قیمت کلاس لیزر موهای زائد چقدر است؟

قیمت کلاس لیزر موهای زائد

قیمت کلاس مدرک لیزر موهای زائد

با رشد تکنیک‌های کاربردی و علمی برای حذف موهای زائد، کمتر افرادی هستند که از موم‌ها، کرم‌های موبر و پودرها برای شیو کردن استفاده کنند. به همین دلیل بازار کار حذف موهای زائد در آرایشگاه‌ها و کلینیک‌های بهداشتی بسیار پررونق است. بسیاری از علاقه‌مندان با یادگیری تکنیک‌های این مهارت شانس خود را برای حضور در بازار کار این رشته افزایش می‌دهند. چالش مهم پیش روی آن‌ها قیمت کلاس مدرک لیزر موهای زائد است که در آموزشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی تفاوت دارد. سالن‌ها به دلیل عدم برخورداری از مجوز هزینه‌های بالاتری را دریافت می‌کنند. اطلاع از تعرفه‌های قیمتی مدرک آموزش لیزر موهای زائد به علاقه‌مندان کمک می‌کند تا آموزشگاه برتر را برای شروع آموزش‌های خود انتخاب کنند.

هزینه دریافت مدرک لیزر موهای‌ زائد‌ به‌صورت خصوصی چقدر است؟

دوره مدرک لیزر موهای زائد از محبوب‌ترین کلاس‌های مهارت‌های آرایشگری است که به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شوند. در کلاس‌های آنلاین سرفصل‌ها فشرده‌تر هستند و آموزش‌های عملی نیز حذف شده‌اند؛ بنابراین قیمت مدرک لیزر موهای زائد در کلاس‌های آنلاین خصوصی کمتر است.

از سوی دیگر برخی آموزشگاه‌ها متناسب با فشرده یا غیر فشرده بودن دوره‌ها، تعرفه‌های متفاوتی را در نظر می‌گیرند. دوره‌های فشرده‌تر به دلیل طول دوره آموزشی کمتر، هزینه‌های به مراتب کمتری نسبت به دوره‌های عادی دارند.

نکته مهم دیگر درباره قیمت مدرک لیزر موهای زائد به‌صورت خصوصی تعداد جلسات است. تعیین تعداد جلسات به سرفصل‌های آموزشی مراکز و سطح دوره برمی‌گردد. دوره‌هایی که تعداد جلسات بیشتری دارند، شامل تعرفه‌های شهریه بالاتری می‌شوند. به‌طورکلی شهریه دوره خصوصی مدرک لیزر موهای زائد برای دوره‌های حضوری از 4 میلیون و 500 هزار تومان و برای دوره‌های آنلاین از 2 میلیون و 500 هزار تومان شروع می‌شود.

قیمت کلاس لیزر موهای زائد

شهریه آموزش مدرک لیزر موهای ‌زائد طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای

تعرفه اصلی دوره‌های مدرک لیزر موهای زائد را سازمان فنی و حرفه‌ای تعیین می‌کند. این دوره‌ها بر اساس معیارهای مختلفی مانند: طول دوره آموزشی، تعداد جلسات، کیفیت دستگاه‌های لیزر، سطح تخصص اساتید، روش برگزاری دوره‌ها، خصوصی یا نیمه خصوصی بودن کلاس‌ها و اعتبار موسسه آموزشی شامل هزینه‌های مختلفی می‌شوند.

شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری در اجرای تکنیک‌های کار با دستگاه موهای زائد مهارت کاملی به دست آورید. برای اطلاع از آخرین تعرفه‌های قیمتی دوره مدرک لیزر موهای زائد، جدول زیر اطلاعاتی کامل را در اختیار شما قرار می‌دهد.

دوره‌های عمومی شروع از 2 میلیون و 500 هزار تومان
نیمه‌خصوصی و فشرده از 3 میلیون و 700 هزار تومان به بالا

ذکر این نکته الزامی است که تعرفه‌های اعلام شده برای آموزشگاه‌ها هستند و سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های بهداشتی هزینه‌های به مراتب بالاتری را برای آموزش دریافت می‌کنند. چرا که این مجموعه‌ها فاقد مجوز آموزش هستند و سازوکار مناسبی برای تعیین قیمت آموزش کار با دستگاه لیزر پوست وجود ندارد و در پایان آموزش‌ها نیز هیچ مدرکی به هنرجویان اعطا نمی‌شود.

تعرفه مدرک لیز‌ر موهای‌ زائد در سیمای هانی

سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری در زمینه تربیت هنرجویان آرایشگری و ارائه پائین‌ترین قیمت مدرک لیزر موهای زائد در استان تهران است. دوره‌های آموزشی سیمای هانی با تخفیف‌های 80 درصدی برگزار می‌شوند که همین موضوع قیمت دوره مدرک لیزر موهای زائد در آن را نسبت به دیگر مجموعه‌های آموزشی در پایین‌ترین میزان خود قرار داده است.

در آکادمی سیمای هانی هنرجویان در پایان دوره‌ها به شناخت کامل و مطلوبی از کار با دستگاه‌های لیزر مانند: ND-YAG، دایود، IPL، IPL E-LIGHT، SHR دست پیدا می‌کنند. از سوی دیگر سرفصل‌های آموزش دوره‌های حذف موهای زائد در آموزشگاه سیمای هانی بر اساس جدیدترین تکنیک‌های آموزشی در خاورمیانه تدوین شده‌اند.

برخی از این سرفصل‌های عبارت‌اند از:

  • معرفی دستگاه‌‌های لیزر
  • چگونگی کار با لیزر و شناخت کاربردهای آن
  • طرز کار انواع دستگاه‌های لیزر
  • ایمنی کار با لیزر و مراقبت‌های پ
  • ایمنی لیزر و نگهداری از دستگاه‌
  • اندیکاسیون‌ها و کنتراندیکاسیون‌ها
  • مراقبت‌ها و پروتکل‌های درمانی

قیمت کلاس لیزر موهای زائد

با سیمای هانی کمترین شهریه را برای دوره‌های لیزر موهای زائد بپردازید

اگر به دنبال مرکزی معتبر برای شروع دوره‌های کار با دستگاه لیزر حذف موهای زائد هستید، آکادمی آرایشگری سیمای هانی بهترین گزینه است. مجموعه ما با کاهش شدید تعرفه‌های ثبت نام و ارائه باکیفیت‌ترین آموزش‌های تئوری و عملی به شما برای کسب تخصص در این زمینه کمک می‌کند. شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین قیمت مدرک لیزر موهای زائد و چگونگی برگزاری کلاس‌ها، از طریق شماره‌های واتس‌اپ اعلام شده در سایت سیمای هانی، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

برای کاهش هزینه‌های شرکت در دوره لیزر موهای زائد بهترین راهکار چیست؟

شرکت در دوره‌های آنلاین، فشرده و ثبت نام در آموزشگاه‌ها بهترین پیشنهاد در این زمینه هستند.

آیا دستگاه انتخابی برای آموزش تاثیری در قیمت دوره لیزر موهای زائد دارد؟

نوع دستگاه اهمیتی ندارد؛ اما ممکن است جدید بودن و تخصصی بودن آن‌ها در تعیین شهریه تاثیرگذار باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 − = 2