آرایش مورد علاقه آقایان برای خانم‌ها

آرایش مورد علاقه آقایان برای خانم‌ها

وقتی درمورد آرایش صحبت می‌شود، بسیاری از مردان ممکن است آن را درک نکرده و اطلاعات زیادی هم از آن نداشته باشند.

اکثر خانم‌ها روزانه برای رفتن به محل کار، دورهمی دوستانه و یک قرار ملاقات از آرایش برای زیبایی بیشتر خود استفاده می‌کنند، اما ممکن است آنها ندانند که مردان درمورد آرایش چه فکری می‌کنند.

هر چند که بسیاری از مردان معتقدند چهره زنان به‌صورت طبیعی زیباتر است؛ اما برخی از خانم‌ها نمی‌توانند نظر پارتنر خود را درمورد آرایش بپرسند.

دختر جذاب از دید پسرها

دختر جذاب از دید پسرها

همانطور که اشاره کردیم دختر جذاب از دید پسرها و آقایان کسی است که آرایش طبیعی تری داشته باشد. البته انتخاب نوع آرایش بستگی به شما دارد اما اگر معشوقه خود را دوست دارید و بدنبال خوشحال کردن آن هستید بهتر است این نکات را رعایت کنید.

اگر سر رشته ای از آرایش کردن ندارید حتما به یکی از بهترین آموزشگاه های زنانه خوب تهران و شهر خود مراجعه کنید تا دوره های مختلف آموزش آرایشگری را پشت سر بگذارید تا زمانی که برای آرایش کردن میگذارید حاصل کار بهتری داشته باشد.

همینطور برای آموزش میتوانید به یک ارایشگاه زنانه در تهران هم مراجعه کنید که دارای مجوز رسمی اتحادیه باشد.

یکی از دوره های پر کاربرد برای آرایش در منزل دوره خودآرایی است.

معرفی : دوره آموزش خودآرایی در منزل

معرفی: دوره آموزش گریم و میکاپ

<div id=”68854910470″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.aparat.com/embed/zQLlv?data[rnddiv]=68854910470&data[responsive]=yes”></script></div>

خانم ها چه آرایشی را دوست دارند؟

معمولاً خانم‌ها دوست دارند که شیک‌تر بوده و با آرایش، چهره خود را زیباتر کنند، اما این سؤال به وجود می‌آید که مردان متوجه این تغییرات می‌شوند؟ اصلاً آنها این نوع ظاهر را دوست دارند؟

با اینکه بسیاری از مردان درمورد آرایش اطلاعات زیادی ندارند؛ اما قطعاً به برخی از ویژگی‌های ظاهری اهمیت می‌دهند.

آرایش مورد علاقه مردان

بیشتر مردان درمورد نحوه آرایش خانم‌ها و تغییراتی که در آنها ایجاد می‌شود، اطلاعی ندارند، اما آنها می‌دانند که چه نوع ظاهری را برای همسر و نامزد خود ترجیح می‌دهند.

همین موضوع باعث می‌شود تا خانم‌ها درمورد علایق پارتنر خود کنجکاو شوند و سعی کنند ظاهری مطابق با خواسته وی داشته باشند.

چطور سلیقه همسرم را برای آرایش بدانم؟

چطور سلیقه همسرم را برای آرایش بدانم؟

نکته مهمی که در اینجا وجود دارد، راحتی خانم‌ها در آرایش کردن است. به عبارت بهتر در هر صورت خانم‌ها باید راحتی خود را در نظر داشته باشند.

فهمیدن سلیقه مردان در زمینه آرایش با وجود این عقیده آنان که می‌گویند ظاهر طبیعی را دوست دارند، کمی سخت می‌شود. اما همواره زنان مایل‌اند تا با آرایش اعتماد به نفس خود را بیشتر کنند.

در زیر چند مورد از آرایش مورد علاقه مردان را بیان خواهیم کرد.

آرایش مورد علاقه مردان

راهنمای خانم ها برای انواع آرایش مورد علاقه آقایان

آرایش با چشمان دودی

شاید اینکه بگوییم زنان با سایه دودی برای مردان جذاب هستند، کمی عجیب به نظر برسد. اما نکته مهمی که در اینجا باید گفته شود این است که منظور ما سایه‌های دودی غلیظ نیست.

اصولاً مردان از چشمانی با حجم زیادی از سایه موافق نیستند. چشم‌ها تأثیر زیادی بر شخص مقابل می‌گذارند، بنابراین بسیار مهم است که با اصول درست به آن جلوه زیباتری بخشیده شود.

برای این کار می‌توان از سایه‌های قهوه‌ای یا خاکستری ملایم استفاده کرد. این نوع آرایش به‌خصوص برای شب یا عصر بسیار، ظاهر جذابی ایجاد می‌کند.

آرایش با مژه‌های مرتب و بلند

مژه‌های مرتب و بلند تغییر زیادی را در چهره ایجاد می‌کنند. امروزه تمرکز بر روی مژه‌ها بیش از پیش افزایش یافته است. خانم‌ها برای اینکه مژه‌های زیبایی داشته باشند، راه‌های زیادی را امتحان می‌کنند.

اما لازم به ذکر است که هر نوع آرایش و تغییر روی مژه نمی‌تواند باعث ایجاد ظاهر جذابی کند. مژه‌های بسیار بلند یا ضخیم علاوه بر اینکه چهره را از حالت طبیعی خارج می‌کند، چشم‌ها را اذیت کرده و گاهی سبب ریزش مژه‌ها نیز می‌شود.

پس باید دقت داشت که از روش‌های بهداشتی و اصولی برای آرایش مژه‌ها استفاده شود.

آرایش مناسب رژلب با رنگ مناسب

منظور از رنگ‌های شاد هیچگاه رنگ‌های جیغ نیست. رنگ لب‌ها در تازگی چهره اهمیت زیادی دارند، بنابراین مهم است تا از رنگ‌هایی مناسب برای رژلب استفاده شود.

قطعاً مردان دوست ندارند که با لب‌های غیرطبیعی مواجه شوند. استفاده از رنگ‌های طبیعی، ظاهر منحصربه‌فردی را ایجاد می‌کند.

البته باید به‌خاطر داشت که استفاده از رنگ‌های قرمز برای روابط صمیمانه می‌تواند جذاب باشد. اما در یک قرار رسمی استفاده از رنگ قرمز ممکن است جالب نباشد.

توجه به رنگ پوست به هنگام انتخاب رژلب بسیار مهم بوده و تأثیر زیادی در چهره می‌گذارد.

آرایش طبیعی با کرم مناسب پوست

شناخت نوع پوست و انتخاب کرم مناسب برای آن می‌تواند باعث ایجاد آرایشی بی‌نقص در صورت شود. استفاده از این کرم‌ها باعث می‌شود تا در تمام مدتی که آرایش روی صورت قرار دارد، از بروز لکه جلوگیری کرده و بعد از پاک‌کردن آن به‌صورت آسیب نزند.

محصولات آرایشی در انواع مختلف کرم، مایع، پودر و غیره وجود دارند و بر اساس نوع پوست ممکن است هر یک از آنها مناسب باشند. پوست ممکن است خشک، چرب یا مختلط باشد و بهتر است، اقدامات بهداشتی و آرایشی مخصوص آنها انجام شود.

نکات آرایشی که مردان در آرایش خانم ها و دخترها دوست دارند

نکات آرایشی که مردان در آرایش خانم ها و دخترها دوست دارند

آنچه که در نگاه اول در جذب جنس مخالف اهمیت دارد، زیبایی و آراستگی است. آراستگی و زیبایی ظاهری یکی از مواردی است که بسیاری از افراد به آن اهمیت زیادی می‌دهند.

امروزه وسایل متفاوتی برای آراستگی در دسترس افراد قرار گرفته است. استفاده از این وسایل آرایشی در بین خانم‌ها رواج یافته است، زیرا معمولاً آنها بیشتر از مردان به زیبایی ظاهری خود اهمیت می‌دهند.

اما گاهی اوقات به دلیل عدم توجه به نکات آرایشی، چهره به‌جای اینکه زیباتر شود، سبب ایجاد ظاهری ناخوشایند در آنها می‌شود؛ بنابراین برای ایجاد یک ظاهر جذاب لازم است تا نکات آرایشی که مردان دوست دارند را بررسی کنیم.

لب‌هایی ساده و زیبا برای آقایان جذاب است!

یکی از نکات زیبایی که لازم است خانم‌ها به آن توجه بیشتری داشته باشند، عدم استفاده از رژهای پررنگ است. استفاده از رژلب‌های پررنگ و بیش از حد براق و چسبناک، ظاهری ناخوشایند را در چهره ایجاد می‌کند.

توجه به سلامت لب‌ها و لایه‌برداری آنها باعث لطافت بیشتر شده و در نگاه مردان جذاب‌تر است.

موهای خوشبو برای آقایان جذاب است!

ممکن است مردان موهای مجعد، صاف، بلند یا کوتاه را دوست داشته باشند. نظر آنها در این مورد بسیار متفاوت است، اما یک نکته که به آن توجه بیشتری می‌شود، موها با رایحة خوب است.

استفاده از مواد بهداشتی که باعث ایجاد بوی خوشایند در موها می‌شود، در جذابیت خانم‌ها برای همسرانشان تأثیر زیادی دارد.

ناخن‌های کوتاه برای آقایان جذاب است!

یکی از مواردی که ممکن است برخی افراد در زیبایی از آن غافل شوند، تمیزی و مرتب بودن ناخن‌هاست. ظرافت دستان خانم‌ها یکی از نکات مثبت در ظاهر آنها بوده که عدم توجه به آن می‌تواند از جذابیت ظاهری بکاهد.

اکثر مردان ناخن‌های بسیار بلند را ترسناک دانسته و آن را دوست ندارند. در عوض ناخن‌ها با ظاهری مرتب و کوتاه می‌تواند جذاب‌تر به نظر برسد.

آرایش طبیعی خانم ها برای آقایان جذاب است؟!

اکثر مردان از چهره‌های غیرواقعی دوری می‌کنند. آنها دوست دارند که پارتنرشان با یک چهره طبیعی در کنارشان قرار گیرد.

این به معنی عدم آرایش خانم‌ها نیست، بلکه می‌توان از ریمل، رژلب، رنگ مو و موارد دیگری استفاده کرد، به این شرط که زیاده‌روی در آنها سبب ایجاد چهره تقلبی نشود.

مژه‌های بسیار بلند، دندان‌های بیش از حد سفید، خط چشم‌های پررنگ و … از جمله مواردی است که برای مردان جذابیت ندارد.

داشتن اعتماد به نفس

نکته مهمی که درمورد جذابیت خانم‌ها وجود دارد، داشتن اعتماد به نفس است. مردان، خانم‌هایی که خود را دوست نداشته و مدام به دنبال یافتن مشکل در ظاهر خود هستند، دوست ندارند.

حتی اگر خانم‌ها همه نکات آرایشی را رعایت کنند، اما حس خوبی به خود نداشته باشند، نمی‌توانند در نظر دیگران جذاب به نظر برسند.

پرسش و پاسخ

چطور سلیقه همسرم را برای آرایش بدانم؟

نکته مهمی که در اینجا وجود دارد، راحتی خانم‌ها در آرایش کردن است. به عبارت بهتر در هر صورت خانم‌ها باید راحتی خود را در نظر داشته باشند.

خانم ها چه آرایشی را دوست دارند؟

معمولاً خانم‌ها دوست دارند که شیک‌تر بوده و با آرایش، چهره خود را زیباتر کنند

منبع: https://b2n.ir/q17246

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + = 8