چطور مدرک فنی و حرفه‌ای اسکالپ سر بگیریم؟

مدرک فنی و حرفه‌ای اسکالپ سر

مدرک دوره اسکالپ سر را در آموزشگاه‌های معتبر دریافت کنید

دوره آموزش اسکالپ سر از جمله دوره‌های محبوب آرایش دائم است که برای زیبایی و رفع نواقص نواحی سر کاربرد دارد. هنرجویان علاقه‌مند به یادگیری تکنیک‌های میکروپیگمنتیشن سر در کلاس‌های آموزشگاه‌ها یا سالن‌های زیبایی شرکت می‌کنند. آموزشگاه‌ها برای آموزش‌ها تابع سرفصل‌های ثابت و مشخصی هستند که بر اساس جدیدترین آموزش‌های جهانی تدوین شده‌اند. درحالی‌که سالن‌های زیبایی مجوزی برای برگزاری دوره‌های آموزشی ندارند و معمولا هزینه‌های بالاتری را نسبت به آکادمی‌ها دریافت می‌کنند. به همین دلیل شما برای ورود به بازار کار حتما باید مدرک دوره اسکالپ سر را از آموزشگاه‌های معتبر دریافت کنید.

گرفتن مدرک دوره‌ اسکالپ سر چقدر طول می‌کشد؟

مدت‌زمان برگزاری دوره‌های آموزش اسکالپ سر و کسب تخصص در تکنیک‌های آن یک موضوع ثابت نیست. آموزشگاه‌ها بر اساس نوع مبتدی یا حرفه‌ای این دوره‌ها، سرفصل‌هایی جداگانه را در نظر می‌گیرند که بر طول دوره‌ آموزشی تاثیرگذار هستند. از سوی دیگر دوره‌های آنلاین میکروپیگمنتیشن سر به دلیل سرفصل‌های فشرده‌تر و حذف جنبه عملی آموزش‌ها، سریع‌تر به اتمام می‌رسند.

عامل مهم موثر دیگر در تعیین مدت‌زمان اخذ مدرک دوره اسکالپ سر، تعداد نفرات حاضر در کلاس‌ها است. دوره‌های اسکالپ سر در بهترین مراکز آموزش آرایشگری کشور به سه صورت عمومی، نیمه‌خصوصی و خصوصی برگزار می‌شوند. تعداد جلسات دوره‌های خصوصی به دلیل فشرده‌تر شدن سرفصل‌ها و کمتر بودن تعداد هنرجویان کمتر است. بااین‌حال معمولا برترین آکادمی‌ها برای ارائه سرفصل‌های جامع میکروپیگمنتیشن سر معمولا 6 تا 8 جلسه را در نظر می‌گیرند.

نکته مهم برای مدت‌زمان اخذ مدرک دوره اسکالپ سر، فاصله‌ای است که بین پایان دوره‌ها تا پایان مدرک وجود دارد. به محض این که هنرجویان در آزمون‌های پایان دوره نمره قبولی را به دست بیاورند، مدرک آن‌ها به مدت سه تا چهار ماه بعد برای آن‌ها صادر می‌شود.

مدرک فنی و حرفه‌ای اسکالپ سر

مدرک دوره ‌اسکالپ‌ سر از کجا صادر می‌شود؟

دوره‌های استاندارد اسکالپ سر در آموزشگاه‌هایی برگزار می‌شوند که زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای هستند. این سازمان به‌عنوان تعیین‌کننده اصلی خط مشی آموزش آکادمی‌های سراسر کشور، سرفصل‌ها، تعداد جلسات، شهریه، کیفیت کلاس‌ها، سطح تدریس اساتید، روش برگزاری کلاس‌ها و … را به‌صورت کاملا مدون به مراکز آموزشی اعلام می‌کند. شما می‌توانید برای شروع فرایند دریافت مدرک دوره اسکالپ سر، در دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری شرکت کنید.

اعتبار مدرک فنی و حرفه‌ای دوره اسکالپ‌ سر‌ چقدر است؟

در بین تمام مدارک اعطایی به هنرجویان در مراکز معتبر، مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای بالاترین اعتبار را دارد. این سازمان عضو رسمی سازمان جهانی کار (ILO) به‌شمار می‌آید و مدرک فنی و حرفه‌ای در 140 کشور معتبر است. دریافت مدرک اسکالپ سر به شما کمک می‌کند تا شانس بالاتری برای اخذ پذیرش و ویزای کاری به کشورهای مقصد داشته باشید. همچنین عدم تاریخ انقضا در مدرک فنی‌ و حرفه‌ای دوره اسکالپ سر امکان کسب درآمد همیشگی و پایدار و ارائه مدرک به سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های معتبر را به وجود می‌آورد.

در این بین ذکر یک نکته الزامی است. برای دریافت مدرک دوره اسکالپ سر حتما باید در دوره‌های آموزشگاه‌های معتبر ثبت نام کنید. سالن‌های زیبایی با وجود تبلیغات فراوان و ادعاهای واهی اجازه اعطای مدرک آرایشگری را ندارند؛ زیرا فاقد مجوز آموزش هستند.

بر همین اساس مهم‌ترین مزایای دریافت مدرک دوره اسکالپ‌ سر عبارت‌اند از:

  • اخذ ویزای کاری
  • فعالیت در سالن‌های زیبایی و کلینیک‌ها
  • تسلط بیشتر به تکنیک‌های قبلی
  • دریافت وام خوداشتغالی
  • تضمین درآمدی مستر و بالا
  • تمایز از دیگر آرایشگران رقیب

مدرک فنی و حرفه‌ای اسکالپ سر

بازار کار بعد از آموزش دوره اسکالپ سر چطور است؟

دنیای مد روزبه‌روز تغییر می‌کند و تقاضای افراد برای بهبود وضعیت ظاهری خود افزایش می‌یابد. با توجه به هزینه کمتر روش اسکالپ سر نسبت به کاشت مو، بسیاری از افراد برای ترمیم موها و بهبود وضعیت ظاهری خود از این روش استفاده می‌کنند. اخذ مدرک دوره اسکالپ سر به شما کمک می‌کند تا با تضمین آینده شغلی خود درآمدی میلیونی و مستمر را در کوتاه‌ترین زمان ممکن داشته باشید. برای شروع آموزش‌های خود می‌توانید در دوره‌های بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران ثبت نام کنید.

برای دریافت مدرک‌ دوره اسکالپ سر، سیمای هانی بهترین گزینه است

آموزشگاه سیمای هانی برترین مجموعه آموزش تکنیک‌های زیبایی است که متنوع‌ترین متدهای ترمیم بافت پوست سر و ترفندهای میکروپیگمنتیشن سر را به شما آموزش می‌دهد. مجموعه ما با برخورداری از جدیدترین امکانات آموزشی و ارائه آموزش‌هایی نوین به شما برای دریافت مدرک اسکالپ سر کمک می‌کند. برای شروع حرفه‌ای آموزش‌های خود فقط کافی است دوره‌های آموزشگاه ما را انتخاب کنید.

سوالات متداول

با دریافت مدرک دوره‌ اسکالپ سر به کدام کشورها می‌توان مهاجرت کرد؟

با استفاده از این مدرک می‌توان به 140 کشور عضو سازمان جهانی کار مهاجرت کرد.

آیا برای دریافت مدرک‌ دوره میکروپیگمنتیشن سر باید در کلاس‌های پیش‌نیاز شرکت کرد؟

خیر. این دوره‌ها کاملا مستقل برگزار می‌شوند و هیچ پیش‌نیازی ندارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 9 = 0