قیمت کلاس اکستنشن مو

قیمت دوره آموزش اکستنشن مو

انتخاب روش آموزشی مناسب برای یادگیری تکنیک‌های اکستنشن مو، مهم‌ترین عامل در افزایش کیفیت خدمات و کاهش هزینه‌ها دارد. معمولا دوره‌ اکستنشن مو در آموزشگاه‌ها برگزار می‌شود. بااین‌حال برخی مراکز زیبایی نیز با ارائه دوره‌های مختلف، اقدام به جذب هنرجویان می‌کنند. این مراکز به دلیل عدم برخورداری از مجوز آموزش‌ و تعیین هزینه‌های آموزش به صورت دلخواه، معمولا تعرفه‌های بسیار گرانی را برای خدمات خود در نظر می‌گیرند. همچنین کیفیت آموزشی این مجموعه‌ها نیز با آکادمی‌های معتبر قابل قیاس نیست. به همین دلیل بهترین راه کاهش هزینه‌های ثبت نام، شرکت در کلاس‌های آموزشگاه‌های معتبر است.

هزینه کلاس اکستنشن مو به‌صورت خصوصی چقدر است؟

بسیاری از خانم‌های جوان برای بهره‌مندی بهتر از کیفیت آموزش اکستنشن مو، دوره‌های خصوصی را انتخاب می‌کنند. این دوره‌ها معمولا در مقایسه با کلاس‌های نیمه‌خصوصی و عمومی هزینه‌های بیشتری دارند. کیفیت انتقال سرفصل‌های آموزشی در این کلاس‌ها یکسان است؛ اما به دلیل کاهش مدت‌زمان آموزش و ارتباط موثرتر مدرس با هنرجو، قیمت‌های بالاتری برای این دوره‌ها در نظر گرفته‌ شده‌اند.

از سوی دیگر دوره‌های خصوصی اکستنشن مو به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شوند. دوره‌های آنلاین با حذف هزینه‌های جابه‌جایی همراه هستند؛ بنابراین هزینه شرکت در این کلاس‌ها نسبت به دوره‌های حضوری کمتر است. به‌طورکلی آموزشگاه‌های معتبر برای دوره‌های خصوصی بین بازه 1 میلیون و 900 هزار تا 3 میلیون و 200 هزار تومان شهریه تعیین کرده‌اند.

فراموش نکنید که تعیین قیمت دوره اکستنشن مو به‌صورت خصوصی کاملا به تعداد جلسات آموزش بستگی دارد. با وجود یکسان بودن تعرفه‌ها، در صورت افزایش تعداد جلسات آموزش از حد نصاب معین شده، هزینه کلاس‌های خصوصی اکستنشن مو افزایش می‌یابند.

قیمت کلاس اکستنشن مو

شهریه آموزش اکستنشن مو طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای چقدر است؟

آموزشگاه‌های حرفه‌ای آرایشگری برای تعیین هزینه خدمات خود مقررات سازمان فنی و حرفه‌ای را اصل قرار می‌دهند. این آکادمی‌ها با توجه به فعالیت زیر نظر این سازمان باید بر اساس سرفصل‌های آموزشی، تعداد جلسات، کیفیت دوره، تجربه اساتید، نوع دوره (خصوصی یا نیمه‌خصوصی)، روش برگزاری (آنلاین یا حضوری) و مواردی از این دست تعرفه‌های مشخصی را از هنرجویان دریافت کنند.

از سوی دیگر قیمت دوره اکستنشن مو طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای برای کلاس‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی متفاوت است. به همین دلیل در زمان اطلاع از شهریه دوره‌ها باید دقیقا نوع دوره مشخص باشد. قیمت دوره اکستنشن مو در آخرین لیست سازمان فنی و حرفه‌ای، بین بازه 1 میلیون و 600 هزار تومان تا 2 میلیون و 200 هزار تومان برای دوره‌های گروهی تعیین شده است. شما می‌توانید برای شروع آموزش‌های اکستنشن مو، از طریق مراجعه به صفحه دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری دوره مناسب خودتان را انتخاب کنید.

قیمت کلاس اکستنشن مو

تعرفه دوره اکستنشن مو در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

بسیاری از دختران جوان و خانم‌هایی که به دنبال یادگیری حرفه‌ای و مقرون‌به‌صرفه اکستنشن مو هستند، در دوره‌های آکادمی سیمای هانی شرکت می‌کنند. سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری از نظر تعداد هنرجویان و کیفیت آموزشی است. دوره‌های آموزش اکستنشن مو در این مجموعه، باتکیه‌بر اساتید مجرب و حرفه‌ای برگزار می‌شوند. این دوره‌ها نسبت به دیگر کلاس‌های آموزش اکستنشن مو هزینه‌های بسیار پایین‌تری دارند.

دلیل کمتر بودن هزینه دوره‌های سیمای هانی کاهش کیفیت آن نیست؛ بلکه تقاضای بالا برای شرکت در کلاس‌ها و فشرده بودن آن‌ها است. دوره اکستنشن مو در مجموعه سیمای هانی به‌صورت فشرده و در دو جلسه دو ساعته برگزار می‌شوند. همین موضوع حداکثر قیمت دوره اکستنشن مو در مجموعه سیمای هانی را پایین‌تر از بسیاری دیگر از مجموعه‌ها قرار داده است.

هنرجویان با ثبت نام در دوره اکستنشن مو آموزشگاه سیمای هانی، فقط باید مبلغ 1 میلیون و 700 هزار تومان بپردازند. این مبلغ بدون احتساب هزینه خرید تجهیزات و لوازم است و هنرجویان برای دو جلسه فشرده این مبلغ را می‌پردازند.

برخی از مهم‌ترین مزایای شرکت در دوره اکستنشن مو آموزشگاه سیمای هانی عبارت‌اند از:

  • پرداخت هزینه بسیار کمتر نسبت به دیگر آموزشگاه‌ها
  • آموزش مرحله‌به‌مرحله و عملی
  • انتخاب زمان کلاس توسط هنرجو
  • آموزش‌هایی تخصصی و فشرده
  • یادگیری تکنیک‌های مختلف اکستنشن مو در مدت‌زمان اندک

قیمت کلاس اکستنشن مو

کاهش قیمت دوره اکستنشن مو با دوره‌های آموزشگاه سیمای هانی

خدمات باکیفیت، تعرفه‌های مقرون‌به‌صرفه، پشتیبانی آموزشی نامحدود و فعالیت زیر نظر فنی و حرفه‌ای، سیمای هانی را به انتخابی امن برای هنرجویان آرایشگری تبدیل کرده است. اگر به دنبال دوره اکستنشن مو با قیمتی مناسب و کیفیتی مطلوب هستید، همین الان از طریق سایت ما در دوره مورد نظر ثبت نام کنید.

سوالات متداول

آیا امکان افزایش تعداد جلسات آموزشی با پرداخت مبلغ مورد نظر وجود دارد؟

بله. هنرجویان می‌توانند با پرداخت مبلغ رسمی اعلام شده توسط سازمان فنی و حرفه‌ای تعداد جلسات خود را افزایش دهند.

آموزش در آموزشگاه یا سالن‌های زیبایی؛ کدام روش هزینه کمتری دارد؟

آموزشگاه‌ها بر اساس تعرفه رسمی فنی و حرفه‌ای تعرفه‌های خود را تعیین می‌کنند؛ اما سالن‌های زیبایی معمولا پول بیشتری می‌گیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 − 1 =