ای به عنوان معتبرترین مدرک دوره آموزشی تاتو بدن شناخته می‌شود. از نظر اعتبار زمانی، این مدرک هیچ محدودیت ندارد و از زمانی که مدرک را دریافت کنید، برای همیشه به عنوان یک متخصص تاتو بدن شناخته خواهید شد.

از نظر اعتبار بین‌المللی، باید بگوییم که مدرک تاتو بدن کاملا شناخته شده است و زیرنظر سازمان جهانی کار یا همان ILO است. وقتی که این مدرک را در اختیار داشته باشید، به راحتی می‌توانید در همه کشورهای دنیا مشغول به کار شوید. پیشنهادما به شما این است تا برای شرکت در این دوره به سراغ بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه مانند سیمای هانی بروید.

از جمله برخی از کشورها که مدرک فنی و حرفه‌ای را قبول دارند می‌توان به کشورهای زیر اشاره کرد:

  • آرژانتین
  • برزیل
  • آمریکا
  • فرانسه
  • فنلاند
  • بلژیک

بازار کار بعد از آموزش تاتو بدن چطور است؟

از نظر بازار کار، باید بگوییم که تاتو بدن در چند سال اخیر به محبوبیت بی‌سابقه‌ای دست پیدا کرده است. در نتیجه، اگر می‌خواهید با کار در این زمینه به درآمد برسید، باید بگوییم که در صورت برخورداری از مدرک معتبر، ورودتان به بازار کار بسیار راحت‌تر خواهد بود. البته داشتن مهارت لازم نیز تاثیر به‌سزایی در این زمینه دارد. به همین خاطر است که اصرار می‌کنیم در دوره های فنی و حرفه ای شرکت کنید تا در دوره مفاهیم مهم را آموزش ببینید.

آموزش تاتو بدن در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای معتبر

با دریافت مدرک تاتو بدن از آموزشگاه معتبری مانند سیمای هانی که برگزار کننده دوره های فنی و حرفه ای آرایشگری است، می‌توانید به درآمد مناسب برسید. همچنین بین‌المللی بودن مدرک فنی و حرفه‌ای این دوره می‌تواند مسیر شما را برای مهاجرت هموار کند.

سوالات متداول

آیا بدون مدرک تاتو بدن می‌توان مشغول به کار شد؟

بله. اما شرایط و بازار کار چندان مناسبی نخواهید داشت.

مهم‌ترین ویژگی مدرک فنی و حرفه‌ای تاتو بدن چیست؟

بین‌المللی بودن مهم‌ترین ویژگی این مدرک است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − = 5