قیمت کلاس کراتینه و صافی مو چقدر است؟

قیمت کلاس کراتینه و صافی مو

دریافت مدرک کراتینه و صافی مو در کوتاه‌ترین زمان

کراتین یک پروتئین مهم است که می‌توان آن را در پوست، مو و ناخن پیدا کرد. در فرایند کراتینه و صافی مو بخش کوتیکول با کراتین پوشیده می‌شود. این روش درمانی موجب از بین رفتن موخوره و مشکلات مو می‌شود و به بهبود سلامت و درخشندگی مو کمک خواهد کرد. یادگیری روش انجام این فرایند یک مهارت شغلی مهم و باارزش است. با شرکت در کلاس‌های کراتینه و صافی مو می‌توانید این روش را یاد بگیرید تا به درآمد مناسب برسید. در این مطلب با قیمت آموزش کراتینه و صافی مو آشنا می‌شویم.

قیمت کلاس دوره کراتینه و صافی مو

قیمت دوره آموزش کراتینه و صافی مو

در دوره کراتینه و صافی مو آموزش‌های لازم به صورت مدون و طبق برنامه به علاقه‌مندان ارائه می‌شود. این دوره‌های آموزشی در موسسات و آموزشگاه‌های گوناگون ارائه می‌شوند و هزینه آن‌ها با توجه به نوع آموزشگاه، سرفصل‌های دوره و فاکتورهای گوناگون متفاوت خواهد بود. در این بین برخی از مراکز بدون مجوز مبلغ بسیار بالایی را بابت آموزش‌های خود دریافت می‌کنند؛ از اینرو باید مراقب این کلاس‌ها و دوره‌های تقلبی باشید. برخی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت دوره آموزش کراتینه و صافی مو عبارتند از:

 • کیفیت محل برگزاری آموزشگاه
 • تعداد هنرجویان حاضر در دوره (عمومی، نیمه‌خصوصی یا خصوصی)
 • مدرک ارائه شده در پایان دوره
 • تعداد جلسات و ساعت‌ها برگزاری کلاس‌ها
 • تجربه و مهارت اساتید حاضر در دوره
 • سابقه آموزشگاه

هزینه کلاس دوره کراتینه و صافی مو بصورت خصوصی چقدر است؟

کلاس‌های خصوصی کراتینه و صافی مو به صورت خصوصی نیز برگزار می‌شود. در این دوره‌ها تعداد هنرجویان محدود به 1 تا 3 نفر است تا آموزش‌های لازم به صورت بهتر و با تمرکز بیشتر ارائه شوند. شما می‌توانید با انجام هماهنگی‌های لازم نکات آموزشی را به این شکل دریافت کنید. هزینه دوره‌های خصوصی از دوره‌های عمومی و نیمه‌خصوصی بیشتر است. این دوره‌ها در آموزشگاه‌های مختلف حدود 8 تا 10 میلیون تومان قیمت دارند. شما می‌توانید در این دوره‌ها با آزادی عمل بیشتر زمان کلاس را انتخاب کنید و بیشترین بازدهی ممکن را داشته باشید.

شهریه دوره کراتینه و صافی مو طبق تعرفه فنی‌وحرفه‌ای چقدر است؟

دوره‌های فنی و حرفه ای کراتینه و صافی مو انواع سرفصل‌های استاندارد را در آموزشگاه‌های آرایشگری ارائه و آموزش می‌دهند. با گذراندن این دوره‌ها می‌توانید مدرک فنی و حرفه‌ای معتبر را دریافت کنید. البته دریافت مدرک به قبولی در آزمون پایانی بستگی خواهد داشت. مدرک فنی و حرفه ای کراتینه و صافی مو در بیش از 180 کشور دنیا اعتبار دارد. آموزشگاه‌های گوناگون دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری و کراتینه مو را با هدف آمادگی برای آزمون فنی و حرفه ای برگزار می‌کنند که هزینه دوره‌های نیمه‌خصوصی و خصوصی آن‌ها بین 4 تا 10 میلیون تومان است.

قیمت کلاس دوره کراتینه و صافی مو

تعرفه دوره کراتینه و صافی مو در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

آموزشگاه سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری با داشتن تجربه بسیار بالا در حوزه آموزش مهارت‌های آرایشگری، دوره‌های کراتینه و صافی مو را نیز برگزار می‌کند. در این دوره سرفصل‌های مختلف مانند ریباندینگ مو، کراتینه کردن مو، گلوبال و نانو گلوبال، پروتئین درمانی و … به کارآموزان آموزش داده می‌شود و در پایان نیز مدرک معتبر و رسمی فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد. قیمت دوره کراتینه و صافی مو در آموزشگاه سیمای هانی با احتساب 80 درصد تخفیف تنها 2,000,000 تومان است. این دوره در چهار جلسه 2 ساعته برگزار می‌شود و هنرجویان می‌توانند روز، ساعت و محل برگزاری آن را نیز به سلیقه خود انتخاب کنند. مزایای شرکت در این دوره عبارت است از:

 • آشنایی با برندهای معتبر حوزه کراتین و صافی مو
 • دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای
 • آشنایی با جدیدترین اصول کراتین مو
 • ورود به بازار کار پس از دریافت مدرک
 • قیمت بسیار مناسب دوره
 • محیط آموزش عالی و باکیفیت

قیمت کلاس دوره کراتینه و صافی مو

با پرداخت کمترین هزینه در دوره کراتینه و صافی مو شرکت کنید

گذراندن دوره کراتین مو شما را با مهارت‌های مختلف آشنا می‌کند. همچنین با دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای امکان ورود آسان به بازار کار و فعالیت در مراکز آرایشی گوناگون را پیدا خواهید کرد. امروزه دوره های آموزش کراتینه مو در مراکز مختلف برگزار می‌شوند، اما باید پیش از هر چیز به کیفیت آموزش، اعتبار مدارک اعطایی و شهریه آن‌ها دقت کنید. متاسفانه بسیاری از آموزشگاه‌ها خدمات خود را بدون مجوز و با قیمت‌های بسیار بالا ارائه می‌دهند.

آموزشگاه فوق تخصصی سیمای هانی با داشتن اساتید حرفه‌ای و محیط آموزشی بی‌نظیر دوره‌هایی باکیفیت را برای هنرجویان برگزار می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما شرایط دوره کراتینه و صافی مو را مطالعه کرده و با پرداخت کمترین هزینه مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت کنید.

سوالات متداول

آیا با مدرک کراتینه و صافی مو می‌توان سالن زیبایی تاسیس کرد؟

خیر، شما برای تاسیس سالن زیبایی به مدرک آرایش و پیرایش نیاز دارید. با استفاده از مدرک فنی و حرفه ای کراتینه و صافی مو می‌توانید در سالن‌های زیبایی مشغول به کار شوید و تسهیلات فنی و حرفه ای را دریافت کنید.

آیا هزینه دوره آموزش کراتینه مو با احتساب وسایل مورد نیاز برای آن محاسبه می‌شود؟

خیر، شما باید لوازم کراتینه مو را به صورت جداگانه تهیه کنید.

آیا مدرک فنی و حرفه ای کراتینه و صافی مو قابل ترجمه است؟

بله، این مدرک قابل ترجمه است و در 180 کشور دنیا اعتبار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + = 8