چطور مدرک فنی و حرفه ای اپیلاسیون بدن بگیریم؟

چطور مدرک فنی و حرفه ای دوره اپیلاسیون بدن بگیریم

مدرک معتبر دوره اپیلاسیون بدن را از آموزشگاه‌های معتبر بخواهید

یکی از دوره‌های ارزان‌قیمت و البته کاربردی در آموزشگاه‌های آرایشگری بانوان، دوره اپیلاسیون بدن است. اگر برای شرکت در این دوره، آموزشگاه‌های معتبر را انتخاب کنید، در پایان مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای را نیز دریافت خواهید کرد. در این مطلب، مدرک آموزش اپیلاسیون بدن را بررسی کرده‌ایم.

گرفتن مدرک اپیلاسیون بدن چقدر طول می‌کشد؟

اپیلاسیون را می‌توان به عنوان یکی از روش‌های مربوط به پاک‌سازی موهای زائد معرفی کرد که در حال حاضر نه‌تنها برای خانم‌ها، بلکه برای آقایان استفاده می‌شود. این روش دارای تیپ و مدل‌های مختلفی است که از جمله آن‌ها می‌توان به اپیلاسیون با شمع و اپیلاسیون با موم اشاره کرد. اما رایج‌ترین نوع اپیلاسیون، روش موم است.

اپیلاسیون با موم، خود به دو دسته موم سرد و گرم تقسیم می‌شود. معمولا افرادی که در این زمینه تخصص دارند، اپیلاسیون با موم گرم را انجام می‌دهند. این نوع موم می‌تواند نتیجه بهتری را ایجاد کند و از این جهت می‌توانید روی آن حساب ویژه باز کنید.

انجام اپیلاسیون مزایای زیادی دارد که از جمله برخی از آن‌ها می‌توان به نرم و لطیف شدن پوست، کاهش شدت رشد موهای زائد، عدم آسیب به پوست و عدم ایجاد خراش روی آن اشاره کرد. البته برای این منظور، باید فرد متخصص وجود داشته باشد که بتواند اپیلاسیون را به بهترین شکل انجام دهد.

اگر می‌خواهید اپیلاسیون را به صورت حرفه‌ای آموزش ببینید، باید به سراغ آموزشگاه‌ها و سالن‌های مرتبط بروید. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که مدت زمان دریافت مدرک شما به موارد مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، در صورتی که در دوره‌های فشرده شرکت کنید، در مدت زمان کمتری نسبت به نیمه‌فشرده مدرک را دریافت خواهید کرد. همچنین اگر بتوانید در همان دوره اول، به تمامی مفاهیم مسلط شوید، شانستان برای دریافت سریع‌تر مدرک بیشتر خواهد بود.

چطور مدرک فنی و حرفه ای دوره اپیلاسیون بدن بگیریم

مدرک اپیلاسیون بدن از کجا صادر می‌شود؟

در حال حاضر مجموعه‌های زیادی وجود دارند که برای دریافت مدرک دوره اپیلاسیون بدن می‌توانید روی آن‌ها حساب ویژه باز کنید. البته برای این منظور، باید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که مجموعه‌ای که قصد شرکت در دوره آن را دارید، معتبر باشد.

آموزشگاه‌های معتبر معمولا مدرک دوره اپیلاسیون را از فنی و حرفه‌ای اعطا می‌کنند. این مدرک به عنوان معتبرترین مدرک کاری اپیلاسیون شناخته می‌شود و اعتبار بین‌المللی دارد. در نتیجه، اگر به فکر دریافت مدرک و اشتغال به کار آسان هستید، پیشنهاد می‌کنیم در این دوره شرکت کنید.

چطور مدرک فنی و حرفه ای دوره اپیلاسیون بدن بگیریم

اعتبار مدرک فنی و حرفه‌ای اپیلاسیون بدن چقدر است؟

اگر بخواهیم اعتبار مدرک فنی و حرفه‌ای اپیلاسیون را بررسی کنیم، باید بگوییم که این مدرک توسط سازمان فنی و حرفه‌ای صادر می‌شود. این سازمان به عنوان یکی از سازمان‌های همکار با سازمان جهانی کار یا همان ILO، در بسیاری از کشورهای جهان معتبر است. شما می‌توانید با دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای، در این مجموعه‌ها مشغول به کار شوید.

برخی از کشورهای ILO که دوره های فنی و حرفه ای آرایشگری ایران را قبول دارند، عبارتند از:

  • فرانسه
  • بلژیک
  • فنلاند
  • کرواسی
  • برزیل
  • آرژانتین
  • آلبانی
  • رومانی

از نظر بررسی اعتبار زمانی مدرک فنی و حرفه‌ای دوره اپیلاسیون بدن، باید بگوییم که برخلاف برخی از مدرک‌ها که باید بعد از گذشت چند سال آن‌ها را تمدید کنید، این مدرک معمولا نیازی به تمدید ندارد. با این حال، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در آموزشگاه سیمای هانی تماس بگیرید.

مدرک فنی و حرفه ای دوره اپیلاسیون بدن بگیریمچطور مدرک فنی و حرفه ای دوره اپیلاسیون بدن

بازار کار بعد از آموزش اپیلاسیون بدن چطور است؟

از نظر بررسی بازار کار مدرک اپیلاسیون بدن، افرادی که بتوانند در طول دوره، مفاهیم را به بهترین شکل یاد بگیرند و اپیلاسیون را به صورت کاملا اصولی انجام دهند، می‌توانند به سرعت وارد بازار کار شوند و درآمد بالا کسب کنند. البته در صورتی که مدرک معتبر دریافت کرده باشید، شانستان برای ورود به بازار کار بالا خواهد بود. به همین خاطر است که پیشنهاد می‌کنیم برای شرکت در دوره اپیلاسیون بدن، حتما به سراغ آموزشگاه‌های معتبر با ضمانت اعطای مدرک فنی و حرفه‌ای بروید.

سیمای هانی؛ بزرگ‌ترین آموزشگاه آرایشگری بانوان

اگر می‌خواهید به در بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران ، در دوره اپیلاسیون بدن شرکت کنید، باید حتما به فکر دریافت مدرک پایان دوره معتبر از فنی و حرفه‌ای نیز باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، همین حالا با کارشناسان ما در سیمای هانی تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا می‌توان با شرکت در دوره اپیلاسیون بدن وارد بازار کار شد؟

بله. البته باید حتما مدرک معتبر پایان دوره دریافت کنید.

بهترین مجموعه برای شرکت در دوره اپیلاسیون بدن کدام آموزشگاه است؟

در حال حاضر، بهترین مجموعه برای شرکت در دوره اپیلاسیون بدن، مجموعه سیمای هانی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + = 15