قیمت کلاس اکستنشن ابرو چقدر است؟

قیمت کلاس اکستنشن ابرو

قیمت دوره آموزش اکستنشن ابرو

در میان تکنیک‌های ترمیم و زیبایی ابروها، اکستنشن ابرو یک تکنیک جدید و کاربردی است که با هدف افزایش زیبایی ابروها و ایجاد حالت طبیعی پس از کاشت انجام می‌شود. بازار کار فوق‌العاده اکستنشن ابرو باعث شده است تا طیف متنوعی از علاقه‌مندان به تکنیک‌های آرایشگری، یادگیری مهارت اکستنشن ابرو را در اولویت‌ قرار دهند. بااین‌حال هزینه آموزش این مهارت در آموزشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی متفاوت است. سالن‌های زیبایی به دلیل عدم برخورداری از مجوز آموزش و نبود نظارت کافی، قیمت دوره اکستنشن ابرو را به‌صورت دلخواه تعیین می‌کنند. همچنین کیفیت آموزش آن‌ها نیز با آکادمی‌ها قابل مقایسه نیست و امکان اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای با شرکت در کلاس‌های آرایشگاه‌ها وجود ندارد.

هزینه کلاس اکستنشن‌ ابرو به‌صورت خصوصی چقدر است؟

با توجه به تقاضای بالا هنرجویان برای یادگیری تکنیک‌های اکستنشن ابرو، آموزشگاه‌های مجاز این کلاس را به‌ سه صورت عمومی، نیمه‌خصوصی و خصوصی برگزار می‌کنند. دوره‌های خصوصی به دلیل کیفیت بالاتر و تعداد نفرات کمتر هزینه‌های بالاتری دارند.

از سوی دیگر برخی افراد نیز به دلیل مشغله‌های شغلی نمی‌توانند در دوره‌های حضوری شرکت کنند. بر همین اساس آکادمی‌ها دوره‌های اکستنشن ابرو را به‌صورت آنلاین نیز برگزار می‌کنند. هنرجویان در دوره‌های آنلاین به دلیل فشرده‌تر بودن سرفصل‌های آموزشی و حذف آموزش عملی، باید شهریه‌های به مراتب کمتری بپردازند.

عامل موثر دیگر در تعیین قیمت دوره اکستنشن ابرو به‌صورت خصوصی تعداد جلسات آموزشی است. آموزشگاه‌‌ها متناسب با مبتدی یا حرفه‌ای بودن دوره‌ها، سرفصل‌های متفاوتی را برای تسلط هنرجویان به تکنیک‌های کاشت ابرو در نظر می‌گیرند که ممکن است تعداد جلسات متفاوتی داشته باشند.

به همین دلیل طول مدت‌ آموزشی نیز یکی دیگر از عواملی است که در تعیین قیمت دوره اکستنشن ابرو به‌صورت خصوصی نقش دارد. به‌طورکلی تعرفه شهریه آموزشگاه‌ها برای 8 جلسه کلاس خصوصی از 7 میلیون تومان شروع می‌شود و متناسب با کیفیت دوره‌ها افزایش می‌یابد.

قیمت کلاس اکستنشن ابرو

شهریه آموزش اکستنشن‌ ابرو طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای چقدر است؟

سازمان فنی و حرفه‌ای به‌عنوان ناظر اصلی بر فعالیت‌های آموزشگاه‌های آرایشگری، تعرفه‌های مختلفی را برای دوره اکستنشن ابرو در نظر گرفته است. روش برگزاری کلاس، تعداد نفرات، آنلاین یا حضوری بودن دوره‌ها، کیفیت آموزش‌ها، تسلط استادان، اعتبار آموزشگاه، سرفصل‌های آموزشی و سطح دوره از جمله عواملی است که در تعیین قیمت دوره اکستنشن مو توسط سازمان فنی و حرفه‌ای نقش دارند. بر همین اساس جدول زیر آخرین تعرفه‌های دوره اکستنشن ابرو را به شما نشان می‌دهد.

قیمت دوره‌های نیمه خصوصی و مبتدی 3 میلیون و 500 هزار تومان به بالا
قیمت دوره‌های نیمه‌خصوصی و حرفه‌ای 4 میلیون و 500 هزار تومان به بالا
قیمت دوره‌های عمومی 2 میلیون و 500 هزار تومان به بالا

البته تعرفه‌های اعلام شده برای آموزشگاه‌های معتبر است و ارتباطی به سالن‌های زیبایی ندارد. قیمت دوره اکستنشن ابرو در آرایشگاه‌ها و مراکز زیبایی شامل تعرفه‌های بسیار بالاتری می‌شود. به همین دلیل برای کاهش هزینه‌های آموزش خود توصیه می‌کنیم در دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری آموزشگاه‌های معتبر ثبت نام کنید.

قیمت کلاس اکستنشن ابرو

تعرفه دوره اکستنشن‌ ابرو در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

اگر به دنبال مرکزی معتبر برای یادگیری تکنیک‌های حرفه‌ای اکستنشن ابرو هستید، سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری است که می‌توانید انتخاب کنید. قیمت دوره اکستنشن ابرو در سیمای هانی از تمام مجموعه‌های دیگر پایین‌تر است و مدرسان آن، جدیدترین سرفصل‌های کاشت ابرو را به‌ شما آموزش می‌دهند که مطابق با سرفصل‌های سازمان فنی و حرفه‌ای هستند.

برخی از این سرفصل‌ها عبارت‌اند از:

  • آموزش متدهای مختلف قرینه‌سازی و طراحی ابرو
  • تکنیک‌های اصلاح ابرو
  • قانون نسبت طلایی ابرو
  • آموزش استاندارد اندازه قوس ابرو به نسبت به خط افقی فرضی ترسیم شده
  • تعیین ضخامت مناسب در پالت اکستنشن
  • اکستنشن ابرو با پالت، چسب پروتز و موی طبیعی

آموزشگاه سیمای هانی با پشتیبانی از برگزاری دوره‌های حرفه‌ای اکستنشن ابرو، کلاس‌های خود را با تخفیف %80 برگزار می‌کند. هنرجویان این دوره‌ها ضمن بهره‌مندی از مشاوره رایگان در صورت توانایی بالا و موفقیت در آزمون‌های پایان ترم به سالن‌های زیبایی برتر استان تهران معرفی می‌شوند.

تجربه یادگیری تکنیک‌های تخصصی اکستنشن ابرو با سیمای هانی

آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی بزرگ‌ترین و معتبرترین آموزشگاه آرایشگری در تهران است که آموزش انواع مهارت‌های هفت‌گانه آرایشگری را پشتیبانی می‌کند. مجموعه ما برای ارائه خدمات آموزشی به تعداد بیشتری از هنرجویان، تخفیف‌هایی منحصربه‌فرد را در نظر گرفته است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی شرکت در دوره اکستنشن ابرو با کارشناسان ما از طریق شماره‌های واتس‌اپ در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا قیمت دوره اکستنشن ابرو به سطح برگزاری دوره‌ها مرتبط است؟

بله. دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای هزینه بالاتری دارند.

تعرفه دوره اکستنشن ابرو در آموزشگاه‌ها با سالن‌های زیبایی چه تفاوتی دارد؟

سالن‌های زیبایی به دلیل عدم برخورداری از مجوز آموزش معمولا هزینه‌های بالاتری دریافت می‌کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − = 5