قیمت کلاس اپیلاسیون بدن چقدر است؟

قیمت کلاس اپیلاسیون بدن در بهترین آموزشگاه‌های ایران

اپیلاسیون که در لغت به معنی از بین رفتن موهای زائد است، به عنوان یکی از روش‌های نسبتا قدیمی اما همچنان محبوب برای از بین بردن موهای زائد شناخته می‌شود. اگر می‌خواهید در دوره آموزش اپیلاسیون بدن شرکت کنید، لازم است که اطلاعاتی درباره قیمت و شهریه آن داشته باشید. به همین خاطر، در این صفحه از آموزشگاه سیمای هانی، قیمت دوره اپیلاسیون بدن را از جهات مختلف بررسی کرده‌ایم.

قیمت کلاس اپیلاسیون بدن

قیمت دوره آموزش اپیلاسیون بدن

کلمه اپیلاسیون، یک واژه فرانسوی است که در لغت به معنی از بین رفتن موهای زائد می‌باشد. در این روش، موها از ریشه کنده می‌شوند. به همین خاطر، رشد آن‌ها کاهش پیدا می‌کند و کمتر درگیر مسائل مربوط به رشد زیاد موهای زائد خواهید شد.

برای انجام اپیلاسیون از موم استفاده می‌شود که یک روش سنتی و معمول می‌باشد. البته می‌توان به دو روش گرم و سرد از این موم استفاده کرد. با این حال، افراد متخصص و مراکز لیزر معموی از موم گرم برای این منظور استفاده می‌کنند تا به نتیجه بهتری دست پیدا کنند. برای این منظور، باید موم تا دمای مناسب آسیب ببیند و روی سطح بدن پخش شود. در ادامه، باید یک پارچه روی موم چسبانده شود. در نهایت، لازم است که با یک حرکت سریع، پارچه را بکشید تا موها کنده شوند.

در حال حاضر در آموزشگاه‌ها و سالن‌های مختلفی امکان شرکت در دوره اپیلاسیون بدن فراهم شده است. اگر شک دارید که برای شرکت در این دوره، آموزشگاه یا سلان را انتخاب کنید، باید بگوییم که سالن‌ها معمولا بدون مجوز آموزش می‌دهند و به همین خاطر، در پایان دوره مدرک معتبری از آن‌ها دریافت نخواهید کرد. در کنار این موضوع، باید به این نکته اشاره کنیم که معمولا شهریه شرکت در این دوره در سالن‌ها بیشتر از آموزشگاه‌ها است.

قیمت کلاس اپیلاسیون بدن

هزینه کلاس اپیلاسیون بدن بصورت خصوصی چقدر است؟

شما می‌توانید از نظر تعداد هنرجو، به سه روش در کلاس اپیلاسیون بدن شرکت کنید. به طور کلی، هرچقدر که تعداد افراد در کلاس کمتر باشد، راندمان افزایش پیدا می‌کند. البته باید به این نکته اشاره کنیم که در کلاس‌های نیمه‌خصوصی نیز حس رقابت بیشتری وجود دارد و این می‌تواند عاملی برای پیشرفت باشد.

دوره اپیلاسیون بدن از نظر شرایط و تعداد هنرجوهای حاضر در کلاس به سه دسته تقسیم می‌شود:

  • خصوصی: بین 1 تا 3 نفر
  • نیمه‌خصوصی: بین 3 تا 6 نفر
  • گروهی (عمومی): بین 6 تا 12 نفر

به طور کلی، می‌توان گفت که کلاس‌های خصوصی به گونه‌ای هستند که استاد می‌تواند زمان بیشتری را به هر هنرجو اختصاص دهد. به همین خاطر، برای شرکت در این نوع کلاس‌ها  باید هزینه بیشتری را نسبت به کلاس‌های نیمه‌خصوصی و گروهی پرداخت کنید. لازم به ذکر است که این تفاوت هزینه بین 30 تا 50 درصد خواهد بود.

قیمت کلاس اپیلاسیون بدن

شهریه آموزش اپیلاسیون بدن طبق تعرفه فنی و حرفه ای چقدر است؟

آموزشگاه‌های معتبر هزینه شرکت در دوره اپیلاسیون بدن را مطابق با تعرفه فنی و حرفه‌ای در نظر می‌گیرند. البته اگر بخواهید در کلاس‌های خصوصی شرکت کنید، طبیعتا باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. هزینه شرکت در این دوره بین 250 تا 500 هزار تومان برآورد شده است.

تعرفه دوره اپیلاسیون بدن در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران است که 4 شعبه فعال در بلوار فردوس، صادقیه، رسالت و نازی‌آباد دارد. اگر می‌خواهید در دوره اپیلاسیون بدن با قیمت مناسب شرکت کنید، ما آماده ارائه خدمات به شما هستیم.

لازم به ذکر است که در سیمای هانی، روز و ساعت کلاس توسط هنرجو انتخاب می‌شود و در حین آموزش نیز مدل در اختیار او قرار خواهد گرفت. مدت جلسات برای این دوره محبوب نیز دو جلسه در نظر گرفته شده است که می‌توانید در همین حالا در این دوره ثبت نام کنید. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که تعرفه دوره اپیلاسیون در آموزشگاه سیمای هانی به مراتب کمتر از بسیاری از آموزشگاه‌های دیگر است.

قیمت کلاس اپیلاسیون بدن

سیمای هانی؛ هرآنچه که از دوره حرفه‌ای اپیلاسیون بدن نیاز دارید

دوره اپیلاسیون بدن، یکی از محبوب‌ترین دوره های فنی و حرفه ای آرایشگری می‌باشد که در آموزشگاه سیمای هانی ارائه شده است. برای دریافت اطلاعات کامل درباره هزینه‌ها و شرایط برگزاری کلاس، کافی است از طریق یکی از مسیرهای ارتباطی موجود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا با شرکت در دوره اپیلاسیون بدن مدرک معتبر دریافت می‌کنیم؟

بله. با شرکت در دوره آموزشگاه سیمای هانی مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت خواهید کرد.

سرفصل‌های آموزشی دوره اپیلاسیون بدن چه مواردی هستند؟

از جمله برخی از این سرفصل‌ها می‌توان به آماده‌سازی موم‌های سرد و گرم و آموزش اپیلاسیون برای نقاط مختلف بدن اشاره کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = 4