قیمت کلاس خود آرایی چقدر است؟

قیمت کلاس خود آرایی

قیمت دوره آموزش خود آرایی

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که روزانه وقت زیادی را برای آرایش چهره خود صرف می‌کنید یا از پرداخت هزینه‌های بالا برای دریافت خدمات آرایشی خسته شده‌اید، شرکت در دوره خود آرایی بهترین پیشنهاد برای شما است. این دوره‌ها به‌صورت کاملا اصولی و استاندارد در آموزشگاه‌های معتبر مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای تدریس می‌شوند. قیمت دوره آموزش خود آرایی در این مراکز بر اساس پروتکل‌های فنی و حرفه‌ای هستند. بنابراین بازه قیمتی آن‌ها در محدوده ثابت و مشخصی قرار دارند. البته برخی سالن‌های زیبایی نیز دوره آموزش خود آرایی را برگزار می‌کنند؛ اما به دلیل عدم مجوز آموزش، نامناسب بودن کیفیت دوره و دریافت هزینه‌های هنگفت معمولا با استقبال روبه‌رو نمی‌شوند.

قیمت کلاس خود آرایی

هزینه کلاس خود آرایی به‌صورت خصوصی چقدر است؟

تکنیک خود آرایی با هدف انجام تکنیک‌های میکاپ و شناخت ویژگی‌های صورت با جدیدترین متدها آموزش داده می‌شود. این دوره به سه صورت خصوصی، نیمه‌خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. دوره‌های خصوصی به دلیل ارتباط مستقیم هنرجو با مدرس و کیفیت بالاتر، هزینه‌های بیشتری را برای آموزش به همراه دارد. همچنین ارائه آموزش‌های تئوری و عملی به‌صورت همزمان نقش مهمی در تعیین قیمت خود آرایی ایفا می‌کند.

هنرجویان در دوره‌ خصوصی خود آرایی مهارت‌های زیر را به‌صورت کاملا حرفه‌ای یاد می‌گیرند:

  • شناخت انواع پوست
  • شناخت انواع جام چهره
  • آشنایی با ‌انواع پرایمر، کرم پودر و کاربرد آن‌ها
  • آماده‌سازی و زیرسازی پوست
  • آموزش خود آرایی بر اساس با چهره افراد
  • چگونگی کشیدن خط‌ چشم و مژه‌گذاری
  • ثابت نگه‌داشتن آرایش
  • متعادل‌سازی اجزای صورت به وسیله کانتور و هایلایتر

از سوی دیگر با توجه به ترکیبی بودن آموزش خود آرایی به‌صورت عملی و تئوری، آکادمی‌های معتبر برگزاری این کلاس‌ را به‌صورت حضوری و آنلاین پشتیبانی می‌کنند. دوره‌های آنلاین به دلیل تعداد جلسات کمتر و حذف هزینه‌های جانبی مانند حمل‌ونقل معمولا شهریه‌های کمتری را شامل می‌شود.

به‌طورکلی قیمت دوره خود آرایی به‌صورت خصوصی به تعداد جلسات و ساعات آموزش بستگی دارد. در بیشتر آموزشگاه‌ها این کلاس‌ها برای 12 جلسه با تعرفه‌ای بین 2 میلیون و 500 تا 3 میلیون و 500 هزار تومان برگزار می‌شوند. آموزشگاه سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری با خدمات مقرون‌به‌صرفه است که دوره‌های خصوصی خود آرایی را با کمترین قیمت تشکیل می‌دهد.

قیمت کلاس خود آرایی

شهریه آموزش خود آرایی طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای چقدر است؟

آکادمی‌های معتبر آرایشگری تعرفه خدمات خود را بر اساس مقررات سازمان فنی و حرفه‌ای تعیین کرده‌اند. تعداد جلسات، ساعات آموزشی، روش برگزاری کلاس‌ها، تعداد نفرات، کیفیت آموزش، تجربه اساتید، اعتبار مدرک اعطایی و تخصصی بودن دوره‌ها از جمله پارامترهای تاثیرگذار در تعیین قیمت دوره خود آرایی طبق تعرفه این سازمان هستند.

تعرفه‌های تعیین‌شده برای دوره‌های نیمه‌خصوصی مبتدی و پیشرفته بازه بین 2 میلیون تا 2 میلیون 500 را برای تعداد جلسات حداقل 4 جلسه را در بر می‌گیرد. شما می‌توانید برای شروع آموزش‌های حرفه‌ای خود و تسلط به تکنیک‌های خود آرایی از طریق مراجعه به صفحه دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری در مقرون‌به‌صرفه‌ترین کلاس‌ها ثبت نام کنید.

نکته مهم درباره قیمت دوره خود آرایی تفاوت تعرفه‌ها در آموزشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی است. سالن‌های زیبایی صرفا خدمات آرایشی و بهداشتی را ارائه می‌دهند و معمولا فاقد مجوز آموزش هستند. به همین دلیل تعرفه‌های آموزش خود را بدون هیچ اصول و استانداردی تعیین می‌کنند. به همین دلیل ممکن است شهریه آموزش خود آرایی در این مجموعه‌ها بیشتر از آموزشگاه‌ها باشد و شما مجبور باشید هزینه‌های بسیار بالاتری را برای شروع آموزش‌های خود بپردازید.

قیمت کلاس خود آرایی

تعرفه دوره آموزش خود آرایی در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

سیمای هانی یکی از معتبرترین آموزشگاه‌های آرایشگری استان تهران است که خدماتی متنوع و مقرون‌به‌صرفه را به هنرجویان ارائه می‌دهد. تعداد چهار شعبه فعال در مناطق مختلف تهران، فعالیت زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای، تقاضای بالا برای دریافت خدمات آموزشی و رویکرد اختصاصی سیمای هانی به آموزش‌های تخصصی باعث شده است تا قیمت دوره خود آرایی در این مجموعه، بسیار ارزان‌تر از سایر آموزشگاه‌های آرایشگری باشد.

سیمای هانی دوره‌های آموزش خود آرایی خود را بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی و بر اساس تعرفه‌های رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار می‌کند. کار بر روی مدل‌های زنده و عدم دریافت مبلغ اضافی برای پشتیبانی، مشاوره و تامین مدل‌ها، سیمای هانی را به انتخاب اول هنرجویان تبدیل کرده است. تعرفه آموزش خود آرایی در آکادمی سیمای هانی، با 80% تخفیف و برای تعداد 5 جلسه سه ساعته، مبلغ 1 میلیون تومان تعیین شده است.

سیمای هانی؛ انتخابی ایده‌آل برای کاهش هزینه آموزش خود آرایی

امکاناتی که آکادمی آرایشگری سیمای هانی در اختیار هنرجویان قرار می‌دهد بسیار بیشتر از هزینه‌ای است که آن‌ها می‌پردازند. شما می‌توانید برای شروع دوره خود آرایی با کمترین قیمت ممکن و افزایش شانس ورود به بازار کار پررونق آرایشگری، در دوره‌های خودآرایی مجموعه ما شرکت کنید.

سوالات متداول

آیا هزینه وسایل دوره خود آرایی را باید جداگانه پرداخت کرد؟

بله. تامین وسایل آموزشی بر عهده هنرجویان است.

برای کاهش قیمت دوره خود آرایی بهترین راهکار چیست؟

ثبت نام در آموزشگاه‌ها و شرکت در دوره‌های فشرده بهترین راهکار در این زمینه هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 − = 2