قیمت دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل

قیمت دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل با توجه به شرایط کلاس

یکی از دوره‌های محبوب مربوط به آرایشگری بانوان، دوره ابریشم سازی مو یا همان کوکتل است. بسیاری از هنرجویانی که می‌‌خواهند وارد حوزه آرایشگری شوند، این دوره را برای شروع انتخاب می‌کنند. اما پیش از اینکه بخواهید در این دوره ثبت نام کنید، لازم است اطلاعاتی درباره قیمت دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل داشته باشید. در این صفحه از سیمای هانی، قیمت این دوره را از جهات مختلف بررسی کرده‌ایم.

قبل از هر چیزی اگر نیاز به ثبت نام و اطلاعات کامل درباره دوره های مرتبط مانند کراتین مو  دارید بهتر است وارد صفحه ” آموزش کراتینه مو سیمای هانی ” شوید و با قیمت و سرفصل های اموزشی دوره آشنا شوید.

قیمت دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل

قیمت دوره آموزش ابریشم سازی مو یا کوکتل

یکی از دوره‌های آرایشگری زنانه که در دسته تراپی قرار می‌گیرد، دوره ابریشم سازی مو یا همان تراپی مو است. در این روش، می‌توان انواع موها را احیا کرد که از جمله برخی از آن‌ها می‌توان به موهای سوخته، موهای خشک، موهای کم‌آب، موهای موخوره‌دار، موهای فرفری، موهای مواج و موهای وزوزی اشاره کرد.

کاربرد اصلی دوره ابریشم سازی مو، رفع پف داشتن موها و از بین بردن فری آن‌ها است که باعث ایجاد صافی خاصی می‌شود. البته درصد صافی مو با توجه به بیس موها متفاوت خواهد بود. در این روش، ساقه موها تغذیه می‌شوند و می‌توانند انواع سوختگی، پوسیدگی، کشسانی و موخوره را درمان کنند.

اگر می‌خواهید در دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل شرکت کنید، پیشنهاد ما این است تا به سراغ دوره‌هایی بروید که در این زمینه معروف هستند و از سمت آموزشگاه‌های معتبر ارائه شده‌اند. در رابطه با قیمت دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل، باید به این نکته اشاره کنیم که هر دوره متناسب با نوع و فشردگی کلاس‌ها، قیمت متفاوتی خواهد داشت. به همین خاطر، نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن اعلام کرد.

در حال حاضر آموزشگاه‌ها و سالن‌های مختلفی امکان شرکت در دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل را فراهم کرده‌اند. اما اگر به دنبال شرکت در این دوره برای دریافت مدرک معتبر و با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ آموزشگاه‌ها بروید. در سالن‌ها معمولا آموزش بدون مجوز انجام می‌شود و شهریه زیادی نیز از هنرجو دریافت خواهد شد.

قیمت دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل

هزینه کلاس ابریشم سازی مو یا کوکتل بصورت خصوصی چقدر است؟

دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل از نظر تعداد هنرجویان حاضر در دوره، به سه دسته کلی خصوصی، نیمه‌خصوصی و عمومی تقسیم می‌شود. در این میان، دوره عمومی کمترین میزان محبوبیت را دارد. در حالی که دوره‌های خصوصی به گونه‌ای برگزار می‌شوند که تعداد بسیار محدودی هنرجو در هر کلاس حضور دارند. این باعث می‌شود تا بازدهی آموزشی افزایش پیدا کند و هنرجو بتواند بهتر از حالت معمول مفاهیم را یاد بگیرد. به همین خاطر، اگر می‌خواهید با شرکت در دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل به یک فرد حرفه‌ای تبدیل شوید، پیشنهاد می‌کنیم حتما در دوره‌های خصوصی شرکت کنید. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که کلاس‌های خصوصی بین 30 تا 50 درصد گران‌تر از کلاس‌های دیگر هستند.

انواع دوره ابریشم سازی مو با توجه به نفرات حاضر در کلاس به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:

  • خصوصی: بین 1 تا 3 نفر
  • نیمه‌خصوصی: بین 3 تا 6 نفر
  • عمومی: بین 6 تا 12 نفر

قیمت دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل

شهریه آموزش ابریشم سازی مو یا کوکتل طبق تعرفه فنی و حرفه ای چقدر است؟

آموزشگاه‌های معتبر دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل را مطابق با شرایط و شهریه اعلام شده از سمت فنی و حرفه‌ای ارائه می‌کنند. هزینه شرکت در این دوره طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای، تقریبا 20 الی 30 درصد ارزان‌تر از کلاس‌های خصوصی است.

قیمت دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل

تعرفه دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه است که می‌توانید برای شرکت در دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل، از خدمات آن استفاده کنید. از نظر تعرفه، می‌توان گفت که در این آموزشگاه، شهریه معمولا پایین‌تر از همه مراکز است.

سیمای هانی؛ ارائه دهنده بهترین قیمت برای دوره کوکتل مو

در این صفحه از مجموعه سیمای هانی امکان مشاهده قیمت دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل برای شما فراهم شده است. در این صفحه می‌توانید مشخصات و قیمت این دوره و دوره های فنی و حرفه ای آرایشگری دیگر را مشاهده کنید. در صورت وجود هرگونه سوال نیز کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند.

سوالات متداول

آیا در پایان دوره ابریشم سازی مو یا کوکتل مدرک دریافت می‌کنیم؟

اگر در آموزشگاه معتبر شرکت کرده باشید، مدرک معتبر دریافت خواهید کرد.

دوره ابریشم‌سازی مو در چه دسته‌ای قرار می‌گیرد؟

این دوره مربوط به تراپی مو می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − 8 =