قیمت کلاس پاکسازی پوست چقدر است؟

قیمت کلاس پاکسازی پوست

قیمت دوره آموزش پاکسازی پوست

خدمات پاکسازی و جوان‌سازی در کنار فشیال پوست از جمله متدهای جدیدی هستند که برای تحریک کلاژن‌سازی پوست به کار می‌روند. تنوع بالای متدهای پاکسازی پوست و بسترهای مناسب برای کسب درآمد بالا برای آرایشگران، بسیاری از علاقه‌مندان به این رشته را به سمت آموزش اصولی آن تشویق کرده است. بااین‌حال قیمت دوره پاکسازی پوست چالش جدی این افراد به‌شمار می‌رود. تعرفه خدمات آموزشی این تکنیک در سالن‌های زیبایی بالاتر است. این مجموعه‌ها به دلیل نبود نظارت کافی و تعیین جلسات آموزشی دلخواه معمولا هزینه بالایی را از هنرجویان دریافت می‌کنند. به همین دلیل بهترین راهکار برای کاهش هزینه‌های آموزش، ثبت نام در آموزشگاه‌های معتبر با طول دوره مشخص است.

هزینه کلاس پاکسازی پوست به‌صورت خصوصی چقدر است؟

دوره پاکسازی پوست با روش‌های مختلفی برگزار می‌شود. با توجه به سرفصل‌های متنوع و متدهای پیشرفته جوان‌‌سازی پوست، آموزشگاه‌ها بر اساس تعداد جلسات تعیین شده و تخصصی بودن دوره‌ها، تعرفه‌های مشخصی را برای دوره‌های خصوصی در نظر می‌گیرند.

از سوی دیگر با توجه به فعالیت برترین آموزشگاه‌های آرایشگری زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای، این مجموعه‌ها موظف هستند تا هزینه‌هایی ثابت را از فراگیران برای دوره‌های خصوصی دریافت کنند. شما می‌توانید برای ثبت نام در انواع دوره‌های آموزش آرایشگری، به صفحه دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری سری بزنید.

البته متناسب با تعداد جلسات آموزشی، تسلط اساتید، برنامه‌ریزی‌های شخصی و تعداد نفرات بازه‌های مشخصی برای قیمت دوره پاکسازی پوست وجود دارند. این تکنیک زیباسازی پوست انواع روش‌ها را در بر می‌گیرد که اصول آموزش و تعرفه هر یک از آن‌ها با تعداد جلسات متفاوت و سرفصل‌های جداگانه تعیین می‌شود. به‌طورکلی هنرجویان برای شرکت در دوره‌‌های خصوصی پاکسازی پوست باید مبلغی بین 9  میلیون تا 18 میلیون تومان را بپردازند.

قیمت کلاس پاکسازی پوست

شهریه آموزش پاکسا‌زی پوست طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای چقدر است؟

آموزشگا‌ه‌های آرایشگری ساختار و برنامه‌ریزی‌های آموزشی و مالی خود را باید بر اساس پروتکل‌های سازمان فنی و حرفه‌ای پیاده کنند. به همین دلیل شرکت در دوره‌های مراکز آموزشی مورد تایید فنی و حرفه‌ای با تعرفه‌هایی ثابت و مقرون‌به‌صرفه همراه است. این نکته از آن جهت اهمیت دارد که مجموعه‌های آموزشی بدون مجوز رسمی از این سازمان امکان افزایش تعداد جلسات آموزشی و بیشتر کردن شهریه‌ها را ندارند.

معمولا شهریه آموزش پاکسازی پوست یک عامل کاملا متغیر است. شهریه‌های تکنیک‌های مختلف جوان‌سازی پوست متفاوت هستند و بر اساس کیفیت متریال مصرفی برای آموزش و درجه‌بندی کیفی آموزشگاه‌ها، هزینه‌های متفاوتی از هنرجویان دریافت می‌شوند. بااین‌حال به‌طورکلی شهریه آموزش پاکسازی پوست برای دوره‌های نیمه‌خصوصی و گروهی از 7 میلیون تومان برای حداقل هشت جلسه شروع می‌شود و بر اساس معیارهای مشخصی افزایش می‌یابد.

قیمت کلاس پاکسازی پوست

تعرفه دوره‌ پاکسازی‌ پوست در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری برای یادگیری مهارت‌های پاکسازی و جوان‌سازی پوست است. تعرفه قیمتی دوره‌های سیمای هانی باعث شده است تا طیف متنوعی از هنرجویان از سراسر کشور در دوره‌های این مجموعه شرکت کنند. در مقایسه با دیگر آموزشگاه‌ها سیمای هانی تعرفه‌هایی به مراتب ارزان‌تر را برای خدمات خود در نظر می‌گیرد. اصلی‌ترین دلیل این موضوع تقاضای بالا برای یادگیری مهارت‌های پاکسازی پوست و تعداد بالای هنرجویان در شعبه‌های مختلف سیمای هانی است.

بیش از 2000 هنرجوی فعال در شعبه‌های چهارگانه سیمای هانی مشغول به فعالیت هستند. سیمای هانی برای بهره‌مندی بیشتر هنرجویان سراسر کشور از خدمات آموزشی خود، قیمت خود را در پایین‌ترین حد ممکن تعیین کرده است. از سوی دیگر سیمای هانی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای فعالیت می‌کند؛ بنابراین سرفصل‌های آموزشی و تعرفه‌های قیمتی بر اساس آخرین به‌روزرسانی‌های این سازمان می‌باشد.

افرادی که قصد شرکت در دوره آموزش پاکسازی پوست در سیمای هانی را دارند، می‌توانند با استفاده از تخفیف 80 درصدی و با پرداخت تنها 500 هزار تومان، اصول و مبانی جوان‌سازی و پاکسازی پوست را در دو جلسه دو ساعته یاد بگیرند.

بر همین اساس مزایای شرکت در دوره‌ پاکسازی پوست سیمای هانی عبارت‌اند از:

  • پرداخت کمترین هزینه آموزش نسبت به دیگر مجموعه‌ها
  • بهره‌مندی از مشاوره و پشتیبانی رایگان
  • استفاده از تجارب اساتید مجرب با کمترین هزینه
  • کیفیت یکسان آموزش در شعبه‌های چهارگانه و در دسترس بودن آن‌ها
  • عدم افزایش بی‌دلیل طول آموزشی و ارائه آموزش‌های پربازده

قیمت کلاس پاکسازی پوست

قیمت دوره پاکسازی پوست باید با کیفیت آموزش تناسب داشته باشد

مهم‌ترین عامل در انتخاب مقرون‌به‌صرفه‌ترین دوره‌ها، تناسب بین کیفیت آموزش و شهریه مصوب است. عاملی مانند موقعیت مکانی آموزشگاه، وعده معرفی به سالن‌های زیبایی، استفاده از مدل و … نباید در تعیین قیمت دوره پاکسازی پوست تاثیرگذار باشند. فقط کیفیت آموزشی و تعداد جلسات باید مد نظر قرار بگیرند.

سوالات متداول

آیا برای شرکت در دوره‌های پاکسازی پوست باید هزینه جداگانه برای کلاس عملی پرداخت کرد؟

خیر. دوره‌های معتبر پاکسازی پوست کاملا عملی و بر روی مدل‌ زنده انجام می‌شوند و نباید هزینه‌ای برای آن پرداخت کنید.

قیمت دوره‌های گروهی آموزش پاکسازی پوست چقدر است؟

به تعداد جلسات آموزشی و سرفصل‌های آموزشی بستگی دارد. اما معمولا این دوره‌ها از 7 میلیون تومان شروع می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + 2 =