قیمت کلاس رنگ مو چقدر است؟

قیمت کلاس رنگ مو

با پرداخت هزینه پایین تکنیک‌های رنگ کردن مو را فرا بگیرید

امروزه با توجه به رشد بازار کار آرایشگری بسیاری به یادگیری مهارت‌های مختلف آن رو آورده‌اند. در این بین شرکت در دوره رنگ مو به دلیل تقاضای بالا برای دریافت خدمات آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در حال حاضر نیز رنگ‌های مو و محصولات این حوزه تنوع بسیار زیادی دارند و این موضوع باعث شده است تا رنگ کردن مو به یک رشته تخصصی تبدیل شود. در این مطلب با قیمت دوره رنگ مو و فاکتورهای تاثیرگذار بر شهریه این کلاس‌ها آشنا می‌شویم.

قیمت دوره آموزش رنگ مو

یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب دوره رنگ مو قیمت آن است. استقبال بالا از این کلاس‌ها باعث شده است تا تعداد زیادی از موسسات آموزشی کلاس‌های آموزش رنگ مو را با قیمت‌های مختلف ارائه دهند. به همین دلیل پیش از ثبت‌نام باید فاکتورهای مختلف را در نظر داشته باشید. قیمت دوره آموزش رنگ مو به عوامل مختلف بستگی دارد که مهمترین آن‌ها عبارتند از:

  • تعداد شرکت‌کنندگن در دوره آموزشی؛ کلاس‌های آموزشی به صورت گروهی، نیمه‌خصوصی و خصوصی برگزار می‌شوند که بیشترین قیمت متعلق به دوره‌های خصوصی و کمترین نرخ برای کلاس‌های گروهی است
  • ابزارها و مواد مورد استفاده در دوره آموزش رنگ مو
  • تعداد روزها و ساعات برگزاری کلاس‌ها
  • سطح کیفی اساتید آموزشگاه
  • محل برگزاری کلاس‌ها و محیط آموزشگاه

قیمت کلاس رنگ مو

هزینه کلاس دوره رنگ مو بصورت خصوصی چقدر است؟

کلاس‌های خصوصی رنگ مو با حداقل تعداد هنرجو برگزار می‌شوند. شما می‌توانید به آسانی و بر اساس نیاز می‌توان زمان برگزاری آن‌ها را با در نظر گرفتن وقت آزاد خود ساعت و تاریخ کلاس‌ها را تعیین کنید. در دوره خصوصی رنگ می‌توان مهارت‌ها را با دقت و تمرکز بیشتر فرا گرفت و اساتید زمان بیشتری را برای آموزش به هر هنرجو در نظر می‌گیرند. هزینه کلاس‌های خصوصی رنگ مو در آموزشگاه‌های مختلف بین 8 تا 12 میلیون تومان است. این هزینه برای حدود 30 ساعت آموزش دریافت می‌شود که می‌توان آن را به صورت فشرده یا در روزهای مشخص گذراند.

شهریه آموزش دوره رنگ مو طبق تعرفه فنی و حرفه ای چقدر است؟

دوره‌های آموزش رنگ مو در آموزشگاه‌های مختلف برگزار می‌شوند که شهریه و هزینه آن‌ها با یکدیگر بسیار متفاوت است. شما می‌توانید با پرداخت حدود 5 تا 8 میلیون تومان دوره‌های آموزشی رنگ مو را با هدف دریافت مدرک فنی و حرفه ای بگذرانید. در دوره های فنی و حرفه ای آرایشگری سرفصل‌هایی مانند ریشه‌گیری مو، رفع زردی مو، دکلره کردن مو، حذف رنگ مو، بالیاژ، آمبره و سامبره، رنگ کردن موی سفید و … آموزش داده می‌شوند. شما باید پیش از هر چیز روز و ساعت برگزاری کلاس‌ها را تعیین کنید تا با توجه به نیازهای خود بهترین گزینه را بیابید.

قیمت کلاس رنگ مو

تعرفه دوره رنگ مو در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

آموزشگاه سیمای هانی دوره‌های آموزشی را به صورت فشرده و در 8 جلسه 6 ساعته برگزار می‌کند. هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف 80 درصد مبلغ 550,000 تومن است. شما با شرکت در این دوره مدرک فنی و حرفه ای رنگ مو را دریافت می‌کنید که اعتبار و ارزش بسیار بالایی دارد. با گذراندن سرفصل‌های این دوره با مهارت‌های مختلف در زمینه رنگ، هایلایت و مش مو آشنا خواهید شد. علاوه بر این دوره‌های سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری مزایای خاص خود را دارند که از میان آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • با پرداخت هزینه انواع رنگ مو، کاتالوگ، کلاه مش، قلم مو، برس و … در اختیار شما قرار می‌گیرد
  • نرخ پایین شهریه دوره رنگ مو آموزشگاه سیمای هانی
  • داشتن مربیان و کادر آموزشی حرفه‌ای و باتجربه
  • برگزاری آزمون فنی و حرفه ای در آموزشگاه
  • تامین مدل زنده به صورت نامجدود برای هنرجویان

قیمت کلاس رنگ مو

مدرک رنگ مو را با پایین‌ترین تعرفه از سیمای هانی دریافت کنید

شرکت در دوره رنگ مو یک گام مهم برای تبدیل شدن به کالریست حرفه‌ای است. شما می‌توانید با انتخاب رنگ مناسب و اجرای صحیح این تکنیک تاثیر مستقیم بر زیبایی چهره و جذابیت فرم صورت مشتریان بگذارید. همچنین با افزایش مراجعه‌کنندگان برای رنگ مو به آرایشگاه‌ها تقاضا برای یادگیری این مهارت با هدف ورود به بازار کار افزایش پیدا کرده است.

یکی از مهمترین دغدغه‌های هنرجویان برای شرکت در این کلاس‌ها قیمت دوره رنگ مو است. شما می‌توانید با شرکت در دوره رنگ مو آموزشگاه سیمای هانی با پرداخت مبلغ بسیار پایین‌تر از دیگر موسسات تمام سرفصل‌ها را در 12 جلسه فرا بگیرید و در پایان مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت کنید. اطلاعات بیشتر درباره کلاس‌ها در بخش‌های مختلف سایت ما وجود دارند.

سوالات متداول

آیا لوازم موردنیاز برای شرکت در دوره رنگ مو در اختیار ما قرار می‌گیرد؟

شما برای شرکت در دوره رنگ مو به تجهیزاتی مانند رنگ مو، کلاه مش، قلم مو و … نیاز دارید که با پرداخت هزینه اضافی از طرف آموزشگاه در اختیار شما قرار می‌گیرند.

آیا در پایان دوره مدرک به هنرجویان تعلق می‌گیرد؟

بله، در پایان این دوره مدرک فنی و حرفه‌ ای رنگ و مش را دریافت خواهید کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + 8 =